Форум Рідного Міста

скарга...

Volodymyr - 20-10-2003 у 15:12

вже декілька моїх знайомих, загітованих на "рідне місто" скаржаться на певну "мутність" організації форуму... на увазі маються проблеми з реєстрацією, трохи застарілий та незвичний дизайн (мені подобається :)) і ще декілька дрібних негараздів...

люди досить цікаві та неординарні...

Юрій Сєров - 20-10-2003 у 15:43

Цитата:

"мутність" організації форуму... на увазі маються проблеми з реєстрацією, трохи застарілий та незвичний дизайн

Які саме проблеми з реєстрацією?
Застарілий та незвичний? - Як на мене ці два означення трохи суперечать одне одному :). Як на мене - головне зміст, а не те що дизайн застарілий.
До речі багатьом спочатку не подобається, а потім вони висловлюють своє захоплення.

Андрій Пелещишин - 20-10-2003 у 20:19

В мене слів нема!

Форум не застарілий, не незвичний. Він АБСОЛЮТНО ТРАДИЦІЙНИЙ для Інтернету та по можливостях не поступається більшості існуючих форумів (а як інакше? Вони ж всі на стандартних двигунах)

Час я можу тратити на вилизування дрібних недоробок або на формування соціуму Форуму та залучення до нього різних цікавих людей. Я віддаю перевагу другому варіанту.

П.С. Мене дивують форуми, що ідеально працюють, не мають "мутної організації" (цитата), але їхні учасники не є "цікаві та неординарні" (цитата) особистості.

Форум це на 90% люди які його складають, і на 10% - софт.
Відповідно і роботи по формуванню соціуму в 10 раз більше ніж по вилизуванню софта (який з новою версією двигуна прийдеться перелизувати. І так двічі на рік).
З основною роботою мені здається я справляюся.

Наталка - 20-10-2003 у 22:54

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
З основною роботою мені здається я справляюся.


Не здається - справляєтесь абсолютно точно. :)
Я досить швидко звикла до Форуму, принаймні, я прочитала повідомлення, правила, і у мене виникло бажання тут затриматись, зареєструватись, приймати участь в обговореннях. Важко сказати, який зовнішній вигляд інших форумів, бо мене зазвичай цікавить їх внутрішнє наповнення, і я вже говорила, що добряче блукала по мережі, перш ніж поселилась в Рідному Містію :cool:

Андрій Пелещишин - 20-10-2003 у 23:35

Ви мені нагадали перше і головне правило Веб-дизайну

Content is King

Для форумів content - це повідомлення користувачів. І тому будь-який форум потрібно оцінювати саме саме по цьому критерію.

Volodymyr - 21-10-2003 у 17:26

я не жаліюся - мені однаково, бо, дійсно, головним є наповнення...
я просто завважую, що є люди, котрі своє перше враження формують за "зовнішнім виглядом" (ну такі вони вже є)... і люди досить неординарні...

і не тре на мене так нападати :)

Volodymyr - 21-10-2003 у 18:14

і від себе...

а можна з Latest posts направляти на останню сторінку, а не першу треду?

Андрій Пелещишин - 21-10-2003 у 18:55

Синя стрілка.... Натисніть будь-ласка

На всіх форумах так є

Volodymyr - 21-10-2003 у 18:59

я за портал - стрілочок жодних :(

Наталка - 21-10-2003 у 20:34

Цитата:
Першим відправив користувач Volodymyr

і не тре на мене так нападати :)


По-моєму, ми взагалі-то пояснювали... виправдовувались :D

Андрій Пелещишин - 21-10-2003 у 21:48

Цитата:
Першим відправив користувач Volodymyr
і від себе...

а можна з Latest posts направляти на останню сторінку, а не першу треду?



Прошу вибачення я подумав, що мова йде про "Todays posts"

Портал ми переробляємо кардинально. Але на жаль зараз відповідальний за його розробку тимчасово "вибув з гри" на невизначений термін, трохи не встигши завершити роботу :(

Volodymyr - 22-10-2003 у 06:51

//////По-моєму, ми взагалі-то пояснювали... виправдовувались
ну якщо ви так виправдовуєтесь, то як тоді сваритесь??? :) :)

//////Портал ми переробляємо кардинально. Але на жаль зараз відповідальний за його розробку тимчасово "вибув з гри" на невизначений термін, трохи не встигши завершити роботу
це було побажання з розряду не обов'язкових, але бажаних.... :)

дякую за відповіді.

fish - 22-10-2003 у 15:27

незручний і застарілий дизайн форуму - це "дерев"яний", а не табличний, як тут. На мою думку.