Форум Рідного Міста

Акція протесту!

Anatoly - 8-10-2003 у 17:59

Завтра (четвер) об 11 00 біля міської ради відбудеться акція протесту проти порушення прав людини.
Поштовхом тала смерть Станіслава Шендрика (викладача Львівського Національного університету (філософський факультет) також він викладав в Львівській Богословській Академії) який минулої пятниці вчинив самоспалення як протест проти порушення його прав.

Я сам був студентом п. Станіслава і знаю його як дуже хорошу, толерантну і справедливу людину.

Проханнях не залишатись байдужим!

Наталка - 8-10-2003 у 20:06

Господи, який жах! :(

Василь Яворський - 9-10-2003 у 11:07

Смерть професора Шендрика цілком і повністю на совісті міької влади. Продаж його ділянки абсолютно незаконний. Хто мав певні прециденти з застарілими правами на землю стикався з постановою ВРУ ще 91-го року. Всі землі, що перебували у користуванні громадян на той момент, неважливо яким чином вони отримані (наділ чи самозахват) є узаконені і можуть бути приватизованими. Перепродувати цю землю без узгодження з узаконеним користувачем (факктичним власником) неможна. Порушення закону під час аукціону мало трагічний наслідок. Я не юрист, але то може бути приводо до відкриття кримінальної справи. На незаконність продажу вже одного разу зверталася увага накладенням вето у судовому порядку. А тепер нехай суд розглядає справу про доведення до самогубства.

Ihor Byra - 9-10-2003 у 11:48

Так дійсно помер він дуже страшно --- облив себе бензином і підпалив.
Я обов"язково прийду --- він ж був моїм викладачем