Форум Рідного Міста

UMC і визначник

Fgoblin - 10-10-2003 у 10:39

Тема наступна: хто звонить з мобільного телефону на стільниковий з визначником? в мене виникло враження, що при визначенні твого номера в тебе з рахунку знімають вартість повної хвилини.
Перезвонив в сервіс-центр, оператор сказав, що гроші знімаються з моменту визначення номера, як за розмову. проте при проханні перевірити, чому за 10сек. розмови в мене зняло з рахунку майже гривню (при тарифі 0.39 за хв. + 27 коп за зєднання + 6% в пенсійний фонд), то оператор почав говорити щось про поганий звязок, і викинув мене з лінії:mad:. Хто стикався і як з цим боротися?

Андрій Пелещишин - 10-10-2003 у 10:59

Маєте на увазі "зі мобільного на стаціонарний"?

Fgoblin - 10-10-2003 у 11:05

Так. Заплутався зовсім :)

Рост - 10-10-2003 у 11:08

У мене дома телефон з АОН-ом, тому ситуація відома.
Але ще ні разу не стикався з таким киданням, завжди коректно бере стільки, скільки треба. КС пріпейд.
А взагалі це може бути пояснено так. Наскільки я знаю при контрактних підключеннях плату за СМС-ки знімають не одразу при відправленні, а трохи згодом. Може просто з тебе зняли гроші власне за інші послуги, а не за конкретний дзвінок? Чи це буває в тебе регулярно?

Fgoblin - 10-10-2003 у 11:26

1. Я не контрактик. Сім-Сім.
2. Стараюсь на такі номери не звонити, проте кілька разів таке кидалово помічав. :( А перевіряв я гроші останній раз ДО дзвінка і відразу після.

Василь Яворський - 10-10-2003 у 11:40

Проблема з визначником вже стара. Справа у тому, що реально телефон трубку бере, тому і починає рахувати гроші. Потім визначник каже, що трубку ще не взяли, визначає номер і тільки тоді дає сигнал телефону включати звуковий сигнал аби чули господарі. Це стосується не тільки мобілок, а й звичайного звязку, такщо ОСЗ тут не винні.

Fgoblin - 10-10-2003 у 12:07

Я не мав на увазі, що грошей беруть трошки більше, я в курсі, яким чином йде визначення номеру. Я маю на увазі, що ВІДРАЗУ знімають вартість однієї хвилини, а потім вже нараховують звичайним чином... (по моїм спостереженням).

Василь Яворський - 10-10-2003 у 12:17

Є таке, є. Причому неважливо звідки ти дзвониш з мобілки чи зі звичайного телефону. Пішов звязок з аоном зняло відразу хвилину. Просто на телефонних станціях немає такого поняття як таймер, там визначається за допомогою амперметра, аон дає підсилення сигналу, звідси і хвилина.

Fgoblin - 10-10-2003 у 13:03

А оператор мобільного звязку для підрахунку хвилин користується амперметром... :)

Василь Яворський - 10-10-2003 у 16:46

Взагаліто то не амперметр але подібний пристрій і рахує власне ампери (на звичайних АТС) як на стільникових не знаю, але хвилину повинна з"їдати власне АТС абонента на номер якого пішов дзвінок, а не того від якого йде дзвінок, саме тому дзвінок на мобільний хвилину не їсть. Але суть тут така - заробляє оператор мобільного зв"язку, не вкладаючи жодних зусиль у заробляння.