Форум Рідного Міста

Радіо FM

Василь - 2-12-2002 у 08:49

Яке радіо FM Ви найчастіше слухаєте?

Остаточні результати
Львівська хвиля 2 (5.26%)
Хіт FM 0 (0%)
NIKO FM 11 (28.95%)
Авто FM 2 (5.26%)
Люкс 8 (21.05%)
Довіра 0 (0%)
Наше радіо 1 (2.63%)
Незалежність 7 (18.42%)
Взагалі не слухаю 7 (18.42%)

Ярослав - 3-12-2002 у 13:53

Останнім часом чисто принципово пос=чав слухати тільки україномовні радіостанції, а то в мові почало з"являтися за багато русизму.

Nazar - 3-12-2002 у 16:06

:DСлухаю Ніко, як і багато з львів"ян, в спадок після легендарної ініціативи. Що казати, ініціатива була "бест" - Шаріфоф, Чайка, Барбара, Галка із українською музикою, і то все наживо...
Але менше з тим, політика залишилась на високому рівні, Чайка з рок-н-ролом по вівторках, тошо рівень української музики (навіть вірніше сказати не рівень, а стиль) зїхав з Без Цукру, Неону, Чорного вересня, Вошо(були і такі) на Іринобіликоподібних. Але то є стимул для нашої роботи. Отож єднаймося небайдужі до коливань ультракоротких хвиль, мильте, боріться і висловдюйте своє бачення всього цього!

Їхнє радіво

Юрій Сєров - 3-12-2002 у 16:29

Спеціально радіо не слухаю, але "Їхнє радіо", "Мелодія" і т.п., якими гвалтують слух водії маршруток вже замахали. До речі дивно, але "Їхнє радіо" дає найпотужніший радіосигнал.:mad::mad::mad:

Павло Жежнич - 4-12-2002 у 14:58

Слухаю Люкс, а "Наше радіо", "Авто FM" та "Мелодія" вже в маршрутках дістали. Зразу відчувається інтелектуальний рівень більшості водіїв.

Nazar - 6-12-2002 у 15:38

Мені бракує нашої музики!!! Давайте зберемо однодумців, і накатаємо ультиматум на стор. радіо Ніко, щоби вони впровадили тематичні програми з українською(виключно) музикою. Була ж колись Галка, був жиш колись Ромко Сігал вживу де ми могли майже з перших рук чути завжди свіжу та цікаву українську музику!
:cool:Напишіть свою думку на гостьовій сторінці радіо Ніко:D

Василь - 6-12-2002 у 16:59

Колись я торкнувся цієї теми на сайті НІКО, мені відповіли, приблизно, що я совкова людина. Хлопці на НІКО зараз заробляють гроші і їм стало все пофіг на рахунок Львова, а саме тих, хто колись слухав Ініціативу. Я пропоную наступне - на частоті 102.5 ті, хто зі старої Ініціативи залишився у Львові, окремо для Львова формують своє радіо із включення випуску новин з Києва та тих передач, які підходять під формат Ініціативи. Але це думка лише слухача, а не фахівця. Ті що зі мною погоджуються, можемо відправити таку пропозицію на гостьову НІКО.

Nazar - 6-12-2002 у 17:53

Абсолютно згоден! Пам"ятаєш, скільки було шуму , коли міняли Ініціативу на Ніко, люди стайкували, і вони напевно ще до цього часу підтримають цю ідею.
Кожне Ніко має свої місцеві програми і ми можемо до них достукатись. Там в них (київських) Роман Чайка рахується серед організаторів, я гадаю що він підтримає.
Люди, хто так само думає дайтесь знати!!
:cool::cool::cool:

Роман Голощук - 6-12-2002 у 21:53

Підтримую ініціативу стосовно "Ініціативи" (вибачте за каламбур ;)) двома руками. Набридло вже засилля низькоякісної попси (як "їхньої" так і нашої).

Nazar - 7-12-2002 у 13:16

давайте, щоби лист був змістовним визначемось з тим, яеі програми нам подобаються, і що ми від них хочемо.:cool:,

Василь - 9-12-2002 у 08:51

Спершу пропоную відвуювати регіональні львівські програми з 12 до 14 та з 19 до 20.

Василь - 9-12-2002 у 10:31

Пропоную відправити такий лист Роману Чайці:
"З розширенням мережі мовлення на пів України виграли всі регіони країни, крім Львова. Ми втратили своє любиме радіо Ініціатива, адже формат радіо Ніко значно відрізняється. Тому просимо посприяти відновленню регіональних програм з 12 до 14 та з 19 до 20 у місті Львові. Ми впевнені, що таким чином зросте популярність частоти 102.5FM у нашому місті. Все, що вимається від слухачів (скажімо зібрати підписи), ми готові здійснити.
Якщо з якихось причин це зробити неможливо, просимо нас про це повідомити."

З повагою
Василь
...

Nazar - 9-12-2002 у 10:51

Я підписався під цим листом і відправив його пану Ромкові. І зі своєї сторони знаю купу людей які дадуть підписи під такою шляхетною справою.
А про Дзигу і Ляльку все зрозуміло, я про інших.:cool:

Nazar - 9-12-2002 у 21:29

Слухаю Ніко і маю всіх в носі! жахливо вразили вподобання (музичні і літературні) в розділі про студентів, таке враження , що самі недорозвинуті(слухають рос.музику, дивляться рос.фільми) ну до чого ми йдемо?:mad::cool::D

Василь - 10-12-2002 у 08:40

Назар, це опитування проводив я, бо хотів знати реальний стан сьогоднішньої культури. Повністю з тобою згідний, ще більше прикро, бо ці студенти є студентами групи та напрямку "Культура". Ось така то вона в нас - сьогоднішня культура. Не можу я їх всіх заставити слухати Ніко та, скажімо, читати "Четвер". Більшість з них, вперше почула про існування такого журналу.

Nazar - 10-12-2002 у 12:21

До Вашої уваги - черговий анонс програми "Гiсть у студii"

10 грудня, 20:15
Віктор Морозов


Він є одним із найвідоміших українських співаків і композиторів. Завдяки своєрідному голосу та вправному володінню гітарою він завоював значну популярність як на Україні, так і далеко за її межами. Талант і майстерність Віктора особливо виявляється в численних піснях, покладених ним на вірші найкращих модерних українських поетів. Його співана поезія справила великий вплив на творчість багатьох сучасних рок-груп України, таких як "Плач Єремії" та "Мертвий півень". Народившись у Кременці на Західній Україні, Віктор розпочав свою музичну кар'єру на початку сімдесятих у Львові, створивши одні з найперших українських рок-груп - "Quo Vadis" 1971 року й "Арніку" 1972-ого. Від 1976 року Віктор працював солістом ансамблю "Ватра", а 1979 року став солістом популярної "Смерічки". Завдяки цьому він мав можливість тісно співпрацювати з багатьма відомими співаками й композиторами, такими як Ігор Білозір, Оксана Білозір, Віка, Назарій Яремчук, Володимир Івасюк та іншими. З цими ансамблями Віктор також мав змогу подорожувати, представляючи Україну, або й бувший Совєтський Союз, на багатьох міжнародних музичних фестивалях.
Не пропустiть завтра "Провокацiйне iнтерв'ю" на радiо "Нiко" FM!!!




Nazar - 10-12-2002 у 14:38

Прийшла відповідь з Києва:
"Ініціатива була нашим спільним проектом з МО Дзига, яка фактично 2
роки платила за витрати радіо, частоти та нашої роботи в ефірі (це
більш як 2500 долярів у місяць), але частота 102,5 належала мережі
НІКО. Оскільки по законодавству ми надалі не могли користуватися
частотою, довелося шукати багато компромісів. Місцевий львівський
корпункт на 102,5 як і решта мають право, згідно із законом про Нацраду
та нормативами Деркомзв"язку, на 3 години власного місцевого мовлення,
але витрати по зарплатах ведучих несе місцеве представництво - тобто
Дзига. Підписи нажаль нічого змінити не можуть, оскільки це власність
ТРК НБМ, але можна говорити-просити Маркіяна Іващишина, аби він знову
став меценатом, або Аліна Чичкань (директор корпункту) знову вивела
економічні-рекламні розрахунки із ведучими. В інших регіонах місцевий
час наповнений місцевими власними проектами. Але те, що ви нас (тобто,
пам"ять про наш вдалий проект Ініціатива) підтримували - ми і надалі
вдячні усім, хто був з нами у ті кльові часи. Ото ж - усі дороги
все-одно ведуть на Вірменську, 35

Роман Чайка

Василь - 11-12-2002 у 10:46

Ну що ж треба просити Маркіяна Іващишина або Аліну Чичкань. Однак вони зараз зайняті новим проектом “Львівська газета”. E-mail Аліни я маю. Треба придумати текст листа. Приймаються пропозиції. Пишіть прямо сюда на форум або мені на E-mail: vasyl@icm.lviv.ua

Василь - 12-12-2002 у 12:50

Основна проблема це фінансова. 2500 долярів у місяць - 24 години, тоді 3 години - нехай 350-400 долярів, виходячи з того, що це денний час. Не дуже вже й велика сума. Всі кому не байдуже місцеве мовлення НІКО, могли б фінансово підтримати МО Дзига. Це можна було б інтерпретувати як благочинні внески (здається вони не оподатковуються). Якщо набереться таких 1500-2000 людей, то з кожного по гривні і можна розв'язати деякі фінансові проблеми. Гадаю, що з такою пропозицією можна виходити на Іващишина та Аліну. Хотілось б почути думки інших.

Nazar - 12-12-2002 у 14:18

Якщо формат тематики мене задовільнятиме, я заплачу 50грн.в місяць, але де знайти 1000 чоловік не байдужих до цієї справи, адже три години це мало на смаки такої кількості.

Василь - 13-12-2002 у 09:10

Обговорення проблеми радіо Ніко у Львові переносим у нову тему "Чи потрібно нам місцевий трьохгодинний ефір радіо Ніко?"

Nazar - 14-12-2002 у 10:23

Ще не вмерла "Львівська хвиля"!
Колись навіть претендувала на звання легендарне львівське фм, а потім почали крутити всяке рос.сміття, для чого то їм, адже потенційний споживач того бруду слухає свої станції(ЇХНЄ, Мелодія, Авто, Хіт...)
Але я не про то. Є в них і хороше. Як от вчора на Андрія зробили добрий сейшн. Сам я не слухав, був на роботі, а от дружина мені позаписувала що там було.
А співали там на-живо і Джек-о-Лентерни, що не кажіть а "гори" то є гори; ніжили слух Дивні, осбливо моїм улюблненим "зернятком"; Чорний вересень грали і "Птаху", і "Дивись", і колискову грузинською, і "Завжди зі мною ти"... Було кльово, під кінець у ведучого Влодка від того всього запаморочилась голова, бо шось дуже вже язик заплітався...
А в нас як завжди багато роботи - або боротись щоби перше слово назви станції відповідало його змісту, або щоб кожен день було Андрія...:cool:

Як Вам така статистика

Роман Голощук - 19-12-2002 у 21:28

В Україні існує закон, відповідно до якого вітчизняний продукт повинний складати як мінімум половину всієї музики, що транслюється по радіо і демонструється по телебаченню. Однак, реальні цифри дуже відрізняються від того, що вимагає закон – процентне співвідношення музичної продукції, що звучить із приймачів і з телеекранів, виглядає таким чином: російська – 50%, українська – 2%, вся інша – 48%.

Nazar - 19-12-2002 у 22:30

І це був рік України в росії!
Росія інвестує гроші в цю справу, наш "патріотичний та україномовний уряд" хіба що користується рос. коштами.
Я вже не раз акцентую увагу - що альтернавною вважається саме українська культура! І це в Україні!:mad:

vovka - 20-12-2002 у 16:49

Цитата:
Першим відправив користувач zizu
Слухаю Люкс, а "Наше радіо", "Авто FM" та "Мелодія" вже в маршрутках дістали. Зразу відчувається інтелектуальний рівень більшості водіїв.

Причому тут інтелектуальний рівень ?
Ти на дискотеці також вивчаєш інтелектуальний рівень пісні ?
Водії працюють, їм для розрядки потрібне щось легке, яке не давить на мізки, і повір, що навряд чи вони вслухаються в слова.. На місці водія я б збожеволів певно коли б ввімкнув Піккардійську Терцію, або якийсь гурт бандуристів :) Короче я хочу сказати що це не та ситуація, де важливий інтелект. Ту ж терцію я можу абсолютно спокійно слухати вдома, але ж не в маршрутці або барі ..

Nazar - 20-12-2002 у 19:02

Одні мої знайомі коли хочуть сказати що хтось погано грає то не кажуть "лажа", а кажуть "водій маршрутки". Я не хочу нікого ображати і прошу вибачення у Всіх, просто як правило за кермо громадського транпорту сідають далеко не викладачі-медики-музиканти.
І навіть не те, що в людей різні смаки (хтось з великих все життя присвятив пошукам щоб взнати що таке краса), просто хороша музика - вона і є легкою, а авнтажить навпаки, та "маршрутна".:cool:

Згоден з Nazarом

Андрій Пелещишин - 20-12-2002 у 19:54

Наскільки я розумію, водію можна слухати ліше чисту музику з мінімумом слів (щоб не відволікало, і з пасажирами треба деколи розмовляти, хоча б чути, що ті кажуть). А вони навпаки, слухають блатну російську, тупу рекламу, безмістовну балагурщину на НЕнашому Радіо і попсу, де музики нема, а одні тексти.
До речи, тому і Терцію напевно не дуже класно слухати в маршрутці.

Павло Жежнич - 21-12-2002 у 00:52

Цитата:

Причому тут інтелектуальний рівень ?
Ти на дискотеці також вивчаєш інтелектуальний рівень пісні ?
Водії працюють, їм для розрядки потрібне щось легке, яке не давить на мізки, і повір, що навряд чи вони вслухаються в слова...

По перше, водій не на дискотеці, а в транспорті. І йому потрібно слідкувати за дорогою, а не слухати "нас не догонят". А якщо ти не спостерігав як їздять львівські маршрутки, то запитай водіїв авто.
Цитата:

На місці водія я б збожеволів певно коли б ввімкнув Піккардійську Терцію, або якийсь гурт бандуристів.

По-друге, я не говорив, що вони повинні слухати. Кожна музика має своє місце: щось для дискотеки, щось для стадіону, щось для оперного театру, а щось і для маршрутки. Але, якщо я йду на дискотеку чи в оперний театр, то я плачу гроші за те, щоб послухати відповідну музику. В маршрутці я плачу гроші за проїзд!!! А в нагрузку слухати дебільну москальську попсу не маю бажання.
Цитата:

Короче я хочу сказати що це не та ситуація, де важливий інтелект.

А інтелекту водію не забракло б, щоб зрозуміти, що він перевозить пасажирів, а не їздить на власному авто.

vovka - 21-12-2002 у 06:07

Цитата:
Першим відправив користувач zizu
По перше, водій не на дискотеці, а в транспорті. І йому потрібно слідкувати за дорогою, а не слухати "нас не догонят". А якщо ти не спостерігав як їздять львівські маршрутки, то запитай водіїв авто.

В тому й справа що він в цю пісню не вслухається, так як там інтелекту нема. Він просто слухає музику..
А як їздять водії, це окрема тема :)
Особливо якщо є пробки.. Вчора на Дорошенка 97 в якій я їхав обганяв трамвая по зустрічні полосі а потім між машинами вписався пеерд ним. І то на порівняно великій шидкості.
Цитата:

По-друге, я не говорив, що вони повинні слухати. Кожна музика має своє місце: щось для дискотеки, щось для стадіону, щось для оперного театру, а щось і для маршрутки. Але, якщо я йду на дискотеку чи в оперний театр, то я плачу гроші за те, щоб послухати відповідну музику. В маршрутці я плачу гроші за проїзд!!! А в нагрузку слухати дебільну москальську попсу не маю бажання.

На стадіон,дискотеку чи оперний приходить певне коло людей, які хочуть слухати одну й ту ж музику. Певний жанр, або виконавця. Уяви що почнеться в маршрутці, якщо кожен захоче слухати ту музику яка йому подобається . Так що вибір нехай буде за водієм.
Врешті я згоджуся з тим що водій повинен зменшити звук на прохання пасажира.
Цитата:

А інтелекту водію не забракло б, щоб зрозуміти, що він перевозить пасажирів, а не їздить на власному авто.

Щодо цього згоден.

Nazar - 21-12-2002 у 12:49

"Ми не сперечаємось, а шукаєм істину, вірніше не її саму, а її проекцію-відображення через нашу призму сприйняття сьогодення"
Але таке враження, що ми цю проблему звели до того, щоби зрозуміти бідного "маршрутника". Їх не потрібно захищати як клас, бо з ними досить вдало працюють наші східні сусіди, а нам маючи такий невтішний діагноз потрібно їх лікувати.
Якщо хтось має інфу про роботу студентської ініціативи то прошу надати її нам. Мені відомо що вони за свої кошти видавали касети з українською музикою і роздавали їх водіям.
:cool:

Nazar - 19-2-2003 у 09:12

Всім, кому подобаються програми Олі Боровець.
Надійшла інформація, що Олю тепер можна почути десь в обідні часи на Львівській хвилі. Це дуже втішило, як мене, так і мою дружину. Незнаю, чи буде там "Привіт, люба" але вже сам факт що Оля в ефірі страшенно тішить!

З 1 березня - зміни в ефірі радіо "Ніко" FM

NBM-Redaktor - 28-2-2003 у 14:34

Радіостанція робить наступний крок до свого слухача, крок у бік якісної музики без комплексів. В ефірі знову з'явився російскьий рок як сучасний, так і класичний, на якому виховувалось не одне покоління сучасних українських музикантів і їхніх батьків. Крім того, щодо музичних змін, значна увага буде приділятися джазовій, навколоджазовій, блюзовій і навколоблюзовій музиці. Ми орієнтуємось на розумного, інтелігентного слухача, на людей, які вбачають у радіосаунді джерело свого задоволення, а не втілення політичних амбіцій. Напрямок цих змін ви відчули ще з 17 лютого. Останні зміни - це не зміна формату радіо, а лише його вдосконалення. Це жодним чином не дискримінує українську музику, оскільки радіостанція і надалі орієнтується на вітчизняного виробника музичної продукції. Щодо змін в нашій програмі - стежте за оновленнями на сайті.

Андрій Пелещишин - 28-2-2003 у 14:49

Ніякої потреби публікувати одне повідомлення в кількох дискусіях немає.

Павло Жежнич - 28-2-2003 у 16:04

Цитата:
Першим відправив користувач NBM-Redaktor
Радіостанція робить наступний крок до свого слухача, крок у бік якісної музики без комплексів. В ефірі знову з'явився російскьий рок як сучасний, так і класичний, на якому виховувалось не одне покоління сучасних українських музикантів і їхніх батьків...

Це занадто голосно сказано: російський рок - якісна музика. Може російську попсу також назвати якісною музикою без комплексів?

NBM-Redaktor - 28-2-2003 у 16:44

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Ніякої потреби публікувати одне повідомлення в кількох дискусіях немає.


А можна, пане Андрій, я сам буду визначати ту потребу? Я витрачаю на то час, а значить це необхідно.

ZT - 28-2-2003 у 16:57

Цитата:

Я витрачаю на то час, а значить це необхідно.


- ну нічого собі

Російської попси в ефірі не буде.

NBM-Redaktor - 28-2-2003 у 17:01

Цитата:
Першим відправив користувач zizu
Це занадто голосно сказано: російський рок - якісна музика. Може російську попсу також назвати якісною музикою без комплексів?


Сказано так, щоб дійшло до свідомости кожного. Здається. частина людей вже зрозуміла, що їхні амбіції щодо "Ініціативи" повинні реалізовуватись не на форумах і не через обра'зи і наїзди на інші радіостанції. Якщо ще ні, то рекомендую спробувати "переробити" львівські ФМ-станції. Здається, Оля Боровець дуже влучно на такі закиди дала відповідь. Дякую тут їй за це.

НБМ-редактору

Андрій Пелещишин - 28-2-2003 у 17:07

Однакове повідомлення в кількох дискусіях є часто ознакою спаму або флуду (що може і буде колись автоматично блокуватися)
Крім того, зацікавлені можуть не розуміти, а в якій дискусії відповідати на повідомлення. Їм що, також двічі відповідь давати?

Прошу більше так не робити

marco - 28-2-2003 у 17:31

Цитата:
Першим відправив користувач NBM-Redaktor
А можна, пане Андрій, я сам буду визначати ту потребу? Я витрачаю на то час, а значить це необхідно.


А мені здається, що така реакція на цілком слушне зауваження ближча до хамства ніж до невихованості. :mad:

А якщо кожен почне робити всяку фігню мотивуючи це тим що він витратив на це свій час, а значить це необхідно.

Не маєте куди час подіти??? :sing:

Спам виглядає інакше

NBM-Redaktor - 28-2-2003 у 17:38

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Однакове повідомлення в кількох дискусіях є часто ознакою спаму або флуду (що може і буде колись автоматично блокуватися)
Крім того, зацікавлені можуть не розуміти, а в якій дискусії відповідати на повідомлення. Їм що, також двічі відповідь давати?

Прошу більше так не робити


Я зрозумів Вашу позицію, але тема радіо "Ніко" обговорюється в різних дискусіях, а тому це повідомлення доречне в кожній з них. А спам - то трохи не та категорія.

Андрій Пелещишин - 28-2-2003 у 17:44

В різних - то в різних, але ж всюди тексти різні. Пишіть в одному, і дискусія буде перелазити туди. А однакове повідомлення в кількох дискусіях на будь-якому форумі сприймається вкрай негативно і може призвести до АВТОМАТИЧНОГО блокування системою, бо саме таким чином здійснюється брутальний спам таких форумів

Те що Ви написали - безумовно не спам, але виглядає як спам (особливо для комп'ютера).

NBM-Redaktor - 28-2-2003 у 18:42

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Пишіть в одному, і дискусія буде перелазити туди. А однакове повідомлення в кількох дискусіях на будь-якому форумі сприймається вкрай негативно і може призвести до АВТОМАТИЧНОГО блокування системою, бо саме таким чином здійснюється брутальний спам таких форумів

Те що Ви написали - безумовно не спам, але виглядає як спам (особливо для комп'ютера).


Річ у тім, що буквально за сьогодні багато розділів змінили прописку. Дана тема - то лише оголошення і не претендує на бурхливе обговорення, оскільки воно пройшло задовго до її появи. Пане Пелещишин, чому б Вам не висловити всі свої зауваження в листі? Чи (за визначенням) я вже апріорі перейшов в опозицію до львів'ян?

Андрій Пелещишин - 28-2-2003 у 18:59

Бо таку помилку може зробити кожен користувач. Я немаю ніяких особистих претензій

Юркові (тому що НБМ-редактор)

Василь - 1-3-2003 у 08:20

По-перше дякую, що відредагували своє повідомлення в даному розділі за 28.02.03 о 03.01. Бо я його спочатку трошки підтер, а саме там, де говориться, що Василь в чомусь переконався. Насправді, в тому, що було написано, я не переконався, бо не було звідки переконатись. Надалі, прошу, в такому стилі не писати. Суфлери мені не потрібні. Я можу написати в чому переконався, але не хочу порушувати правил форуму. Якщо Вас цікавить мої переконання, можу Вам написати на почту.

По-друге, чи можна навести перелік українських музикантів, які виховались на рос. музиці. Якщо маленький Юрчик в Коломиї їх слухав, то це не означає, що їх інші слухали. Однак, як співає Віка "Коломия не помия, Коломия місто", тому залишайтеся галичанином.


:yawn:

NBM-Redaktor - 2-3-2003 у 19:24

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Надалі, прошу, в такому стилі не писати. Суфлери мені не потрібні. Я можу написати в чому переконався, але не хочу порушувати правил форуму. Якщо Вас цікавить мої переконання, можу Вам написати на почту.


От і япро це...

Цитата:
По-друге, чи можна навести перелік українських музикантів, які виховались на рос. музиці. Якщо маленький Юрчик в Коломиї їх слухав, то це не означає, що їх інші слухали. Однак, як співає Віка "Коломия не помия, Коломия місто", тому залишайтеся галичанином.


Оце чисто по-львівськи (чи "по-василівськи";) - попросити не писати "в такому стилі", а потім зробити те саме :lol: :lol: :lol:
Молодця!!! Супер, я в захваті!!! Значить читай уважно і не колупайся в носі:

"ВВ", "Комму Вниз", "Скрябін", "Тартак", "ТНМК", "Ірина Білик", "Віктор Павлік", "Спалахнув шифер", Оля Юнакова, Павло Зібров, Оксана Білозір, Таїсія Повалій... Я б продовжив, але не бачу сенсу перераховувати всіх музикантів (не всі з них співають українською мовою, але тим не менше). Ти можеш до позеленіння і піни біля писка репетувати, що вони НЕ ВИХОВУВАЛИСЬ на російській естраді, але якщо бодай хтось з них скаже, що НЕ чув Алли Пугачової, Кобзона, Магомаєва, Лєонтьєва, Арію, Кіно чи Юрія Шатунова в дитинстві і в зрілі роки, не запозичував від них якісь прийоми - намарне. Хочеш ти того чи ні, але всі сімдесятники і шістдесятники чули то і співали під то. Нехай не на людях, нехай за столом під час святкування дня народження чи в колі друзів, але в їхніх головах все одно відкладалось те, що ти тут намагаєшся заперечити. І не варто краяти всіх під себе одного, мовляв "от я і львів'яни того не знали, не вміли і взагалі про що ви тут базікаєте!". І це лише музикантів я навів, як приклад. Що вже казати про звичайних обивателів?

А маленький Юрчик слухав ДУЖЕ різну музику різними мовами, і, наскільки я пам'ятаю, моїми улюбленими хітами були пісні Пугачової, Кобзи, Сябрів, Володимира Висоцького, Софії Ротару, Андріано Челінтано, Технології, Скрябіна, Віки Врадій та Братів Гадюкіних, Кріса Рі та Кріса Айзека, Пет Шоп Бойз та МС Фекторі, Ваніла Айс, АББА, Боні М, Смоукі, Спейз, Скорпіонз, Арабески, Ніна Матвієнко (особливо саундтрек до к/ф "Пропала Грамота";), ВУЗВ. Саме тому зараз я не комплексую з приводу музики та мови її виконання. Я не сприймаю Чіжа та Срако-попс, Чічеріну та Земфіру, разом з тим Дуже поважаю "Бучч" та ТекілуДжаzzz, не забуваючи при цьому про L.O.B. (Ужгород), Годо (Львів), Пропала Грамота (Кам'янець Подільський), Брати Блюзу, Півкардійську терцію, Де Фазз, Кід Коала, Афрокельт Саунд Систем та АлпайнСтар, Щастя, Таліту Кум та того ж Скрябіна.

Пишу тобі той стислий список не для виправдання, а щоб спитати - ти хоча б половину тих груп слухав? Якщо так, то не розумію, звідки такі рефлекси і клацання зубами?

"Що з того, що ми всі тепер Європа? Як в мене голова така як попа!" - думаю, це про Вас, про мене і про всіх, хто ще не зрозумів, ДЕ ми, ХТО ми і ЩО ми. Це оригінальний шматок тексту, який Кузьма переробив під радіо-версію пісні "Бультере'єр". Скидайте шаровари, люди, здіймайте з душі пафос і з очей окуляри - сонце вже сіло, скоро настане день...

ВСЕ НАПИСАНЕ ВИЩЕ - ТО Є ПОЗИЦІЯ ЛЮДИНИ, ЯКА Є УКРАЇНЦЕМ, ЛІКУЄТЬСЯ ВІД СОВКА, НАМАГАЄТСЬЯ РОЗВИВВАТИСЯ ГАРМОНІЙНО І БЕЗ ПРИВ'ЯЗКИ ДО МІСЦЯ ТА ЧАСУ ДІЇ, А ДО ТОГО Ж ПРАЦЮЄ НА ТРК "НБМ" - НАЙКРАЩІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ТЕЛЕРАДІОКАМПАНІЇ, ЯКІЙ ЧАС ВІД ЧАС ЗАВАЖАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ НЕ ЛИШЕ "ПРОІСКИ МОСКАЛЬСКІХ ЕЛЄМЄНТОВ", АЛЕ Й ТАКІ ОТ ПСЕВДОПАТРІОТИ, ЯКІ ВІД НЕМА ЧОГО РОБИТИ ПИШУТЬ ВСЕ ЩО ЛІЗЕ ДО ГОЛОВИ НА СТОРІНКАХ ФОРУМУ. І ЦЯ ЛЮДИНА ГОТОВА ДАТИ ПО ПИСКУ КОЖНОМУ ПСИСЬКОВІ, ШО НАВАЖИТЬСЯ ГАВКАТИ БІЛЯ САМОЇ НОГИ.

ЯКЩО У ВАС ВИНИКНУТЬ ПИТАННЯ ДО АВТОРА - ПИШІТЬ НА ЕЛЕКТРННУ ПОШТУ, ДЗВОНІТЬ ТЕЛЕФОНОМ, ПРИЇЖДЖАЙТЕ НА СПІВБЕСІДУ, АЛЕ НЕ ЛІЗЬТЕ В ДУШУ!!! :sing:

Василь - 3-3-2003 у 08:23

Пане Юрій, прошу у Вас вибачення, мабуть Вас образив. Останнім часом Ви почали мені подобатись, особливо після наведеного списку. Чесно.

По-Назарівськи!

Nazar - 3-3-2003 у 12:12

Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Першим відправив користувач NBM-Redaktor
... але якщо бодай хтось з них скаже, що НЕ чув Алли Пугачової, Кобзона, Магомаєва, Лєонтьєва, Арію, Кіно чи Юрія Шатунова в дитинстві і в зрілі роки, не запозичував від них якісь прийоми - намарне. Хочеш ти того чи ні, але всі сімдесятники і шістдесятники чули то і співали під то. Нехай не на людях, нехай за столом під час святкування дня народження чи в колі друзів, але в їхніх головах все одно відкладалось те, що ти тут намагаєшся заперечити.


Тут смішно навіть без окментарів!:lol:
Не сприймайте особисто , просто уявив собі як Андрій Середа разом із своїм колективом сидять за столом і тихо, щоб ніхто не чув співають Шатунова :lol:

Крім того є купа Музикантів, які нічого не запозичували з того всього, і не слухали нічого, що крутили в той час ЗМІ. По такій самій аналогії, можна написати, що все теперішнє покоління виховується на тій музиці, що крутить "Наше", "Шансон", їм подібні та віднедавно ваше.
Я переживаю за покоління мого сина, я КАТЕГОРИЧНО проти того, щоб він, та й ціле його покоління виховувались на тому, що ви декларуєте. Це моя позиція!

...НАЙКРАЩІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ТЕЛЕРАДІОКАМПАНІЇ, ЯКІЙ ЧАС ВІД ЧАС ЗАВАЖАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ НЕ ЛИШЕ "ПРОІСКИЬСКІХ ЕЛЄМЄНТОВ", АЛЕ Й ТАКІ ОТ ПСЕВДОПАТРІОТИ, ЯКІ ВІД НЕМА ЧОГО РОБИТИ ПИШУТЬ ВСЕ ЩО ЛІЗЕ ДО ГОЛОВИ НА СТОРІНКАХ ФОРУМУ.


А от справжні, не "псевдо" однозначно поступають так, як Ви.

І ЦЯ ЛЮДИНА ГОТОВА ДАТИ ПО ПИСКУ КОЖНОМУ ПСИСЬКОВІ, ШО НАВАЖИТЬСЯ ГАВКАТИ БІЛЯ САМОЇ НОГИ.


По цьому таки потрібно їхати на "співбесіду", але я Вас далекоглядно вибачаю, бо ж люди колись таки змінюються, і Вас це чекає.:cool:

Василь - 3-3-2003 у 13:23

Повністю згідний з Назарем ("Я переживаю за покоління мого сина, я КАТЕГОРИЧНО проти того, щоб він, та й ціле його покоління виховувались на тому, що ви декларуєте).

Якщо хтось на чомусь викохувався, це не означає, що нове покоління має на цьому також виховуватись. Я також переживаю за своїх племінників (дітей в мене ще нема). Колись вони слухали Ініціативу, потім Ніко, а тепер - що їм слухати? Я не хочу, щоб вони виховувались на декларованій музиці.

Мова НЕ про запозичення

NBM-Redaktor - 3-3-2003 у 15:21

Питання стояло зовсім інакше...

Те, що лише одна радіостанція не буде ставити до ефіру російську музику ситуацію не змінить жодним чином. Ваші брати-сини-племінники і взагалі все наступне покоління все одно почує ту музику якщо не в маршрутці, то від своїх однокашників, які не притримуютсья таких поглядів і чиї батьки не сповідують таку принципову позицію.

Радикальним шляхом нічого не зміниш. Зміни потрібні лише поступові, і лише в масштабі країни. Інакше отримаємо перетягування ковдри, загострення міжетнічних конфліктів і як результат - ваші діти замість того, щоб жити, будуть вмирати від рук своїх соплемінників, які в міру певних обставин опиняться по той бік барикад...

Вибачення... Невже вам треба було почути саме ТАКУ відповідь, щоб зрозуміти мою позицію. Ще раз уточню: я маю власну точку зору, але крім того, відстоюю інтерси компанії. Не бути офіційним і водночас не виходити за певні рамки дипломатії, особливо коли тебе постійно до цього провокують - дуже складно. Вибачення приймаю, якщо говорити мовою протоколу. А якщо більш вільно - то образи не було. Її немає зараз і, сподіваюсь, не буде в майбутньому. Тобто нвзаєм - якщо образив раптом, то не судіть строго.

Василь - 3-3-2003 у 15:47

Цитата:

Те, що лише одна радіостанція не буде ставити до ефіру російську музику ситуацію не змінить жодним чином. Ваші брати-сини-племінники і взагалі все наступне покоління все одно почує ту музику якщо не в маршрутці, то від своїх однокашників, які не притримуютсья таких поглядів і чиї батьки не сповідують таку принципову позицію.


А ось тут я з Вами не згідний. Змінить, ще як змінить. Коли в маршрутці, чи від своїх однокашників почують щось таке, то завжди можна їм вказати альтернативу, наприклад, слухайте Ніко.
Особисто не раз користувався таким прийомом. Говорив, а Ви включіть Ніко і ... І багато хто перемикав. Однак зараз альтернативи вже немає.

Радий, що на мене не ображаються, на Вас я також не ображаюсь.

Nazar - 4-3-2003 у 09:09

Цитата:
Першим відправив користувач NBM-Яндрух-Redaktor
Скидайте шаровари, люди, здіймайте з душі пафос і з очей окуляри - сонце вже сіло, скоро настане день...


І я про це! Скидайте шаровари, вдягайте лапті, шийте вишиванки з американського прапору і вперед зустрічати ранок, чи то вже буде "утро"! А хто не погодиться, то залишайтесь голими!

Тему вичерпано. Результат сумний. Львів залишився без радіо. Але ж був шанс, можна ж було настояти на львівському варіанті Ніко для Львова, ніхто б не втратив.
Але тут хтось згадував про далекоглядність, тому потрібно троха зачекати, поки вони побачуть, що радіо таки вмерло і потрібно щось робити...

Якщо щось зміниться - дайте знати.:cool:

Коли чогось бракує...

NBM-Redaktor - 4-3-2003 у 10:51

Назаре, все що я думаю стосовно твоєї поведінки і твого ставлення до мене особисто, Адміністратор видалив звідси і воно поки що спокійно лежить у "Видалених повідомленнях". Зайди, почитай. Стосовно реєстру під іншим іменем - Адміністратор мені свідок, скільки разів я тут реєструвався і чи реєструвався взагалі більше 1-го разу. Не бачу сенсу виправдовуватись чи щось пояснювати, бо... як то кажуть, з тобою мені все ясно.

Андрій Пелещишин - 4-3-2003 у 11:38

"Видалені повідомлення" - спеціальний розділ, доступ до котрого мають лише модератори та адміністратори

Дякую, то я перешлю той пост Назару персонально.

NBM-Redaktor - 4-3-2003 у 13:20

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
"Видалені повідомлення" - спеціальний розділ, доступ до котрого мають лише модератори та адміністратори


Я цього не знав. Але все одно дякую. Вчора виникли проблеми з ДНС, так я вирішив, що нас взагалі відключено :yawn:

Андрій Пелещишин - 6-3-2003 у 20:05

Остаточні результати
Львівська хвиля 2 (5.26%)
Хіт FM 0 (0%)
NIKO FM 11 (28.95%)
Авто FM 2 (5.26%)
Люкс 8 (21.05%)
Довіра 0 (0%)
Наше радіо 1 (2.63%)
Незалежність 7 (18.42%)
Взагалі не слухаю 7 (18.42%)