Форум Рідного Міста

Жіночий вокал

Василь - 2-12-2002 у 09:27

Як Ви вважаєте, у кого з українських співачок найкращий жіночий вокал

Nazar - 2-12-2002 у 11:51

Знову ж таки зле, що можна давати лише один голос. Ще подобається голос Тамари Горгішелі(не знаю чи правильно написав прізвище, нема де підглянути) це З Чорного Вересня, Юля Лорд перед тим як почала закруглювати слова, Таліта.
А ще треба голосувати проти.
Я проти І.Білик.

Руслан Кравець - 4-12-2002 у 15:03

Найкращий жіночий вокал потрібно шукати серед оперних співачок. Тоді б можна було назвати, скажімо, Ольгу Басистюк.
Але якщо список включає лише поп-співачок, то у ньому пропущена Тая Повалій. А голос, що не кажіть, у неї сильний.

Павло Жежнич - 4-12-2002 у 15:30

Дуже цікавий є останній пункт в опитуванні!!!:P

Nazar - 7-12-2002 у 13:28

Дякую за інфу про Соломію Чубай! А всім, хто так само, як і я не знав, то Соломія(як виявилось) вже з червня місяця співає в групі "Далі"(наголос на першому складі), шо буду говорити, самі прочитайте .http://www.is.lviv.ua/~pincy/dzyga/musik/Kalicn_10.htm

kristi - 10-12-2002 у 08:23

Добридень панове:-))))))))
Ось тут, як професійний музикант, котрий займається музикою вже 14 років можу вам відповісти : найкращий голос - природній, без жодних викрутасів та додавань, закручувань та оперних штучок. Повірте, бо я щоднь, впродовж 4 років, слухала колоратурне сопрано(найвищий жіночий голос). Це була викладачка, з добре поставленим оперним голосом. Так, звичайно, кров стигне у грудях, коли вона бере високі ноти, але це не всі витримують.
А з усіх наведених співачок (я б їх так звичайно не назвала) найбільше мені подобається Бурмака (хоч я за жодну не проголосувала)
А група "чорний вересень" дуже класна. Там колись грав, а може й ще грає один мій знайомий.
Якщо хтось знає хто там зараз грає на гітарі - скажіть!!!!

Nazar - 10-12-2002 у 10:20

Ну принаймі на одному з останніх концертів в Ляльці вони виглядали так:"Тамару Горгішелі (гітара, вокал),
або її сестру Етері (бас-гітара, бек-вокал),
або Олексія Слободяна (барабани),
або Мар'яна Козового (соло-гітара)."
:cool:

Ярослав Новицький - 11-12-2002 у 00:57

В жіночих голосам я не спеціаліст, але проголосував за Марічку. Дуже люблю її музику, виконання.
Радий, шо таку думку поділяють і інші.

Вирішівати в кого строго найкращий голос справа спеців там всяких:D:D:D
(може і тут отець Прокопій шось напише :D )

А в принципі мені все одно.... слухаю і насолоджуюсь.

kristi - 11-12-2002 у 08:27

Дякую за інформацію про склад групи "Чорний вересень" Мене цікавив власне Мар'ян Козовий. Ми колись з ним грали в одному джазовому оркестрі. Це було давно, ще коли я вчилась в музичному училищі. Якщо побачите його передавайте найщиріші вітанні.
І міжіншім спеціялісти не якісь там!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Теодор - 25-12-2002 у 09:26

Я звичайно в музиці чайник.
Вибрав Марічку Бурмаку. Просто вона мені найбільше подобається. Соррі не зовсім вона, а її виконання. Просто я людина одружена, солідна :P:P.

Народ стидно зізнатися, але я ніколи не чув Соломії Чубай. А вона має мабуть якесь відношення до Тараса Чубая ?
Може хтось черкне адресок де нахаляву лежить мп3 в її виконанні ?

Теодор - 25-12-2002 у 09:30

І ще - не знаю що автор голосування мав на увазі під 10 пунктом, але знайшлось двоє телепнів ( перепрошую - телепатів ) які знають що це за пункт і без проблем голосують.

kristi - 25-12-2002 у 10:16

Якщо не вкладати в слово насолоджуватися якогось інтимного змісто, то я вважаю, що можна одразу слухати й насолоджуватися!!!!!

Про Соломію.

Nazar - 25-12-2002 у 11:24

http://www.is.lviv.ua/~pincy/dzyga/musik/Kalicn_10.htm
Нажаль не знаю де можна стягнути ні "Без цукру", ні "Далі", наразі їх маю на касетах перекатаних з радіо "Ініціативи" та "Ніко".
Скоріше за все потрібно попросити на "ніко", але вони тепер демок не крутять.

vovka - 27-12-2002 у 05:57

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
http://www.is.lviv.ua/~pincy/dzyga/musik/Kalicn_10.htm
Нажаль не знаю де можна стягнути ні "Без цукру", ні "Далі", наразі їх маю на касетах перекатаних з радіо "Ініціативи" та "Ніко".
Скоріше за все потрібно попросити на "ніко", але вони тепер демок не крутять.


В мене є аж один запис Без Цукру - це пісня "Мамо". В мп3. Хотів би дістати ще.. Якщо в кого є. Щодо Далі, то навіть не чів про них.

Nazar - 27-12-2002 у 12:50

В мене крім Мами є ще Місто, Сама та ще одна(непам"ятаю назви), я їх з касет перекинув на МР3.:cool:
Vovko, а з якого ресурсу зтягнуто Маму?

vovka - 27-12-2002 у 15:58

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
В мене крім Мами є ще Місто, Сама та ще одна(непам"ятаю назви), я їх з касет перекинув на МР3.:cool:
Vovko, а з якого ресурсу зтягнуто Маму?

І як ці пісні що в тебе є ? Нормальні ?
А "Мамо" я не стягував, мені знайомий на компакті приніс. Компакт він сам вроді записував. Якість нормальна - 128кб.
До речі в нас в паралельній групі є хлопецья який грав на гітарі колись в "Без цукру", а зараз грає в "Далі". Може то в нього спитати за mp3 ? :)

Nazar - 27-12-2002 у 16:36

Пісні просто супер, просто сам мікшерував, тому можуть бути відмінності від оригіналу.
А про знайомого то супер, потрібно до нього підійти, треба гроші - скажи, може технічно підримати?:cool:

Василь - 27-12-2002 у 19:49

Не був на форумі цілий тиждень (підготовка до захисту дисеру весь час займає). В мене є кілька пісень записано з Ініціативи Соломії. Дуже подобається "У всьому винна я".

Nazar - 28-12-2002 у 12:59

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Дуже подобається "У всьому винна я".

А я її назвав "Сама"... помилився. Також страшенно подобається.:cool:

kristi - 8-1-2003 у 10:59

Люди, прочитавши останні повідомлення я зробила маленький висновок, що ви трохи відійшли від теми, оскільки обговорювали вже не вокал, а пісні....
Так от, щоб повернути вас знову до теми (повернення блудного сина, чи то пак синів хе-хе) пишу ось таке:
Колись раніше (давно, давно то було) слухала я такий собі твір "Сомер тайм" (пишу українською, бо не хочу писати англійською, тут декотрі люди (о.... П.......) мене за помилки зажбурляють камінням). Так от.... виконувала її якась чорна співачка, котра мала просто шалене колоратурне сопрано....
Виконувала з типовими глісандо чорних майстрів співу... І потім скільки б я не слухала цю відому пісню, жодна з співачок з нею зрівнятися не могла

Nazar - 8-1-2003 у 14:26

Цитата:
Першим відправив користувач kristi
І потім скільки б я не слухала цю відому пісню, жодна з співачок з нею зрівнятися не могла



Що, і навіть пані Фіцжеральд?

А в якому розділі тоді говорити про Соломію Чубай? Хоча правда, визнаю що розмова зайшла троха вправо.

:cool:

Vovko!

Nazar - 8-1-2003 у 14:28

Як там просувається справа з демками "Без цукру"?

Solomika - 8-1-2003 у 17:10

"Без цукру" вже немаб якщо хочете записи я можу вам дати.

Nazar - 8-1-2003 у 17:43

Дуже хочемо!
Як звязатись?

Соломійко!

Worman - 9-1-2003 у 17:41

А можна запитаннячко?:D
Скажіть будь-ласка, за кого Ви віддали свій голос в опитуванні цього розділу і, якщо можна, прокоментуйте критерії Вашого вибору. Дякую! :D

Solomika - 20-1-2003 у 12:55

прийти на концерт групи "Далі..." я дам компакт, але тільки переписати, бо сама маю лиш один. Або ще можна в іншому місці побачитися.

Solomika - 20-1-2003 у 13:12

Я б проголосувала за Лесю з "Королівських зайців" та М. Бурмаку, вони молодці та оригінальні. Якщо чесно, я була дуже шокована, що мій голос потрапив до цього голосування. я була переконана, що фігово співаю, принаймі мене так переконали. але дякую вам:D

Nazar - 20-1-2003 у 15:05

Нічо-собі "фігово" - на даний момент 21голос!







Люби український спів Соломійки!:sing:

Solomika - 20-1-2003 у 15:34

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Нічо-собі "фігово" - на даний момент 21голос!

Назар, хочу тебе щось попросити, перестань називати мене Соломійкою, бо я почуваю себе грудною дитиною. І ще я не дуже скромна. приходь сьогодні в "ляльку о 20:00 на концерт!!!



:saint::baddevil::D Дякую за нефіговий голос!!!

Nazar - 20-1-2003 у 15:56

"блаження ті- хто як діти...":D

Пишу (писав так, як бачив,не я ж так називався)..., в Ляльці однозначно буду, буду сидіти на свому місці(якщо не займуть) біля звукорежика, тобто біля стійки, буду підспівувати та махати руками:lol::sing:

І якщо можна, закінчіть "рєпу"(яке жахливе слово!) троха раніше, щоб можна було зайняти місця...





Вище прапор української музики!

Увага, розшук!

Nazar - 25-1-2003 у 17:02

Десь зникла з форуму Соломія Чубай, ні слова, ні букви, ні смайлику якогось...
Соломіє! (можна Вас так називати?)
Не покидайте нас, ми ж хороші!
Дуже хочеться скачати вашого (Далі) "Цвіркуна", якщо маєте - виставте будь-ласка в розділі скачати музику...

Буду з нетерпінням чекати...
І ще - дякую за слоника. :lol:

тут дешо витяг зі старого інтерв"ю, хоч то троха компенсує відсутність, тут йдеться про інтерв"ю в Ляльці після першого концерту:

Соломія Чубай (дещо, аби втамувати оце "ще" про групу):
"Група "Далі" створилася нещодавно, у червні цього року(тобто 2002, naz.). Перший наш концерт відбувся на День молоді у Дрогобичі.
Склад групи:
Юрко Козій (бас-гітара), Максим Григорук (барабани), Ромко Андріїшин (гітара), соло-гітара - Микола і я, Соломія Чубай, вокал.
Тексти - мої, хочу передати свої слова та відчуття на музику, а музика - майже спільна, хоча Юрко дуже багато свого додає, це приємно, бо в "Без цукру" усе робила одна людина. Мені тут простіше, зокрема як вокалістці, адже партії я придумую сама, під свій голос. Не знаю, як окреслити стиль. Фольк? Може, десь в останній пісні, але то був такий собі "стьоб", кожна група має мати таку пісню. (Йдеться про "А я собі п'яненька". - Авт.)
У нашому репертуарі - наразі п'ять пісень, звичайно, це ще дуже мало, працюємо над новими, дуже хочемо зробити сольний концерт. Нещодавно нас запросили на студентський фестиваль у Рівне 30 жовтня, де буде вручено премію ім. Грицька Чубая, мого батька. Спочатку мене запросили як доньку, але коли почули, що є така група, з радістю запрошують нас усіх. Запрошує також Дрогобич, думаю, що невдовзі ми там будемо грати із польською рок-групою.

Звичайно, слухаю поради брата, бо ж він має більший досвід. Що хочу сказати одразу: мій брат в це не ПХАЄТЬСЯ. Коли я пішла з "Без цукру", чула багато думок, що, мовляв, твій брат усе це фінансував, розкручував - насправді, це не так. Брат просто ненавидів "Без цукру". Тарас дуже хоче, щоб я усього добивалася сама, як і він. Дуже прикро, коли люди думають, що от я досягла чогось завдяки прізвищу Чубай. Така галицька ментальність. Тарас для мене - і батько, і брат. У нього є до мене, нас, поради, претензії, сьогодні він почув нас вперше і сказав, що добре, але треба дуже багато працювати, я це знаю. Для нього добре - це взагалі фантастично, класно, бо про "Без цукру" він казав, що то - дитячий садочок і мені це треба лишати.

Щодо текстів, то усе розпочиналося зі щоденникових записів, пізніше я почала давати це знайомим, поступово це перетворилося на якісь прозові тексти. Я би хотіла видати книжку, але дуже стидаюся. Все-таки батько Грицько Чубай - це вершина, і я, чесно кажучи, коли почала писати тексти, майже батькових віршів не читала, вважала, що не доросла. А тепер, коли дехто переглядає мої тексти або я сама, то бачу, не те щоб спільного чогось, здертого, а подібні мотиви: трава, сонце, більше природи, багато слів "хтось", "щось", немає конкретики щодо людини. І мене це саму здивувало. Ще не наважилася друкуватися, хоча Віктор Неборак переглядав тексти, казав, що - талановита, але я боюся критики, бо дуже вразлива. Це все йде зсередини, і коли ти видаєш ту серединку, а люди погано до цього ставляться, і коли ще в тебе прізвище Чубай... Мені воно, до речі, приносить дуже багато клопоту, наприклад, ми не можемо через нього "вибити" приміщення, ще якісь такі штуки. Навіть ненавидять, більше вимагають, негативно ставляться, мовляв, ти собі "заносишся" - мене так не виховують! Я надзвичайно люблю своїх тата, брата, маму. Маму, до речі, називають "роковою" мамою, вона від початку була на всіх рок-концертах Тараса і моїх, не пропустила жодного у Львові. Вона дуже хіпова, рокова, розкута, кайфова. Дуже тішуся, що маю таку маму. Вона завжди мене підтримує, що б я не робила, вдома сяде, покритикує, що було не так, а взагалі, дуже гарно усе сприймає".

Джерело:
http://www.is.lviv.ua/~pincy/dzyga/musik/Kalicn_10.htm
:sing:

Solomika - 27-1-2003 у 13:51

Я жива і здорова. Записів "Далі" ще нема:(, але, коли зробимо запис, ви перші їх почуєте. Компакт " Без цукру" в мене вже є. Назар можеш його отримати.:D

Соломійці

Василь - 27-1-2003 у 14:42

А можна ще нам компакт "Без цукру" на кафедру? Ми собі перепишемо та віддамо.

Solomika - 27-1-2003 у 15:59

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
А можна ще нам компакт "Без цукру" на кафедру? Ми собі перепишемо та віддамо.

Можна!!!:D:D:D

Соломійці

Василь - 28-1-2003 у 17:08

Де можна було б зустрітись і коли для отримання компакту?

Роман Голощук - 28-1-2003 у 23:00

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
А можна ще нам компакт "Без цукру" на кафедру? Ми собі перепишемо та віддамо.


А, якщо Соломійка ще "випадково" прихопить компакт "Королівських зайців", то колектив кафедри (і особливо я) будуть дуже вдячні.:sing:

Nazar - 29-1-2003 у 08:10

Маю в МР-3 Драглайн та Зайців, можу скинути по емилу по одній композиції...

Ну і гадаю, що пан Василь поділиться Без цукром..:sing:

Solomika - 29-1-2003 у 17:00

Цитата:

А, якщо Соломійка ще "випадково" прихопить компакт "Королівських зайців", то колектив кафедри (і особливо я) будуть дуже вдячні.:sing:

і ще що?;)

Роман Голощук - 29-1-2003 у 21:37

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Маю в МР-3 Драглайн та Зайців, можу скинути по емилу по одній композиції...

Ну і гадаю, що пан Василь поділиться Без цукром..:sing:


Дякую за побажання поділитись хорошою музикою, але наша АТС працює так, ніби збудована ще за німців :) Тому скидати по милу недоцільно.

Ну а Василь обов'язково поділиться - тим більше, що у нього зараз часу бракує навіть на слухання хорошої музики - він активно готується стати канд.тех.наук і ми усі бажаємо йому успіхів у цій нелегкій справі!!!

Андрій Пелещишин - 29-1-2003 у 22:38

Романе, краще напиши - а що з нас, бо ви з Василем просите, просите, а розраховуватися як будете????:P

Зникла Соломія - 2

Nazar - 5-2-2003 у 11:00

Це сумний черговий блокбастер про те, як бідні змордовані шанувальники творчості ніяк не можуть зустрітись зі своїми кумирами. Троха сумний, але майже мюзікл.:sing:

Соломіє, дайтесь чути!
Дуже прошу вже...:saint:

І шо там з нас...? (тут мусить бути такий стидливий смайлик)...

Solomika - 6-2-2003 у 12:14

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar

Соломіє, дайтесь чути!
Дуже прошу вже...:saint:

Привіт! Я трошки захворіла:(, але вже все добре! Я можу кимось передати компакти. Або зустрітися особисто. Мені потрібен час і місце.

Nazar - 6-2-2003 у 14:08

А чи підійде сьогодні десь біля 19,00 "Під клепсидрою" (Дзига)?

14k - 19-6-2003 у 17:29

Цитата:
Я проти І.Білик.


Хлопці і дівчата! Білик - найбільша персона української поп-музики періоду Незалежності. Після смерті панк-року (Гади, Віка, тощо) вона взяла прапор в свої руки і несла його, як годиться. Тобі не подобається її вокал? Не сміши, до чого тут вокал - Білик і є українська пісня 1994-1999 років. Вона та, на кого всі молилися. Якби в неї був той "вокал", який ви шукаєте, її б ніхто не слухав. Тоді давайте призначимо кумирами Повалій і Степову.
А ти шановний модераторе, просто граєш на місцевому патріотизмі львівян, які цікком щиро вважають, що якесь там "Далі" можна ставити в один ряд з іменами, що робили українську поп-культуру.
Вокал - це теорія, успіх і любов глядача - це практика. Купа моделей, а любити їх не хочуть, бо вони теорія. Якщо зрозуміли, що я кажу.

Олексій Мачехін - 19-6-2003 у 17:43

В мене таке враження що дописувач 14к передивився київських каналів.

Так, Ірина Білик стояла біля витоків української поп-музики та шоубізу загалом. Так, вона є чи не найвідомішою постаттю в офіційному українськову хіт-параді. Проте вокал не вимірюється роками на сцені та кількістю кліпів. Українські виконавці не закінчуються там, де закінчується М1 або БізТВ (вони зникають там, де починається інститут культури:)).
Цілком можливо що Далі співають краще, попри те що вони не "робили українську поп-культуру", але вони її зараз роблять. З'явиться у них такий продюсер як у Ірочки - тоді і тобі хтось розповість "яка Білик! Далі - це революція у поп-музиці України, а Іра то минуле століття!".

Все в світі відносно. Треба поважати чужу думку.

Odarka - 19-6-2003 у 18:08

Хлопці стоп!
Як вокалістка групи "Далі", хочу навітьмрію припинити цю дискусію.
1. Ми не поп-група
2. Не збираємося робити революції ні в поп музиці ні в рок, джаз іще щось
3. Перестаньте обговорювати групу, яку ніколи не чули
4. Революцію в Україні колись зробили фестивалі "Червона рута"-89 та "Вивих"-90-91 роки.
5. Продюсер нам би знадобився. За це гречно дякую.
6. До 14 k, якесь там "Далі" - перепрошую ми не сидимо в унітазі і з ге - нас не варто прирівнювати.
7. Можливо якщо б я віддался тим кому віддалася Білик, то ви б можливо не писали про якесь там "Далі"
8. Найкращими всерівно залишається "Плач Єремії" -бо вони українці, бо вони інтелектуали, професіонали і вони революціонери в українській музиці.
9. Тепер сперичайтеся скільки вам вліе. Дякую За увагу!

Олексій Мачехін - 19-6-2003 у 18:14

Одарочко, ти золото.
Я ні з ким і не збирався сваритись. Далі і дійсно не чув (хоч хочеться - де можна взяти?).

Вибач якщо приклад вийшов недоречним - не я першим його навів.

Odarka - 19-6-2003 у 18:19

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy

Вибач якщо приклад вийшов недоречним - не я першим його навів.

А хто ще?:o

Олексій Мачехін - 19-6-2003 у 18:22

"А ти шановний модераторе, просто граєш на місцевому патріотизмі львівян, які цікком щиро вважають, що якесь там "Далі" можна ставити в один ряд з іменами, що робили українську поп-культуру. "

Хіба це я написав?

Odarka - 19-6-2003 у 18:36

Ні не ти!
Неприємно, коли не знають ані групи ані людей, які там грають змішувати їх з болотом, тільки через те, що їх не показують по телевізору і їм не вистарчає грошей, щоб видати альбом.

Nazar - 19-6-2003 у 21:39

Я не продюсую київських виконавців, не роблю їм імідж, також не граю в гурті Далі, та й відповідно не розкручую їх.

Просто я чув і тих, і тих і зі всією відповідальністю погоджуюсь з паном Олексієм в тому

ЩО ГУРТ ДАЛІ Є СУПЕРОВИМ!!!!

і я тішуся тим, що я їх мав змогу слухати, і Вам рекомендую!

Хоча з іншої сторони добре, що є такі дописувачі, от скажімо в розділі про рос.музику в маршрутках їх бракує як опонентів:D

Наталка - 1-7-2003 у 16:02

Так, добре, коли є опоненти, але аргументи мають бути обгрунтованими. Я мовчала, бо не чула гурт "Далі", а тепер, як почула, викладу свої враження:
1. Неймовірної краси і сили голос солістки - Соломії Чубай. Дуже чистий, глибокий, плюс вона майстерно ним володіє - крутить, як казали моя бабуся, мов циган сонцем.
2. Вражаюча лірика - вірші непересічні, оригінальні, розумні, але без замудрства. Змістовні і дуже зворушливі. Це вам не "люби мене, як я тебе".
3. Гурт, не зважаючи на молодий вік учасників, дуже зіграний і професійний. Поширених нині явищ "одна палка - два струна, музика на вся страна" не спостерігається. Прекрасно імпровізують.
Це основне, бо писати про враження, яке на мене справив "Далі" я могла б довго і зі смаком. Тому вибачайте мене, як киянку, за місцевий львівський патріотизм :), але "Далі" не якесь там. Я цілком свідомо, почувши наршеті всіх солісток з переліку, віддаю свій голос за Соломію Чубай. :))

fish - 1-7-2003 у 16:16

сумно і заздрісно облизуюсь...

Василь - 1-7-2003 у 17:53

А що, є записи гурту Далі? Чому тоді дехто мовчить? А нам...

Наталка - 2-7-2003 у 10:55

Ні, записів немає. Я просто побувала на репетиції :)

Odarka - 2-7-2003 у 12:40

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Ні, записів немає. Я просто побувала на репетиції :)


На репетиції дійсно була:D

Налочко дуже дякую тобі за хороші слова...:D
Якось можна отримати твій приватний e-mail?

Наталка - 2-7-2003 у 14:51

Odarka:
Прошу. :) Мені тим приємніше було писати, що всі похвали тобою і гуртом "Далі" цілком заслужені.
Е-mail відіслала. Як впіймаєш, напиши. Чекатиму.

Олександра - 15-7-2003 у 13:08

Я не знаю що таке "вокал"(це хто голосніше зареве?)Але Марічку не сплутаєш із никим і деколи плакати хочеться.коли її чуєш.

Наталка - 15-7-2003 у 13:32

"Я не знаю що таке "вокал"(це хто голосніше зареве?)"

Та нє, це хто ліпше співає. У кого голос глибший, чистіший, сильніший, хто ним добре володіє... отаке щось. Думка Форумівців - це ж тільки власні уподобання :) А Бурмаку - так, її ні з ким не сплутаєш. Проте свою думку я вже висловила - остаточно і оскарженню не підлягає. ;)

Odarka - 15-7-2003 у 15:39

А мені дуже подобається Бурмака - вона супер!

Наталка - 15-7-2003 у 15:54

"А мені дуже подобається Бурмака - вона супер!"

Мені теж подобається. :) Але солістка гурту "Далі" - і це без лестощів - сподобалась мені ще більше :saint:

Гриця - 17-7-2003 у 14:45

А де пересічному громадянинові можна послухати Соломію Чубай?

Odarka - 17-7-2003 у 15:20

To Гриця. На концертах та скоро на радіо! Ти її ще в проекті "Є" чула.

Олексій Мачехін - 17-7-2003 у 15:23

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
На концертах та скоро на радіо! Ти її ще в проекті "Є" чула.


ЇЇ???!!! :o

Хоча може мені й здалося....

Odarka - 17-7-2003 у 15:27

Ну добре, мене.
Тобі Олексій дуже дякую за привіт, мені наталка все передала. Компакту обіцяного ще не маю. Але скоро сподіваюся його якось тай знайду.

fish - 14-8-2003 у 10:13

Довго думала і проголосувала за Ярку.
Ще півроку думатиму над чоловічим вокалом

Captivitas - 16-9-2003 у 14:49

Цитата:
Першим відправив користувач kristi
Колись раніше (давно, давно то було) слухала я такий собі твір "Сомер тайм" (пишу українською, бо не хочу писати англійською, тут декотрі люди (о.... П.......) мене за помилки зажбурляють камінням). Так от.... виконувала її якась чорна співачка, котра мала просто шалене колоратурне сопрано....
Виконувала з типовими глісандо чорних майстрів співу... І потім скільки б я не слухала цю відому пісню, жодна з співачок з нею зрівнятися не могла


Це, мабуть, була Cesaria Evora.

А стосовно наших, це Бурмака, солістка "Гавайських гітар" та Леся Герасимчук.
Вибачте, Соломії Чубай не чув, може й додав би до переліку.

Василь Яворський - 16-9-2003 у 14:59

як на мене в Бурмаки файний голос... хай співає, а ми як вміємо будемо підтягувати, кожен своїм (я трохи фальшиво) голосом...

fish - 16-9-2003 у 16:03

от якби не рейтинг вересня, гадяч би про вокальну кар"єру не замислився :D

Василь Яворський - 16-9-2003 у 16:06

Цитата:
Першим відправив користувач fish
от якби не рейтинг вересня, гадяч би про вокальну кар"єру не замислився :D


:lol: десь ти права :lol:

Odarka - 17-9-2003 у 13:43

Гадяч, тобі треба тоді на опитування з найкращого чоловічого вокалу перебиратися :)))

Nazar - 17-9-2003 у 14:23

2 Captivitas
Не чув про Соломію?
тут на форумі купа згадок про місцезнаходження музики Без Цукру, крім того у проекті "Є" є її пісня "Тиша не вміє співати".
Слухай.

Odarka - 17-9-2003 у 14:33

Я б дуже хотіла (якщо можна), щоб коло Соломії Чубай стояла назва групи "Далі...", а не "Без цукру чи це реально?

Nazar - 17-9-2003 у 14:35

Поки що не реально, бо немає жодної змоги почути Далі:(
Гадаю, що з часом то відпаде, з дуже недалеким часом.

Odarka - 17-9-2003 у 14:37

Дякую! Щось спробуємо зробити.

Captivitas - 18-9-2003 у 12:04

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
2 Captivitas
Не чув про Соломію?
тут на форумі купа згадок про місцезнаходження музики Без Цукру, крім того у проекті "Є" є її пісня "Тиша не вміє співати".
Слухай.


У мене нема можливості mp3 слухати. Але може як небудь через fish запис отримаю :P

Odarka - 18-9-2003 у 12:54

А може не треба?

Nazar - 18-9-2003 у 13:20

Треба, Одарко, треба!
І чим більше, тим краще!

А Фіш, доречі, має Без цукру?

Odarka - 18-9-2003 у 13:27

Не знаю! Зараз в неї запитаю

Наталка - 18-9-2003 у 14:19

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Треба, Одарко, треба!
І чим більше, тим краще!


Дійсно, треба! :) Твій голос, Одарко, зауважують і без моїх пояснень, просто слухають пісню, і говорять: "А хто це? Вражаюче!". :sing::sing::sing: Твої пісні, твій вокал - це свято, даруй його людям - хто має серце, той почує і оцінить! :saint:

fish - 18-9-2003 у 14:36

не маю :)

Odarka - 18-9-2003 у 14:37

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
[Дійсно, треба! :) Твій голос, Одарко, зауважують і без моїх пояснень, просто слухають пісню, і говорять: "А хто це? Вражаюче!". :sing::sing::sing: Твої пісні, твій вокал - це свято, даруй його людям - хто має серце, той почує і оцінить! :saint:


Дуже тобі дякую!:saint:

t-one - 26-10-2003 у 19:47

Леся Герасимчук (Королівські зайці)
Ирена Карпа (Фактично самі)
Руслана
Юлія Міщенко (Таліта Кум)

fish - 27-10-2003 у 09:41

До речі, Соломія таки заслужено поціновується тут. Мені смакують нижчі і глибші тембри голосу у дівчат, тому пішло навіть дуже.
Ех... колись мені ще Росава дуже подобалася. Але останній кліп... за такий несмак - бити мокрим віником.

kallisto - 23-11-2003 у 19:50

З останніх вражень:
на концерті Рок-екзистенція були Фарбований лис та Крихітка Цахес. Вокал - просто супер. І ще Соломія подобається.

deedee - 3-12-2003 у 12:27

у переліку не було Ірени Карпи, а також вокалісток "Крихітки Цахес" та "Dat". моє їм шанування.
але з Оксаною Білозір це насправді смішно.

Captivitas - 16-12-2003 у 16:17

Переслухував свої українськи записи і не можу не додати ще одну власницю якісного вокалу
ОЛЬГА МОСКАЛЕЦЬ (Jangle Snow, м. Харків).
Вона у мене на компакті з записами з джаз-фесту "Харків-Хайфа".

Dmy - 16-12-2003 у 16:51

Була б можливість розпочати заново, я проголосував би за Квітку Цісик (чи, може, Наталю Гуру) :(

freak - 17-2-2004 у 18:25

Я не знаю хто найкращий,не мені судити,а що до мене я вибрав Лесю Герасимчук.Як на мене неповторний вокал!!!!

Nazar - 17-2-2004 у 21:59

Слід вибирати, якщо чув всіх. Якщо ж ні, то прошу не надавати голосів, а попросту зголоситись, що того-то-тоггото не чув(чула), і ми люб"язно по-піратськи скинемо троха тої музики.
Тому, надалі, прохання, голосувати тих, хто чув все.

Nazar - 17-2-2004 у 23:58

До того всього, най зворушливіший вокал для мене то саме Соломія. Там надзвичайна потуга та пристрасть, більше ніде я такої пристрасі не зустрічав.

Asmera - 18-2-2004 у 00:29

Назаре, а люб"язно скидають музичку лише тим, хто не чув? :saint:

Наталка - 18-2-2004 у 00:34

Згодна з кожним словом Назара що до Соломії - я так само її фантик! ;)
2 Asmera: А хто чув, той знає! :) Я щось три місяці терпіла, не голосувала, доки не почула Соломію (бо всіх, крім неї, на той час чула). І, як з’ясувалося, добре, що почекала. :)

Dmy - 18-2-2004 у 21:16

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
попросту зголоситись, що того-то-тоггото не чув(чула), і ми люб"язно по-піратськи скинемо троха тої музики

Трохи - то гігабайтів 5-7? :D
Заради справи готовий збрехати: нікого не чув (не лише перелічених) :lol:

цегла - 19-2-2004 у 18:41

А мені не подобається жодна з перерахованих воклісток! Єдина особистість на жіночо-вокальному полі нашої Неньки - Карпа з "ФактичноСамих". А щодо вокалістки групи "Далі", то мене відверто вражає фанатизм деяких коментарів. Люди, в вас зі слухом все в порядку? Якби ця дівчинка мала інше прізвище, ви навіть не звернули б уваги на існування групи "Далі" чи того ж "Без Цукру"! Були у Львові групи і професійніші, і цікавіші, і драйвовіші. І це не в образу Соломії, я думаю вона сама знає, що ще працювати й працювати. Просто мене добиває весь цей гамір - нехай група запише альбом, виступить декілька раз поза межами "тепличних" галицьких теренів чи створить хоча б достатню для справжнього сольного виступу кілкість пісень! От тоді й хваліть їх! Бо поки шо, це виглядає як великі хвилі від маленкого камінця на тихому плесі.

Наталка - 19-2-2004 у 18:47

Добиває гамір - не читайте, бо се виглядає, як "поради", кого хвалити, а кого - ні! Якщо я їхала на репетиці. "Далі" дійсно з цікавості, то після репетиції, навіть якщо прізвище Соломії було б Петренко, се вже для мене нічого б не важило. Працювати завжди треба, це зрозуміло, однак що це означає "отоді й хваліть їх!". Не подобається жодна з перерахованих солісток - це ваше право, однак хто вам дав право вказувати іншим, кого хвалити, кого слухати, і що комусь робити? У вас із тактом все в порядку? Судячи з ніку - ні!

Цитата:
Першим відправив користувач цегла
Були у Львові групи і професійніші, і цікавіші, і драйвовіші.


І де вони поділися? Мабуть, так їх "залюбили" такі критики, жи вони втекли світ за очі. Це що, такі особливості галицької (української?) ментальності - довести людей до краю, так, щоби вони повтікали, а потім палко любити їх на відстані? :mad: З таким же успіхом мені особисто можна закинути, що "Плач Єремії" я люблю лише через те, що Тарас - син Грицька Чубая. Але якби це було так, то я би себе не силувала, читала б вірші, та й усе. Чи, може, дехто не годен витерпіти, що люди, окрім такого прізвища, ще й талант мають?! Талант і впертість, і працюють попри "дружню критику доброзичливців"?
Мабуть, Соломії дійсно слід виступити "поза тепличними галицькими умовами", бо якщо теплиця - це коли тобі на кожному кроці патики під ноги пхають, тикають носом "у прізвище" (це ж що за людиною треба бути, щоби бити на це?!) і обмазують брудом, то будь-яке інше місце зі слухачами, які дослуховуються до музики, віршів та голосу, здасться правдивим райським містечком!
Когось вражає фанатизм коментарів, а мене - хамство. У нас чомусь вважається, жи хвалити - то фанатизм, навіть якщо люди на це заслуговують, а обілляти когось брудом - це неупереджений погляд і критика. Головне - це "не дати зазнатися", я це чула неодноразово, у мій бік таке лилося, що бігме, думала, та хай йому грець, скільки ж можна це лайно їсти, не буду писати, та й годі! Однак потім зрозуміла, що буду, доки є хоч одна людина, якій мої твори подобаються. У музиці, співі - так само. Не любо - не слухай!
До форумівців - вибачте, мене сьогодні теж "критики" дістали - на рівні цегли, прийшла додому зі сльозами, а тут ще це... Любимо ми "любити" ближнього свого! :wow:

fish - 20-2-2004 у 10:48

2цегла
а) великі камінці, які щодня по радіо крутять, і без мене є кому любити. А помітити сплеск від маленького камінця - то не так уже й погано.
б) мені теж часом не той-во, коли трапляється читати фанські месаги. Але тут мені закраяних фанів бачити ще не доводилося, хіба Наталка часом себе фанкою називає... - люди слухають найрізноманітнішу музику, цікавляться молодою музикою, що мені особисто дуже імпонує, трохи пишаються, коли вдається віднайти щось хороше, що мені особисто дуже зрозуміло.
в) "Далі..." мені подобається. Те, що їм ще працювати і працювати - це ніхто не заперечував, і в першу чергу вони самі, властиво, у них то і в назві втілилося. Зрештою, гурт, який перестає розвиватися, всихає. Тут, принаймні, є заради чого старатися.
г) "ФакСамі" мені теж подобаються. Будемо сподіватися, їх альбом в скорому часі таки вийде і доповзе до музичних яток мого міста.
д) і не спіши начитувати з першого ж коменту... потім зрозумієш, скільки тут людей, не дурніших за тебе, самому ж соромно буде...

Captivitas - 20-2-2004 у 13:49

Підкажіть, будь ласка, хто є вокалісткою проекту "Гавайські гітари".

2Цегла
> Були у Львові групи і професійніші, і цікавіші, і драйвовіші.

Наведіть перелік та свої аргументи, а не сторюйте "гамір".
Бо, вибачте, на кожен камінець знайдеться річка.

Asmera - 20-2-2004 у 14:13

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
2 Asmera: А хто чув, той знає! :) Я щось три місяці терпіла, не голосувала, доки не почула Соломію (бо всіх, крім неї, на той час чула). І, як з’ясувалося, добре, що почекала. :)
Тож я і питаюся, може хтось щось зкине :) Особливо те, чого не чула :)

Dmy - 20-2-2004 у 15:32

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Підкажіть, будь ласка, хто є вокалісткою проекту "Гавайські гітари"

Якщо я не відстав від їхнього життя за 2 роки, то Юля Донченко

Odarka - 23-2-2004 у 13:23

Цитата:
Першим відправив користувач цегла
А мені не подобається жодна з перерахованих воклісток! Єдина особистість на жіночо-вокальному полі нашої Неньки - Карпа з "ФактичноСамих". А щодо вокалістки групи "Далі", то мене відверто вражає фанатизм деяких коментарів. Люди, в вас зі слухом все в порядку? Якби ця дівчинка мала інше прізвище, ви навіть не звернули б уваги на існування групи "Далі" чи того ж "Без Цукру"! Були у Львові групи і професійніші, і цікавіші, і драйвовіші. І це не в образу Соломії, я думаю вона сама знає, що ще працювати й працювати. Просто мене добиває весь цей гамір - нехай група запише альбом, виступить декілька раз поза межами "тепличних" галицьких теренів чи створить хоча б достатню для справжнього сольного виступу кілкість пісень! От тоді й хваліть їх! Бо поки шо, це виглядає як великі хвилі від маленкого камінця на тихому плесі.


Дякую. я давно всім казала що не вмію співати і що "слава" у мене завдяки прізвищу, тільки не зовсім така якби мала бути. Вибачте, що маю таке прізвище і горжуся ним, вибачте. що бабця навчила мене співати, вибачте. що створила групу "Далі..." І заппрошую Вас ЦЕГЛО завітати на ДЗигу - побалакаємо. запрошу ВАС-Цегло на репетицію...
Доречі у нас був сольний концерт, ви там були?
ПРо альбом я сама давно мрію, але як завжди фінанси...знаєте якось брат - Тарас Чубай не дуже допомагає.
Щодо виступів поза Львовом вони у нас були, якщо не вірите можу показати знимки. У ЛЬвові нас обс..ють. якщо ви цього не знаєте... такі у мови тепличними не назвеш. ПРізвище міняти не збираюся. а те що нам потрібно працювати я цього не заперечую...Я дуже до себе і до групи критична...
Дивіться на будь-яку людину як на особистість і не ображайте нічиї почуття не знаючи через що людина проходить, щоб досягти маленького доброго слова...

Дякую всім хто нас підтримує і не бачить у мені лишень прізвище "Чубай", а бачить просто людину. дякую!

Наталка - 23-2-2004 у 16:37

Ну ось Соломія і сама вповні сказала те, що ми так чи інак висловлювали шматочками. :) Думаю, ніхто ліпше за неї не розуміє, через що часом доводиться проходити на шляху до мрії і мети. Світ не без "добрих" людей. :mad: Зауважте, я зовсім не прошу сиропних океанів, однак якщо критика - то критика, а не тупі наїзди! :(
Я лиш одне додам наразі. Ви звернули увагу, що аж до сьогодні у цегли так і лишилося 1 повідомлення? Мене "тєрзают смутниє сомнєнія" - чи не для того цегла зареєструвався (-лась?), щоби висловити своє "фе" в категоричній і образливій формі саме солістці гурту "Далі"? Якщо це чоловік, то йому має бути соромно, бо це так... дріб’язково, чи що? Втім, хто б це не був, то просто непорядно. Така моя думка.

Odarka - 23-2-2004 у 16:51

Ми вже знаємо хто це. Гітарист та керівник групи "Без цукру", але давайте на цьому закриємо тему. Дякую!

цегла - 24-2-2004 у 12:02

Саме так! Це гітарист та керівник групи "без цукру", а також АВТОР ТЕКСТІВ І МУЗИКИ, про що дорога мому серцю Одарка вперто забуває згадати. Особливо коли це стосується компліментів щодо "Знову ти..." (ага, саме так ця пісня називається) чи роздачі чужих пісень без дозволу. Може Одарка чи ше хтось з присутніх вважає шо я її "обсираю", то ж мушу вас прикро розчарувати - я групу Далі дуже поважаю (от халепа :) ) і повірте, такі інтелегентні люди, як ви, ще не чули справжнього обсирання (чого вам щиро не бажаю). І саме моя повага до групи не дає мені беззастережно їх вихваляти.
Шодо того, шо я когось тут намагаюсь вчити - дайте спокій, в кожного є своя голова, і кожен сам вибирає шо в неї запихати і як з тим жити. Було колись таке модне слово - плюралізм!

Олексій Мачехін - 24-2-2004 у 12:22

Ну ж бо хлопчики й дівчатка, негайно зааплодуємо талановитому представнику діабетичних будматеріалів, бо допоки пан не втішиться, потік побажать та одкровень не вщухне і пан, ще чого доброго, почне нас вчити, ба навіть демонструвати, такої лайки, що не чули а ні в Києві, а ні в Луганську, а ні в Донецьку, а ні в Криму, а ні в Запоріжжі, а ні в Дніпропетровську, а ні в Фастові, а ні в Івано-Франківську, а ні в Чернівцях, а ні в Одесі, а ні у Львові, а ні в Ужгороді, а ні в Торонто, а ні в Квебеку, а ні в Польші, та, словом, ніде, бо ж тільки він такий талановитий, гітаричний, керівничний і поетичний....

цегла - 24-2-2004 у 12:40

... Доречі, я зауважив що практично в кожному коменті люди дають мені поради (чи може все таки самі ВЧАТЬ мене як жити). То хто кого тут вчить?
А щодо груп професійніших, можу навести приклад Морсу, рівень виконання яких є вищим ніж у Далі, грають вони довше, тексти в них непоганих поетів, та й музика з тієї ж шухлядки... Буде більше часу - напишу ше про когось... Зараз маю бігти... (бо ше покопаєте...:()

цегла - 24-2-2004 у 12:47

2 Льоша: Як каже Pins, хрумайте кал, вуйку! І чим ти такий кращий за мене зі своїм текстом, га? Не можна ж так просто опускатись до рівня моєї "талановитості", бо станеш таким нещасним мікробом як я...

Олексій Мачехін - 24-2-2004 у 13:05

Для вас, пане цегло, я Олексій Олександрович і на ви.

Олексій Мачехін - 24-2-2004 у 13:16

А взагалі-то мабуть непристойно захоплюватись творчістю друзів.... Особливо коли друзі - родичі когось відомого.

Тепер навіть і не знаю що робити якщо прізвище Очкур виявиться знаменитим.... Хоч і не читай наталчину книжку....

Доречи, як ви думаєте, чи знав би хтось про Лесю Українку якщо б вона.... ну словом Лісова пісня абсолютно бездарний твір.

цегла - 24-2-2004 у 13:17

2 Natalka: Прикіл з відомими прізвищами, і не тілки з вище згаданим, полягає не у враженні від репетиції (без сумніву воно було приємним), а в тому, що на репетицію до пана Цегли, на відміну від шановної пані Чубай, ви наврядчи б з Києва примандрували. Бо марка - це марка! Вона завжди "гарантує". А в даному випадку гарантує певну якість. От і все шо я мав на увазі шодо прізвищ. І мені ніколи не заважало любити Wallflowers те, що цей геніальний хлопака - син Boba Dilan'а. Все!

цегла - 24-2-2004 у 13:19

В Українки є геніальна фраза: "Я була малою горда: щоб не плакать, я сміялась..."

цегла - 24-2-2004 у 13:29

Шановний Олексій Олександрович, розслабтесь... Людині в такому поважному віці не можна так хвилюватись. Спробуйте також обмежити рівень цукру в крові...

Олексій Мачехін - 24-2-2004 у 13:29

Цитата:
Першим відправив користувач цегла
а в тому, що на репетицію до пана Цегли, на відміну від шановної пані Чубай, ви наврядчи б з Києва примандрували.


Я думаю, якщо б пана цеглу мали на форумі за цікаву освідчену людину, якщо б він запрошував на репетиції і ходив на форумні здибанки...

Словом, друзі б приїхали.

цегла - 24-2-2004 у 13:43

Соррі, Я нікого не запрошую на свої репетиції (chemistry тоді не та...)

Олексій Мачехін - 24-2-2004 у 13:48

В чому ж тоді проблема?

Пелещишин не є племінником Кодда, проте я вшився з платного семінару аби просто попити з ним чаю. А якщо б був? Чи розмовляли б ми з ним про перспективи розвитку теорії РБД?

цегла - 24-2-2004 у 14:16

Nema problemy, prynajmi v mene. Bo meni realno po barabanu, chy pochyje moju grupu intelegentna intelektualno rozvynuta liudyna chy ne pochyje nixto! Moja muzyka - dlia mene. Ja graju na koncertax, bo ciogo potrebujut xlopci v grupi (ce jix motyvuje), a meni v kajf koly ja mozhu prosto vykynuty z sebe svoji pochuttia. A sche - ce nejmovirne vidchuttia - koly troje liudej z povitria pletut schos sho pochynaje zhyty svojim vlasnym zhyttiam.

Олексій Мачехін - 24-2-2004 у 14:27

ну то, я сподіваюсь, тему знято і офтоп припинено.

fish - 24-2-2004 у 15:12

справді... навздогін кидаю Цеглі u2u

Наталка - 24-2-2004 у 16:16

Цитата:
Першим відправив користувач цегла
2 Natalka: Прикіл з відомими прізвищами, і не тілки з вище згаданим, полягає не у враженні від репетиції (без сумніву воно було приємним), а в тому, що на репетицію до пана Цегли, на відміну від шановної пані Чубай, ви наврядчи б з Києва примандрували. Бо марка - це марка! Вона завжди "гарантує". А в даному випадку гарантує певну якість. От і все шо я мав на увазі шодо прізвищ. І мені ніколи не заважало любити Wallflowers те, що цей геніальний хлопака - син Boba Dilan'а. Все!


Ну, якщо вже чесно, то примандрувала я до Львова підписувати договір з видавництвом, а на репетиції до Соломії пішла, бо одна моя колєжанка (у неї хлопець зі Львова) чула "Далі" у "Ляльці" і похвалила їх. :P: І це, на щастя, якраз той випадок, коли ціла сім’я підтримує велике прізвище гідно, попри "доброзичливців", які постійно (і це тільки на моїй пам’яті) тикають у нього, як у якесь, перепрошую, тавро - чи то дорікають ним, чи заздрять... Повторюся ще раз - прізвище не існує окремо від людини. Констянтин Райкін, син Аркадія Райкіна, який теж свого часу "вигріб" по повній за своє прізвище, в таких випадках казав: "Добре, на мою виставу людий придуть через прізвище. Скільки воно їх втримає у залі? 5 хвилин? 10? Якщо вони залишаться, то вже виключно через мене. Якщо підуть - теж через мене". Більше мені нічого додати.
2 Олексій: А тобі, Олесю, доведеться читати мою книжку, навіть якщо я поміняю прізвище на "Булгакова". :lol: А що? Один достойник із Харкова вже став Гаррі Захаровичем Поттером. :baddevil: І, поки не прикрили й цю тему, узагальнюю, щоби не було оф-топу - і досі, все гаразд у мене з вухами чи ні - вокал Соломії Чубай - мій улюблений серед жіночих. Назар правий - у ньому є пристрасть і почуття, він такий живий, такий справжній, що я й досі відійти від нього не можу. І не хочу відходити. :) :sing::cool:

Василь - 24-2-2004 у 17:05

2 Телеп: Шановний, Юрію, мені подобаються ваші вірші в "Без цукру" та й сама музика цієї вже неіснуючої групи; однак мені ще більше подобається група "Далі", їх музика та слова, які вони продукують. Окремо у двох проектах подобається голос Соломії. Про вашу групу нічого не чув, не говорячи вже про музику яку ви виконуєте, тому порівнювати нема з чим. Якщо маєте свої записи, приносьте, з великою зацікавленістю ми б їх послухали.

Odarka - 24-2-2004 у 18:05

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
2 Телеп: Шановний, Юрію

Василь, вибач, я пошепки, але Телеп називається Романом, РОман Телеп:)

Група називається САмазнаєшхто, тільки пишеться вона латинкою. Хороша група. драйвово грають. :)

Андрій Пелещишин - 24-2-2004 у 18:37

Ніколи не пишу у даний розділ, але доведеться. Не по темі дискусії, а по одному конкретному питанню.

Мені приємно бачити на Форумі ще одного представника музичних кіл Львова і радує те, що Форум стає місцем справжньої дискусії.
Впевнений, що якщо наш шановний неофіт буде активним і цікавим дописувачем Форуму, він приверне увагу громади до своєї творчості та творчості групи, що він очолює. Напевно і появиться коло своїх шанувальників та нові можливості розвитку ( в решті решт Форум є одним з небагатьох інтеактивних проектів, який відвідують люди, достатньо впливові у цьому житті). Шкода лише, що наш новий дописувач зареєструвався під малоінформативним ніком, а не наприклад під ніком "імя+прізвище"

Проте, хочу зауважити, що у дискусії було вжито вкрай небажаних аргументів, яким не місце на Форумі. Мова йде за фактичне пряме звинувачення у порушенні закону зі сторони Соломії Чубай - а саме про порушення авторських прав та зазіхання на чужу інтелектуальну власність. Цим питанням повинні займатися компетентні органи а правоту встановлювати суд. Бо або факт має місце - і Соломія порушила закон, або немає, тоді пан Телеп порушує закон шляхом наведення наклепу та завдання моральних збитків.
Тому я ще раз пишу, що Форум не буде місцем вирішення особистих конфліктів, особливо коли мова йде про звинувачення у злочинних діях. Як Адміністратор я буду боротися з цим явищем (включно з блокуванням користувачів та інформуванням компетентних органів).

Пана "цеглу" я би просив однозначно врахувати написане мною, проте не брати близько до серця, бо Соломія (памятаєш, Одарко? я тоді ще обіцяв тобі що і тебе захищатиму від особистих звинувачень) також колись отримала подібне зауваження за спробу звинуватити одну конкретну особу у корупції та хабарництві

Nazar - 25-2-2004 у 17:59

2 Роман:
Я з перших прочитаних рядків першого повідомлення “цегли” почав здогадуватись, що це Ви. Це ж очевидно, враховуючи, що Ви найактивніше висловлюєте Сво Думку та Відкриваєте Правді Очі саме про цей гурт. Я не знаю, що у Вас там склалось з Соломією, але гадаю, що є таки щось більше за те, що “... ми і надалі дуже добрі друзі...”(с). Не про це я.
Без Цукру мені сподобалось відразу як почув за свою простоту, мелодійність, щирість і ... вокал. Про останій я вже писав, тому повторюватись не буду, а от про перше залюбки би почув від автора:) . Перше прізвище, яке я почув про БЦ – це Телеп.Згодом знав, що вокалістку звати Соломія. І вже Чайка ще по Ініціативі, коли знайомив з вашою групою, то тоді я почув прізвище. З Тарасом ніяк не пов”язав. І лише на концерті в Ляльці я почув, що то сестра. Мені стало приємно... (враховуючи, що я проголосував у поетах за Грицька Чубая, а десь в музиці за Плачів, а тут ще й і моя на той момент улюблена група також, виявляється, має у складі Чубая :) ).
На той час (після Чайчиних презентацій) вже знав, що у тому гурті все фактично робить одна людина, а саме Ви. У мене ще донедавна з прізвищем Телеп асоціювалось щось дуже приємне, хотів познайомитись... і мені прикро, що зараз я пишу опонентивні рядки.
Я би не хотів на цьому форумі піднімати питання чому Ви ЦЕ робите, чому такі небайдужі до цього, чому так глибоко це відчуваєте. Гадаю у Вас є гідна і зрозуміла відповідь та якась шляхетна причина. Не хочу тут піднімати тем, які стосуються лише Вас (звичайно, якщо все вище написане їх не підняло вже:) ).
На Рокльвіві Ви взагалі сумнівались у тому, чи я існую насправді :), повірте, я існую, форумці не дадуть збрехати, я реальний.:)
Ну й напевно, якщо я би взявся давати свою оцінку почутим SamaZnajesXto, то Ви б її сприймали в контексті прочитаного вище.

А Кирильчук ніби і співає добре, і ніби всі хвалять, але щось не пройняло. Ну, але ж це можна легко списати на те, що зі слухом в мене не все гаразд :)
І це напевно вже котрий закид форуму про його інтелігентність Мене зі списку попрошу викреслити, бо я таким не є.
І на останок хочу приєднатись до виказаного паном Андрієм вітання. Я направду і щиро також приєднююсь і запрошую до дискусії, мені було б приємно з Вами поспілкуватись, чи хоча би спостерігати. Сподіваюсь, що окрім Без Цукру, Далі..., і Самизнаєшхто ми знайдемо про що потеревенити.
Дякую, що все це прочитали:)

Nazar - 25-2-2004 у 19:46

Слухайте, а це ж Карпу крутять у мультяшному кліпі про вампірів, там де російська пісня?
Я лише раз бачив, коли Ведмідь з Воронами були. Мо вони пам"ятають?

fish - 25-2-2004 у 20:12

це, мабуть, і є той дует, з приводу якого вона, на запитання: "Як? з попсюком? російською???" - сказала: так я ж панк, мені всьо пофіг!

цегла - 27-2-2004 у 18:40

2 Nazar: Diakuju za te sho napysaly. Osoblyvo za kilkist' smajlykiv! Ale robliu ce radshe z vvichlyvosti, bo, ne spryjmajte ce osobysto, ne liubliu koly za mnoju sposterigajut :). Demo SamaZnajeshXto nikomu ja ne dam! (Z odnoji prostoji prychyny - jogo ne isnuje:). A zapysuvaty jogo ne maju nijakogo bazhannia, bo ne rozumiju nasho). Mozhe kolys i pospilkujemos, a mozhe i ni. Ja v zhytti zvyk obxodytys i bez spilkuvanniia...

цегла - 27-2-2004 у 18:42

2 fish: Za ce ja jiji i liubliu...:) Takyx divchat v nas malo, a zhal...

цегла - 27-2-2004 у 18:46

2 whomever it might concern:

Bilshe na cej forum ja zaxodyty ne zbyrajus, pysaty vidpovidno tezh. Taksho, jaksho komus zabraklo mojeji uvagy: SORRY!

Nazar - 27-2-2004 у 19:20

Ну не так вже й багато тих смайликів....

І не тікайте, прошу ж.

Роман Бучко - 17-3-2005 у 14:04

А мене пре Марічка Бурмачка... Супер цьотка! :lol:

Captivitas - 1-8-2005 у 16:36

Тіна Кароль: студентка Національного авіаційного університету, солістка головного або військового, або міліцейського хору.
Ця дівчина з надзвичайним голосом заробила $75 000 (25 000 друга премія + 50 000 від Пугачьової) на цьогорічному конкурсі у Юрмалі "Нова хвиля".
Приємно, коли наші звертають на себе увагу й перемагають.

KarmaPema - 4-11-2005 у 11:06

Мені з названих вітчизняних дівок подобається Таліта, трохи Бурмака, але зовсім трохи...з неназваних - Карпа та солістка LUK (не пам'ятаю як звати)...далі чомусь ніхто не згадується...шклєроз :rolleyes:

Captivitas - 4-11-2005 у 19:47

Можливо повторюся :)
Таки Тетяна Шамшетдінова - АбиМС. "Зелене" - це чудово.

P.S. Перечитав усе з самого початку. Результати голосування дужжже подобаються. Так тримати!!!

Oleksandra Zorina - 5-11-2005 у 18:14

З наведених - ніхто.
З ненаведених українських -Саша Кольцова з Крихітки Цахес.
З ненаведених неукраїнських, але найулюбленіших -Bessie Smith , Жанна Агузарова, Billie Holiday і, деколи, Janis Joplin. Знали б ви, як мене тіпає коли чую -"Марічка Бурмака -українська Janis Joplin" , вже декілька разів від декількох ведучих!! ІМХО і близько не стояла. Хоча найбільше, (з наведених) тіпає від Руслани. Мабуть, тому, що часто крутять в громадських місцях :rolleyes:

Dmy - 7-11-2005 у 16:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
Можливо повторюся :)

Судячи з результатів роботи невтомної кнопки "Пошук" - ні
Цитата:
Таки Тетяна Шамшетдінова - АбиМС. "Зелене" - це чудово

А що Танюха вже сама заспівала??! :o А що? А де? А коли? А чого це раптом? Начебто від дівок, які не проти були співати з АбИткою ніколи відбою не було.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksandra Zorina
Знали б ви, як мене тіпає коли чую -"Марічка Бурмака -українська Janis Joplin" , вже декілька разів від декількох ведучих!!

Пані Олександро! Ну, майте ... почуття гумору. Люди працюють, людям важко, люди нудяться - чом би вряди годи і не пожартувати :rolleyes: ;)
Давайте посміємось разом (а то, якщо сприймати все так сурйозно, можна запідозрити, що МБ підсіла на ширку; і головне - що ВОНИ про це вже знають)

Odarka - 7-11-2005 у 17:02

Щодо Дженіс Джоплін...то ще не народилася та...яка її переспіває - це унікальна була жінка з унікальним вокалом...:)
В мАрічки Бурмаки також специфічний вокал він не сильний, але в ньому щось є...що притягує...
Щодо Руслани...її вокалу...просто не подобається...
Щодо Каші - вона дуже м'яко і ніжно співає, і через це її хочеться слухати:)

Андрій Рущак - 7-11-2005 у 18:37

А мені та шо в Крихітці Цахес співає подобається... І ше Росава...
І взагалі наша Україна на таланти багата :sing::sing::sing::sing::sing:
А Руслана не нравицця вопше:P

Odarka - 8-11-2005 у 12:01

Так Каша і співає в Крихітці:)))

Тарас Сокальський - 9-11-2005 у 12:52

Як на мене, в деяких давніх піснях МБ деякий вплив JJ таки відчувається… Втім, цікаво, що вона сама скаже (заглядала ж сюди…):D

Любко Ремінецький - 10-2-2006 у 17:30

Проголосував, звичайно ж за Соломію :)
Хоча нелегко отак вибирати кращих з-поміж найкращих, але тим не менше...
Вважаю за потрібне тут згадати про солістку Ірію - Йолочку (вибачте, таке вже російське поганяло, кому подобається - кажіть Ялиночка), насправді вона Ксенія Рихальська...
Отже, не хочу її з ким-небудь порівнювати, а хочу почути ше думки стосовно її вокалу. Розумію, маловідомий гурт, погані записи (надіємся - поки що), але ж до біса талановита кобіта!

Nazar - 10-2-2006 у 20:17

Мені подобається.
Але в мене паталогічний діагноз на мій смак - мені подобаються майже всі жіночі вокали:).
Але от якось по-іншому вона звучить в пісеньках Воля і Ірій проти пісеньки Легенда. В останній вона якось не звучить. Можливо то продукт якийсь інший, але мені не те.
А от що Одарка, що Оля з ТПВГ, де не чуєш - там подобається.

Наталка - 10-2-2006 у 23:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
А от що Одарка, що Оля з ТПВГ, де не чуєш - там подобається.


От власне. Днями слухала "Под облачком" а-капело у виконанні Соломії - наревілася разом із мамою. Мама сказала, цитую, що Солін голос їй серце крає, і душу очищує. Ще мрію почути цю ж пісню а-капело лише із вокалом Соломійки, без Юрка Козія, проти якого взагалі-то ніц не маю :rolleyes:, але пісню цю (у мене запис із виступу "Далі" в "Ляльці") він добряче зіпсував. Але нічого. Заради того, щоби почути, ЯК Соломія співає "Же з любови ніч добре не биват", я готова, бігме, і "малєнькую штучку" прослухати. З любови до мистецтва. :saint:

Микола Кудлик - 11-2-2006 у 15:37

НЕМАЄ у Львові нормального вокалу!!!!я ще нечув принаймі. ні жіночого ні чоловічого. можу назвати най огидніший --- тут перше місце займає вокалітска Ніагари... з чоловічого супер-пупер, но мало кому відомий вокаліст НЕОну. А найгеніальнішим є Васильців:baddevil::baddevil::baddevil::baddevil::baddevil:

Nazar - 11-2-2006 у 16:51

Це не Рок.Львів.уа, тому попрошу Васильціва не чіпати:sing:
А Лєсний подобається моїй дружині, а мені не подобається.
Найбільше моїй дружині подобається вокаліст з Яка Існує, а мене смішить він.

Микола Кудлик - 11-2-2006 у 20:22

То по приколу!!!!!!!!! і це тре в КВН

А найкращий жіночий вокал з того що я чув це Lama "Мені так треба"

Юрій Сєров - 11-2-2006 у 20:43

Цитата:
А найкращий жіночий вокал з того що я чув це Lama "Мені так треба"

Непогано співає. Тільки, щоб не перейшла на абщєпанятний.
Каша з Крихітки теж непогано.
Цитата:

А найгеніальнішим є Васильців:baddevil:
Лєсний

Хто такі?

Nazar - 13-2-2006 у 11:50

Васильціва обійду стороною:), а Ю. Лєсний - то вокаліст Неону.

Олександр Дєдик - 14-2-2006 у 10:49

Просто суперовий і сильний вокал у Марини Захарової, гурт "Anno Domini" - грає/співає джаз (і не тільки) - в неї кращий за усіх наведених в голосуванні виконавиць.

Captivitas - 14-2-2006 у 15:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Дєдик
Просто суперовий і сильний вокал у Марини Захарової, гурт "Anno Domini" - грає/співає джаз (і не тільки) - в неї кращий за усіх наведених в голосуванні виконавиць.


Саме через Захарову й люблю цей колектив - головне вони компенсують нестачу джазу українською. ;)
Але у опитуванні багато чудових жіночих голосів :)

Odarka - 27-2-2006 у 16:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Дєдик
Просто суперовий і сильний вокал у Марини Захарової, гурт "Anno Domini" - грає/співає джаз (і не тільки) - в неї кращий за усіх наведених в голосуванні виконавиць.


На всі сто хочу з вами погодитися:) Дійсно у Марини суперовий вокал і ще володіння фортепіано. СУПЕР:) І людина вона супеврова, просто професіоналка тут нічого не скажеш.

Наталочко, щодо Під облачком - приїдеш до Львова поспіваємо, чесно, хоч сто разів:)))

Тарас Задорожний - 27-2-2006 у 16:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Микола Кудлик
Можу назвати най огидніший - тут перше місце займає вокалітска Ніагари... з чоловічого супер-пупер, но мало кому відомий вокаліст НЕОну. А найгеніальнішим є Васильців:baddevil::baddevil::baddevil::baddevil::baddevil:


Щодо Васильціва згоден. Бідний хлопчина... Щодо НЕНу, ніколи про них не чув. Щодо вокалістки Ніагари, не зовсім. Ти, Миколо, навіть напевно знаєш чому... Не думаю, шо ти мав нагоду чути попередню вокалістку цього гурту, але прекрасно її знаєш. А хоч здогадуєшся хто? ;)

Юрій Сєров - 27-2-2006 у 23:59

Цитата:
Просто суперовий і сильний вокал у Марини Захарової, гурт "Anno Domini" - грає/співає джаз (і не тільки) - в неї кращий за усіх наведених в голосуванні виконавиць.

Вокал сильний, виступ ледве дослухав до кінця. Не моє.

Любко Ремінецький - 11-4-2006 у 15:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
... але пісню цю (у мене запис із виступу "Далі" в "Ляльці") він добряче зіпсував...


Ага, і я ше троха поміг зіпсувати :( шкода, вийшло дійсно зле, а хтілося - якнайліпше. Ви собі не уявляєте, як то паскудно двом співати в один мікрохвон. Мікрофонний підсилювач має шось типу системи автоматичного регулювання підсилення, а мікрофон - досить вузьку діаграму спрямованості (хто розуміє, той собі уявляє, як то зле), от і виходить, шо кричимо обоє, я, наприклад, ніфіга себе в моніторах не чую, один другому заважаємо, словом, паскудно виходить :(

Ну, шо було, те було, а в майбутньому таки сподіваємся суперових Солоиіїних записів "Під облачком" і не тільки :)

Між іншим, досить гарно цю пісню подали "Гайдамаки" в новому альбомі :)

Dmy - 19-9-2006 у 16:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
Таки Тетяна Шамшетдінова - АбиМС. "Зелене" - це чудово

Натрапив у Гуглі на цитований месідж Captivitas'а і на свою на нього нестримну реакцію. Аж соромно стало - довелося акуратно підредигувати (дякую всім, що ніхто далі не посилався).
Звісно, на "Зеленому" співають "бабці на сільському весіллі", але тоді ми ще того не знали. А Танюша і справді заспівала, нарешті! Скромно так. На "Римських канікулах" тихенько під-ля-ля-кує в унісон своїй клаві. Виглядає привабливо. І спів її - теж ;).

Якщо вже згадалися АбиМС, то мені дуже подобається їхня Оленка Львова (і спів її - теж ;):D). Начебто на перший погляд нічого особливого, "нявкає" трохи, ні тобі рулад, ні забійних імпровізацій (при тому, що вміє), а щось приваблює - таке тремтячо-м'яке, тепле і грайливе - як мале кошеня (але не та кішка, що "має злість" від блюзової музики).
Чомусь вони постійно залучають спешл-гостюх, АБИ поспівали - класних, не має слів - а слабо зробити диск з Оленою Львовою?
(а потім другий - із Тетяною Шамшетдіновою :lol:, АБИ було, АБИ всі знали!)

Наталка - 19-9-2006 у 16:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Любко Ремінецький
Між іншим, досить гарно цю пісню подали "Гайдамаки" в новому альбомі :)


Краще пізно, ніж ніколи, що називається... :( У альбомі Гайдамаків "Під облачком" є? Пішла шукати :)

Любко Ремінецький - 28-9-2006 у 17:40

Солістка "Оркестри Янки Козир" рулить! :)

Dmy - 28-9-2006 у 18:17

Яка складна і дипломатично виважена схема: "солістка оркестри Янки Козир"! :D
Чого би не сказати просто: "Янка Козир"?

Справді, потужна кобіта.

Любко Ремінецький - 29-9-2006 у 10:52

Звичайно, очевидно, що це і є Янка Козир, але це напевне, я ж точно не знаю, тому навіщо ризикувати помилитися?

Dmy - 21-3-2007 у 20:00

Цитата:
Солістка "Оркестри Янки Козир" рулить! :)

"Солістка "Оркестри Янки Козир" зарулила (віртуально) і в мою скромну оселю. Тобто я таки придбав їхню плітку.
Ну, ТАК, ну, блін, ну, це вам не Вєрка Сердючка (хоча епатажу теж вистачить на половину Євробачення, починаючи з лахів, відчайдушних зойків кобіти "при телєтах" і закінчуючи окремими текстами Литовки)
Але що цікаво?
По-перше - смак. Тобто складається, враження, що люди просто не спроможні займатися паскудством, навіть якби їм за це запропонували грубі гроші.
По-друге, Яся ВМІЄ СПІВАТИ! і МАЄ ГОЛОС!! Це просто жахливо! З одного боку - явний перебір, так не буває, щоб одночасно, з іншого, нащо ж їй тоді той епатаж, дивні шуби і тваринні крики - співала би собі як Анілорак або Валентина Степова і мала би Палац "Україна" з депутатами, як Марія Бурмака.
До того ж образ (а може й не тільки образ?!) правдивої української відьми (хто не бачив - щось на кшталт Руслани Писанки в "Огнєм і мєчем", але куди молодша і худіша). В профіль дуже приваблива.
От кого би на Європу, як гуманітарну допомогу від України. Тільки красиво зазнімкувати.
То була би наша Козир!

ЗІ. Я ще чогось купив із дєвочками. Але про це, мабуть, іншим разом.

Серж Петренко - 28-11-2007 у 00:12

Заглушили хорошу тему? А шкода... Тут нові кандидатки вже готові до змагання. Від себе запропоную Оленку Мусієнко (http://newland.in.ua/), хоча Янка Козир - все рівно краща. Особливо вживу. Повірте, різниця із записами колосальна. Коли бачу її на сцені - аж тягне за руку вхопити і згоріти.

Серед наведеного списку подумав-подумав про Юлію Міщенко і все рівно проголосував за Соломію Чубай.

Юрій Сєров - 28-11-2007 у 01:09

Тема справді хороша, але з врахуванням реальності голосування можливо варто було б і підкоректувати.
З'явилися нові виконавці, деякі гурти припинили існування.
Тут вже згадувалася Каша Сальцова, справді гарний голос.

Серж Петренко - 28-11-2007 у 08:26

Таки так. Де ще знайдеш такого ангела, як Каша? :) До того ж пісні вона не лише гарно співає, а й гарно пише.

А, може, є сенс проводити періодичне голосування? Приміром, раз у півроку складати новий список. Чи частіше, чи навпаки рідше - як вважатимете за розумне.

Юрій Сєров - 28-11-2007 у 13:10

та можна звичайно. Хто ж проти? :)
Ми раніше і хіт-парад проводили...

Odarka - 28-11-2007 у 18:15

Я також "за" створити нове голосування:))

А то люди думають про Юлю Міщенко, а голосують за мене:))
Каша має фантасичний вокал і тексти у неї дуже хороші.
Зараз дійсно є дуже багато хороших вокалісток.

Максим Стюфляєв - 28-11-2007 у 18:50

Одарко, напевно, треба уточнити для Сержа, що Ви і є Соломія Чубай власною персоною. Бо він тут новенький і, мабуть, не здогадується, які знаменитості бувають на цьому форумі;)

Юрій Сєров - 28-11-2007 у 20:50

Тоді давайте вносити пропозиції в цій темі, як набереться 10 солісток - зробимо нове опитування.
Мої пропозиції:
Каша Сальцова
солістка Ірію (нажаль не знаю як звати.)
Дана Винницька (гурт "Шоколад" чи джаз не чіпаємо?)
Ані Лорак
Людмила Мазур (солістка Русичів)

Як згадаю ще когось то додам.

Юрій Сєров - 2-12-2007 у 16:22

Ще можна додати Янку Козир.
Продовжуємо збирати кандидатури

Dmy - 4-12-2007 у 13:04

А що їх там збирати? Погортати тему – парочку неактуальних чи «застарілих» відсіяти...
Очевидно, перше голосування писалося навскидку і вийшло несистемним: переважна частина - львівянки або колишні львівянки. Тіпа більше ніде дівчата і співати не вміють (або взагалі не родяться). Але то зрозуміло - тут все тільки розпочиналося.

Як і пропонував іншим, погортав сам, задом-наперед. Вийшло таке:
Янка Козир,
Саша Кольцова,
Олена Львова,
Росава,
Карпа (підозрюю, що Ірена),
Світлана Кирильчук,
Марина Захарова,
Юля Міщенко,
Лама,
Руслана,
Бурмака і навіть
Тіна Кароль.

Ще були Дана Винницька, Олена Мусієнко, Ольга Москалець і «солістка Ірію», яких я не знаю, а також Юля Донченко і Леся Герасимчук, про яких вже дуже давно ніц не чути.
Ну і хто ще? Хіба що Інна Карзанова з Вінків (цікаво виглядає її прізвище латинкою (як дуже полюбляють писати ґоти): Karzanova, якщо читати польською, виходить Кажанова – ну, чистий тобі ґотичний нік :D)

Але, справді, треба визначитися, кого брати до забави, бо, як правильно було зазначено на якійсь зі сторінок, найкращі вокали в оперних й інших академічних співачок. Хоча … гадаю, що вони тут все одно голосування програють, так що додавати можна сміливо.
Проте і без академіків претенденток вистачає, але ж вони такі різношерстні! А голосування-то не безрозмірне-то за апаратними вимогами.

От, наприклад, питання, чи рухати джаз і чи рухати попсу?
У джазі, справді, є кого порухати: Олена Попова, Ольга Нека, Юлія Рома (особисто мені ніхто з перелічених не до вподоби, але ж співати вони вміють і голос мають), Марина Юрасова (ой, забув, як її псевдо :( … – Млада, о!), Ольга Войченко, Діана Овсянникова, Юлія Головань, Свєта (перепрошую, Лана) Меркулова. Оксана Кулакова колись була, а зараз не знаю – магнітофони від Панасоніків своїми децибелами рекламує, чи що?
Те саме щодо попси: нехай Білик і Білозір – це для посміятися, Повалій в Україні вже давно ніхто не чув, але ж можна написати ту таки Тіну Кароль, Гайтану чи Жанну Боднарук? А раптом хтось захоче ще Могилевську чи Лободу? :o (люди різні ходють) А Вєру куди подіти?!

Мабуть треба, як робилося в хіт-параді (і деінде), починати з рейтингового.

Серж Петренко - 4-12-2007 у 14:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Одарко, напевно, треба уточнити для Сержа, що Ви і є Соломія Чубай власною персоною. Бо він тут новенький і, мабуть, не здогадується, які знаменитості бувають на цьому форумі;)

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Ху, аж мову від несподіванки відібрало! Ну, раз я знову можу говорити, то скажу, що солістку гурту "Ірій" звуть Ксеня Рихальська.

Юлія Гребеньовська - 21-12-2007 у 15:19

Ні за кого не проголосувала- не має кандидатури,яка б на 100% мене задовільняла...:)

Серж Петренко - 21-12-2007 у 18:21

Отакої!!! А хто ж тебе тоді задовольняє? Додавай свої версії! До речі, Таню Михайлову чула? Як тобі? ("Малінконія" гурт зоветься) (дав би лінк, але сайт на революції)
З морально-етичних причин про Соломію Чубай не запитую, :D але чим тобі Юлія Міщенко не догодила??

Dmy - 21-12-2007 у 18:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юлія Гребеньовська
не має кандидатури,яка б на 100% мене задовільняла

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Отакої!!! А хто ж тебе тоді задовольняє? Додавай свої версії! До речі, Таню Михайлову чула? Як тобі? ("Малінконія" гурт зоветься) (дав би лінк, але сайт на революції)
З морально-етичних причин про Соломію Чубай не запитую, :D але чим тобі Юлія Міщенко не догодила??

Отакої! Юрко ще в листопаді протрубив загальний збір кандидатур для нового опитування, а ви, замість пропозиції висувати, займаєтеся з'ясуванням стосунків.
Не влаштовує? - Вперед і з піснями, заспіваними жіночим вокалом. Сержа це теж стосується. І решту, кому останні три тижні було влом згадати когось із голосистих дівчат.
А то сидиш тут і почуваєшся ... з помитою шиєю.

Юрій Сєров - 22-12-2007 у 00:44

До речі є гарна нагода послухати Кашу Сальцову, 26 грудня в Ляльці.
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6105

До речі, солістка Платіни теж так нічого.

Серж Петренко - 22-12-2007 у 06:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Отакої! Юрко ще в листопаді протрубив загальний збір кандидатур для нового опитування, а ви, замість пропозиції висувати, займаєтеся з'ясуванням стосунків.
Не влаштовує? - Вперед і з піснями, заспіваними жіночим вокалом. Сержа це теж стосується.

Отакої! Я ще в листопаді висунув пропозицію додати співачку - причому співачку, котра співає рок в академічній манері! - причому співачку молоду і широкому загалу досі не відому! - причому дав посилання на сайт, звідки можна здерти її пісні для ознайомлення! - а мене звинувачують, що я тут замість конструктиву займаюся з'ясуванням стосунків?!. Якщо я назвав лише одну вокалістку, то це не через ліньки, а з поважних причин:
1) вона одна цілого хору варта
2) я взагалі-то одразу визначився, за кого голосуватиму, причому цю кандидатуру внесли ще до мене, а відтак я міг би взагалі мовчати в ганчірочку - інакше виходить, що я сам собі суперечу
3) якщо я почну називати всіх, хто мені подобається, впору буде особистий хіт-парад складати. Але раз уже спровокували - тримайте ще.

Юля Яремчук ("АтмАсфера") В гурті одразу троє вокалістів, але чомусь саме її голос мене особливо пробирає. Цілий день можу слухати. Настя і Юля - сестри-двійнята, але я їх не переплутав жодного разу. Щоб легше було розрізнити вокал, скажу, що Юля співає "Brahma-Samhita" і "Самотність", а Настя - "Radharany Syamasundar" і "Знайти". Якщо знову глюки в розділі "аудіо", претензії не до мене.
Локі ("The CrЯcK") (паспортного імені не знаю, та це й не суттєво)
Оля Чіркова (Федишин) Тут її представляти особливої потреби нема, самі чудово знаєте.
Про Таню Михайлову я вже згадував, хто її чув - підтвердить, що співати вона вміє, хто не чув - спробуйте переконатися, а кому не вдасться (шось і там нечисте з сайтами останнім часом) - повірте на слово.
Ще додати? :) Мені не шкода.

Dmy - 24-12-2007 у 13:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Отакої! Я ще в листопаді висунув пропозицію додати співачку, а мене звинувачують

Йдеться ось про це:
Цитата:
Юрій Сєров: Тема справді хороша, але з врахуванням реальності голосування можливо варто було б і підкоректувати.
Серж Петренко: …може, є сенс проводити періодичне голосування? Приміром, раз у півроку складати новий список. Чи частіше, чи навпаки рідше – як вважатимете за розумне.
Odarka: Я також «за» створити нове голосування … Зараз дійсно є дуже багато хороших вокалісток
Юрій Сєров: Тоді давайте вносити пропозиції в цій темі, як набереться 10 солісток – зробимо нове опитування.

Продовжуємо збирати кандидатури

Тобто, позаяк «зараз дуже багато хороших вокалісток», то аби скласти більш-менш об’єктивний список, варто позбирати якнайбільше достойничок і в той чи інший спосіб вирішити, кого включати в десятку (насправді, дев’ятку), а кого поки що ні. Надалі формувати тему-голосування (ЖіВо-2) і – вперед, за додатковими балами.
Так що ваших 4, мабуть, теж не пропадуть
«Ще додати? Мені не шкода» – То додавайте, хіба що зауважу, що за загальними і всесвітніми законами купівлі – продажу, якщо співачку тут погано знають, то малоймовірно, що вона в подальшому набере багато голосів, як би гарно не співала.

Ще у мене є загальна пропозиція: аби обмежити коло претенденток – не займатися історією й археологією і обирати серед реально діючих «виконавських одиниць»

Юрій Сєров - 24-12-2007 у 13:53

До Нового року приймаємо заявки, а потім робимо голосування.
Буду радий, якщо мені допоможуть сформувати 9-ку, бо, як виявилося, я чув і знаю далеко не всіх.

Серж Петренко - 24-12-2007 у 14:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
позаяк «зараз дуже багато хороших вокалісток», то аби скласти більш-менш об'єктивний список, варто позбирати якнайбільше достойничок і в той чи інший спосіб вирішити, кого включати в десятку (насправді, дев'ятку), а кого поки що ні. Надалі формувати тему-голосування (ЖіВо-2) і - вперед, за додатковими балами.
Так що ваших 4, мабуть, теж не пропадуть
«Ще додати? Мені не шкода» - То додавайте, хіба що зауважу, що за загальними і всесвітніми законами купівлі - продажу, якщо співачку тут погано знають, то малоймовірно, що вона в подальшому набере багато голосів, як би гарно не співала.

Ще у мене є загальна пропозиція: аби обмежити коло претенденток - не займатися історією й археологією і обирати серед реально діючих «виконавських одиниць»

Слушно. Сподіваюся, Оля Чіркова як "тимчасово безробітна" ні в кого заперечень не викличе. (А ще більше сподіваюся, що до категорії реально діючих вона долучиться вже найближчим часом)

Також сподіваюся, що мені пробачать маленькі хитрощі із внесенням маловідомих кандидатур. По-перше, навіщо ж мені взайве створювати потужну конкуренцію тій, за кого я голосуватиму? :) По-друге, раз маловідомі, але достойні уваги, то чом би не пропіарити при зручній нагоді? А тут нагода сама проситься. (Не від нудьги ж я посилання даю :) ) По-моєму, допомогти артистам знайти нового шанувальника - один із кращих способів віддячити їм за насолоду від їхніх пісень!

Dmy - 25-12-2007 у 14:35

Флудячи вчора у "Промені", згадав, що забув про Таню Радостєву. Хоч один альбом, зате який!

Nazar - 25-12-2007 у 15:26

З величезною насолодою читається Ваш "флуд". (Прохання продовжувати по замовчуванню).
А от про альбом Радостєвої я насторожився - невже знову все пройшло повз мої вуха-очі? Чи мова про F5?

Ну і з номінантами, то мені ще пані Сливка подобається, і теперішня вокалістка Файно також, і вокалістка "Атмасфери".

Dmy - 25-12-2007 у 16:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
про альбом Радостєвої я насторожився - невже знову все пройшло повз мої вуха-очі? Чи мова про F5?
Звісно про F5. Нажаль, Тетяна ніяк "не хоче" більше ніде світитися. Та і згадав я про неї під час реакції щодо "на радість людям в сотий(?) раз послухаємо F5"
Цитата:
Ну і з номінантами, то мені ще пані Сливка подобається, і теперішня вокалістка Файно також, і вокалістка "Атмасфери"
Стосовно вокалістки "Атмасфери", то треба визначитись, яка саме, бо Серж нам тут розповів, що співає їх аж троє, а йому особисто подобається та, що Юля.

Nazar - 25-12-2007 у 17:18

Я не знаю, хо з них співає "Сонце" у записі альбомному. Мене просто розпирає на шматки.

Серж Петренко - 26-12-2007 у 05:19

Соромно признатись, але про пані Сливку я вперше чую. Хто це?
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Стосовно вокалістки "Атмасфери", то треба визначитись, яка саме, бо Серж нам тут розповів, що співає їх аж троє, а йому особисто подобається та, що Юля.

На щастя, один із них - Андрій Шадій - до дев'ятки не може бути занесений за означенням, тому вибір спрощується до двох, а то б зовсім скрутно довелося :)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Я не знаю, хо з них співає "Сонце" у записі альбомному. Мене просто розпирає на шматки.

"Сонце" співає Настя. (І не лише в записі - пісні в них зазвичай "закріплені за вокалістами") Зрозуміло, що проти неї теж нічого не маю. :) До речі, фото на обкладинці альбому - то якраз Настя і є.
Писи. Мабуть, варто було б запропонувати внести Настю і Юлю разом в один пункт голосування хоча би з огляду на те, що вони двійнята. :) Не знаю, наскільки це коректно, тому можете сприйняти це як жарт... а можете і всерйоз... ;) "Наша справа півняча: прокукурікав - а там хоч і не розвидняйся!" Напевне, все-таки це недоречно, бо надто вже часто вони співають соло. Але тоді не зовсім коректно було би одну вписати, а іншу проігнорувати. Словом, просто жах виходить - так ми в 9 пунктів не помістимось!

Юрій Сєров - 15-1-2008 у 20:47

Ну що ж. Домовлялися - робимо
Одноосібно, не порадившись з більшими меломанами, не хочу визначати дев'ятку, тому пропоную (виділено жирним) дев'ятку з тих, хто називалися. Якщо пропустив - доповнюйте.
Ані Лорак
Бурмака Марічка
Вікторія Васалатій (солістка Платіни)
Гайтана
Дана Винницька (Шоколад)
Ірена Карпа (Qarpa, екс-Фактично Самі)
Ксеня Рихальська (Ірій)
Лама
Локі ("The CrЯcK")
Людмила Мазур (солістка Русичів)
Марина Захарова
Олена Львова
Оля Чіркова (Федишин)
Росава
Руслана
Саша Кольцова (Крихітка Цахес)
Світлана Кирильчук
Тіна Кароль
Таня Радостєву
Юля Міщенко (Таліта Кум)
Юля Яремчук ("АтмАсфера")
Янка Козир


Серед виділених - лише ті, кого чув на власні вуха.
Цілком можливо, що я когось пропустив. Не встидайтеся, виправляйте :)
А ще було б бажано, навпроти не надто відомих імен дописати гурти, в яких вони співають.

Dmy - 15-1-2008 у 21:27

Е-е, тоді, може, рейтингове?

Я б іще запропонував, коли вже перебір, викинути всіх, хто був у попередньому списку (тіпа, так і зроблено, тобто - хоч і не видалені, але й не виділені). Чиркова нехай спочатку почне співати. А то хто її знає, може, вона тепер цеглу кластиме?

Ще, якщо у дужках дописувати групи всім, то:
Марина Захарова (Анно Доміні)
Олена Львова (АбиМС)
Тетяна Радостєва - теж, хоча і сама по собі, але відома компакт-дисковому загалу саме як (feat. АбиМС)

Решта, здається, такі справді самі по собі або у групах імені себе коханої.

Юрій Сєров - 15-1-2008 у 21:49

Цитата:
Я б іще запропонував, коли вже перебір, викинути всіх, хто був у попередньому списку

Підтримую

Цитата:
Чиркова нехай спочатку почне співати.

ОК. Не включаємо.


Цитата:
Е-е, тоді, може, рейтингове?

Мабуть краще все таки зробити звичайне.
Бо в рейтинговому візьме участь 5+-1 учасник :)

Nazar - 16-1-2008 у 12:50

Треба "зажирнити" Юлію Яремчук. Дуже!
Можеш послухати сам:)
http://infostore.org/info/4079685?refer=4046637&rs=2

Два альбоми.

Юрій Сєров - 16-1-2008 у 13:43

Пропонуй свою версію дев'ятки.

Юрій Сєров - 21-1-2008 у 20:35

Будуть якісь інші варіанти, корективи чи постити так як є (з врахуванням побажання Назара)?

Dmy - 22-1-2008 у 16:40

Ось так завжди: як критикувати, казати, що нічого нема і голосувати нема за кого, то всі попереду. Як доходить конструктиву - гілка завмирає.


Є думка взяти кожної тварі по парі. Тобто у списку є 4 приблизних музичних групи:
попса (Анілорак, Гайтана, Лама, Тіна Кароль, Вікторія Васалатій (?));
чи то джаз, чи то джаз-рок, або фанк ... я би сказав по-простому, по-селянськи - фьюжн (Марина Захарова, Олена Львова, Дана Винницька);
все вище перераховане, але з нерівнодиханням до фольклору (Людмила Мазур, Росава, Таня Радостєва, Юля Яремчук, Янка Козир) і
просто рок у всій його жіночій красі (Ксенія Рихальська, Саша Кольцова, Локі, Світлана Кирильчук).

Так я би взяв хоч по дві (див. Св. Письмо :)) штуки (щоби ніхто не ображався) і не казав про вузькоспрямованість голосування.

Ну і, може, врахував би фактор відомості (більш-менш). Я, напраклад, не дуже добре обізнаний із невмирущою творчістю
Платини (крім того, що вони їздили на "Море" до Мозгового, тобто - попса?);
Ірію (трохи більше за попередніх - тіпа ґоти?);
CRЯCKу - те саме: не дуже в курсі, крім того, що називають себе рокерами;
Шоколаду (якась місцева львівська знаменитість?).
Свєта Кирильчук - інфа кшталту Шоколаду - знаю її лише за Проектом "Є". Начебто, колись десь рок-н-рол співала, чи що? Бо крім Джонових пісень я її не чув.

Хоча я - ще не показник.

Юрій Сєров - 22-1-2008 у 16:44

Шоколад - швидше етно-джаз. Більш-менш вони відомі у Львові, в інших містах не знаю. Диск (не знаю наскільки офіційний) десь є.
Платіна можливо трохи й попсова. Але не попса. Поп-рок швидше.

Odarka - 23-1-2008 у 18:07

2 Dmy

Світлана дуже давно співала у групі "Файно", але вже давно не співає ніде.
"Шоколад" - так, це львівська знаменитість, у вузьких колах.
"Ірій" - ніби готи, принаймі вони належать до тієї тусні.

Але знову ж таки, вони відомі лишень у Львові...
Реально, лишень Каша може претендувати на зірку у жіночому вокалі:)

Dmy - 23-1-2008 у 19:01

Ага. Ну за таких розкладів я би насмілився замінити трьох жирних: Васалатій, Винницьку і Рихальську на трьох з чотирьох ще-не-жирних: Захарову, Львову, Радостєву, Яремчук. На вибір (Решта, начебто, відпали за іншими показниками)

Юрій Сєров - 24-1-2008 у 10:23

Замість Васалатій викинемо Гайтану. Щось останнім часом вона тіко російською співає. :(

Максим Стюфляєв - 1-2-2008 у 17:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
До Нового року приймаємо заявки, а потім робимо голосування.
Буду радий, якщо мені допоможуть сформувати 9-ку, бо, як виявилося, я чув і знаю далеко не всіх.
Товариство, вам не здається, що вже час підвести риску і таки створити нове голосування? Сьогодні якраз хороша дата-перше число. ;) Не створите- я зроблю його за особистим смаком і нікого не питатиму:P

Максим Стюфляєв - 1-2-2008 у 17:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ну що ж. Домовлялися - робимо
Одноосібно, не порадившись з більшими меломанами, не хочу визначати дев'ятку, тому пропоную (виділено жирним) дев'ятку з тих, хто називалися. Якщо пропустив - доповнюйте.
Ані Лорак
Бурмака Марічка
Вікторія Васалатій (солістка Платіни)
Гайтана
Дана Винницька (Шоколад)
Ірена Карпа (Qarpa, екс-Фактично Самі)
Ксеня Рихальська (Ірій)
Лама
Локі ("The CrЯcK")
Людмила Мазур (солістка Русичів)
Марина Захарова
Олена Львова
Оля Чіркова (Федишин)
Росава
Руслана
Саша Кольцова (Крихітка Цахес)
Світлана Кирильчук
Тіна Кароль
Таня Радостєву
Юля Міщенко (Таліта Кум)
Юля Яремчук ("АтмАсфера")
Янка Козир


Серед виділених - лише ті, кого чув на власні вуха.
Цілком можливо, що я когось пропустив. Не встидайтеся, виправляйте :)
А ще було б бажано, навпроти не надто відомих імен дописати гурти, в яких вони співають.
Пропоную замість Ані Лорак додати Ірину Шинкарук. Погодьтеся, вокал у неї фантастичний! Мені дуже подобається (зауважу, про її політичну діяльність я нічого не говорив).

Юрій Сєров - 1-2-2008 у 22:13

Та не солідно якось. Кобіта на євровижн їде.
Мо Росаву приберемо, вона щось нечасто співає останнім часом.

Максим Стюфляєв - 1-2-2008 у 22:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Та не солідно якось. Кобіта на євровижн їде.
Мо Росаву приберемо, вона щось нечасто співає останнім часом.
Та хай собі їде. Миж вокал визначаємо, а не хто їде на евровижн!:lol: Мені Росава значно більше до вподоби, ніж Лорак! Але давайте вже визначатися, бо так ще три роки будемо обговорювати!

Юрій Сєров - 2-2-2008 у 12:16

Виходить приблизно такий компромісний варіант.
Якщо зауважень не буде, то в понеділок робимо голосувалку, тягнути далі сенсу немає.

Ані Лорак
Бурмака Марічка
Вікторія Васалатій (солістка Платіни)
Гайтана
Дана Винницька (Шоколад)
Ірена Карпа (Qarpa, екс-Фактично Самі)
Ірина Шинкарук
Ксеня Рихальська (Ірій)
Лама
Локі ("The CrЯcK")
Людмила Мазур (солістка Русичів)
Марина Захарова (Anno Domini)
Олена Львова(АбиМС)
Оля Чіркова (Федишин)
Росава
Руслана
Саша Кольцова (Крихітка Цахес)
Світлана Кирильчук
Тіна Кароль
Таня Радостєву (feat. АбиМС)
Юля Міщенко (Таліта Кум)
Юля Яремчук ("АтмАсфера")
Янка Козир

Максим Стюфляєв - 2-2-2008 у 13:07

У мене дуже принципових заперечень немає. Підтримую створення голосування у понеділок.

Максим Стюфляєв - 2-2-2008 у 22:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
У мене дуже принципових заперечень немає. Підтримую створення голосування у понеділок.
Переглянув ще раз уважніше. Таки є зауваження.:) Пропоную Олену Львову замінити на Таню Радостєву (мені чомусь спершу здалося, що вона увійшла до числа "жирних").

Dmy - 3-2-2008 у 15:57

І я ще раз переглянув :D
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Пропоную Олену Львову замінити на Таню Радостєву (мені чомусь спершу здалося, що вона увійшла до числа "жирних")
Так вже склалося, що вони обидві виявилися тут моїми креатурами. Томукраще викинути якусь одну із поп-співачок (байдуже яку), а то їх цілих три, а Львова, із врахуванням останніх правок - єдина, хто має хоч якесь опосередковане відношення до джазу (а так взагалі не буде).

Але боюся, зважаючи на рівень активності та масовості обговорення, що номінанток буде більше за голосуючих, кого там не залишай.

Максим Стюфляєв - 3-2-2008 у 16:11

У такому разі згоден виключити Росаву, бо справді щось попси забагато (я б краще вилучив Лорак, але Сєров не погоджується) :( Щодо активності, то і в мене є таке побоювання, але сподіваюся на краще;) Закликати ж когось ще сюди писати вже пізно, бо знову загрузнемо в обговоренні і нічого завтра не зробимо...

Captivitas - 3-2-2008 у 16:30

трошки менше половини запропонованих не чув, але список хороший.
хіба що ще можна додати до нього Шамшетдінову (щоб закрити остаточно АБиМС-шну тему) та Юлію Лорд (як раз до джазу, враховуючи вихід альбому "Сніжність" в кінці минулого року)

Максим Стюфляєв - 3-2-2008 у 16:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
трошки менше половини запропонованих не чув, але список хороший.
хіба що ще можна додати до нього Шамшетдінову (щоб закрити остаточно АБиМС-шну тему) та Юлію Лорд (як раз до джазу, враховуючи вихід альбому "Сніжність" в кінці минулого року)
Не згоден. Лорд апріорі відпадає, адже ми домовилися не включати кандидаток, що були у попередньому голосуванні. А Шамшетдінова... Чи не забагато для АБиМС?

Dmy - 3-2-2008 у 18:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
хіба що ще можна додати до нього Шамшетдінову
Ну так, ТанюШа - дєвочка хароша, але особисто я в її виконанні у цьому тисячолітті чув аж 1,5 пісні (вокаліз до "Римських" і "Абсурдні перемоги" на Ковтуні). Їй бо, замало (Сам не знаю, чому вона наразі співати не хоче)

2 Captivitas Ні, щоби землячку підтримати :mad: - Львова все таки колишня запоріжанка.

Captivitas - 3-2-2008 у 20:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy

2 Captivitas Ні, щоби землячку підтримати :mad: - Львова все таки колишня запоріжанка.


так вона й так до "жирного" списку потрапила вже:rolleyes:

Максим Стюфляєв - 4-2-2008 у 15:14

Як і домовлялися раніше, створив сьогодні нове голосування. До запропонованого Сєровим списку вніс єдину обговорену раніше правку- замінив Росаву Радостєвою. Голосуймо!