Форум Рідного Міста

5-ий канал

Василь - 13-10-2003 у 15:13

Щойно на укр. правді прочитав, що останнім часом 5-им каналом дуже зацікавилися податкові органи, що проводять там позачергову перевірку, крім того, "Украерорух" надіслав повідомлення про те, що сигнал "5-го каналу" заважає рухові літаків".
Оце кльово придумали.

Василь - 3-11-2003 у 08:37

А як вам Марійка Бурмака у ролі ведучої? Мені сподобалось.

Андрій Пелещишин - 4-11-2003 у 00:36

Мені дуже сподобалася.

Василь - 19-11-2003 у 08:08

Вчора о 21.00 на 5-му каналі почало пропадати зображення, зникати звук; комусь дуже не хотілось, щоб народ подивився "Час новин". О 21.20 після інтерв'ю з Гапочкою та Луценком все стало нормально. Невже повертаються старі часи, коли глушили іноземні радіостанції. Ганьба.

Юрій Сєров - 19-11-2003 у 10:56

Цитата:

Щойно на укр. правді прочитав, що останнім часом 5-им каналом дуже зацікавилися податкові органи, що проводять там позачергову перевірку, крім того, "Украерорух" надіслав повідомлення про те, що сигнал "5-го каналу" заважає рухові літаків".

Це було б дуже смішно, якби не було так сумно...

Василь - 19-11-2003 у 13:42

Інформація на сайті Нашої України http://www.razom.org.ua

"5 КАНАЛ найоб‘єктивніше висвітлює події в Україні

За результатами опитування, проведеного інтернет-виданням “Все TV”, новини 5 каналу користуються найбільшою довірою в Україні.
На запитання “Який канал найбільш об‘єктивно висвітлює політичні та інші події в Україні?” 18.16% опитаних вказали 5 канал (НБМ). 18.07% респондентів відповіли “ніхто”. Далі відповіді розподілилися так: 1+1 (13.77%), Новий канал (9.39%), ICTV (9.21%), СТБ (8.33%), Інтер (7.11%). Найнижчим рейтингом довіри користуються “Тоніс” (1.93%) та УТ-1 (2.11%).
Опитування проводилося на сайті http://www.vsetv.com у вересні-жовтні 2003 р. У голосуванні взяло участь 1140 осіб (враховано лише оригінальні ip-адреси). "

Ігор Мартинів - 19-11-2003 у 14:33

Для тих, хто любить ОБ"ЄКТИВНИЙ 5 канал.
http://www.temnik.com.ua/rus/criticism/porosh-5kanal/
Це розмова Петра Порошенка (засновника 5 каналу) і редактора служби новин 5 каналу
Для переконливості скачайте там звуковий файл.

У цій країні свобода слова - нездійсненна мрія. Хто би не був при владі Кучма, Ющенко, Медведчук - журналісти не зможуть розповідати те ЩО БАЧИВ, а хіба те ЩО ТРЕБА.

Василь - 19-11-2003 у 16:05

2 Ігор. Ну й на сайт ви мене відправили. Фу та фе. Переконаний, що на цей сайт взагалі ніхто не ходить.
На сайті, де що друге слово "нашизм" (досі ніхто не пояснив, що то таке), й не таке про 5-ий канал будуть говорити. Особисто я довіряю Шевченку та Чайці.

kallisto - 19-11-2003 у 17:08

В останньому "Кореспонденті" була така фраза:
"Об"єктивність журналіста в УКраїні вимірюється довжиною його повідка".
Правда, круто?

Олекса Мандрівник - 20-11-2003 у 00:01

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
"Украерорух" надіслав повідомлення про те, що сигнал "5-го каналу" заважає рухові літаків".
Оце кльово придумали.

Як би ті хто придумали спробували б хоч раз зловити якусь ФМ- або телехвилю в літаку, що знаходиться у повітрі - то вони б шукали іншу причину... :rolleyes:

Ігор Мартинів - 20-11-2003 у 03:00

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
2 Ігор. Ну й на сайт ви мене відправили. Фу та фе. Переконаний, що на цей сайт взагалі ніхто не ходить.
На сайті, де що друге слово "нашизм" (досі ніхто не пояснив, що то таке), й не таке про 5-ий канал будуть говорити. Особисто я довіряю Шевченку та Чайці.


До чого тут це?
Сайт гидкий справді. Але ходять на нього багато бо він дуже активно рекламується в інтернеті. Але суть не в тому.

Є аудіозапис реальної телефонної розмови. Ви не вірите в справжність цього аудіозапису? Особисто я вірю. І роблю висновки.

freewill - 20-11-2003 у 12:24

Цитата:
Є аудіозапис реальної телефонної розмови. Ви не вірите в справжність цього аудіозапису? Особисто я вірю. І роблю висновки.


Я, чесно кажучи, теж вірю, що та розмова була насправді. На жаль, такі взаємовідносини вважаються нормальними саме для нашого часу в нашій країні, так що дивуватися немає чому. Шкода, звичайно. Ніде немає людей з білими крильцями - навіть в "Нашій Україні". Порошенко такий же бізнесмен, як і Медведчук, Суркіс і т.п., різниця тільки в тому, що він грає на стороні "НУ". Він вкладає свої гроші в 5-й канал, і відповідно хоче бачити якусь віддачу від нього - бачити вигоду особисто для себе.

Повторюю, це реалії нашого часу, і від цього нікуди не дітися.

Ігор Мартинів - 20-11-2003 у 19:14

Людина, яка вкладає гроші в мас-медіа повинна хотіти не політичної вигоди, а економічного прибутку. Це бізнес. Винайми хороших журналістів, редакторів, режисерів, операторів, продюсерів, рекламних менеджерів, ведучих. Вони зроблять тобі хороший телеканал, на якому будуть розміщувати рекламу і ти отримуватимеш прибуток. Новий телеканал міг би відрізнятися від інших об"єктивністю. І це в теперішніх умовах тотальної заангаованості всіх телеканалів - значна перевага. Адже глядач не лох. Він буде своїм пультом голосувати за цей канал, якщо бачитиме там правду. А тут маємо ту саму заангажованість, тільки навиворіт.

Ольга Боровець - 1-6-2004 у 20:29

До речі, вже діє сайт п"ятого каналу http://www.5tv.com.ua

Василь - 17-8-2004 у 11:44

А в Дніпропетровську замість Час о 21.00 мультики показують, а на Закарпатті взагалі вирубали. До того був виключений в Донецьку. Вчора ніби виключили в Дніпродзержинську.
Демократія та свобода слова в державі - так і пре...

Sergi Adamchuk - 17-8-2004 у 12:48

А у Києві кабельні мережі транслюють 5й? Чесно кажучи я ніразу не бачив 5го каналу, хоча у мене близько 17ти каналів..... :) (Мережа "Інформаційні системи";)

Олексій Мачехін - 17-8-2004 у 13:04

Воля-кабель транслює