Форум Рідного Міста

Промоція!!!

Рост - 3-11-2003 у 10:48

Розкажу вам одну повчальну історію.

Якось один єврей захотів купити осла. Ну, захотів, та й захотів. І був у його сусіда, селянина, такий осел. Домовились за 20 талярів (долярів чи ще там чогось - не в цьому суть). Але, каже селянин, продам я тобі свого осла тільки після закінчення збору врожаю, бо він мені до того часу буде потрібен. Так і вирішили.
Але людина стріляє, а Бог кулі носить - помер осел. Чи то старий був, чи перепрацювався. Прийшов селянин до того єврея, та й каже, що так і так - нема вже осла, так що не буде нашої оборудки.
Єврей подумав, подумав і каже: "А продай мені твого мертвого осла! Ось тобі два таляри".
"Нащо тобі мертвий осел?" - здивувався селянин.
"Ти продай, а я тобі потім розкажу".
"Добре".
Пройшло трохи часу, зустрів селянин єврея, та й питає, як там справи.
"Та що", каже той. "Заробив я на твоєму ослі 98 талярів"
"Та як???"
"Я оголосив лотерею. Участь - 2 таляри, головний приз - осел. Було 50 бажаючих".
"Так осел же мертвий! Що, не було незадоволених?"
"Був один. Той, що виграв. Але я повернув йому його 2 таляри, то він і заспокоївся"...

Нащо то я все розказував? Та куди погляд не кину, усюди якісь акції, лотереї, промоції... В очах рябить...

Nazar - 3-11-2003 у 13:49

З усією відповідальністю хочу повідомити, що ті промоції, до яких сам причетний є правдивими!!!
Жодних "своїх", жодної ангажованості - все чесно!
Та й інші маленькі промоакції інших компаній з виграшними призами мені виглядають аналогічними, от про великі , то там треба бути пильним.

Рост - 3-11-2003 у 14:20

Та звісно, роздача футболок, кепок і іншого дріб`язку інтересу не викликає. Я писав про розіграші автомобілів, телевізорів, комп`ютерів і т.п.

До речі, а до яких промоцій ти причетний? Мо, на халяву, нагрівачі води роздаєте? :D

Nazar - 3-11-2003 у 14:36

Та нє, горнятка то кожному, а от поїздки всілякі закордонні, то ж не такий вже дріб"язок, моторолери, телевізори були...

Нагрівачів поки-що не роздають...:(, та й знайомством зі мною все одно б не скористався, бо в нас ніхто не має впливу на розіграші! І то принципово!

kallisto - 3-11-2003 у 14:47

Але все-таки відсоток тих, хто щось виграє - мізерний. Мені здається, що то нереально щось виграти. Хоча один мій знайомий тільки те й робить: бере участь у всіх різноманітних розіграшах, конкурсах, акціях. І щось йому таки перепадає. Просто його доля обділила, тож він і скеровує свою кипучу енергію в це русло.
Звісно, якщо тільки те й робити, що надсилати листи з ріжечками, мембранами та упаковками, то можна щось виграти. Але мало в кого на це вистачить часу, бажання та натхнення. :wow::rolleyes: