Форум Рідного Міста

Настройка БД MySQL ???

Ihor Byra - 5-11-2003 у 12:47

Зробив я в себе сервер під Windows XP. Apache, PHP, Perl та ін. --- все гарно працює. Та...
А от MySQL я чомусь не можу правильно настроїти. Ніби правильно зробив, але ніяк не можу створити нову базу. Напишіть будь-ласка як потрібно настроїти MySQL щоб ця база даних правильно працювала.
І ще одне --- як правильно настроїти phpMyAdmin під WinXP:)

marco - 5-11-2003 у 14:12

Не можу створити нову базу як? Через phpMyAdmin, чи з консолі? З правами roota чи іншого юзера? Які помилки видає MySQL якщо з-під roota? Якщо від іншого юзера, треба перевірити права. Якими командами це робите?
По phpMyAdmin детальне howto лежить тут: http://www.devshed.com/Server_Side/PHP/Doing_More_phpMyAdmin/print_...
Окрім того разом з інсталяцією є документація.

Рост - 5-11-2003 у 15:21

Марку, в віндовзі рута нема ;)

Не знаю, під віндою з MySQL не працював, тільки під юніксом.
Так от, в юніксовому варіанті є спеціальна консольна програмка для адміністрування цієї субд. Думаю, що щось таке має бути і під віндою. Спробуй створити базу, користуючись цією утилітою для початку.

marco - 5-11-2003 у 18:38

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Марку, в віндовзі рута нема ;)

Є в MySQL :-)

Цитата:
Не знаю, під віндою з MySQL не працював, тільки під юніксом.
Так от, в юніксовому варіанті є спеціальна консольна програмка для адміністрування цієї субд. Думаю, що щось таке має бути і під віндою. Спробуй створити базу, користуючись цією утилітою для початку.


Таких програмок є декілька. Лежать вони в підкаталозі bin каталогу куда заінстальовано mysql.

Найчастіше використовуються mysql для доступу до бази і mysqladmin для адміністративних цілей.

Принцип роботи мало чим відрізняється чи під юніксом чи під віндовсом.

Ключ -h - видає хелп на консоль.

Для тих хто не любить працювати в шелі, існує декілька різних GUI. Найпопулярнішим, імхо, є phpMyAdmin.

Щодо питання піднятого в першому пості. Дефолтно mysql під віндовсом інсталюється з одним користувачем root без паролю з необмеженими правами. Настройка полягає в тому щоб задати руту пароль, заборонити коннект з будь-якого хоста крім локального і створенні інших користувачів з мінімально потрібними правами.

Maluy - 7-11-2003 у 21:42

Цитата:
Першим відправив користувач Iggorini
Зробив я в себе сервер під Windows XP. Apache, PHP, Perl та ін. --- все гарно працює. Та...
А от MySQL я чомусь не можу правильно настроїти. Ніби правильно зробив, але ніяк не можу створити нову базу. Напишіть будь-ласка як потрібно настроїти MySQL щоб ця база даних правильно працювала.
І ще одне --- як правильно настроїти phpMyAdmin під WinXP:)


Ось Тобі моя порада. Зроби все спочатку і нормально, але роби все так як на тому сайтіку!!! ;)

http://manlix.ru/?section=articles&id=1039257084

Ihor Byra - 11-11-2003 у 11:36

to Maluy


Я якраз робив все так як на тому сайті. Цю ж адресу дав тобі я. Написав я цей скрипт, який провіряє чи працює база --- він відреагував позитивно, але чомусь я не можу створити бази

Олексій Мачехін - 11-11-2003 у 11:41

Ігоре, я стикнувся з такою мулькою - необхідний доступ до мережі.
Вийди в інет і запусти скрипт - мусить працювати.