Форум Рідного Міста

Рок-екзистенція

kallisto - 3-11-2003 у 15:13

Від компетентних людей поступила інформація, що буде Рок-екзистенція. На жаль, це було все, що вони сказали. Хто має більше інформації стосовно того, хто буде брати участь і коли вона буде. Які умови? (Ті ж самі компетентні люди сказали, що буде платно). І де буде проходити? Хто знає, скиньте інформацію.

Олексій Мачехін - 3-11-2003 у 15:16

Ну хтось вже ніби казав що знято обмеження мови - допустять російськомовні гурти :(

kallisto - 3-11-2003 у 15:25

http://music.com.ua/news/alternative/2003/10/27/10980.html
Ось що вдалося знайти. Сумно, що тепер це буде не той фестиваль, який ми всі знали і любили. Ну що ж, побачимо, що буде з того всього. Досить хоча б згадати тих минулорічних попсяків, які суттєво зіпсували концерти.
Сподіваюся, що все-таки буде нормально. :(

Nazar - 3-11-2003 у 16:18

:mad:
Все решта мабуть сама програма стре...:(

fish - 3-11-2003 у 18:36

калісто, а що то ти казала за минулорічних попсяків? Про кого то йшлося, можна докладніше? :)

А щодо російської... дурня, минулого року те ж саме говорили - і нічо не було. Мо й цього року дурять?

kallisto - 4-11-2003 у 16:09

2 Фіш:
Минулого року виступали Скрябінівці. Я вже писала в треді про рок-гурти як я до них ставлюся. А ще були ВВ. Я не вважаю їх справжніми рокерами. Але це мій смак. І ще Тартак, який до року має теж дуже опосередковане відношення. Бо концерти вів Сашко Положинський і тому група виступила.

Наталка - 4-11-2003 у 16:15

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Ну хтось вже ніби казав що знято обмеження мови - допустять російськомовні гурти :(


Це я казала. І, здається, так і буде - бо таким чином хочуть відзначити рік Росії в Україні :mad:

kallisto - 4-11-2003 у 16:52

Ну тут є два варіанти. Або це проігнорується і все залишиться як було, або цей фестиваль скотиться до рівня "просто рока" або "Чайки", куди приїжджають всі кому не лінь. Побачимо. Залишається менше двох тижнів.

fish - 4-11-2003 у 17:04

оу! Калісто, то не ти була та дівчина, що в перших рядах монетки у Кузьму шпурляла?

fish - 4-11-2003 у 17:06

Не думаю. Я дуже не люблю Чайку і ТІ. А Арт-велесівці смак мають кращий. Вони Компаніченка зацінили, принаймні.

kallisto - 4-11-2003 у 17:11

Цитата:
Першим відправив користувач fish
оу! Калісто, то не ти була та дівчина, що в перших рядах монетки у Кузьму шпурляла?


:lol:Нє, то була не я. Але знаю тих, хто то робив.
А щодо Тараса - так, дуже класний хлопчик. І голос у нього просто супер. І сам він такий дуже витончений. МНКівці допомагали організовувати форуми демократичних сил в Київській області, то ми разом поверталися з Вишневого. Він дуже цікаво розказував про їхню поїздку на Колиму та в Сандармох.

fish - 4-11-2003 у 18:28

нічо собі хлопчик! :D У того хлопчика четверо діточок уже!

kallisto - 7-11-2003 у 16:59

Але спілкуватися з ним дуже приємно. :-)

fish - 7-11-2003 у 17:36

надзвичайно. Погоджуюся цілком і повністю. Направду сумую за тими днями у Харкові на здибанці виконавців на старосвітських інструментах. І за вечорницями, які вони нам тоді влаштували. Лелечко, скільки Тарас тоді співав, як він співав...

Усі на рок-екзистенцію

kallisto - 11-11-2003 у 18:30

Слухайте всі! Рок-екзистенція буде в Києві в БК КПІ, 16 та 17 листопада. Буде Кому вниз, це вже точно відомо. Про склад інших виконавців скажу пізніше. А щодо російськомовних гуртів - то Середа не знає лише два гурти, а то все україномовні. Орієнтовна ціна квитків - 5 гривень.

:sing::sing::sing:

fish - 12-11-2003 у 07:56

Може вони Квадраджесіму мали на увазі? У тих дійсно пів-репертуару російськомовне. Хоча мамця їхнього лідера, кажуть, є запеклою українкою і щораз навертає дитину на шлях істинний...

fish - 12-11-2003 у 08:00

але... вже точно знаю, що не поїду. Натомість збираюся у Кривій Ріг - там фестиваль української авторської пісні, тре подивитися б, що вони там насьогодні з себе являють. Екзистенція тут точно програє для мене, як папарацці, адже вони щорік запрошують одних і тих самих.

kallisto - 12-11-2003 у 15:23

Я теж не зможу бути в неділю... на жаль...
Але буду в понеділок. Обіцяли, що буде два дні.

Dmy - 13-11-2003 у 15:30

Я тут трохи відстав від життя, то прошу...
Не сумніваюсь вже, що ця цяця відбудеться (:D). Застережують кілька обставин.
1. Кілька років тому Арт-Велес повідомив, що Екзістенція переходить на новий графік, тобто що2роки. Графік дотримувався, дотримувався й ось - на тобі: 2003 після 2002 (хоч і приємно).
2. Зазвичай про нову Р-Е стає відомо за кілька місяців. Про цю ніц не було. Із програм 2 каналу УР я слухаю майже виключно УкРок-н-рол, і Оля, переважно, в курсі подій. Так ось вона нічого не повідомляла (здається). Може ще сьогоді щось скаже?
Може хто знає, що сталося цього року?

fish - 13-11-2003 у 16:23

хтозна... може несподівано підфартило кошти знайти на зайвий фестик...

Наталка - 18-11-2003 у 00:38

Щойно повернулася з Рок-Екзистенції, яка в цьому році і не фестик насправді, а такий собі концерт "Рок-Екзистенція до дня студента" - щоб не забували! ;) Отже, це - не фест, а концерт від феста, у 2 частинах, без пролога та епілога :) Подарунок для молоді. Втомилась, як холєра, то враження, якщо цікаво, подам завтра - розпишу по днях, по гуртах і т. д., але прошу поблажливості, бо то будуть тільки мої враження та емоції... Я не музикознавець, тому це буде ділетантство, на рівні "припало до душі чи ні" :)

Олексій Мачехін - 18-11-2003 у 07:54

Ну ти тоді обережненько, бо я пам'ятаю мені нещодавно Грін Грей до душі припав, так тут таке почалось... :)

fish - 18-11-2003 у 08:12

а ніхто не має натхнення нам (UAMusic) про то написати?

kallisto - 18-11-2003 у 16:01

Круто. Була два дні. Але перший день приурочили до дня студента і дали крутий концерт. Особливо порадували Моторола, Кому Вниз, Фарбований лис та Бурмака. А Лос Динамос не сподобалися майже нікому.
А от другий день був гіршим. Прийшов попсяк Скрипка, якісь дивні Квадраджесіма. Сподобалися Леся Герасимчук та Королівські зайці, Крихітка Цахес. А Гайдамаків було дуже багато. І музика вся одноманітна. Так що не дуже. Але зустріли багато друзів та старих знайомих, побачили купу україномовної молоді і безумовно, круто відтягнулися!!!

kallisto - 18-11-2003 у 16:02

2 Рибка
Може, я напишу. Тільки не сьогодні. Добре?

fish - 18-11-2003 у 16:23

ок :)

Dmy - 18-11-2003 у 18:32

Цитата:
Першим відправив користувач kallisto
Особливо порадували Моторола, Кому Вниз, Фарбований лис та Бурмака

А що, Бурмака вже рокерша? :sing: Давно? ;) Вона про це знає?:D

Доречі, якщо це був "концертик", то все стає зрозумілим, і питання щодо термінів, раптовости, втаємничости знімаються.

fish - 18-11-2003 у 18:49

минулого року найбільше Положинський веселився з того, як його в рокєри записали. І пишавсь, до речі...

Dmy - 18-11-2003 у 19:14

Цитата:
Першим відправив користувач fish
минулого року найбільше Положинський веселився з того, як його в рокєри записали. І пишавсь, до речі...


Факт! Я, правда, не пригадую веселощів (тим паче, хіба Тартак проліз дюуже почесним гостем, а заявку на участь у РОК-фестивалі не подавав?), а от стосовно захоплень "найкращим фестом ув Україні", "ми так хтіли взяти участь саме ... тута" - було.
Принаймні, мають драйву.
А як подорослішають, то аби підсісти на справжню музику, існує файний і простий рецепт: тре взяти всі Сашкові віршики (незлі), й викинути кожні 2 із 3 слів - відтак щасливо накриється реп, і розпочнеться нормальний савунд.
По тому СП&Тартак можна урочисто приймати в Орден.

kallisto - 19-11-2003 у 16:52

Друзі, перший день була не Рок-екзистенція, а Музична сесія, свято до дня студентів.

Василь - 19-11-2003 у 16:58

А з львівських груп хтось був?

kallisto - 19-11-2003 у 17:04

Здається, ні. Я не знаю, звідки хто. Кому вниз точно кияни. До речі, якщо хто знає, звідки Моторола, Фарбований лис та Лос Динамос, то скажіть. Власне, це питання більше до Фішки.

fish - 19-11-2003 у 17:06

калісто, то ми минулорічну згадували. А щодо веселощів - я мала на увазі дурку з хайратими рокєрами

kallisto - 19-11-2003 у 17:11

Я відповідала Василеві. Про цьогорічну. А він про яку питав?

fish - 19-11-2003 у 17:44

ні, я про попереднє твоє зауваження

Dmy - 21-11-2003 у 16:02

Нарешті познімалися всі питання щодо наглости, нагальности й позаплановости. Виявляється, жи то не Екзістенцієя, а сейшн під гаслом "Гуманітарна допомога українському студенству від Арт-Веласу". Проводиться по непарних роках (по парних, зрозуміло, основний фест) на день, також зрозуміло, Студента. Тому, втретє зрозуміло, ніхто ні про що наперед не повідомляв, заявки-огляди-конкурси не влаштовував. Просто чомусь ФДР зчинив галас, але то треба в нього й спитати.


Цитата:
Першим відправив користувач kallisto
хто знає, звідки Моторола, Фарбований лис та Лос Динамос


Лос Динамос із Рівного, Фарбований лис ... тю, забув, щось із вишнями пов'язане, чи то Вишневе, чи то Вишняки :)

РУКИ ГЕТЬ ВІД QG!!!

Юрій Карашівський - 21-11-2003 у 17:35

По-перше - це був не ФЕСТИВАЛЬ РОК-ЕКЗИСТЕНЦІЯ, а лише концерт до Дня студента, організований Арт-Велесом. А те що він пішов під маркою РЕ - так це природньо.
Стосовно російськомовності - просто тут постає питання дискримінації на мовному грунті і рано чи пізно АРТ-ВЕЛЕС до цього б прийшов. Хоча я впевнений, що нова "умова" - це швидше декларативний хід конем, оскільки є приписка: "допускаються російськомовні гурти за умвови цікавості наданого матеріалу". Тобто завжди є причина відимовити рос-групі, посилаючись на нецікавість матеріалу. Водночас, тих самих ...і Друг МОЙ ГРУЗОВІК я б дуже хотів почути саме на РЕ!!!


Цитата:
Першим відправив користувач fish
Може вони Квадраджесіму мали на увазі? У тих дійсно пів-репертуару російськомовне. Хоча мамця їхнього лідера, кажуть, є запеклою українкою і щораз навертає дитину на шлях істинний...


Не згідний!!!!! На скількох концертах QUADRAGESIMA ти побувала? А я факточно пропустив за останній рік лише 2. І всім присутнім пропоную.

КВАДРА - УКРАЇНСЬКА КОМАНДА!!! В їхньому репертуарі лише одна російська пісня - "Доктор ГРІТІ". Саме про неї говорив УРі (вокаліст-перкусіоніст-драмер) в інтерв'ю журналу молоко. І ця "дитина" й без "мамки" чудово знає свої життєві орієнтири.

НЕ ЧІПАЙТЕ КВАДРАДЖЕСІМУ!!! Це наразі єдина в Україні команда рівня ADF.

Юрій Карашівський - 21-11-2003 у 17:50

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
А з львівських груп хтось був?


КОРОЛІВСЬКІ ЗАЙЦІ

Юрій Карашівський - 21-11-2003 у 17:53

Цитата:
Першим відправив користувач kallisto
Минулого року виступали Скрябінівці. Я вже писала в треді про рок-гурти як я до них ставлюся. А ще були ВВ. Я не вважаю їх справжніми рокерами. Але це мій смак. І ще Тартак, який до року має теж дуже опосередковане відношення. Бо концерти вів Сашко Положинський і тому група виступила.


Цікаво було б почути аргументи, стосовно ВВ, ТАРТАКА... Якщо це не рок-музика, то я трамвай з памперсі!!!

І не полінуйся тоді вже дати своє визначення "рок-музики"...

fish - 21-11-2003 у 18:07

направду, дуже давно Квадру чуда, ще на Рок-Точці (тоді майже всі були російські). Тепер - може ти маєш рацію

Чарівник з міста Гамельн - 21-11-2003 у 18:21

> Це наразі єдина в Україні команда рівня ADF

Поділіться, будь ласка, з невтаємниченими, що таке ADF :-)


Black Flowers Please...

kallisto - 21-11-2003 у 21:51

Квадра дуже не сподобалася, навантажуюче і до року не належить. Російськомовних гуртів не було, а Квадра позиціонувала себе як єдиний гурт, що грає електронну музику вживу та ще й співає українською. Так що лякали нас даремно.
А Василю про Тартак та ВВ розкажу пізніше.

Чарівник з міста Гамельн - 21-11-2003 у 23:15

От, вирішив пошукати, що таке ADF на Google. Перший ж лінк http://www.adf.org:

Ar nDraiocht Fein: A Druid Fellowship (ADF) is an international organization devoted to creating a public tradition of Neopagan Druidry.

Друідів-язичників не можу не підтримати! :-)


Black Flowers Please...

ярка-дзвінка - 21-11-2003 у 23:42

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Ну хтось вже ніби казав що знято обмеження мови - допустять російськомовні гурти :(


Це я казала. І, здається, так і буде - бо таким чином хочуть відзначити рік Росії в Україні :mad:




Щодо відзначення року Росії в Україні. Напевно одним з найкращих плакатів (якщо не НАЙкращий), які я бачила за останні роки був надрукований в журналі Торба. Називався він "349-й рік Росії в Україні". На ньому була зображена матрьошка з презервативом на голові, і підпис під нею: Друзі друзями, а застерігатись треба! :lol::baddevil:

fish - 22-11-2003 у 10:17

супер!!!!! Але хіба Торба ще є???

Юрій Карашівський - 25-11-2003 у 15:06

Цитата:
Першим відправив користувач Чарівник з міста Гамельн
> Це наразі єдина в Україні команда рівня ADF

Поділіться, будь ласка, з невтаємниченими, що таке ADF :-)


Та ні, якраз до язичництва то не має відношення. ADF - абревіатура супер-групи Asian Dub Fundation. Копай глибше на гуглі :sing:

Цитата:
Першим відправив користувач kallisto
Квадра дуже не сподобалася, навантажуюче і до року не належить. Російськомовних гуртів не було, а Квадра позиціонувала себе як єдиний гурт, що грає електронну музику вживу та ще й співає українською. Так що лякали нас даремно.
А Василю про Тартак та ВВ розкажу пізніше.


Це суб'єктивна думка. Така сама, як і моя. Тобто вже маємо дві точки зору. До речі, щодо позиціонування - маю також цілком протилежні дані. Хлопці казали, що будуть єдиною українською групою на російському фестивалі альтернативної музики "ВДОХ.
Весь гурт і їхній менеджер тільки тим і займаються, що доводять: QUADRAGESIMA - РОК КОМАНДА! На таких же ж позиціях і з аналогічними проблемами боролися в свій час "ТАРТАК". Але якщо дехто на цьому форумі не вважає РОК-МУЗИКОЮ "ВВ" - то це вже більше схоже на затятість.
А якщо висловлюватись більш конкретно - то на діагноз. :lol:
Одразу ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ - не ображатись!!! :D :D :D :)

kallisto - 25-11-2003 у 16:20

Та я не ображаюся. Просто Тартак грає хіп-хоп, чи хардкор, в різні часи по-різному, але це не класичний рок. А ВВ я просто не люблю і вони спопсилися до всього ж.
Тут є дві різні точки зору і ми одне одного не переконаємо, які б аргументи не наводили. :)

Юрій Карашівський - 25-11-2003 у 17:23

Цитата:
Першим відправив користувач kallisto
Та я не ображаюся. Просто Тартак грає хіп-хоп, чи хардкор, в різні часи по-різному, але це не класичний рок. А ВВ я просто не люблю і вони спопсилися до всього ж.
Тут є дві різні точки зору і ми одне одного не переконаємо, які б аргументи не наводили. :)


А я й не переконую. Переконують(-ся) інші. Жоден з так званих "хіп-хоперів" не зарахує ТАРТАК до своєї хвилі. Хардкор - це теж надто вузьке визначення. ЧИСТИХ СТИЛІВ В РОК_МУЗИЦІ НЕ ІСНУЄ ВЖЕ 10 РОКІВ, щонайменше.

Якби ж то були критерії "попсовості"!.. В чому вона? Єдино, що я можу закинути відоплясовим - топтання на місці. На кожному концерті ТАНЦІ, ГАЛЯ, ПОЛІТРОК, ВЕСНА і т.д. Та й то вони вже подолали. Зараз набагато більше нових пісень виконують. ДРАЙВ - от мірило попсовості. ВВ качали і качають так, як добра, випробувана часом нафтова помпа висотою з Ейфелеву башту! :sing:

Кожен при своїх :)

Чарівник з міста Гамельн - 25-11-2003 у 20:39

> ADF - абревіатура супер-групи Asian Dub Fundation. Копай глибше на гуглі

Такі речі треба копати на allmusic.com, просто він абревіатури ігнорує :-(

Не чув їх. Зараз почитаємо...

Channeling influences ranging from punk to ambient music to Bengali folk songs...

Хм... Підозрюю, це щось справді цікаве :-)


Black Flowers Please...

Юрій Карашівський - 26-11-2003 у 18:56

гарантована якість! :)

хлопці поведені на антирасизмі і пацифізмі. і як на зле - в мене вкрали єдиний їхній альбом.

Чарівник з міста Гамельн - 26-11-2003 у 20:10

> хлопці поведені на антирасизмі і пацифізмі.

До якості це, звичайно, не відноситься :-)

Не маю нічого і проти груп, які поведені на 14/88...


Black Flowers Please...

Юрій Карашівський - 27-11-2003 у 17:31

Цитата:
Першим відправив користувач Чарівник з міста Гамельн
> хлопці поведені на антирасизмі і пацифізмі.

До якості це, звичайно, не відноситься :-) ...


А це й не стосувалося "якості". Вона сама за себе каже. А щодо "расизму" - це те "паливо", яке живить творчість ADF. Загалом ця група - щось на кшталт "Лайбаху". Вони є зовнішнім проявом якоїсь концептуальної організації. Але музика в них ПРОСТО ВИБУХОВА. Як і в КВАДРАДЖЕСІМИ :)