Форум Рідного Міста

Безпарольний доступ Укртелекома

Рост - 21-10-2003 у 16:33

Якось, від нічого робити, чи що, заліз я в телетекст вже не пам`ятаю якого каналу, і вичитав про безпарольний доступ до Інтернет через сервери Укртелекому.
В Києві, кажуть, нарід користується.
А у Львові є таке чудо? Це отой інтернет, рахунок за який присилають разом з рахунком за телефон :)

Volodymyr - 21-10-2003 у 17:34

http://www.hs.ukrtelecom.ua/ua/services/internet/dostup/

і десь там є перелік місцин, де це можливо...

Наталка - 21-10-2003 у 20:44

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
А у Львові є таке чудо? Це отой інтернет, рахунок за який присилають разом з рахунком за телефон :)


Той самий :D Я ним користуюся, тіко не знаю, чи є він у Львові. Зараз поглянемо...
В принципі, я задоволена. Особливо, що знизили тарифи :) Тільки в переліку дирекцій Укртелекому, які надають цю послугу Львівської я не знайшла :(

http://www.ukrtelecom.ua/ua/services/internet/dostup.html

Роман Голощук - 21-10-2003 у 21:53

Дана тема вже піднімалась. Див. тут:
«Укртелеком» - Internet в маси

Рост - 22-10-2003 у 13:20

Дякую, Романе! Відповідь вичерпна.

SMTP

Sergi Adamchuk - 25-11-2003 у 16:47

Я от спробував покористуватись цією штукою.... ніхто не знає, чи надається при цьому SMTP?
Або хтось може підкаже якісь надійні шарові SMTP сервери?

Рост - 25-11-2003 у 17:00

Ну, СМТП при безпарольному доступі ти як собі уявляєш? Це ж на серваку повинен бути юзер заведений, в днс прописаний. Мило ж кудись падати має.

З безкоштовних ua.fm здається надає цей сервіс.

Sergi Adamchuk - 25-11-2003 у 17:03

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Ну, СМТП при безпарольному доступі ти як собі уявляєш? Це ж на серваку повинен бути юзер заведений, в днс прописаний. Мило ж кудись падати має.

З безкоштовних ua.fm здається надає цей сервіс.


А нашо юзер? я про анонімний СМТП

Дмитро Тарасов - 25-11-2003 у 17:10

Цитата:
Першим відправив користувач Sergius
Або хтось може підкаже якісь надійні шарові SMTP сервери?

Шарові анонімні SMTP сервери (особливо відомі загалу) часто потрапляють до чорних списків спам-фільтрів. Ваши листи можуть і не дійти до адресата, будуть заблоковані одним з провайдерів. Вкористовуйте цю технологію дуже обережно.

Рост - 25-11-2003 у 17:11

Ага, в спамери вирішив податись! А зась тобі! :)

Ігор+ - 26-11-2003 у 05:31

Десь всюди як в людей - безплатний смтп сервер через провайдера, а в Україні і на тому гроші піднімають. Тому більшість і користується веб мейлом. Це і провайдерам вигідно - довше будуть сидіти пишу чи емейли, бо не кожен догадається і вміє висати в текстовому редакторі, а потім перекинути в вебмейл.
:(

Sergi Adamchuk - 26-11-2003 у 09:37

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Ага, в спамери вирішив податись! А зась тобі! :)

Це до кого?
Якщо до мене, то я просто хотів вдома працювати з поштою через ОутлукЕкспрес (для цього потрібен СМТП, а мій провайдер його не надає). Спамерство тут ні до чого.

А взагалі дякую мережевому хлопаці за підсказку стосовно ua.fm, там і справді вони надають на шару pop/smtp. Це мені допомогло.

Ігор Мартинів - 26-11-2003 у 17:46

То є воно у Львові чи ні?

Рост - 26-11-2003 у 17:59

Що - безпарольний доступ чи шарове СМТП? :)
Якщо перше, то є (чи то буде) тільки на деяких станціях, нових цифрових. Можна подзвонити на тех.підтримку своєї АТС (в рахунках за розмови вказується номер телефону), вони скажуть.

Роман Голощук - 17-3-2004 у 11:32

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
То є воно у Львові чи ні?


Тут є нова інформація - "Укртелеком" - Internet в маси

Олексій Мачехін - 17-3-2004 у 11:35

Щось у мене останнім часом воно глюкавити стало :(
Викидає все частіше. Мабуть неякісні модеми закупили :(

Роман Голощук - 17-3-2004 у 11:39

Олексію, а яка вартість послуги безпарольного доступу до Інету у Києві? 1 копійка за 1 хвилину?
Цікаво, скільки буде це "задоволення" коштувати у Львові.

Олексій Мачехін - 17-3-2004 у 11:53

Давно не перевіряв тарифи, але десь так. Тільки не забувайте ще пор ПДВ і сплату за телефон.
Наталка каже що солбек дешевший. При нагоді перевірю.

Sashko - 17-3-2004 у 16:22

Кияни, хто може уточнити питання по ціні - ви платите 1 копійку за 1 хвилину інтернету, а телефонні години нараховуються під час користування інтернетом? :rolleyes:
Бо то щось "нездорове" виходить в плані вартості 1 години - лише 60 коп.
Якщо ж телефонний трафік при користуванні інтернетом не враховується, тоді усі решта київських провайдерів мають надавати послугу додзвону собі у збиток?!? :o

з.і. вже виправив на кияни... прошу вибачення... :saint:

Олексій Мачехін - 17-3-2004 у 16:52

Ми кияни!!!!!
Так за безпарольного доступу платиш ще й за телефон. Колбек є у інших провайдерів і він коштує далеко не одну копійку за хвилину.

Наталка - 17-3-2004 у 17:50

Можливо, ще річ у тім, що, маючи картку, ти (себто я :) ) себе обмежуєш, в той час, як сидячи у безпарольному Телекомі ;), забуваєш про все на світі. Наскільки я підрахувала, тарифи Укртелекому (з ПДВ та платою власне за телефон) десь дорівнюють середньому денному тарифу інших провайдерів. Принаймні, мені солбек вигідніший. :)

Sashko - 17-3-2004 у 18:35

Наталка пише:
тарифи Укртелекому (з ПДВ та платою власне за телефон) десь дорівнюють середньому денному тарифу інших провайдерів


Це якщо не враховувати додаткову вартість обліку телефонного трафіку яка становить 1.80 грн. за годину.
У Львові аналогом безпарольного доступу від Укртелекому зараз може бути, наприклад, Фарлеп з його послугою 190, яка коштує 2.60 проти 0.60 + 1.80 в Укртелекомі...