Форум Рідного Міста

Чи доводилося Вам стрибати з парашутом?

Олекса Мандрівник - 5-11-2003 у 22:32

Навесні цього року спробував себе в цьому спорті. Цікаво дізнатися ваше ставлення і враження тих, хто спробував теж.

Fgoblin - 6-11-2003 у 10:07

Доводилося. З висоти 900 метрів + примусове розкриття парашуту. СПОДОБАЛОСЯ!!!!.

ЗОРЯНА - 6-11-2003 у 10:58

Певно дивні відчуття під час стрибка, море адреналіну... Мені не доводилося, навіть незнаю чи погодилася б..

Олекса Мандрівник - 6-11-2003 у 12:05

Відчуття справді незвичні, особливо в перший раз. Це і шалений страх спочатку і якась потім байдужість до того, коли бачиш як твої сусіди по салону літака один за одним виходять назовні, і страшенна ейфорія, коли ти розплющуєш очі і бачиш під собою землю, роздивляєшся навколо себе...
Колись не думав про те, чому бажаючих стрибнути зазвичай кидають саме з так званого "кукурузника" :-).
Тепер знаю: там всидіти більше ніж кілька хвилин просто неможливо! :) Дуже хочеться вийти, бо вкачує. І тоді тебе майже не обходить те, що ти вистрибнеш назовні і летітимеш самостійно, хочеться якнайскоріше це зробити :).

Роман Голощук - 6-11-2003 у 12:16

Питання до Олекси:
Як реально можна долучитися до цього виду "екстремального часопроводження"? Чи існують фірми (секції), які надають послуги у підготовці до стрибка, організувують літак і т.д.? Скільки це коштує?

Олекса Мандрівник - 6-11-2003 у 13:37

Так, існують клуби, де можна орендувати все необхідне для стрибка, також там працюють інструктори, які готують новаків. В Києві, наприклад, це не є велика проблема. Даю адресу одного з них: http://www.paraskuf.com.ua/. Там вся необхідна інформація про стрибки, є також добірка лінків на різні сайти з парашутизму.

Олександр Ганущин - 18-11-2003 у 18:18

Перший та єдиний стрибок відбувся у мене 2,5 року тому. Ну так цікаво, але спину я таки розтягнув. Раджу всім оволодіти перед тим технікою безпеки (бо у мене навчання тривало пару годин). Бо таки трохи небезпечно. І не пробувати одразу долетіти до заданої точки...

freak - 13-2-2004 у 11:35

Думаю стрибнути на своє 18 - чя , такий собі подарунок!!!!
А у львові є такі фірми?

Олексій Мачехін - 13-2-2004 у 11:45

В 15 років пройшов піврічний курс підготовки до стрибків. Але за молодістю не стрибнув. Потім не було часу, потім одружився. Тепер дружина не пускає і я її розумію.

Asmera - 13-2-2004 у 11:58

хех...давно хочву спробувати, але весь час відкладається за якимись причинами :(

Рост - 13-2-2004 у 14:39

Неперевірена інформація. Чи то пак - можливо, що застаріла.
Львів, Єфремова, 83, ЛМДЮТШ - парашутна школа.

Dмитрик - 13-2-2004 у 15:23

ВОНО ТОГО ВАРТУЄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Юрій Марків - 13-2-2004 у 19:11

Справді, хто має детальнішу інфу про Львів - поділіться плз.

Олекса Мандрівник - 9-6-2004 у 15:05

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
В 15 років пройшов піврічний курс підготовки до стрибків. Але за молодістю не стрибнув. Потім не було часу, потім одружився. Тепер дружина не пускає і я її розумію.

Що ж, це можна зрозуміти. А до речі, я був 3 тижні тому свідком цікавого явища.
На аеродром приїхала сімейна пара, чоловік збирався спробувати стрибнути, а дружина приїхала просто подивитися. Ми з ним потрапили до однієї групи і згодом він розповів що ледве вмовив дружину зробити це і вона погодилася лише за умови, що поїде з ним. Підготувалися, пройшли інструктаж, контроль, і зрештою таки стрибнули. Повинен сказати, що нам тоді дуже пощастило: це було 22-го травня і в цей день була низька хмарність. Ми стрибнули просто в хмару! Це було щось нереальне! Я кажу що нам пощастило, бо більшість стрибків здійснюється за ясної погоди, а тут - відразу можливість побувати в хмарах без літака! :cool: Наступної суботи я знову зустрів це подружжя. Цього разу вони летіли разом!! І збираються продовжувати.
Це затягує. Дуже затягує. І без сумніву, якщо є бажання і можливість - варто спробувати.
А щодо безпеки: їздити на авто значно небезпечніше.

Tempika - 11-6-2004 у 08:07

...скажіть же, скільки коштує це задоволення :-)) мене тут якось обіцяли скинути *на халяву*, але так і не спромоглися...
хотілося б знати медичні показання до стрибка.... я років 20 назад пішла записуватися в аероклуб, то не пройшла
медогляду :-(

Олекса Мандрівник - 11-6-2004 у 09:43

Мені цікаво, скільки то коштуватиме у Львові, бо думаю бути там в наступному місяці... А київські ціни можу навести.
Отже ціни АСК "Прогрес" (їхати годину від Києва трасою Київ-Чернігів):
Перший стрибок (дають відразу кілометрову висоту): 80 грн.
Кожен наступний з висоти 1000-1200м: 40 грн.
Стрибок з висоти 2200м, 30 секунд вільного падіння і розкриття на кілометровій висоті: 50 грн.

АСК Бородянка (біля 60 км від Києва):
Перший стрибок: 85 грн.
Другий: 75 грн.
Решта: 60 грн.

І нарешті, аеродром "Чайка":
Тут для непідготованих людей дуже малий вибір:
Або сплатити 130-140 гривень і стрибнути через декілька днів з 800-900м (зауважте ЛИШЕ ЧЕРЕЗ ДЕКІЛЬКА ДНІВ, а на попередніх аеродромах інструктаж і стрибок відбувається в один день), або сплатити 150-170 у.о. і стрибнути тандем (стрибок в парі з інструктором під одним куполом). Взагалі "Чайка" вважається більше елітним місцем, тому там ціни відповідні. Але це місце більше орієнтоване на досвідчених спортсменів, аніж на новаків та початківців.

Щодо стану здоров`я, то мабуть краще порадитися з лікарями. Взагалі відомо, що не повинно бути недавніх переломів, забиттів, струсів мозку і сердечних захворювань. Але то приблизна інформація, за більш детальною треба звернутися до лікарів. Ще існують певні вимоги до ваги, вона має бути від 45 до 90 кг.

Tempika - 11-6-2004 у 09:53

....гм... тре йти важитися :-))))

Odarka - 11-6-2004 у 16:32

Я б дуже хотіла скочити з парашутом...але страшенно боюся висоти:(

Наталка - 11-6-2004 у 17:12

Я б теж хотіла, але нині не маю своїх коштів, а чоловік, негідник такий, грошей не дає, каже, жи боїться за мене... :)

Рідна - 13-6-2004 у 01:53

Одарко, я також боюся :) Але власне через це лажу по скелях, стрибаю з парашютом і так далі. Допомагає позбутися страхів, а прилив адреналіну такий що потім не знаю чим себе зайняти. Спробуйте, воно того варте!

Рідна - 13-6-2004 у 01:54

Наталко, то тягніть його з собою :) Це може стати вашим спільним хоббі :)))

Олекса Мандрівник - 14-6-2004 у 11:33

Тільки раджу всім робити це в суботу, щоб в неділю потім ще гарно поспати і взагалі відпочити. Бо той адреналін таки забирає сон. Коли маєте емоційний підйом, спати майже неможливо. Саме тому я сьогодні щасливий володар червоних очей :)

Соломія Федушко - 13-2-2010 у 14:19

минулого літа марила, щоб стрибнути з парашутом... так шукала-шукала собі компанію, бо одній трошки страшненько і знайшла вже з горем пополам однодумців, взнала де можна пройти тренінг і стрибнути. Але, на жаль, дала себе переконати, що це зайве і не варто ризикувати здоров'ям та життям. І тепер жалію дуже, що цього не зробила! :(

Катерина Слобода - 13-2-2010 у 15:08

Та ще не пізно зовсім ;)

Соломія Федушко - 13-2-2010 у 15:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Та ще не пізно зовсім ;)

Складете компанію, чи будете й далі переконувати, що не варто?;)

Юрій Сєров - 13-2-2010 у 15:18

Хотіння мало, треба ще відповідати по стану здоров'я.
Знайома хотіла стрибати, але їй відмовили, бо чи тиск був замалий, чи важила вона замало...

Катерина Слобода - 13-2-2010 у 16:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Та ще не пізно зовсім ;)

Складете компанію, чи будете й далі переконувати, що не варто?;)
Я і парашут - речі абсолютно несумісні :lol: максимум що можу - за компанію прослухати курс з відкривання парашута ... і потім продовжити переконувати не робити того :baddevil:

Катерина Слобода - 13-2-2010 у 16:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Хотіння мало, треба ще відповідати по стану здоров'я.

Навіть якщо людина і цілком здорова, ніхто не гарантує, що їй не стане зле під час стрибка. Я прирівнюю стрибки з парашутом до того ж ступеня ризику здоров'ям, що і дайвінг. Так, адреналіну ціла купа, позитивних вражень також, але навіщо будучи здоровим ризикувати його втратити?

Соломія Федушко - 13-2-2010 у 17:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Та ще не пізно зовсім ;)

Складете компанію, чи будете й далі переконувати, що не варто?;)
Я і парашут - речі абсолютно несумісні :lol: максимум що можу - за компанію прослухати курс з відкривання парашута ... і потім продовжити переконувати не робити того :baddevil:

уявляєте, там цей парашут потрібно самій складати ;) зрештою, це не погано, люблю, коли моє життя залежить від мене, а не покладатись на когось іншого :)