Форум Рідного Міста

Хіт-парад укр. музики. Жовтень. Опитування

Василь - 16-10-2003 у 16:10


fish - 16-10-2003 у 16:26

Василю, а не виявили, чому трапляється такий глюк?

Nazar - 16-10-2003 у 16:38

Ой, шкода, що стерли...
За мене голосували:rolleyes:

Андрій Пелещишин - 16-10-2003 у 22:15

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Василю, а не виявили, чому трапляється такий глюк?


Виявили, спецсимволи винні. А там вони були.

Але я чесно кажучи натішився з того треду.:lol::lol::lol: Особливо про "художній свист"

Назаре, а голосування "Чи ви за Назара" організувати можна.

Nazar - 17-10-2003 у 09:10

Ліля Ваврин?????
Один голос Юра, а решта ?

Дл ясебе не міг визначитись за кого буду голосувати, обирав з трьох: зі Скелі, Крука, та МадамКюрі (дякувати Чарівникові, не чув раніше).
Так якось дійсно дивно, що Скеля нуль...

fish - 17-10-2003 у 09:30

Банзай! Я за Назара!

Чарівник з міста Гамельн - 17-10-2003 у 13:01

Блін, ну і лідер у нас...


Everywhere and nowhere...

Nazar - 17-10-2003 у 13:07

О, ідея!
Якщо голосування буде на наступні місяці, то слід зробити хоч постильно, ато ніяково якось...

Василь - 17-10-2003 у 13:22

Хто ще не голосував, голосуйте, а то справді якось ніяково.

fish - 17-10-2003 у 13:37

А хто така ця Ліля? Ні разу не чула!

Тарас Сокальський - 17-10-2003 у 13:51

Цитата:
Першим відправив користувач fish
А хто така ця Ліля? Ні разу не чула!

На Умці прев'юшки лежать -- послухай:cool:

Чарівник з міста Гамельн - 17-10-2003 у 14:22

> А хто така ця Ліля? Ні разу не чула!

Як же так! "Лiлю Ваврин грiх не знати!" © Injust :-)


Everywhere and nowhere...

Nazar - 17-10-2003 у 15:03

Грішники ми страшні. Але я лукавлю, я знаю, тому і протестую:(
Хто б міг подумати, що форумці отак от...:mad:

Юрій Сєров - 17-10-2003 у 15:13

Ліля Ваврин - напевно найпопулярніша з львівських попсових співачок, після Руслани. Там вже хтось більше описував її досягнення. Крім того всьго вона ведуча на авто-фм. Досить часто її можна почути на Люксі.

Volodymyr - 17-10-2003 у 15:15

"джульбарс повісисвся" - то моє...

Nazar - 17-10-2003 у 15:31

Авто ФМ!!!!!!
Бридкий жах радіопросторів!
ТОсуб"єктивно, але щиро!:mad::mad::mad:

Круціфукс. - 17-10-2003 у 15:46

Результати вражають. Юра, вина всього світу тепер на твоїх плечах. Негайно покайся і пожертвуй 295 грн. на доброчинність.

Василь - 17-10-2003 у 15:46

Радує хіба що те, що Ваврин програє, якщо просумувати голоси всіх інших.

Юрій Сєров - 17-10-2003 у 15:50

У львівському радіопросторі взагалі нема що слухати...
Особисто я слухаю Люкс.
Відносно Лілі - я не думаю, що саме вона визначає політику радіостанції. Співає вона виключно українською...

Чарівник з міста Гамельн - 17-10-2003 у 15:59

> У львівському радіопросторі взагалі нема що слухати...
> Особисто я слухаю Люкс.

Можу порекомендувати слухати MP3 :-)


Everywhere and nowhere...

Круціфукс. - 17-10-2003 у 16:10

Радіо = рабство.

Юрій Сєров - 17-10-2003 у 16:16

МП-3 я слухаю але лише на компі чи плеєрі.
А на кухні в мене стоїть радіво. І компа на разі немає.
Радіо=фон, а не рабство.

Чарівник з міста Гамельн - 17-10-2003 у 16:22

Фон = рабство :-)


Everywhere and nowhere...

Чарівник з міста Гамельн - 17-10-2003 у 16:24

Особисто я слухаю музику не для того, щоб просто зайняти якоюсь роботою органи слуху :-)


Everywhere and nowhere...

Юрій Сєров - 17-10-2003 у 16:26

фон вічний, Фон = рабство -> рабство вічне???

Припиняймо оффтопити!!!

Круціфукс. - 17-10-2003 у 16:38

Юра,

Насправді ти хотів сказати інше:

Фон вічний -> Попса краще за тишину.

Припиняймо оффтопити!!!

Nazar - 17-10-2003 у 18:15

А можна поцікавитись, чому саме 295грн.?
Я би більше здер! І навіть враховуючи що я не податківець, і не з комітету по захисту прав споживачів, навіть не пожежник.
Приємне було рабство з васалом Ініціативою....

Круціфукс. - 17-10-2003 у 19:09

Ага, на Ініціативі була "Колекція Сергія Косенка". Вона рулила.

Гриця - 17-10-2003 у 19:31

Я проголосувала за Мамая. але вже останній тиждень слухаю Тих, Що Падають Вгору. Супер. але Скелі у мене нема

Nazar - 17-10-2003 у 19:43

Цитата:
Першим відправив користувач Круціфукс.
Ага, на Ініціативі була "Колекція Сергія Косенка". Вона рулила.


А Ексклюзив?
А радіо-метро?
А Наш Чайка, в кінці кінців?

Nazar - 17-10-2003 у 19:47

І невже форум читають такі люди, що з цього всього списку виділяють Л.В.?

Може ліквідуємо це опитування як таке, що шкодить подальшому наповненню форуму "своєї" аудиторії.

А ну, модератори, погляньте, чи все чисто з цим голосуванням? Бо щось мені не віриться....:(

Олексій Мачехін - 17-10-2003 у 20:13

Назаре, я з усього списку лише 2 композиції чув. Як я можу голосувати?

Андрій Пелещишин - 17-10-2003 у 20:25

Назаре, при всій моїй повазі до Вас, ніхто не вправі вказувати дописувачам як голосувати.
З голосуванням усе чисто. Жодна людина двічі не голосувала. Новозареєстровані також (щоби не було підозр, що спеціально хтось зареєструвався, щоби проголосувати). Усі хто голосував мають дописи на Форумі (і немало). Хто за кого голосував взнати неможливо.


Мені б вкрай не хотілося, щоби критерієм формування аудиторії Форуму стало відношення до Лілії Ваврин.
Чесно кажучи, я вкрай прикро вражений нетактовними коментарями, та ще й тих дописувачів, які завжди славилися толерантністю до чужої думки.
Я прошу стриматися в своїх коментарях. Голосування є голосування.

До речі Назаре, я за неї проголосував. То що, Ви мені тепер руки не подасте?

Хоча з другого боку я думаю, що Василеві є над чим попрацювати при продумуванні ідеології таких хіт-парадів. Поділ по стилях тощо.

Ще раз наприкінці напишу - будь-які сентенції типу "на Форумі так не голосують" виглядають на образу.

Nazar - 17-10-2003 у 20:45

Руки напевно не подам, якщо мова уде про вихід з транспорту або ж у інших джентельменських випадках:lol:
Але не тому, що Ви проголосували:lol:

Моє "обурення" було холеричним, тому звиняйте, кому не сподобалось, вважаєте за доцільне - стріть.

А дивуюсь я чисто. і нікому нічого не диктую.
Сам особисто нічого не маю проти Л.В., але ж я якось по іншому розцінював аудиторію.

Нема чому дивуватись, я дійсно думав що то хтось один так накручує....

Менше з тим - то все українська музика!
І українська то точно!

Юрій Сєров - 17-10-2003 у 21:41

Треба краще продумати як скаладати такі рейтинги - які критерії використовувати. Зі всіх пісень, що тут є я чув лише 3. З них Л. В. -моя пропозиція тому за неї я і проголосував.
Можна наприклад домовитися так:
1. Складаємо пропозиції
2. Пишемо диск з всіма пропозиціями і розповсюджуємо між всіма учасниками форуму. Після чого тиждень слухаємо
3. Робимо хіт-парад і голосуємо.

Все було б класно, якби не пункт 2. В силу певних географічних та інших обставин (відсутність запису) будуть складнощі із записом диску.
А так цілком природньо лідирує те що чуло більше людей - попса. Я б можливо і за щось інше проголосував - але я вже казав чув лише афродизіяків.
Крім того мені здається нема сенсу включати в хіт-парад старі пісні. Варто не старіші року.
До речі можете не подавати руку і мені :)

Роман Голощук - 17-10-2003 у 22:56

Якщо ідея проведення хіт-параду продовжить існування, то поділ на стилі конче необхідний. Порівнювати і оцінювати "попсу" та "рок" одночасно (в одному "флаконі";) то повна бздура.

Наталка - 17-10-2003 у 23:00

Не знаю, мені особисто хотілося б, щоб хіт-парад продовжував існувати. :)

Василь - 18-10-2003 у 09:42

Моє бачення теперешньої ситуації: серед 10 пропонованих пісень лише одна попсова, а тому, кому не подобається альтернативна музика за неї голосують. Таких поки що набралось 7 (особисто здалось що де хто голосував "по приколу";), однак якщо підсумувати голоси по всіх інших композиціях, то їх значно більше. Проблема лише в тому, що таких пісень аж 9. Щодо аудиторії форуму, то вона мені подобається.
Поділ за стилями можливо доречний, але хіт-параду попси я вести не буду. Тому в листопаді хіт-парад продовжуємо, але в пропозиції подавати лише альтернативну музику.

Круціфукс. - 18-10-2003 у 10:09

(див. повідомлення ярки-дзвінки в темі "що таке альтернатива")

Василь - 18-10-2003 у 12:38

Тут і взагалі під альтернативою я розумію все те, що не є попсою.

Юрій Сєров - 18-10-2003 у 12:49

А як відносно пункту 2 ???
Може хоча б львівські учасники форуму збирали музику в одному місці (в прямому значенні цього слова :) ) і всі могли зробити собі диск.

Андрій Пелещишин - 18-10-2003 у 12:54

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Поділ за стилями можливо доречний, але хіт-параду попси я вести не буду. Тому в листопаді хіт-парад продовжуємо, але в пропозиції подавати лише альтернативну музику.


Ну якщо так, то на наступний раз називай тред "Хіт-парад альтернативної музики".

Captivitas - 20-10-2003 у 14:12

Дійсно, дуже багато маловідомих пісень. Бо, наприклад, я чув 2-3, да й ті завдяки друзям, що слухають МР3, чи возять музику з Києва-Львову-Тернополю-Полтави-..... :(
До того ж "Мамай" займає 2-гу позицію, і якщо б не буро розпорошення на інші композиції, то ця річ мала б усі шанси стати лідером:sing:

Nazar - 20-10-2003 у 15:09

Вони і так лідери!
Шкода, що лідерство йде поки-що через "чув-нечув".
Юра дав хорощу ідею по розповсюдженню, треба її пропрацювати, для цього слід зробити "центри" на місцях.
Зголошуйтесь!

Василь - 20-10-2003 у 15:41

Тут багато пишуть, що чули лише деякі пісні з тих, що пропонуються. А можна більш детально: хто що чув чи не чув. Особисто чув всі, а в мр3 немаю лише ZSUF.

Юрій Сєров - 20-10-2003 у 16:07

А можна подумати ще й над тим, щоб знайти місце для збору і з чашкою кави послухати всі запропоновані композиції.
Але це буде не хіт-парад пісень, які існують в природі, а хіт-парад пісень, наявних на МП3.

Бурундучок - 20-10-2003 у 17:10

А чого нема в хіт-параді Софії Ротару з новим супер-хітом .. щось там про "..одну єдину Україну"? Її крутять по всіх fm-ках.

Nazar - 20-10-2003 у 17:13

Угу!
В мене вже на наступний місяць визріли пропозиції: Тарас Курчик, З.Гучок, і обов"язково Гіга!
Нікого не образив?

Олексій Мачехін - 20-10-2003 у 17:51

Поперше я проти саме "альтернативного" хіт-параду. У нас відкритий форум а не обговорення "альтернативи".
А роздавати музику в Києві я згоден. Тільки сам її не маю :(
Але зкачувати можу.

Captivitas - 21-10-2003 у 10:09

Цитата:
Першим відправив користувач Бурундучок
А чого нема в хіт-параді Софії Ротару з новим супер-хітом .. щось там про "..одну єдину Україну"? Її крутять по всіх fm-ках.

Ага, "Кущ калини" здається. Кліп бачив. Залишимо на листопад :)

Captivitas - 21-10-2003 у 10:26

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Поділ за стилями можливо доречний, але хіт-параду попси я вести не буду. Тому в листопаді хіт-парад продовжуємо, але в пропозиції подавати лише альтернативну музику.


Поділ за стилями мало до чого приведе, бо, на мою думку, у нас майже не розвинена інфраструктура стилів. Є рок, попса, трошки фолку та виконавці на межі (наприклад, фолкопопс, фолкорок). І є місяці коли проходять релізи суто рокові, а є суто попсові.
Рок можна поділити на класичний, готичний. Попса теж буває різна (наприклад, ВІА Гра та Білик, наприклад, це різні вагові категорії). :sing::sing:

Nazar - 21-10-2003 у 11:00

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
ВІА Гра та Білик, наприклад, це різні вагові категорії). :sing::sing:


Ну так, їх жиш троє, а вона одна!:sing:
Але я чомусь не настільки конфліктно зустрів польський альбом І.Б., як. скажімо, російський.
Це вказує на вторчі пошуки, чи моральну слабкість?

Чарівник з міста Гамельн - 21-10-2003 у 11:07

Стоп, а до чого тут взагалі Віа Гра? Це хіба не російська група?


Everywhere and nowhere...

Nazar - 21-10-2003 у 11:11

А-аа, попався?!!
А от і ні, принаймі перша. Це була наша ріднюсінька:lol::lol::lol:

Олексій Мачехін - 21-10-2003 у 11:13

Російська... тільки з Києва

Роман Голощук - 21-10-2003 у 11:16

Ну-от, почалось обговорення "Віагри". Може краще про одноіменні таблеточки поговоримо... :)

Nazar - 21-10-2003 у 11:20

Та нам про будь-що. Домовились жиш, що про музику ні-ні. От і маємось біликами Віаграми...:D:sing:

Зоряна - 21-10-2003 у 11:32

По-перше, Назаре, Білик лише цього року піщла на таке, коли її поп-улярність завалилась іншими зірочками зі Сходу.
По-друге давай то в іншому розділі.
І по-третє - чи то не від переписок в тебе засвітився скептицизм? Раніше я цього не помічала.

Nazar - 21-10-2003 у 12:01

Могла б і усно то сказати...
Саме з переписок, але тут інша мета, повір, ти мене добре знаєш.
Але давай більше не про це. Бо Олесь тільки при зустрічі був такий добрий та милий, тут він за офтопи таке робить...:D

Олексій Мачехін - 21-10-2003 у 12:22

У мене три враження:
1. Я зарекомендував себе як Цербер
2. Я ніц не розумію останні надцять дописів Назара і не тільки в цьому треді
3. Назар і Зоряна то один Назар і є

Звісно, то все неправдиво, проте враження є враження.
Трясь собі по пальцях за офтоп

Nazar - 21-10-2003 у 13:41

Насправді то два Назара:D
Хоча, свого часу я довго був друкував Зорянині враження під своїми.

Останні надцять? Добре, що то видно.
Цербер? Та нє, то весело, принаймі мені.

Василь - 27-10-2003 у 16:47

Добігає до кінця місяць жовтень. Згідно статистики в день заходить близько 50 дописувачів, однак проголосувало близько 30. Хто ще не віддав голос - не забудьте це зробити до 31 жовтня.

fish - 28-10-2003 у 13:17

Невже переможе ота ваша поп-зірочка?

Олексій Мачехін - 28-10-2003 у 13:47

Запекла першість цього місяця. Так і надалі треба - воно привертає увагу і додає голосів :)

Nazar - 28-10-2003 у 15:19

Соромно.
Але то українське - хай йому грець!
Просили не виступати, але не забувайте, що і ми пишемо нерідко про анжеліку, ще там про біликів-руслан і таке інше, а раз на устах, то і в серцях.
Тому самі в тому винні, що порівнюємо рівень з чимось іншим.(каламбур):)