Форум Рідного Міста

Де купити радіотелефон у Львові?

Рост - 21-10-2003 у 15:18

Маю на увазі 900 МГц, Панасонік, але нормальної зборки, мексиканської, наприклад.
Хтось знає надійні місця?

Nazar - 21-10-2003 у 15:28

А яка різниця?
І чи буває хіба щось не китайське?
Щось я в то не вірю...
В мене Касіо. Маю два роки і задоволений. Особливо клавіатурою, бо чомусь на Панасоніках вона швидко затирається - в нас всі робочі Панасоніки.

Рост - 21-10-2003 у 15:42

Та буває, але рідко :)
Ото і шукаю. А витираються кнопки - бо власне усілякі тайванські моделі.
У батьків панас, але не радіо, а дротовий. Супер - нічого не витирається, падав тисячу раз, хоть би що.
А сам я використовую Русь, АОН. Зручно.

ЗОРЯНА - 21-10-2003 у 15:48

Трошки не до теми. Чи варто купувати телефон з визначником номера? Всеодно частини номерів він не визначає..

Рост - 21-10-2003 у 16:00

Русь (МЕЛТ) визначає більше 90% номерів. Десь так 95-98% гарантовано. Тільки вони не бувають радіо.
Є варіанти з цифровим автовідповідачем. Є з українською прошивкою (коли брав, таких не було, а шкода).

Nazar - 21-10-2003 у 16:04

В нас жоден дротовий Пан не вийшов з ладу за чотири роки і нічого не затерлось...
В Мексиці, якщо я не помиляюсь, роблять лише батареї.
А в Китаї роблять все, вже потім пишуть мед ін Хто треба. Бувають різні замовлення.

Визначник річ практична, та необхідна. Всі мої знайомі вихваляють телефон Мері. Можу попитатись в них, які саме моделі. То вітчизняний виробник.

Рост - 21-10-2003 у 16:05

Забув сказати, що Русь (як і будь-який АОН) не визначає номери зі старих станцій (тих, де при виході на міжмісто потрібно в кінці набирати свій номер). У Львові це 33, 34 і 35 АТС. Але їх уже міняють, так що скоро АОНи будуть визначати усі номери.

Рост - 21-10-2003 у 16:08

Ото власне Мері і є, здається, українізована Русь.
У Львові, на радіоринку (кінотеатр ... ммм, колишній Жовтень, на Любінській), у початковому коридорі, в кінці, ліворуч, сидить чоловік, що займається прошивками телефонів. Він може розповісти все, що потрібно.

Андрій Пелещишин - 22-10-2003 у 11:08

До речі про радіотрубки. Їх можна на базу класти поки акумулятори (нікель-кадмій) не розрядилися?

Nazar - 22-10-2003 у 11:28

Кожен нікель-кадмієвий та нікель-"мегадритний" акумулятор має свій обмежений ресурс в циклах зарядок, перерозрядок. І чіпик сприймає то як новий цикл.
А про ефект пам"яті, так то лише коли новий акумулятор.

ЗОРЯНА - 22-10-2003 у 11:30

http://www.meri.com.ua/index.htm Все про телефони з визначником "Мері".

Олекса Мандрівник - 2-11-2003 у 21:26

Цитата:
Першим відправив користувач ЗОРЯНА
Трошки не до теми. Чи варто купувати телефон з визначником номера? Всеодно частини номерів він не визначає..

Варто. І більше того, є радіотелефони з визначником номеру і цифровим автовідповідачем відразу. Робить їх Панасонік, працюють ці трубки в стандарті DECT (він подібний до GSM, в якому працюють мобілки).
В таких Панасоніках 2 варіанти визначення номеру: перший, власне АВН. Другий - Caller ID, він працює лише на цифрових станціях. Таким чином, це універсальні радіотелефони, які можна використовувати майже на будь-яких АТС :)

Максим - 30-12-2003 у 14:05

Олекса, а який Панасонік в тебе? (марка)