Форум Рідного Міста

Молодий Рух

Василь - 2-12-2002 у 08:58

Шановні члени Молодого Руху.
У даному розділі Ви можете вести переписку.

Grabchuk - 30-9-2003 у 12:47

Тук-тук: - є хто небудь?
- А нема нікого...

Василь - 30-9-2003 у 13:01

Чому нікого. Я є, Ганущин є.

Nazar - 30-9-2003 у 13:27

Ну раз ви тут всі є, то хоч розкажете іншим, а що воно таке молодий рух, і в яку сторону він?

Василь - 30-9-2003 у 13:49

Молодий Рух - структура створена при Народному Русі України в 1994 році, де б досвіду політичного життя набиралась молодь. Керівником став теперешній нар. деп. В'ячеслав Кириленко (фракція Наша Україна, Українська Народна партія). В 1995 р. крайова організація заснована у Львові (керівником було обрано Дмитра Досина). Під час розвалу Руху в 1999р, значена частина Молодого Руху перейшла до Костенка; паралельно з'явилась така ж організація в Удовенка. Тепер, наприклад у Львові і мабуть в інших областях, є дві окремі організації.

Grabchuk - 1-10-2003 у 07:09

Наскільки я розумію, в звязку зі зміною назви "дорослої" партії "Молодий Рух"-УНП найближчим часом планує поміняти свою назву?

kallisto - 1-10-2003 у 11:46

А якщо я з МНК, то мені до вас можна?

Grabchuk - 1-10-2003 у 12:02

МНК - це молодіжний націоналістичний конгрес?

Наталка - 1-10-2003 у 12:10

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
МНК - це молодіжний націоналістичний конгрес?


Точно. Саме так МНК і розшифровується. :)

kallisto - 1-10-2003 у 12:15

До речі, в кінці минулого тижня під Києвом проходив семінар "Нові імена в політиці", так там були молоді рухівці. Хто знає їх, або хто був - відгукніться!

Grabchuk - 1-10-2003 у 14:55

Олександр, користуючисть твоєю присутністю на форумі, нагадую про необхідність оновити сайт "Молодого Народного Руху".

Олександр Ганущин - 2-10-2003 у 19:00

Олександр відгукнувся!!! Сайт наш працює - чого ти це...
Щодо семінару - до Каллісто, а що хто може негідно себе вів?? То Ви нам того... здайте там їх . Якщо наші - раду дамо.

Ulь - 6-10-2003 у 12:06

А чи є тут хто з Франківщини? Відгукніться!

kallisto - 6-10-2003 у 13:28

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Ганущин
Олександр відгукнувся!!! Сайт наш працює - чого ти це...
Щодо семінару - до Каллісто, а що хто може негідно себе вів?? То Ви нам того... здайте там їх . Якщо наші - раду дамо.


Негідники ;) були, проте не зі Львова. З Черкас, з Сум, зі Сходу України. Казати чи ні? ;)

Олександр Ганущин - 7-10-2003 у 08:00

Казати ясна річ. В u2u.

Богдан з Молодого Руху - 11-10-2003 у 19:06

Є є з Франківщини. Всім привіт.

Олександр Ганущин - 12-10-2003 у 13:08

Каллісто. то як все таки з тими що... Ну теє... негідники котрі...

kallisto - 12-10-2003 у 18:00

Див. ю2ю :-)

Grabchuk - 14-10-2003 у 16:27

Надіявся зустріти на цій сторінці Петра Семанюка. Але його ще нема. А як обіцяв...

Nazar - 14-10-2003 у 18:15

Ну що, початувались?
Тепре може якось таки піднімемо одне з питань, в силах дискусії форуму, яке стосується пролем (або не проблем) пов"язаних з Молодим рухом.
Хтось наважиться?:cool:

Олександр Ганущин - 15-10-2003 у 13:04

А що тут наважуватись Назаре???
Чи йдеться про проблеми Молодого Руху і Молодого Народного Руху (молодіжок УНП та НРУ) чи в загальному молодіжного руху в Україні??? Тільки окресліть тему і одразу ж почнем.

Але від себе - чому більшість молодіжних громадських організацій утратили масовість та привабливість серед верстов молоді???

До Семнаюка - а чому тебе справді тут ще немає????

Бурундучок - 21-10-2003 у 14:19

Яких організацій стосується фраза - "...більшість молодіжних громадських організацій утратили масовість та привабливість серед верстов молоді"?. Масовість вратила тільки одна молодіжка. Та, з якої виросла вся наша "чи їхня-?" еліта. Та, що її 85-ку святкуємо на високому державному рівні.
Так може добре, що нема масовості? Цивілізуємось?

Олександр Ганущин - 23-10-2003 у 20:39

Та ні, добра я тут не бачу. Молодь чомусь не вважає, що самореалізовуватися, відстоювати свої права та відверто кажучи і кар''єру робити вона може через молодіжний громадський рух.
Що стосується річниці... А в тому і біда - що нема у даному випадку звідки тій еліті рости. Але це не тема цього треду. До речі, а та молодіжка про яку говоримо утримує таки тверді і послідовні позиції у кількох вузах (точніше гуртожиткуах) Києва.
Взагалі проблеми масовості молодіжного руху я б виводив саме з браку нових молодих лідерів. Нема лідерів - нема молодіжки. А що з цього приводу скаже Каллісто???

Nazar - 24-10-2003 у 08:58

Ще перед тим Назар з цього приводу замітить, що невидно ніяких потуг з боку будь-кого, щоби сформувати лідерів. Олексій вірно помітив, що на ідеї опозиційності можна лише залучити Кількість, а от далі слід працювати з іншими сформованими принципами, і на них виховувати лідерів.

От скажімо, які принципи виховання лідерів хотів би сформувати Молодий Рух? Якщо можна, то без банальщини.

Бурундучок - 24-10-2003 у 10:22

Nazar, памятаєш, філософи щось там говорили про кількість, яка переходить в якість....

А щодо самого питання. Виховувати лідерів неможливо. Виховувати можна підростаюче покоління, а лідерів треба залучати до організацій, давати їм можливість самореалізуватися.

Була у нас якась організація, називалася - "Школа лідерів". Вони брали 100 маленьких українців, проводили з ними пару тренінгів і на виході отримували 100 лідерів (30 Бісмарків, 20 Вашингтонів, 15 Наполеонів, 10 Фідельо-Кастрів, і по 5 Черчелів, Колумбів, Богданів Хмельницьких, Володимирів Великих і Бурундучків .

(без банальщини дуже тяжко)

Nazar - 24-10-2003 у 10:34

Якщо людина-дитина усвіжомлює, що її називають лідером, це не може їй давати поштовхи до банальщини:)
Школа лідерів? Нічого про то не чув. Але наступне слово "тренінг" мене чомусь засоціювало з якимись західними схемами, де нічого спільного до засвоєння почуття національної гідності.

Але все ж таки, якими принципами слід будувати лідера молоді?

Олексій Мачехін - 24-10-2003 у 10:41

Щодо кількості в якість:
Чим більше залучити молоді на опозиційності тим якісніша буде опозиційність? Щось не віриться, бо в цю множину ввійдуть всі, хто проти, тобто погляди у них не обов'язково співпадатимуть - єдине, що 100% співпадатиме - вони будуть "проти" і на цьому триматимуться.
Спробуєм уявити що вони перемогли, і тих проти кого вони були "проти" усунено.... що виходить? Найбільш ймовірним розвитком подій є розпад структури, бо тут виявляється що поєднуючого фактору немає.
З власного досвіду додам що як правило роспад проходить не тихо і мирно а з ґвалтом і взаємними образами щонайменьше.

Бурундучок - 24-10-2003 у 11:15

Опозиційність - це бажання щось поміняти. Молодь, як і вільна преса, повинна бути опозиційною, повинна прагнути щось покращити, переінакшити, модернізувати.
Опозиційність тягне за собою певні незручності. Вона не схвалюється владою (ректором, податковим інспектором і т.п.), не сприяє сьогоденній кар'єрі. Дуже часто опозиційність - це жертвування власними інтересами на користь ствердження якоїсь ідеї. Тому свиней в опозиційних лавах, як правило, набагато менше, ніж у провладних, а чим більше людей перебувають в опозиційних організаціях, тим сильнішим є громадянське суспільство.

Nazar - 24-10-2003 у 11:17

Останніх два речення - то розмовний рівень, яким володіють "активні продавці".
Насправді є більше варіантів.

Раз нема сміливих по принципах, давайте кожен по одному принципу напишемо, і то обговоримо. Мені то цікаво!

Олексій Мачехін - 24-10-2003 у 11:28

Цитата:
Першим відправив користувач Бурундучок
Дуже часто опозиційність - це жертвування власними інтересами на користь ствердження якоїсь ідеї.


Нажаль ні, дуже часто опозиційність - один з методів залучення електорату та оволодіння владою.

Цитата:
Першим відправив користувач Бурундучок
Тому свиней в опозиційних лавах, як правило, набагато менше, ніж у провладних, а чим більше людей перебувають в опозиційних організаціях, тим сильнішим є громадянське суспільство.


Особистий досвід:
Я Ви кажете "свиней" серед активістів БЮТ та НУ в Києві значно більше ніж у партії регіонв - це досвід мого з ними всіма спілкування.

Бурундучок - 24-10-2003 у 12:22

Nazar, поясни про "активних продавців". Ти чо?

Nazar - 24-10-2003 у 20:11

То було до треду Олеся.
Коли послідовність: запитання - власна відповідь, що починається зі слів вірно, правильно:D

Олексій Мачехін - 24-10-2003 у 20:44

От же ж чіпляється - зара виправлю.

Nazar - 24-10-2003 у 21:00

Знав би ти, як воно дратує, що ти то помічаєш. Але велика насолода, коли ти свідомо порушуєш ті правила всякі:rolleyes: Аж деколи занадто відриваєшся, що всі майже не розуміють.:(

Олександр Ганущин - 27-10-2003 у 12:38

Універсальних шкіл лідера, звісно, нема. Натомість є справді тренінги за західним зразком де вчать технологій (політичної боротьби, виборів у них і у нас, розбудові громадянського суспільства і т.д.) Решту як на мене повинен робити сам лідер у середині свого середовищаю Лідер без середовища - не лідер. Молодь воліє бачити лідерів своїх, схожих на неї.
Щодо корисності цихз тренінгів - окреме питання. але позитивів таки багато. Бодай один - люди з різних куточків Українимають можливість обмінятися думками, ідеями, які доречі можуть бути зовсім не закладені у програмі заходи. Тому, особисто, завжди такі речі підтримував. І участь рекомендую приймати всім хто цим цікавить (молодіжним рухом і проблемами), для розширення кругозору

Бурундучок - 27-10-2003 у 18:07

Я також не розумію несприйняття такої прогресивної форми навчання як тренінг тільки із-за того, що наші діди таким не бавилися. Міняються часи, міняються і схеми навчання. Я взагалі тут не бачу негативу.

Nazar - 27-10-2003 у 18:57

Тренінги бувають різні...
Гаразд, за якими схемами буде ідеологічний тренінг, який би міг дати щось дійсно корисне для виховання українця?
Хіба вас не дратує відсутність українських прогресивних ідей?
До чого тут діди?
Я не проти тренінга, як методу засвоєння інформації, я проти тої інформації, на якій базуються методи :) Каламбур.

Бурундучок - 27-10-2003 у 19:21

Ну от і порозумілися. Як метод засвоєння інформації тренінги є досить корисні (інакше б вони так широко не використовувалися в західному суспільстві, в тому числі і на рівні топ-менеджерів).
Що стосується питання про користь тренінгів для виховання українців. Напевно це не є найефективніший спосіб виховання патріотів. Але якщо припустимо на тренінг прийде уже патріотично налаштована людина і їй вдасться отримати якісь спеціалізовані знання , або просто отримати поштовх для подальшої самоосвіти, то це можна тільки вітати.

Олексій Мачехін - 27-10-2003 у 19:33

Тренінг патріотизму... це щось нове :)

Nazar - 27-10-2003 у 19:40

Ну а де брати?
Виходить - треба вчити!
(1:1)

Бурундучок - 27-10-2003 у 19:46

Ну не приколюйся, хто таке казав?

Бурундучок - 30-10-2003 у 17:49

Olexiy, а чому так є? Не розумію.

"Особистий досвід:
Я Ви кажете "свиней" серед активістів БЮТ та НУ в Києві значно більше ніж у партії регіонв - це досвід мого з ними всіма спілкування".

Олексій Мачехін - 30-10-2003 у 18:06

Не знаю, бо не досліджував, проте справді маю такий досвід.

Nazar - 31-10-2003 у 08:56

Давайте може якось будемо старатись уникати питань та висловлювань, що якимсь чином можуть зіграти комусь на руку враховуючи передвиборчі кампанії.
Менше політики - більше пропозицій.
Насправді мені дуже сподобалось питання про лідерів для молоді, і про те, що їх можна підформовувати.
Хочете про то поговорити?

kallisto - 31-10-2003 у 21:11

До теми дискусії :D
Ось уже два місяці в останніх числах за підтримки фонду Роберта Шумана та Інституту політичної освіти в Києві проходять семінари "Нове покоління в політиці". Там збираються сили, що підтримують блок "Наша Україна" і Віктора Ющенка. Вони зібрали молодь, яка в майбутьньому може стати лідерами чи продуктивно працювати на благо держави і народу. Семінари були дуже цікаві, я сама брала в них участь.
Особливо цікаво було на другому семінарі, коли ми розглядали тему лідерство, публічний виступ, техніку давання інтерв"ю, грали в дебати. Три дні пройшли швидко та були надзвичайно продуктивними. Переконана, що всі учасники візьмуть для себе дуже багато корисного і використають це в житті. Там ішлося й про лідера. Ми мали домашнє завдання - мусили написати про лідера. Так що тут можна говорити про конкретні якості та про загальні. Є різноманітна типологія лідерів, тут недоречно казати про одну якусь рису.

Nazar - 1-11-2003 у 20:08

Давайте хоча б почнемо з однієї скромної, а далі за семінаром:)
Мені то надзвичайно цікаво.

Олександр Ганущин - 2-11-2003 у 19:45

Не переконаний, що ті семінари можуть навчити лідерів. У тому розумінні, що до цього вони були звичайними людьми і тут - лідерами стали. Але щодо того, що якості певні здатні розвинути - питань нема. Та й для молоді є можливість побачити таких самих активних представників молодого покоління.

Ulь - 3-11-2003 у 13:04

Різноманітні тренінги, семінари, конференції - це гарна нагода для майбутніх лідерів перевірити і розвинути свої ораторські здібності. Такої практики в повсякденному житті може і не бути.

Олександр Ганущин - 10-11-2003 у 08:58

Десь би ті лідери і гострити язика на вулицях мали, зборах різноманітних і так далі. Як комсомолісти свого часу - масово ж було. А ще - є ж всякі там профспілки, наукові товариства, інша всячина... Десь там вони б мали зростати, а звідти, молодими і тими що землю копитом ... теє... рватись у політику. Ненькою Україною керувати.
Всього має бути у комплексі - і багато від семінарів, до роботи на вулицях, трудових колективах et cetera

Grabchuk - 11-11-2003 у 16:12

Вітаю Петра Семанюка з тим, що він накінець найшов сміливість запропонувати своїй дівчині руку і серце. Ось така от школа лідерів. Одним словом у нього 22 падолиста весілля.


Ulь
... - це гарна нагода для майбутніх лідерів перевірити і розвинути свої ораторські здібності...

Soyko - 11-11-2003 у 21:21

Вітаю Петра Семанюка з таким кроком!!!!
Всіх гараздів. А у день весілля повідомлю окремо
Назар Сойко

Олександр Ганущин - 12-11-2003 у 11:58

А що Молодий Народний Рух чи семінари стали причиною цього. Петре, та Андрію, а чому ж ви у Львові про це мовчали???
Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Вітаю Петра Семанюка з тим, що він накінець найшов сміливість запропонувати своїй дівчині руку і серце. Ось така от школа лідерів. Одним словом у нього 22 падолиста весілля.


А що Молодий Народний Рух чи семінари стали причиною цього. Петре, та Андрію, а чому ж ви у Львові про це мовчали???

Grabchuk - 13-11-2003 у 17:18

Так у Львові ж було стільки красивих дівчат... Не хотілось їх розчаровувати.

Grabchuk - 14-11-2003 у 19:33

Цікаве спостереження:
Яка тема найзавзятіше обговорювалася на нічному засіданні "Молодого Руху" в Львові?
- Де бути центральному офісу Молруху - в Львові, чи у Києві.
Івано-Франківська делегація була чи не єдиною, яка наполягяла на столичному варіанті. Нам - що, найдальше їхати до Львова?

Петро Семанюк - 3-1-2004 у 11:50

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Ганущин

До Семнаюка - а чому тебе справді тут ще немає????


Олександре, я вже тут!!!!!:)

Андрій Пелещишин - 12-3-2004 у 12:07

Сумна новина для МНР
http://www.korrespondent.net/main/90586

Grabchuk - 2-7-2004 у 18:01

Івано-Франківська обласна молодіжна громадська організація “Молодий Народний Рух” оголошує про початок проведення традиційного фото конкурсу «В об’єктиві Україна». Фотографії на конкурс приймаються до 21серпня 2004 року. Всі фотографії повинні мати авторську назву. Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними призами (І це правда! На нас напали серйозні спонсори!).
Ми чекаємо на Вас і Ваші фотографії за адресою:76000 м.Івано-Франківськ, вул.Шевченка,5. Детальнішу інформацію можете отримати по тел. (0342) 55-65-24