Форум Рідного Міста

Страшне перо не в гусака (хохми, перли)

Василь - 2-12-2002 у 13:58

Шановні друзі, у даному розділі наводьте "премудрі" фрази відомих українських мужів з посиланням авторства фрази та джерело її отримання.
Наприклад
"Стельмах, як колода на дорозі, заважає більшості" (Леонід Кравчук, радіо Niko)

Юрій Сєров - 3-12-2002 у 16:31

Також про Стельмаха:
Депутат Волков: "... я думаю президент ще подумає над цим і винесе це питання на розгляд більшості ... :o, тобто парламенту"

Василь - 4-12-2002 у 14:58

"Ми маємо розібратися з монополістами" (Чиж)

Василь - 4-12-2002 у 15:00

"Результати року України в Росії: товарообіг між країнами знизився на 15-20%" (Независимая газета):

Василь - 4-12-2002 у 15:05

(Передача "Сате той" по ут-1, в студії славнозвісний цензор Васильєв)
Питання: "Останнім часом команди КВН часто жартують над президентом Кучмою. Як ви це прокоментуєте?"
Васильєв "Це свідчить про зростання популярності президента!!!!!!":P

Згадав старе як світ

Андрій Пелещишин - 6-12-2002 у 11:11

На якійсь з ВРУ:

"Тільки дурень не міняє своїм поглядів, а я їх до речі ніколи і не МІНЯВ!"

Василь - 12-12-2002 у 13:22

"Пора припинити практику, коли податкова є каральним органом" (Азаров).
(тепер зрозуміло чим він займався 5 років)

Роман Голощук - 14-12-2002 у 16:47

"Юлія Володимирівна Тимошенко… перетворилася на сьогодні в якусь кік-боксершу, котра спробувала зіпсувати єдині нові туфлі, що є у мене сьогодні в колекції" (Григорій Суркіс)

Бідненький :( Єдині нові туфлі... ще й піджачок напевно з "Секонд-хенду"?

Ще кілька цитат

Роман Голощук - 14-12-2002 у 22:29

В”ячеслав Піховшек.: "Добре, що немає року України в Китаї. Бо це було би свято для 50
мільйонів українців і мільярда китайців"

Олександр Стоян: "Я вважаю себе людиною честі... Як можна зрадити колег? Зрадиш раз –
і люди тобі більше не віритимуть"

Дмитро Видрін: "У наших керівників термін «реформаторський» асоціюється з енергійністю віддачі розпоряджень"

Вадим Карасьов, політолог: "Думаю, податкове досьє на депутатів-бізнесменів, яке має Микола Янович, пригодиться при створенні коаліцій в парламенті"

Володимир Дубровський, експерт Центру «CASE-Ukraine»: "Якщо на чолі Нацбанку поставлять політика, який пов’язаний з певними банками, то моя порада – з банку, з яким пов’язана ця людина, свої рахунки забирати"

Народний депутат України Володимир Черняк (фракція “Наша Україна”):
"В усьому світі створення більшості сприймається як позитив, крім України. Це українське «ноу-хау». Але на якій «хау» нам таке «ноу»?!"
Виступ на пленарному засіданні Верховної Ради 21 листопада.

Василь - 17-12-2002 у 10:59

Деякі куски інтерв’ю з Васильєвим на http://www.glavred.info ( http://www.glavred.info/?art=63498066 )

цензура и редакционная политика – это синонимы. И когда мы ведем диалог о цензуре, на самом деле мы говорим о редакционной политике.

Маленькие тиражи оппозиционной прессы свидетельствуют только об одном: непопулярно критиковать власть, неинтересно это читателям.

(А далі не просто перли чи хохми, а просто маразм; подається цілий кусок інтерв’ю)

О чем же тогда говорили журналисты на парламентских слушаниях? Ведь они приводили факты цензуры.
Да они об этом не говорили!

Как же? Мы можем сейчас вернуться к стенограммам и прочитать, что Андрей Шевченко из-за цензуры покинул “Новый канал”, Виктор Шлинчак – газету “Сегодня”. Фамилий – масса: Роман Скрыпин, Александр Кривенко, Мыкола Вересень…
Ну и причем здесь Администрация Президента? Кто из этих журналистов сказал, что ему запрещала исполнять свои обязанности Администрация Президента?
Об этом, например, заявлял коллектив газеты “Сельские вести”. Во время прошлых парламентских выборов их закрыла налоговая администрация, и коллектив считал, что это было по указанию Администрации Президента…
“Сельские вести” - отдельная тема разговора. Бокий там так “любит” Васильева! Прочитав, что он обо мне пишет, можно пойти и повеситься. Но я же этого не делаю! Потому что даю ему право иметь свою точку зрения. Но в нашем споре пример “Сельских вестей” - не аргумент. Господин Томенко доводит свои теории подобным образом. Он заявляет “это ложь” - речь идет о списке, направленном Северинсен. Я говорю, нет, это не ложь, у меня есть документы. А он знаете, что отвечает: “Этого не может быть, потому что не может быть по определению”. Что это за довод? Видите ли, какие-то там издания принадлежат донецкой группе и “по определению” не могут критиковать Президента. А я говорю: у меня есть газета за такое-то число, в таком-то материале - критика. Это – аргумент. Вот и вы говорите, кто-то там закрыл “Сельские вести”. Причем здесь Администрация Президента?!

(Кульпарків, хтось – щось зрозумів?)

Но ведь можно предположить, что это действительно случилось по указанию из АП?
То есть, вы считаете, что налоговая, Генпрокуратура, Администрация Президента и другие органы государственной власти априори не могут сделать ничего законного?

Нет, мы так не считаем. Но мы можем высказать предположение, что иногда власть делает выгодные себе вещи, ища в законе лазейки…
Абсолютно все делают выгодные для себя вещи и пытаются проскользнуть между строк закона. И я могу доказать вам это на каждом шагу.

Наверное, мы очень отдалились от предмета дискуссии…
Нет, очень интересный спор! Вот он как раз характеризует уровень нашей журналистики: фактов нет – одни предположения, теории и домыслы.

Давайте о фактах. Скажите, откуда на телеканалы и в центральные газеты приходили факсы с рекомендациями, что показывать, а что – нет.
А вы у телеканалов спрашивали?

Некоторые журналисты говорят, что этим занимаетесь именно вы. Мы хотим проверить это предположение.
Если кто-то там что-то говорит, при чем здесь мы? Да я сию минуту найду вам двадцать свидетелей того, что такой-то политик только что совершил преступление. И что, буду прав?

Вы хотите сказать, что где-то сидит некто, и, отправляя каждый день факсы, пытается подставить Администрацию Президента?
Не знаю, это меня не касается.

Неужели в один прекрасный день на разных телеканалах и в разных газетах люди одновременно сошли с ума и стали говорить о темниках...
А вы у них спросите! Они вас просто выставят за двери со словами: “Не ваше дело!”. Покажите мне человека, который скажет: “Я такой-то, от Васильева лично получал темник”. Нет таких людей.



(Може відкрити рубрику хохма місяця, наступна фраза просто супер претендент)

Я кормлю, образно говоря, целую кучу журналистов. Потому что они отчитываются, сколько критических материалов было сделано по поводу Администрации Президента и Васильева в частности как руководителя ненавистного многим управления информационной политики. Как вы не можете понять элементарного: да на этой критике люди деньги зарабатывают! Смотрите: США выделяет 300 тысяч долларов на мониторинг соблюдения прав человека и свободы слова в Украине. Сейчас, кто громче крикнет: “Все во власти - преступники”, тот и получит больше...


А что Администрация Президента делает, дабы улучшить имидж власти?
Много чего. Например, управление информационной политикой распространяет в СМИ выгодную для власти информацию.

И вы могли бы привести пример критики Президента на телеканале IСTV, который значится в вашем мониторинге для Северинсен? Очень интересно, что такое в вашем понимании критика…
Конечно, мог бы. Подойдите через пару дней, найду нужную кассету – посмотрим. Отбор на самом деле проводит компьютер. Есть специальная программа, условно говоря, в поиск задается “Кучма – негатив”. Машина беспристрастна, туда могут попасть какие угодно издания…

Представьте себе, что в Украине много людей, которые сотрудничают с нынешней властью, не считают ее преступной.

Снова не угадали (хлопает в ладоши).

Я - журналист в статусе чиновника. Именно поэтому мне очень легко общаться с вами, и со мной сложно спорить.

Если вы считаете свободой слова то, что делает “Украинская правда”, например, то это не свобода слова. В сети существуют 13 изданий, которые регулярно выливают помои на Администрацию Президента. И знаете, сколько из них зарегистрировано Госкоминформом? Ноль целых, ноль десятых. Это значит, что на этих сайтах можно что угодно писать и не нести за это никакой ответственности. Разве свобода от обязанностей – это свобода слова?

Не значит ли это, что Администрация Президента планирует ограничить свободу Интернет-изданий?
Мы очень серьезно думаем над этой проблемой. На совете Национальной безопасности этот вопрос уже поднимался, но его очень живо замяли. Знаете почему? Потому что закрывается мощнейший канал для компромата по дискредитации страны и власти. Это же специальный проект – закачивать туда (в сеть – ред.) всю грязь на власть, а потом через журналистов, читающий Интернет, ретранслировать на всю страну. Почему это не беспокоит многочисленные международные организации?

Вы меня спрашивали, что такое темник? Отвечу: это – “Украинская правда”. Потому что потом их информация ретранслируется по целому ряду СМИ. Мы же с ними пользуемся одинаковыми методами: я ищу выгодные для власти темы и предлагаю их, а “Украинская правда” ищет порочащие власть материалы и предлагает их тиражировать оппозиционным СМИ. То, что наших СМИ сейчас больше, а ваших меньше – так сложилось. Если вы думаете, что в мои обязанности входит уничтожение площадок для других, не похожих на мою, точек зрения, вы ошибаетесь. Я демократ по духу, я не терплю мономнений. Власти выгодна оппозиция...

Команда Медведчука не построена по принципу бюрократической пирамиды. Нашу команду как-то сравнили со спецназом. Мне понравилось сравнение, если имеется в виду, что группы профессионалов высадилась на определенной территории

Василь - 18-12-2002 у 16:52

Хочу привести вам один пример из своей жизни. В 1996 году у меня была поездка в Южную Африку, я там встретился с экс-президентом Южной Африки. Он мне сказал: «Я – патриот своей страны, я создал свою партию, я шел на выборы, но не победил. Но я стою рядом с Президентом, это моя страна, поэтому я буду с ним работать, стараясь поднять ее на более высокий уровень». Затем он рассказал мне о том, что он создал при президенте политсовет из партий. Я приехал в Украину и поделился этим предложением с Леонидом Кучмой. И такой политсовет был создан.

(Пустовойтенко, http://www.glavred.info/?art=63659690)

Nazar - 26-12-2002 у 09:46

Дуже розсмішили сдпушні іміджмейкери нашого гаранта, заставили його вчора розказати анегдот про Вовочку на пресконференції. Чекаю недочекаюсь обсервацій від Юзя на цю тему.:cool:

Хочу бути середнім мексіканцем

Андрій Пелещишин - 26-12-2002 у 17:57

А мене щось заставило включити радіоточку на кухні. Почув новину і зразу вирішив - "Їду до Мексики!!"

Ведуча новин повідомила
"як свідчать дослідження соціологів, за останні кілька десятиліть середня тривалість життя в Мексиці виросла на 100 років!"

Ось як треба колядувати!

Роман Голощук - 28-12-2002 у 18:26

Анатолій Кінах: «В детстве мы с друзьями на рождественские праздники ходили колядовать, кричали под окнами хозяину дома: «дай ковбасу, а то хату рознесу!»
З інтерв’ю у газеті «Факты», 28.12.2002

Василь - 18-1-2003 у 16:55

Литвин стверджує, що анекдот "про Вовочку", який Кучма розповів на прес-конференції в кінці 2002, стосувався не його. "Я не драматизую ситуацію, і це не до мене. Моє прізвище Володимир Литвин, по-батькові – Михайлович". :baddevil::baddevil::baddevil:

Василь - 1-2-2003 у 11:17

"На засіданні нацбанку Тигипко півтора години виступав стоячи, що демонструвало про його рішучість" - Кисельов (програма Факти на ICTV)

(А потім репортаж про засідання, де Тигипко годі слова докупи зв'язати):lol::lol::lol::

Користувач Олесь - 18-2-2003 у 12:18

Не знаю, чи підходить то, що я пишу, під категорію "висловлювання відомих мужів". Але мужі державні - на 100 відсотків. І якщо брати не конкретних осіб, про яких піде мова, а концептуально, то дуже навіть відомі.

Отже, перше: їду автом, рівна дорога, інших машин нема. Швидкості не перевищую, ну одним словом, спокій. Стоїть одинокий автоінспектор, зупиняє. Стаю. Він так незадоволено: "ДОКУМЕНТИ!". Питаюся його, в чому справа (вигляд в автоінспектора такий, ніби мене вже пару років вся міліція розшукує). Він каже: "ВИ ТУТ ЇЗДИТЕ, А Я ТИМ МАЮ ДИХАТИ!".

Друге: їду поїздом з-за кордону. То було ще десь років десять тому. Провідник дав митну декларацію чомусь по-англійськи. Я був ще молодий і недосвідчений, тому ту декларацію англійською ж і заповнив (ті декларації тоді були ще маленькі, там головне було прізвище, ім'я і сума валюти). А митники тоді ходили не по одному, а зграями, так по п'ять-шість. Ну і до мене така зграя ввалилася в купе, якийсь митник ніби вищого рангу бере декларацію, і каже: "Пане Користувач Олесь, ви де постійно проживаєте?". Відповідаю, що у Львові. "А чого декларацію ТАКОЮ (з притиском) мовою заповняли?". Питаюся, якою то "ТАКОЮ" (направду, не підозрюючи, що він хоче - декларація ж англійською - якою дали, такою і заповняв). У відповідь митник каже: "ЛАТИНСЬКОЮ!".

Василь - 20-3-2003 у 08:39

"Мороз не може без грязних заходів. Скільки він зробив зла для України, стільки нашествие моголов не зробило" - Кучма (http://ukr.for-ua.com/)

Василь - 16-9-2003 у 15:50

Із вчорашнього інтерв'ю Володі Литвина: "Я не поставив свій підпис за новий проект змін до конституції, не тому що його не підтримаю, просто тим самим морально хотів підтримати свого колегу Зінченка".
В нас роботі один дуже розумний дядько говорить "даю будь-які відповіді на будь-які питання".

Василь Яворський - 16-9-2003 у 16:04

А ось це Миколка Азаров заявив нині по телевізії з трибуни ВР (мова оригіналу):
Не нужно думать, что подготовка проэкта единого экономического простраства простая задача. Ее готовили лутшие специалисты России и Белорусии.

Залишається питання, а до чого тоді там ми?

Наталка - 16-9-2003 у 22:30

"Нє нужно думать" - це девіз Миколи Азарова. Він інакше і не вміє. Чим же йому думати, бідаці? І ще, на горе - "он нє адін". Таких ну просто безліч...
А до чого в ЄЕП Україна? Це теж для нас традиційно - вступати, як не кудись, так в партію... Сумно... :(

Василь Яворський - 17-9-2003 у 08:53

Ні думати вони всі вміють, тільки не тим місцем ;)

Андрій Пелещишин - 19-9-2003 у 19:11

Кучма:
"Лучше воробей в руках чем синица в небе"

З таким трактуванням російської приказки важко не погодитися ....

rost - 19-9-2003 у 19:37

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Кучма:
"Лучше воробей в руках чем синица в небе"

З таким трактуванням російської приказки важко не погодитися ....

Ну раз пішов такий базар, то "Лучше Лазаренко в тюрьме чем Кучма в президентах".

kallisto - 21-9-2003 у 19:55

Коли торік в серпні була проблема з забудовою біля Софії, Рижик видав:
"Софія... Ми всі повинні відноситися до неї на "Ви" "
Уже більше року думаю: як це?

Наталка - 21-9-2003 у 20:18

Цитата:
Першим відправив користувач kallisto
Коли торік в серпні була проблема з забудовою біля Софії, Рижик видав:
"Софія... Ми всі повинні відноситися до неї на "Ви" "
Уже більше року думаю: як це?


Трудно... :o

Василь Яворський - 22-9-2003 у 14:22

Ну... то є один із розумних висловів нашого татка... він мав на увазі ми повинні поважати Софію (як я так і не зрозумів), то в нього просто з висловом думок туго (або в нас з їх розумінням)... А от анекдоти про Вовочку на весь світ, то є пердл...

Василь Яворський - 24-9-2003 у 15:47

Зустрів тут невеличкий огляд "творчості" нашого татка, а саме його славнозвісний "труд" на тему "Україна не Росія". Декілька моментів з книги:
"Россия в 28 раз больше чем Украина - в этом состоит главное из наших различий"... Ну тут, як то кажуть ніхто й не сперечається, що у Росії територія більша... Цікаво він то вимірював задопомогою калькулятора і атласу світу, чи методом витинання-прикладання з допомогою карти.
"Дальность Украины в ее оптимальных размерах"... Тут я від коментаря утримаюся, бо я щось не допетрав про що це він.
"Дорожняя сеть в стране есть"... Ось це вже більш по суті, провда як бути з дурнями, вони у нас теж "есть" (приміром сам автор книги). Росія здавна славилась поганими дорогами і дурнями, дороги, каже президент в нас є, тобто вже не Росія, а щодо дурнів... Але то певно виняток, про який Кучма вирішив помовчати.

Василь - 1-10-2003 у 07:16

Наведу 2 вчорашні уривки інтерв'ю, які демонструють "великомудрість" представників так званої більшості та один парадокс.

1. Інтерв'ю по Свободі з членом сдпо Прошкуратовою:
Питання ведучої "Ви заявляєте, що вікна в офісі сдп(о) у Львові побили представники Нашої України. Чи є у Вас на це підстави?" "Звичайно є. Члени сдпо цього зробити не могли!" (їй б в прокураторі працювати)

2. Інтерв'ю в Часах новин по 5-му каналі з Пустовойтенком. Андрій Шевченко задає питання:
"НДП буде висувати свого кандидати на президентські вибори!"
"Звичайно буде"
"А як тоді заяви шістки про єдиного кандидата. Ви її підписали і тепер будете дотримуватись?"
"Звичайно будем, якщо цей єдиний кандидат буду я"

3. Гавриш за політреформу, коли парламент в 2004 році вибирає президента.
Вчора вияснилось, що Кучма за всенародні вибори президента.
Минулого тижня пролунала заява Гавриша:"Президент особисто спілкується зі мною, керівниками фракцій більшості, іншими депутатами. І цей контакт стає більш глибоким і відчутним для нас"

Фундатор логіки Арістотель мабуть зглузду б з'їхав від наших арістотелів.

Василь - 27-11-2003 у 08:14

Це не прикол, але слова Гудими вчора по Свободі цього вартують: "Подібно до США в Україні своя блискавка. Куди не приїде Ющенко, зразу пропадає електрика".

ЗОРЯНА - 27-11-2003 у 15:33

Мені за підписку безкоштовно підкидують журнал "Компаньйон". Там вони цілу сторінку присвячують таким перлам.

Проект Закону "Про діяльність у сфері автоматизації" написаний в якості текстового набору символів для перевірки, чи читають народні депутати законопроекти.
Ігор Дядюра, Інтернет- видання "Форум" (взято з "Компаньйону";) Мені сподобалося:)

Роман Голощук - 6-2-2004 у 14:44

Володимир Литвин: “Я, як добре поінформований оптиміст, можу сказати: буде гірше, ніж ви собі уявляєте”. :)

Цікаво, щоб Він сказав, якби був песимістом? :)

Наталка - 6-2-2004 у 17:47

Це називається "проговорився" :P

сумна - 6-2-2004 у 19:49

В одній з недільних передач каналу 1+1 голос за кадром промовив: "В ресторані він відвідав чай на справжній чайній церемонії". Це, очевидно, так вміло скалькували російське "отведал". Відвідини чаю - як це гарно ...

Captivitas - 12-2-2004 у 14:55

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Володимир Литвин: “Я, як добре поінформований оптиміст, можу сказати: буде гірше, ніж ви собі уявляєте”. :)

Цікаво, щоб Він сказав, якби був песимістом? :)


Мабуть, як песиміст він сказав вчора на зустрічі з представниками ЄС:

"Нова людина, яка потрапляє у систему - це свіжий огірок, що потрапляє в діжку з маринованими огірками. Проходить час і він теж стає солоним."

freak - 17-2-2004 у 20:21

Після епізоду з Суркісом у ВР з'явилась скринька з написом "Збір коштів Суркісу на тапочки"

fish - 20-2-2004 у 09:30

Цитата з газети Рівне Вечірнє. Журналістові аплодисменти, коректорові - бурхливі оплески.

Несподівана заява Леоніда Кучми з приводу необхідності посилення боротьби з корупцією, яка прозвучала з вуст глави держави минулого тижня, для більшості громадян була несподіваною
http://www.rivnepost.rv.ua/

Captivitas - 20-2-2004 у 15:32

Мельниченко і Кучма у Берліні поселилися в одному готелі
12:41 [ 20.02.2004 ] | UNIAN


Екс-майор Микола Мельниченко у Берліні поселився у тому ж готелі, де мешкає президент Леонід Кучма і вся українська делегація.

Л.Кучма і М.Мельниченко мешкають у центрі німецької столиці в готелі "Хілтон".

Л.Кучма прибув до Берліна для участі у міжурядових консультаціях на найвищому рівні, які відбудуться сьогодні. У цей же час М.Мельниченко братиме участь у круглому столі, на якому серед іншого йтиметься про нинішню політичну ситуацію в Україні.

М.Мельниченко дає прес-конференцію для журналістів об 11.40, Л.Кучма– після 12-ї години.

http://www.ukrop.com/ua/media/ukraine/43640.html

Знову бідний Укроп:D

Captivitas - 4-3-2004 у 11:49

Вчора відзначився Степан Гавриш в інтерв"ю "Інтеру":
"Домовлятись завжди можна. На жаль демократи домовляються за п"ять хвилин до розтрілу"

Captivitas - 12-3-2004 у 16:04

http://www.unian.net/ukr/news/news-44729.html

Перли від Тата й не тільки.

Андрій Пелещишин - 23-7-2004 у 21:59

Кучма сьогодні на Південьмаші
Цитата:
Народ, у которого есть "Южмаш", отличается от народа у которого "Южмаша" нет


Президент активно розвиває тезу "Україна не ...."

Андрій Пелещишин - 27-7-2004 у 12:22

http://pravda.com.ua/archive/2004/july/27/1.shtml
Цитата:

Кандидат у президенти, прем'єр-міністр України Віктор Янукович допустив дві орфографічні помилки при написанні назви своєї посади в декларації про доходи, поданій до ЦВК.

Янукович у графі "займана посада" написав "Прємьєр-міністр" замість "прем'єр-міністр", відзначає видання "Обком".

Користувач Олесь - 27-7-2004 у 13:23

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
http://pravda.com.ua/archive/2004/july/27/1.shtml
Цитата:

Кандидат у президенти, прем'єр-міністр України Віктор Янукович допустив дві орфографічні помилки при написанні назви своєї посади в декларації про доходи, поданій до ЦВК.

Янукович у графі "займана посада" написав "Прємьєр-міністр" замість "прем'єр-міністр", відзначає видання "Обком".


Так я ж навіть посилання на знимку цієї декларації в Поступі кинув (тема "Почитайте та порадійте за ВЯ";). Зате як каліграфічно пише хлопака! Видно тренувався, щоб потім його підписи і резолюції на доленосних документах тішили око... :)

Андрій Пелещишин - 25-10-2010 у 20:34

http://www.pravda.com.ua/news/2010/10/25/5513432/
Це просто навіть не підлягає коментуванню

Цікаві в нас міністри...."Державіні" :D