Форум Рідного Міста

Чи потрібно Львову Музей визвольних змагань?

Ростислав Пелещишин - 21-10-2003 у 12:42

Питання здається риторичним. Адже ніхто прямо не зкаже - ні (маються на увазі, ті хто пиймають відповідні рішення). Проте з 1995 року приміщення у Львові під музей досі не знайшли. І з кожним роком шанси музею вибороти для себе дах над головою зменшуються.

Олексій Мачехін - 21-10-2003 у 12:50

Ми можемо щось зробити?

Олександр Ганущин - 23-10-2003 у 20:42

Невже пане Ростиславе, важко знайти приміщення??? Може проблема в чомусь іншому?

Ростислав Пелещишин - 28-10-2003 у 18:06

Приміщення, яке б відповідало певним вимогам для облаштування музею зараз у Львові знайти не легко. Але і Ваша правда п.Ганущин, можливо проблеми і в іншому.

Наталка - 28-10-2003 у 22:20

Це знову безсмертна тактика "але ж я вам не відмовляю", так? Вона ж ніби-то у Японії популярна... Це чекають, певно, щоб люди замахались, перепрошую, і забули про ту ідею, і про Музей, і бажано - про самі визвольні змагання... Бо ще дяді при владі розстрояться, знервуються... :mad::(

Олександр Чорнобиль - 20-5-2004 у 11:04

Коли периїхав до Львова, то дуже здивувався, не знайшовши такого музею. Кілька років тому побував у Яремчі, отримав величезний емоційний заряд у крайовому музеї визвольних змагань.
Минулого літа побував у Британії і пощастило попасти у один "закритий музей". Те що лежить в тому музеї бачить дуже мало людей, але чого вартують тільки дві такі реліквії, як костюм Бендери, в якому його було вбито (із слідами його крові!) і компас Тараса Чупринки. Підозрюю (не знаю напевне), що хранителям музею було б приємніше знати, що ці речі можуть побачити тисячі українців, ніж тримати їх у закритому музеї. Думаю, якщо проїхатись по світу, то ще багато чого можна знайти.
Але кому передати реліквіїї, якщо у Львові немає музею визвольних змагань?

Остап_М. - 20-5-2004 у 11:14

Такий музей має бути обовязково!!! І я читав в пресі що того року його відкриють :) Бо по-перше то память і шана своїм героям, а по-друге то ще одне цікаве місце для туристів. Пора зробити наше місто туристичною принадою України!!!