Форум Рідного Міста

Тарасові Чубаю

Рост - 5-11-2003 у 13:11

Ну от що він наробив, га? Везу в суботу доньку до ... ну, не важливо куди, поставив збірник найкращих пісень Бі Джиз (сам компонував з рік назад). Слухаю. Не йде. Ставлю назад "Наш Івасюк" - ООО! Зовсім інша річ!
І що мені з тим усім робити? Число компактів, які можу слухати після Чубая, звелось до мізерної кількості! :)

Але я про інше. Я хочу висловити йому величезну вдячність за його роботу! Особливо за "Нашого Івасюка". Від себе і дружини. Думаю, слів подяки не може бути замало!
І попрошу Одарку передати Тарасу, якщо буде можливість, що українці його слухають і люблять! Дуже! :)

Odarka - 5-11-2003 у 13:34

Я обовязково передам твої слова. Це дуже приємна новина :))))

Наталка - 5-11-2003 у 15:19

Маю улюблений фірмовий жарт: "Плач Єремії мені життя зіпсував, не тільки смак". Я не можу дивитись ТБ, не можу слухати радіо - все, що я можу, це крутити компакти "Плачу..." і серії "Наше". :) Ну, як тут не вимагати відшкодування моральних збитків у вигляді нових альбомів? :)
Повністю солідарна з NetGuy. "Наш Івасюк" - то приворотне зілля, втілене у музиці, причому сила його проявилась повністю саме завдяки Тарасовій обробці. А "Червона Рута" у виконанні Тараса Чубая - це щось неймовірне! Найніжніша балада, яку тільки можна собі уявити, яка перевертає серце і душу... Після того, як я почула "Червону Руту" у виконанні Тараса, всі інші варіанти для мене не існують. "Ти у мене - єдина, тільки ти, повір". ;) Ось так. Тарасові Чубаю - ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ!!! :saint:

Nazar - 5-11-2003 у 15:38

Зі своєї сторони можу сказати аналогічне, і особливо за "Світло та сповідь".
Мені найбільше таки імпонують Григорієві вірші поміж інших текстів.
А все рештиа з уст Наталки.:)

Наталка - 5-11-2003 у 15:48

Для мене "Світло і Сповідь" - просто шедевр. Навіть слів бракує, щоби подякувати... І поезія, і музика - найвищого, світового рівня. Серед усіх віршів Григорія Чубая, що їх проспівав Тарас, "Світло і Сповідь" - моя найулюбленіша - пісня, поема, опера... Я люблю її навіть більше за "Коли до губ твоїх"... Колись, пам’ятаю, хтось питав, а чи не зайва музика для ТАКОЇ поезії? Я вважаю, що ні, ні в якому разі не зайва, бо музика така ж геніальна, як і вірші, бо вона підкреслює, висвітлює їхню глибину, бо вона, як світло, що падає на грані діаманта... :)

fish - 6-11-2003 у 09:32

У мене якийсь час було дві заставки для робочого столу, кожна - малюнок із віршем. "Зелений вечір, як морська вода заповнив кімнату..." і "Сутеніє" - "...то й станемо зовсім однакові?". Мені подобається малесенький і простенький вірш "рушник" про чорного й червоного півників. Направду їх стільки - віршів, які колись хотілося би слухати з музикою... Але Світло і Сповідь - то...
Уявляю ще собі як вийде колись альбом, на якому буде тільки Марія, причому від початку й до кінця. Але ж і вийде! Слово моє пророче ;)

Nazar - 6-11-2003 у 09:40

Ой Таню, давай може спочатку дочекаємось "Світла та сповіді". Ще чотири дні залишилось:rolleyes:

Хоча я чомусь так само вірю в Марію.

fish - 6-11-2003 у 10:11

мені довше, ніж вам, чекати. Тому я і сприймаю це очікування спокійніше. І помріяти встигаю :)

Odarka - 6-11-2003 у 13:48

Тарас обіцяв, що в Запоріжжі також буде продаватися альбом :)))

fish - 6-11-2003 у 14:50

буде. Свої ж люди - і щоб про то не потурбувалися? Але, боюся, трохи пізніше, як у цей понеділок.

Shutkin - 6-11-2003 у 19:25

СВІТЛО І СПОВІДЬ у Львові уже в цю суботу-неділю.
Питайте тут:
маг."Стереофонік" - вул.Гнатюка - 5
маг."Звук" - проспект Шевченка - 12
ринок "Південний" - "Видеомагазин"

Андрій Пелещишин - 6-11-2003 у 21:51

Shutkin, спамом та тиражуванням однакового поста по різних тредах прошу не займатися.

Shutkin - 7-11-2003 у 19:35

Вибачаюсь якщо це спам. Та думалось що ця інформація комусь потрібна. Раніше питали про Одесу....Добре тоді так - кому потрібна інформація про місце продажу "Світло і сповідь" в вашому місті, запитуйте через пошту або icq.
Дякую.

fish - 7-11-2003 у 20:04

потрібно-потрібно, викладай, але доста і в одному екземплярі, ми пильні, не проrавимо!

Nazar - 7-11-2003 у 20:08

Та нє, гадаю що пан Андрій зглянеться та й не постерає Ваші відповіді. Отож, де можна придбати цей диск у Тернополі, Дрогобичі, Івано-Франківську ну і звичайно в Одесі? А. ще забув про Чернівці та Хмельницький:)

Василь - 7-11-2003 у 20:14

А мене цікавлять такі міста як Луцьк та Галич

Олексій Мачехін - 8-11-2003 у 01:07

Якщо у понеділок диск буде в Києві то мабуть що матиму змогу переправити його до Одеси :)

Олег Петрович - 8-11-2003 у 01:44

Шрайбалка на диски в машині - це добре!!! Моя "жує" диски також якщо це не Чубай...

А чули збірку "КОБЗАР"? Також супер, як на мене...

fish - 8-11-2003 у 12:18

хі, у моєї приятельки колись був плеєр (на тасьми, звичайний) то вона скаржилася, що він "жує" часом тасьми, але чомусь дуже вибірково: тільки попсу, естраду. Рок не жує. Ми з нею вирішили: ласун, солоденьке любить :)

А щоб зовсім не виглядало на оффтоп, задам найсуттєвіше питання: що мав на увазі пан під збіркою Кобзар? Ніколи не чула! Хто там є і що співають?

Shutkin - 8-11-2003 у 16:04

Цитата:
Отож, де можна придбати цей диск у Тернополі, Дрогобичі, Івано-Франківську ну і звичайно в Одесі? А. ще забув про Чернівці та Хмельницький:)


В Одесі уже в цю неділю тут:
вул. Ришельевская 9А "Диски та касети"
вул. Академика Филатова 25 "Диски та касети"

Івано-Франківську на наступному тижні магазин "Музикальний джем". Нажаль точної адреси не знаю.

Далі буде.

fish - 8-11-2003 у 16:19

а в Запоріжжі? а в Дніпропетровську?

Nazar - 8-11-2003 у 16:23

В нас тепер тимчасово не дякують:), тому дужжже предужже Вам недякую за надану корисну (можна так?) інфу і з нетерпінням полюватиму на диск в свому місті вже завтра.:rolleyes::sing:

Олексій Мачехін - 8-11-2003 у 23:55

Назаре, я тебе як небудь покусаю.

"В стране офтопии офтоповый сад
Я напишу офтоп и буду рад
Но я тебе не дам...
Не смей меня просить"

Nazar - 9-11-2003 у 09:22

Підозрюю, що це написане вночі, коли наші пильні білетмейстери попросту сплять, а як прокинуться то затруть.:)

Ну як так можна, всі цитати брати з їхньої мови?:)

І не треба мене поки що кусати, ми ж не на безлюдному острові:D

Олексій Мачехін - 9-11-2003 у 11:22

А я підозрюю академіка Назара в умисному витиранні старих повідомлень з метою неотримання звання почесного.

Це був мабуть мій останній офтоп в цій темі.

Nazar - 9-11-2003 у 12:31

А академік Назар тримає в руках обкладинку від диску Світло і Сповідь. Сам диск мирно крутиться в програвачі.
Надзвичайно приємно писати ці слова:
Дякую, Тарасе, це те, чого бракувало мому мізку та вухам ой як довго!
Дякую, дякую, дякую!!!:sing::sing::sing:

Східняк - 9-11-2003 у 20:06

З "Нашого" мені найбільше подобаються "Наші партизани". А чим більше слухаю альбом "Наш Івасюк" , тим кращим він мені здається з кожним прослуховуванням.
Нещодавно один мій товариш співав кубанські пісні. Чомусь здалося, що вони дуже підійшли б до Тарасового голосу і манери виконання. І назва могла б бути гарною і в міру провокативною - "Наша Кубань"

fish - 10-11-2003 у 09:49

плагіатор ваш Чубай!!!
Я вчора дивилася уривок мультику Діснея пр Білосніжку і гномів. Ану вгадайте, яку пісеньку я там почула? :D

Nazar - 10-11-2003 у 09:55

Лента за лентою?:D

fish - 10-11-2003 у 10:24

та нє! Невже не бачив той мультфільм?

Nazar - 10-11-2003 у 10:39

А що, мав би бачити? Ми ще не доросли до таких, ми зараз лише Абетку та Телепузиків дивимось.

Та не томи, повіч нам.

Дуже добре, що на альбомі після композиції Світло та сповідь йде Відшукування причетного, воно як одна композиція. 15 з чимось хвилин Світла плюс майже 5 Відшукувань, то такезний настрій:rolleyes::rolleyes::rolleyes:!!!!

Дуже рекомендую то слухати з заплющеними очима та в навушниках. Все що чув раніше в теперішньому виконанні настільки гарно відшліфовано, всі гостренькі моменти зглажено, багато інструментів...

fish - 10-11-2003 у 11:00

добре, то я про пісню "Гей гу, гей га". Вона підозріло скидається на марш гномів - "гей гоу, гей гоу". :sing::cool::sing:

Наталка - 10-11-2003 у 14:38

"Гей-гу, гей-га" - пісня куреня "Лісові Чорти", так що всі претензії до пластунів, 1930 рік :D :sing: :saint:

"Пісня Куреня "Лісові Чорти", створена під час
їхньої мандрівки човнами на Полісся 1930 року
Слова й музика: Тарас-Чача Крушельницький" :rolleyes:

Captivitas - 10-11-2003 у 14:41

Цитата:
Першим відправив користувач fish
буде. Свої ж люди - і щоб про то не потурбувалися? Але, боюся, трохи пізніше, як у цей понеділок.


Обов"язково буде, бо диск дуже тісно пов"язаний своїм виходом з "Вули-Були" (тому мені обіцяють його привести кожні 3 дні, що я до них заходжу). Чекаємо, бо крамниця на ці вихідні була зачинена (може отримання нових надхождень):D

Юрій Сєров - 10-11-2003 у 15:01

Цитата:

добре, то я про пісню "Гей гу, гей га". Вона підозріло скидається на марш гномів - "гей гоу, гей гоу".

А ґноми несли червоно-чорний прапор? :)
Ґноми-бандерівці? :)

fish - 10-11-2003 у 15:24

гноми не несли жодного найменшенького прапорця. Втім, на пластунів чимось скидалися (хто ще ходитиме по лісі строєм і волатиме пісень?) Так що може, може...

Наталка - 10-11-2003 у 15:31

2 fish: Тетянко, а ну нагадай, якого року мультфільм, бо я щось забула... По-моєму, 1937, ні? Так що хто у кого яку пісеньку спіляв, ще розібратись треба... :D І, якщо виявиться, що то підступна Голівуда у нас мелодію вкрала, подамо в суд на студію Діснея, на композитора, чи його нащадків, а на отримані за моральний збиток гроші будемо розвивати українську музику! :D

Андрій Бєсєдін - 10-11-2003 у 23:09

А підкажіть будь-ласка, які слова йдуть в куплеті
"...Як падеш, стрільче, в пастку, чи ???
На всі питання ката давай один отвіт ?
??? Що-що там до ОУН належав?? :)

Підкажіть, я це місце ніяк не можу "розшифрувати". :)

fish - 11-11-2003 у 09:41

йессс! я уявила собі, як мериканські шпійони-нишпорки піймали пластуна, довго вивідували у нього слова й ноти, (ясно що, він не здався!) а тоді сиділи в кущах, прикинувшись грюнблеттерами і записували на свій буржуйський диктофон. Згодом нічо крім гей гу гей га розшифрувати не зуміли, так і подали.

Наталка - 11-11-2003 у 10:30

2 fish: :D
2 Андрій Бєсєдін: http://poetry.uazone.net/plast/plast11.html

Юрій Сєров - 11-11-2003 у 11:00

Цитата:

що до ОУН належав, а вождем був Євген,

В "Наших..."
сотник був Євген
Цитата:

Як впадеш стрільче в пастку, чи зловишся на дріт,

Ще чув:
Як впадеш у вовчу в пастку, чи зловишся на дріт,

Юрій Сєров - 11-11-2003 у 17:08

Перепрошую, це я сплутав з прочитаним, здається на
якомусь з націоналістичних сайтів.

Гей-гу, гей-га!
Тарас Чубай і гурт "Скрябін"
Гей-гу, гей-га! Таке-то в нас життя!
Наплечники готові - прощай моє дівча!
Сьогодні помандруєм, не знаємо самі
Де завтра заночуєм, чорти ми лісові!
Гей-гу! Гей-га! Чорти ми лісові!
Гей-гу! Гей-га...
А як прийдеться стати зі зброєю в руках,
Бандера поведе нас, замає гордо стяг!
Відсиплемо сто тисяч у зуби Сатані!
А решта Люциферу - чорти ми лісові!
Гей-гу! Гей-га! Чорти ми лісові!
Гей-гу, гей-га...
Як впадеш в вовчу пастку, чи зловишся на дріт,
На всі питання ката давай один отвіт:
Що до ОУН належав, а сотник був Євген!
Щоб слава залунала далеко ген-ген-ген!
Гей-гу! Гей-га! Далеко ген-ген-ген!
Гей-гу, гей-га...
Прапор червоно-чорний - це наше знамено!
Червоне - то кохання, а чорне - пекла дно!
Усі дівчата знають пекельні барви ці,
Забути їх не можуть, чорти ми лісові!
Гей-гу, гей-га, чорти ми лісові!
Гей-гу, гей-га!..

http://geocities.com/unso_music_1/hey_hu.mp3