Форум Рідного Міста

Шлях і водій

Рост - 21-10-2003 у 10:54


Рост - 21-10-2003 у 10:57

"Види рухової активності"


Рост - 21-10-2003 у 11:01

"Крізь тумани"


Рост - 21-10-2003 у 11:05

"Супер-перехресток!" :)


ЗОРЯНА - 21-10-2003 у 11:10

Я якраз вчора була на свому першому занятті у школі водіїв:)

Рост - 21-10-2003 у 11:45

О, в наших рядах скоро буде поповнення! :)

Тоді в тему!

"Вранці, їдучи на роботу, я кинув погляд ліворуч і побачив в сусідньому ряду жінку за кермом нового Мустанга, яка на швидкості не менше 100 км/год накладала туш для вій, дивлячись в зеркало заднього обзору!
Я на пару секунд відвів погляд, а коли подивився знову, вона була вже на половину на моїй смузі руху, продовжуючи займатись макіяжем!
Як будь-якого мужчину, мене важко налякати, але тут я дійсно налякався так, що випустив з руки електробритву, яка, падаючи, вибила з другої руки булочку. Намагаючись, впершись колінами в кермо, вирівняти машину, я випустив притиснутий плечем до вуха телефон, який випав прямо в чашку з кавою, що стояла в мене між ногами. Мало того, що навернувся дорогий телефон, так ще й важливий звінок роз`єднався в відповідальний момент!
Я давно казав - жінкам не місце за кермом!!!"

Рост - 21-10-2003 у 11:59

а взагалі головне в Англію не їхати, а якщо їхати, то машину там не брати в оренду :)
Бо вийде, як отут: http://mib.itis.org/UKTravel.html

ЗОРЯНА - 21-10-2003 у 12:58

Хтось зі знайомих мені описував поступові етапи навчання, дослівно не пам"ятаю, але спробую відтворити.
1. Не бачу нічого, нікого тільки 5 метрів перед капотом
2. Швидкість у 30 км/год здається швидкісттю світла
3.Їду, бачу дорогу, знаків і дзеркал не бачу

З кожним пунктом водій вдосконалює свої навики керування:)

Рост - 21-10-2003 у 13:17

Я пригадав, як колись давно моя жінка, їдучи 20 км/год на першій передачі кричала: "ОЙ!!! ЯК ШВИДКООО!!!" :)

А я сам якось, років з 20 назад, намагаючись включити передачу (а вона, така-сяка, ніяк не включалась), мало в кювет не з`їхав, добре, що батько за кермо вхопився вчасно :)

Так що всі ми з цього починаємо. Бажаю успіху і легкого оволодіння цим непростим ділом :)

ЗОРЯНА - 21-10-2003 у 14:38

Дякую за побажання!Маю надію що водій з мене буде:)

Наталка - 21-10-2003 у 21:01

Цитата:
Першим відправив користувач ЗОРЯНА
Дякую за побажання!Маю надію що водій з мене буде:)


Неодмінно буде! :D Як колись наставляв мого брата татко, водій з 40-річним стажем: "Головне - не плутати педаль газу з педаллю гальм". :)

коробка-автомат

Ігор+ - 22-10-2003 у 01:15

Розкажу і я історію зі свого життя.
Зібралися ми з жінкою купляти авто. Я ніколи раніше не їздив з автоматичною коробкою, тому моя ліва нога (яка зараз вже забула навіщо вона потрібна) ще тоді рвалася в бій, понатискати на педаль. На дворі було зимно, сніг падав і навіть збирався залишатись на дорозі, бо справа підходила до вечора. Сів я, завів мотор, переключив на D (Drive) і відпустив педаль тормозу, перенізши праву ногу на газ. Авто почало їхати, бо перша ж передача автоматично включається. А я перед тим десь місяць не їздив, тому старався бути обережним. Ну і що ви думаєте? Таки моя ліва нога знайшла педаль, нею виявилась педать гальма. Ви ні коли не пробували гальмувати лівою ногою? Не пробуйте, немає відчуття, зовсім. Авто стало як вкопане, а я майже поцілував лобове шкло. Чолов'яга, який мені авто продав, певно подумав, що ми точно додому не доїдемо (100 км і жахлива погода).
За всю дорогу я ще тільки один раз торкнувся лівою ногою педалі, а потім наказав їй релаксувати :). Доїхали добре. Вже три роки не їздив на ручній коробці, навіть не знаю чи не забув...

ЗОРЯНА - 22-10-2003 у 10:01

Те що не буду висловлюватися нецензурними словами у бік інших водіїв можу запевнити - виховання не дозволить. А керувати з часом навчуся. Брат каже пса ж можна навчити рахувати, значить тебе можна навчити керувати автом:)

Рост - 22-10-2003 у 15:35

Хороший в тебе брат, добрий :)

2 Ігор+
Привіт. Давненько тебе чути не було.
Гальмувати лівою треба таки вміти. Для зимової їзди дуже корисно. При проходженні поворотів, для стабілізації машини.

Рост - 22-10-2003 у 17:03

Ліпим далі...

Жуки... нападають :)


Рост - 22-10-2003 у 17:04

ПітСтоп, або Три машини і горшок :)


Нормалайзер - 29-3-2004 у 21:57

не можу знайти підходящої теми, ця, ніби - найближча.

вертався зара домів, аварію бачив: машина збила пішохода... може, кому придасться в таких випадках: ві Львові телефон чергового ДАІ - 35 24 31