Форум Рідного Міста

НОРМАЛЬНЕ КІНО!

Яндрух - 20-10-2003 у 17:28

У середу, у Галицькому центрі кіномистецтва - ФЕДЕРІКО ФЕЛЛІНІ!!!!!!!!!!!
(Поч. 18.30

(Та й взагалі, протягом тих пару днів крутитимуть нормальні кінофільми.)

Яндрух - 22-10-2003 у 12:11

Ну, як, - ще не забули про "нормальне кіно". Як не як, режисер "капітальний" той Феліні (наш ґарант хіба-що міг би зрівнятися з ним у галузі "режисери", хе-хе...).
(Як на мене, то приємніше дивитися кіно у цьому "демократичному" кінотеатрі, аніж у "понтовому" кінопалаці чи обкуреній ляльці...)

Ну, а на доважок пропоную "приємне поєднати з корисним" (чи навпаки - як кому до вподоби).

Отож, шановні учасники Інтернет-форуму "Моє рідне місто" та його "гості" (що так полюбляють "пастися" на його сторінках)!
До приурочення вищезгаданої події, пропоную влаштувати безпрецедентну для м. Львова оказію: вчинімо справжнісінький Flash Mob!!
Адже мались-мо вже такі акції у Києві біля супермаркету та в Одесі, покладанням однієї-єдиної квіточки до підніжжя... клоуна з МакДональдсу: агов, кияни Наталка, Olexiy та ін, а також одеситка Зіронька - нумо, поділіться вражіннями!!!


FLASH MOB у Львові!!!

Отже, пропоную за чверть до запланованого початку кіносеансу влаштувати щось на зразок "раптової з'яви величенької гурми людей":

О 18.15 (+- 1...2 ХВ.), БІЛЯ ШКЛЯНИХ ДВЕРЕЙ ВХОДУ У КІНОТЕАТР УСІ МАЮТЬ СТОЯТИ ЯК ШТИКИ!!!!


За приналежність до касти особливопосв'ячених дехто має виділятися в гурмі ТЕМНИМИ ОКУЛЯРАМИ (байдуже, що надворі вже буде майже темінь!) та НЕОДМІННОЮ УСМІШКОЮ НА ОБЛИЧЧІ!!!

Хто собі постановив завдання "похід до кіна" - гарнесенько собі проходить до середини, не зчиняючи штовханини (!) (на доведи Господи "армаґедону по-львівськи", тьху, тьху...); інші ж миттю розходять-ся по домівкам (чи там, куди хочуть), не зчиняючи галасу вулицею, аби не привертати зайвої уваги.

(Перевагою для тих, хто увійде таки до кіна, буде можливість усім "особливопосв'ячених" поспілкуватися ще до початку кіносеансу, а учасникам Форуму врешті-решт зустрітися віч-на-віч та поспілкуватися "на живо"!!!)


Ну, чао!
Місце зустрічі змінити вже є неможливо! (хе-хе...)

Олексій Мачехін - 22-10-2003 у 12:35

Якщо дозволите, маленька порада: для флеш-мобів треба звіряти годинники за одним і тим самим джерелом часу. Наприклад за телефонною службою або форумом ;)

fish - 22-10-2003 у 16:07

я десь чула анекдот, як якийсь кіоскер не міг розпродати партію газет і таємно-анонімно кинув десь ідею флеш-моба, частиною якого була купівля газети і складання з неї чогось там...

Яндрух - 23-10-2003 у 17:29

Ну, не вийшло у нас з тим флеш-мобом, не вийшло. І всьо тут.

тихий вечір - 23-10-2003 у 19:32

запізно дали інформацію :) я б обов’язково прийшов. ідея була просто супер (можна її використати іншим разом)!

Круціфукс. - 23-10-2003 у 19:33

В суботу 25 жовтня, о 18.30 в Галицькому центрі кіномистецтва - "Фанні і Александер" Інгмара Бергмана. Квиток - 5 грн. Хто йде?

Яндрух - 25-10-2003 у 16:09

Усі йдуть!!

УСІ НА FLASH MOB!!!

Місце зустрічі змінити не можна:

Галицький центр кіномистецтва, 18.20...18.30

:cool:

Яндрух - 28-10-2003 у 18:49

Е-е-х, що там говорити: не було ажіотажу навколо того "кінофестивалю" - там в тій "сінема" зимно, як в псярни!
(Не дивно, що у повітрі витали "винні флюїди"...)

Ганьба Львову!! Доки там вже нормальний ремонт зроблять?!!

Круціфукс. - 28-10-2003 у 19:07

У залі все-таки було більше людей, ніж я очікував, що не може не тішити.

А щодо зимно, то що правда, то правда. #(