Форум Рідного Міста

А що є з НАШИХ цікавенького?

Тарас Сокальський - 18-10-2003 у 09:35

Саме таке провокативне питаннячко люблю задавати я продавцям аудіопродукції. В Чернівцях, не задумуючись, пропонують мені музичні достіженія наших братішек, в Тернополі перепитують -- Наше -- це українське чи як?
А от, будучи у Львові, якось я забув про ці свої дослідження. Хотів би, щоб хтось з львів'ян виправив це моє недопрацювання:)

Ігор Мартинів - 18-10-2003 у 15:47

Давно нічого не купував. Якось так складається шо багато нашої музики вдається діставати в mp3. Знаю, що треба купувати, але безплатно краще, ніж за гроші :)

Тарас Сокальський - 19-10-2003 у 20:51

А потім виникають теми "Львів'яни не купують українських CD":(
Мені просто цікаво, як самі продавці розуміють слово "НАШІ"

Igor_J - 20-10-2003 у 15:39

Із усією впевненістю заявляю: у містах Харків та Дніпропетровськ під словом "НАШІ" розуміють російські групи.
Тільки в одній крамниці Дніпропетровська "НАШІ" зрозуміли буквально - запропонували 2 збірки ДніпроРоку та новий альбом місцевої групи.
А у моєму Херсоні - перепитують, чи "НАШІ" - це українські.

Василь - 20-10-2003 у 16:14

Моя студентка працює в магазині Мелодія у Львові і що таке наше вона прекрасно знає. Якщо щось появляється свіженьке, вона відразу мені говорить.

Captivitas - 21-10-2003 у 09:55

А у нас в Запоріжжі все новеньке - це згадування старенького (наприклад, диск "Аби МС";). Також повальні "Океани Ельзи", "Скрябини". "Дикі танці" більш менш вчасно дісталися (дякукуючи маркетинговій політиці Руслани та Ко:P).
Але є і раритетні для нашого регіону речі "От Вінта", сольний виступ Фоми... Дякуючи мережі магазинів "Вули-Були" можна ознайомитись з дніпропетровським музичним надбанням та дисками, що вийшли під патронатом "Останньої барикади".
Тобто життя налагоджується. Але все таки відсутність інфо про ренгіональну якісну музику дає знати. Наприклад, з творчістю "Перкалаби", "Джек О"Лентр"(якщо неправильно написав, вибачте) дізнався завдяки привезеним fish записам з "Рок-Екзистенції".
Хочу дістати записи "Чорного Вересня" на МС чи диску. В них щось виходило крім участі у збірках?:sing:

Nazar - 21-10-2003 у 10:07

Офіційно більше нічого. Матеріал записаний, але не видається. Є в багатьох, там більше 12 пісень. Я щось прослухав, коли Таня розповідала про те, що в них запитували вже про це, а Тамара вщипнула Чайку.

Я десь на наступний тиждень передам Вам в Запоріжжя троха наших. А ви може детальніше (погрупно) розпишіть, що у вас є із тих Останньобарикадних видань.

Captivitas - 21-10-2003 у 10:30

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
А ви може детальніше (погрупно) розпишіть, що у вас є із тих Останньобарикадних видань.


Зараз пам"ятаю, що точно є "Калєкція", випущена Донієм.
Детальніше пізніше.;)

ярка-дзвінка - 21-10-2003 у 21:25

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
Давно нічого не купував. Якось так складається шо багато нашої музики вдається діставати в mp3. Знаю, що треба купувати, але безплатно краще, ніж за гроші :)


Встид родині, вуйцьо Ігор! :) А потім ми тут-вово бідуємо, не маємо за що наступні альбоми видавати.

Щодо новенького, то для мене повним шоком стала харківська група Люк з її музикою до вистави театру Арабески "Мері Крістмас Джізус Крайст" (текст Сірожі Жадана). Все зроблено на високому професійному рівні від А до Я. Фірма (наголос на ост. складі:)) повна! Такої якісної роботи я, мабуть, в Україні ще не чула. Очевидний вплив групи Stereolab, але враховуючи те, що її в нас не знають на широкий загал, все вийшло просто прекрасно. Я в жодному випадку не хочу сказати, що Люк це калька зі Stereolab! Але якщо ви послухаєте і одних і других, то зрозумієте, що я мала на увазі. А Люку - 12 балів!!! :sing:

Чарівник з міста Гамельн - 21-10-2003 у 21:59

Одних я чув, а де можна послухати других (тобто Люк)?


Everywhere and nowhere...

ярка-дзвінка - 21-10-2003 у 23:02

Гм, цього не скажу :( Мені цей soundtrack скинула на CD Жаданова дружина Світлана (вона ж і режисер театру Арабески). Не впевнена, що цей матеріал вийшов (чи вийде) окремою плитою. Спробуй сконтактуватися з Арабесками, може вони щось підкажуть.

Nazar - 22-10-2003 у 07:44

Ярино, може вкинеш якісь свої враження-огляд Люків до огляду альбомів українських виконавців?

А за Люками треба Фіш спитати.:sing:

Василь - 22-10-2003 у 08:13

Одну з пісень Люк "про антени на домах" ще собі з Ініціативи записав. Справді дуже кльово, а ще враховуючи що Люк з Харкова то є просто фест.

fish - 22-10-2003 у 15:33

І в Дніпрі, і в Харкові, і в Зп на питання "що є з наших" в більшості випадків відповідатимуть: Тартак і Океан Ельзи. А на питання "что-нибудь із наших" відповідно пропонуватимуть російське. Якщо ви прийдете в косусі й ланцях, на те ж питання, незалежно від мови, вам дадуть півкіля металу. І так далі.

t-one - 26-10-2003 у 19:32

Цитата:
Першим відправив користувач Тарас Сокальський
Саме таке провокативне питаннячко люблю задавати я продавцям аудіопродукції. В Чернівцях, не задумуючись, пропонують мені музичні достіженія наших братішек, в Тернополі перепитують -- Наше -- це українське чи як?
А от, будучи у Львові, якось я забув про ці свої дослідження. Хотів би, щоб хтось з львів'ян виправив це моє недопрацювання:)


Найбільший вибір української музики є в магазині "Музична колекція Львова" що на Пекарській.
Дуже довго я відкладував похід в цей магазин, зайшовши найшов дуже багато цікавого українського продукту.
Собі купив довгошукані Skinhate, перевидання альбому В.У.З.В. Планове засідання і П'ять, збірник альтернативної музики Енергетика...

fish - 27-10-2003 у 09:37

адресу, сестро (брате?), адресу!

t-one - 27-10-2003 у 21:38

Якщо непомиляюсь Пекарська 33

Nazar - 28-10-2003 у 10:01

То хібане Призма?

fish - 28-10-2003 у 13:02

Дякую, за наступних відвідин Львова неодмінно зайду і подивлюся, що там вражаючого є.

t-one - 28-10-2003 у 18:27

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
То хібане Призма?


Призма на самому початку, а це далі навпроти парнокопитного:D

Captivitas - 3-6-2004 у 13:17

"Живий голос Василя Стуса" :
в середині травня була презентація диску в Одесі, а 2 червня - в Києві.


"Живий голос Василя Стуса", який читає свої вірші, вийшов окремим компакт-диском. Всього на диску 24 поезії - крім самого поета, їх читають Дмитро Стус і Галина СтефАнова і співають сестри Тельнюк і бард Сергій Мороз

Captivitas - 3-6-2004 у 19:33

Щойно знайшов на сайті Громадського радіо :
інтерв"ю з Дмитро Стусом та Галиною Стефановою.
http://radio.org.ua/reports/?id_numb=20663