Форум Рідного Міста

Претенденти на кандидати в Президенти

Андрій Пелещишин - 9-11-2003 у 11:44

Цікаво познайомитися з вашими думками щодо того, хто піде на вибори Президента.
Очевидно, що Ющенко.
А хто ще? Чи піде Тимошенко, Мороз? Чи Симоненко?

А хто від влади - бо там вже когорта бажаючих. Пустовойтенко оголосив про свій намір, Тигипко також. Янукович по замовчуванню. Хто ще і навіщо?

Олександр Ганущин - 10-11-2003 у 09:02

Гада, що їх від влади реально буде один. Стратегія мала б бути проста - рій кандидатів для засвітки і розпорошення голосів, однофамільці осіб наведених попередником, і ПРЕТЕНДЕНТИ. А їх буде... Ну Пустовойтенко туди мабуть не входить. Трохи як то кажуть, приївся. А от Марчука забули. А куди ж йому голубу... Та певно, що балотуватись.
До речі хто згадає - за одного балотованого двох небалотованих дають:sing:

fish - 10-11-2003 у 10:20

Азаров піде. Недарма ж він так завзято українську вчить.

Тимошенко підтримала б немаленька частина радикально налаштованих. То для них наразі краща альтернатива, ніж Ющенко, якому вже створено (і не без його упущень) репутацію неактивного персонажа. Але нам, виборцям, розпорошуватися на три фронти не можна. Того разу я працювала ще в соціологічній конторі, мала доступ до статистики, тож знала, за кого з опозиції віддати голос, щоб він стовідсотково зіграв. Тепер муситиму покладатися лиш на свої здогади...

Олексій Мачехін - 10-11-2003 у 10:56

Ющенко - єдиний хто вже почав компанію і Юля з Морозом його підтримують.
Тим часом владі вдалося перехопити комуністів і те сумно.

Андрій Пелещишин - 10-11-2003 у 11:17

А не знаю, мені не сумно. Звичайно, так вони зміцніють, але в мене спроби укласти політичний союз людей, за яких я голосував та щиро вболівав, з комуністами викликав обурення та відразу. І як показує досвід останніх років, такий союз розвалюється завжди у самий відповідальний момент.
А в Тимошенко з'являються нехороші симптоми втрати контролю над ситуацією(типу заяви, що її низький рейтинг в опитуваннях інспірований НУ). :( Це може бути викликано тим оточенням, яке зараз організувалося навколо леді Т.

Олексій Мачехін - 10-11-2003 у 11:22

Знаєте, Юля не дурна дівуля 18 років.
Я не стільки за комуністами шкодую, скільки за ще однією вдалою спробою влади розтягнути опозицію і розсіяти електорат.

fish - 10-11-2003 у 14:07

комуністи великими темпами втрачають вплив, до кого б вони не перейшли, безпосередньо на їх користь це не піде.

Перед тими виборами один розумний хлопчина при мені пояснював: нема тридцяти партій, є пропрезидентські, опозиція і комуністи. Між трьома якось можна вибирати. Тільки в цьому випадку вибирати між трьома потрібно так, щоб всі цілили на одного... Бо як розпорошимося по 20 відсотків Ющенкові, Тимошенко й Морозу, Медведчукові його сорок як не на Донеччині, то по тюрмах і психлікарнях доберуть.

Grabchuk - 10-11-2003 у 18:03

Від влади - Янукович, або Кирпа + всяка мілюзга.
Від опозиції - Ющенко і Симоненко.
Юлька-?
Cан Санич-?.
Найважливіше питання - хто буде другий. Найкраще - якщо Симоненко. Так що це ще питання, кому вигідно, щоб комуніст став віце-спікером.

Олексій Мачехін - 10-11-2003 у 18:05

Сан Санич і Юля не дурні люди і свої шанси та фінанси знають. Навряд вони балотуватимуться.

Андрій Пелещишин - 10-11-2003 у 18:09

А я думаю, що Симоненко не піде. Не вигідно це владі. І вони домовляться. І в результаті С. стане в позу "ми проти посади президента, ми за парламентську державу".
Симоненко - зараз ключова фігура, бо через нього може не вийти в другий тур представник влади.

Grabchuk - 10-11-2003 у 18:21

Якщо комуністи не підуть на президенські перегони - на парламенських виборах їм гаплик.
Тримаю парі - Симоненко Б У Д Е йти на вибори.

Grabchuk - 10-11-2003 у 18:25

До речі, на виборах можна не тільки потратитися, а й заробити. Це так, ремарка Olexiy.

fish - 10-11-2003 у 18:27

Тимошенко балотуватиметься. Теж можу закластися.
Так само й Симоненко. Йому вже точно нема на кого перекладати сподівання.

Олексій Мачехін - 10-11-2003 у 18:28

Я на минулих заробив десь 500 убитих ондатрів "чистими" (спостерігачем був). Впевнений, що дехто з кандидатів заробив чималі гроші.
Це так, ремарка до Grabchuk :)

Олексій Мачехін - 10-11-2003 у 18:30

Фіш, а давай на пиво?

fish - 10-11-2003 у 18:35

Ти ж знаєш, я пиво не уживаю :)
Я завше закладаюся на бажання. Як у тебе зі схильністю до ризику?

Олексій Мачехін - 10-11-2003 у 18:42

Сподіваюсь на твою порядність. А так згоден.

fish - 10-11-2003 у 18:51

ти сумніваєшся в моїй порядності? (практично сердито, якби не розуміла, що то говориться більше за звичкою, ніж персонально мені)

Андрій Пелещишин - 10-11-2003 у 19:06

Ну що, офтопимося потрохи? Ну-ну....

Олег Петрович - 10-11-2003 у 19:29

Дивно, чому тільки одна думка на рахунок Гриші Кірпи???...
Адже він так багато "зробив доброго" для українців загалом
і для львів"ян зокрема... Нарід не знає нічого злого про діяльність транспортника - чим не кандидат на президентський трон - маршрутками і поїздами зумів закерувати то й державою зарулити зможе(приблизний
слоган на біг бордах). Тай обличчя "фотогігієнічне", тай одіозність опзиція не встигне вчепити, та й ....

Андрій Пелещишин - 10-11-2003 у 23:11

Кирпа - сильний варіант. Не випадково його з собою Президент нащось навіть на Тузлу тягав зі собою. Але йому може банально не вистачити часу. Та й позиція не та. Мусить спочатку хоч першим віце-прем'єром або в.о.прем'єра стати.

Олег Петрович - 11-11-2003 у 00:31

*/ Знаєте у чому різниця між Кучмою та Януковичем???
Кучма хоче на третій термін, а Янукович ні... /*

Частково погоджуюсь. Міцної позиції містра транпорту достатньо для позитивного іміджу.

Василь - 11-11-2003 у 08:19

В Кирпи дуже багато ворогів серед прокучмістів. Згадайте як місяць тому сама ж більшість його і "обплювувала"

Nazar - 11-11-2003 у 08:45

Зате мало ворогів з нашоукраїнців. Навіть більше друзів, діалог може вдатись...

Василь - 11-11-2003 у 08:54

Як я зрозумів мова йшла про Кирпу як кандидата в президента від влади. Наша Україна має свого кандидата, та ще й якого! Який їм сенс підтримувати Кирпу? Хіба Кирпа підтримуватиме Ющенка. Особисто я, тільки за.

Nazar - 11-11-2003 у 09:30

Гаразд, буду мовчати...

Grabchuk - 11-11-2003 у 10:55

В другому турі Кирпа більш небезпечний суперник, ніж Янукович.
Правда у Кирпи дуже мало шансів пролізти у другий тур. Хоча ми живемо в Україні і, як кажуть, все може бути.

ЗОРЯНА - 11-11-2003 у 11:58

Зі мною навіть один знайомий сперечався що Кирпа "запросто може стати наступним президентом"

Олександр Чорнобиль - 29-3-2004 у 17:58

Переглянув це обговорення і аж здивувався - останнє повідомлення відіслано в листопаді 2003 року. Може я щось пропустив і всі вже знають хто "піде на вибори Президента" як запитав автор обговорення?
Мені здається, що зараз інтрига не знялась, а лише посилюється. Ви тільки гляньте як Тигипко намагається довести, що він гідний бути кандидатом, в той час як влада вже ніби визначилась з Януковичем! В той же час Кірпа в останній час постійно згадується в ЗМІ у зв"язку із своїми посадовими обов"язками, що забезпечує йому певну розкрутку.
У ЦК КПУ мабуть голови лускають, що робити: йти Симоненку на вибори, чи не йти, адже електорат на Сході "повинен" проголосувати за ставленника Президента, бо інакше тому нічого не світить. А тут ще Грач не проти спробувати сили.
Я не впевнений, що у Тимошенко і Мороза вистачить глузду не йти на вибори. Для них це може бути не стільки прагнення їх виграти, скільки прагнення показати своєму електорату, що вони є йому вірними.
Мабуть чітко можна сказати лише:
1. Ющенко піде на вибори.
2. Медведчук не піде на вибори
Пропоную колегам заперечити ці тези, або ... спробувати продовжити список. :rolleyes:

dr.Trollin - 30-3-2004 у 00:01

А що Мороз? загалом таки не такий і злий дядько.
Таки ж бо Розумний, і Напевно вже не злодій.

Перших серед відомих таки і багато
(у нас взагалі нАрід досить розумний)

(сумовито) а от других...

Хаварівський Устим - 30-3-2004 у 19:21

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
В той же час Кірпа в останній час постійно згадується в ЗМІ у зв"язку із своїми посадовими обов"язками, що забезпечує йому певну розкрутку...Мабуть чітко можна сказати лише:... 2. Медведчук не піде на вибори



Кірпа справді часто "фігурує" в ЗМІ, як, до речі, візуально і Тигібко (введення нових банківських кюпюр, презентації і т.д.). Але чи це є показником результативності їх "розкрученості"?
Свого часу однією з декількох "претензій" щодо екс-прокурора з боку Президента було те, що той часто появлявся на екрані, через що його і звільнили...
Тут треба задуматися, чим саме пояснюється "непомітність" в ефірі глави АП В.Медведчука? Може, це добре продумана і спеціально обрана ним тактика? І чи можна впевнено говорити про його небажання йти на вибори?

P.S. А й справді, коли Ви востаннє бачили Главу АП по телевізору? (я не маю на увазі випадкових кадрів, де він є присутній біля Президента)?

Grabchuk - 31-3-2004 у 11:24

Цитата:
Першим відправив користувач Хаварівський Устим
А й справді, коли Ви востаннє бачили Главу АП по телевізору? (я не маю на увазі випадкових кадрів, де він є присутній біля Президента)?



Не видно десь так з пів-року...

Остап_М. - 31-3-2004 у 16:27

Вибори, вибори... Хто піде, а хто ні. Я думаю що може спрацювати правило "головне не те хто і за кого голосує, а хто рахує"???!

Олександр Чорнобиль - 1-4-2004 у 15:59

Цитата:

Першим відправив користувач Хаварівський Устим
Тут треба задуматися, чим саме пояснюється "непомітність" в ефірі глави АП В.Медведчука? Може, це добре продумана і спеціально обрана ним тактика? І чи можна впевнено говорити про його небажання йти на вибори?


Звичайно, щоб мати "добро" від Президента тактика відмінна. Але, щоб мати мінімальну популярність у населення (ну не будуть же фальсифікувати 80% бюлетенів врешті-решт!) - гірше не придумаєш.:)

Grabchuk - 2-4-2004 у 11:24

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Мабуть чітко можна сказати лише:
1. Ющенко піде на вибори.
2. Медведчук не піде на вибори
Пропоную колегам ... спробувати продовжити список. :rolleyes:


3. Вітренко - піде на вибори (99%).
4. Янукович - піде на вибори (98%).
5. Чорновіл - не піде (99%).
6. Симоненко - піде (98%)

Captivitas - 2-4-2004 у 11:48

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Мабуть чітко можна сказати лише:
1. Ющенко піде на вибори.
2. Медведчук не піде на вибори
Пропоную колегам ... спробувати продовжити список. :rolleyes:


3. Вітренко - піде на вибори (99%).
4. Янукович - піде на вибори (98%).
5. Чорновіл - не піде (99%).
6. Симоненко - піде (98%)


7. Мороз - піде на вибори (100%)
8. Тимошенко - піде на вибори (95%)
9. Тігіпко - 50/50
10. Марчук - не піде (80%)

Олексій Мачехін - 2-4-2004 у 12:14

Тимошенко піде?????
Мороз піде?????

Ой не думаю. Швидше вже Тигіпко.

У певних колах вважають найбільш реальними два кандидати - або ВЮ або ВЛ.

Odarka - 2-4-2004 у 12:25

Я не думаю.що ТИмошенкопіде...
ЩОдо Мороза не впевнена...
ТИгибко точно піде...

Dmy - 2-4-2004 у 16:55

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Я не думаю.що ТИмошенкопіде...
ЩОдо Мороза не впевнена...
ТИгибко точно піде...

Тигіпко намертво вписаний в єрархію з усіма її праилами ще з часів своєї піонерської юності: скажуть - піде, скажуть - не піде. Сам не піде точно, бо боягуз. У будь-якому випадку його слід розглядати не як реального кандидата, а, максимум, як пішака, слона, коня - перешкоду, яку в слушний мент офірують.

Grabchuk - 2-4-2004 у 17:35

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Тигіпка... у будь-якому випадку його слід розглядати не як реального кандидата, а, максимум, як пішака, слона, коня - перешкоду, яку в слушний мент офірують.


Або, наприклад, Тігіпко - пішак (президент) при Януковичу - королю (прем'єрові). Донецькі + дніпропетровські проти київських і проти нашинських.

Андрій Пелещишин - 14-4-2004 у 20:22

Ну все, Янукович уже висунутий у якості єдиного претендента від парламентської більшості.

Правда, звучить це дивно, бо висувати кандидатів повинні партії а не фракції. Теоретично, тут може бути закладена бомба, яка підірве пару партій

Олексій Мачехін - 15-4-2004 у 07:23

Давно таких комуністично правильних новин не бачив як вчора по 1+1

Grabchuk - 15-4-2004 у 11:05

Пана Олексія ще можна чимось здивувати?

Captivitas - 15-4-2004 у 14:28

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
[Тигіпко намертво вписаний в єрархію з усіма її праилами ще з часів своєї піонерської юності: скажуть - піде, скажуть - не піде. Сам не піде точно, бо боягуз. У будь-якому випадку його слід розглядати не як реального кандидата, а, максимум, як пішака, слона, коня - перешкоду, яку в слушний мент офірують.


"Я був одним з ініціаторів, які висували Віктора Федоровича як єдиного кандидата. Всі остаточні рішення прийматимуть з'їзди. Я упевнений, що голови фракцій, глави партій, які висували пана ЯНУКОВИЧА на цю позицію, зможуть переконати своїх друзів-партійців. Вдала кандидатура... Сьогодні кандидатури, яка б мала більший рейтинг, у лавах більшості немає, тому я вважаю, що сьогодні це найвдаліша кандидатура, яка має достатньо великі шанси на перемогу", - сказав С.ТІГІПКО.

За матеріалами Уніану

Андрій Пелещишин - 18-4-2004 у 20:13

Мені шкода "рядових партійців" тих партій, представники яких в парламенті висунули Януковича в кандидати. Зараз над ними фактично насміялися. На всіх телеканалах уже говорять що Янукович - єдиний предендент від "центриських" партій. Хоча, наскільки я розумію, жодна з пропрезидентських партій (хіба ПРУ можливо) не прийняла відповідного рішення.

Олександр Ганущин - 19-4-2004 у 17:31

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Ну все, Янукович уже висунутий у якості єдиного претендента від парламентської більшості.

Правда, звучить це дивно, бо висувати кандидатів повинні партії а не фракції. Теоретично, тут може бути закладена бомба, яка підірве пару партій


Оце Андрію навряд чи. План висування Януковича Гавришем був пов'язаний виключно з питанням збереження ПУКу. Виходу не було - а раптом все розлетиться до чортів. По іншим фракціяхю

А фракції у нас не висувають Президента, це правда - лише партії...

Андрій Пелещишин - 19-4-2004 у 18:05

До речі, декі партії уже почали "комизитися"
http://pravda.com.ua/archive/2004/april/19/news/18.shtml
Пустовойтенко досить різко висловився.

Особливо мені сподобалося оце:
Цитата:

Він додав, що єдиним кандидатом повинен бути той, кого підтримують "не окремі партійні лідери чи політичні фігури, а переважна більшість громадян України".


Тобто єдиним кандидатом повинен бути Ющенко. Цілком логічно.

Dmy - 19-4-2004 у 19:27

А ці хлопці, часом, ніц не переплутали? Висунути вони можуть і наслідного диктатора Буркіна-Фасо (у нас, здається, і самовисування практикується), але голосування, як я пригадую, таки не парламентське, а загальнонародне. І тут байдуже "на якому вуху тюбєтєйка", тобто, хто кого висував. Цього, доречі, не враховували і "наші", коли вважали: як у НУ коаліція з КПУ, то й ком-електорат проголосує за Ющенка. Добре, жи роз'єдналися (водночас з ілюзіями).
Поки що з артикуляції досить раннього висування Януковича бачу 3 позитиви:


  1. Кучма таки не піде - можна не розпилятися (хоча не поспішатимемо);
  2. з більш-менш достойними опонентами Ющенка справді напряжьонка, навіть на думку влади - це тішить (хоча і не заспокоює);
  3. може Янукович за півроку таки трохо підніме добробут народу - в першу чергу тих, хто ще залежить від держави (хоча от у нас окрім зарплат тарифи на комуналку підняли - це так до виборів у вотчині прем'єра готуються?!)

Captivitas - 20-4-2004 у 13:11

Сьогодні було підтверджено інформацію про висунення Пустовойтенка кандидатом від НДП.
Амбітність перемогла.

Андрій Пелещишин - 23-4-2004 у 10:11

Таки в них (висувальників Януковича) щось поки не зростається
http://www.korrespondent.net/main/93262 - Омельченко не горить бажанням підтримувати Януковича
http://www.korrespondent.net/main/93272 - тут взагалі згадалося, хто і коли і звідки тікає першим.
http://pravda.com.ua/archive/2004/april/22/news/20.shtml - ПППУ також "набиває собі ціну".

Андрій Пелещишин - 29-4-2004 у 09:23

Тепер і у Тигипка вже щось намічається
http://pravda.com.ua/archive/2004/april/28/news/24.shtml

Odarka - 29-4-2004 у 09:44

Ви забуваєте про Медвечука старшого

Олексій Мачехін - 29-4-2004 у 10:34

А що ...чук? Він є реальним президентом і чудово знає що офіційним йому не стати.

Odarka - 29-4-2004 у 11:21

Не знаю, щщо він знає чи не знає...але Оксана Марченко (теперішня дружина) заявила в якомусь з інтерв'ю, що вона буде найгарнішою першою леді в світі:)))

Олексій Мачехін - 29-4-2004 у 11:24

Цікаво в якому світі.......

Odarka - 29-4-2004 у 12:17

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Цікаво в якому світі.......


Якщо ти ще раз приїдеш до Львова я тобі розкажу в якому:D:baddevil:

saLAVado - 1-5-2004 у 12:07

Вважаю, що Медведчук не піде на вибори, бо йому це не потрібно. Він - природжений координатор і знає це.

Шанс у опозиції виграти - це, як не дивно, Мороз. У другому турі він має порвати Януковича.

Але оскілька опозиція - війна князівств, то переможе Янукович.

Слава Кучмі! (якщо хто зрозумів :) )

Dmy - 3-5-2004 у 17:39

Цитата:
Першим відправив користувач saLAVado
Шанс у опозиції виграти - це, як не дивно, Мороз. У другому турі він має порвати Януковича

Ну, перепрошую, пан і жартівник.
Я вже мовчу про різну маячню типу рейтингів.
Мороз двічи ходив на вибори. Але і коли він довго-довго був спікером і звільнився сливе перед висуненням (тобто мав широкі можливості робити собі паблісіті), і коли виступав єдиним кандидатом від червоних (бо КП ще не оговталася від заборони) - обидва рази брав свої 7-12% (приблизно стільки, скільки бере Соцпартія на виборах парламентських).
Це з цим доробком він збирається не те що "рвати", а хоча б потрапляти у 2 тур? Ню-ню...

І ще одне спостереження.
Щось ми за містичною назвою "опозиція" забуваємо, що то за опозиція, конкретно, в кожному випадку.
На днях права рука Мороза Йосип Вінський сказав, жи комуно-соціялістам слід висувати єдину кандидатуру, а хто це буде: Мороз чи Симоненко - хай вирішують літні з'їзди.
Ось, нарешті, і карти відкрили.

saLAVado - 3-5-2004 у 20:10

При проходженні Мороза у другий тур, голоси опозиції відійдуть йому. Комуністів і Ви згадали. Зараз Мороз користується славою мудрого політика, згадайте останні баталії навколо політреформ.

Dmy - 5-5-2004 у 16:11

Цитата:
Першим відправив користувач saLAVado
При проходженні Мороза у другий тур, голоси опозиції відійдуть йому. Комуністів і Ви згадали. Зараз Мороз користується славою мудрого політика, згадайте останні баталії навколо політреформ.

Ну, про чинну опінію Мороза я краще промовчу, тим паче, жи це не суттєво - він ніколи в житті не пройде у 2 тур.

saLAVado - 6-5-2004 у 01:19

Якщо Мороз не пройде - Янукович стане Президентом. На Морозі зав'язані Ющенко, Тимошенко і Симоненко. Важко передбачити, що ж буде робити Медведчук, щоб не пустити Януковича. Не хотів би я так мотати собі нерви, як всі можливі кандидати зараз. З минулих виборів залишається тільки "вєчно втарой" Симоненко.

Олександр Ганущин - 6-5-2004 у 12:48

Цікаво і мені, а як ви собі бачите той варіант - Мороз і другий тур....

Captivitas - 6-5-2004 у 16:01

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Ганущин
Цікаво і мені, а як ви собі бачите той варіант - Мороз і другий тур....


Колись давно покладалися піднесені надії на "Марчук і другий тур".
Але цього не сталося.

Цікаво чи збудуться надії цього разу.

saLAVado - 7-5-2004 у 08:30

Просто у цьому варіанті я вбачаю реальну протидію Януковичу.

Андрій Пелещишин - 7-5-2004 у 10:12

Думаю, варіантів нема. І будуть у фіналі два Віктори. І я не впевнений, що переможе той, за якого я голосуватиму.

Олексій Мачехін - 7-5-2004 у 10:49

Стисло вчорашні політичні новини по ТБ:
1. "Вмер великий американський політолог, що присвятив себе проблемі українського голодомору" (це нічого що місяць тому його не пускали в ефір а тезу про постгеноцидність України вважають бздурами)
2. "Сьогодні рейтинг ВЯ вперше перевищів рейтинг ВЮ!!!!! І одразу на 3 відсотки!!! (24% проти 21% 1 500 000 населення)" (с)1+1
3. "Наш чудовий, наш справедливий, наш неперевершений, наш незаплямований, наш перспективний, наш наш наш наш прем`єр-міністр сказав нам всім що в ідеалі його не треба хвалити, а треба казати правду. Який же він у нас справедливий, який він у нас розумний, який він у нас далекоглядний, як ми йому вдячні!!!!!" (с)Дружній хор: 1+1, ICTV, STB, 1 національний

Grabchuk - 7-5-2004 у 11:54

А як вам призначення Ганни Герман новим прес-секретарем великого Дона?

Олексій Мачехін - 7-5-2004 у 12:02

Ну... все ж продається.

Dmy - 7-5-2004 у 14:12

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
"Сьогодні рейтинг ВЯ вперше перевищів рейтинг ВЮ!!!!! І одразу на 3 відсотки!!! (24% проти 21% 1 500 000 населення)" (с)1+1

Це - не просто 1+1, а ще й Інститут стратегічних досліджень. Я їм це запам'ятаю, в мене пам'ять хороша :mad:

saLAVado - 8-5-2004 у 07:39

Андрію, якщо будуть "два Віктори" - виграє Віктор Янукович.
Олексію, що ж Інтер каже?
Grabchuk, Великий Дон - це насправді гарно сказано.
Dmy - отомстю і забуду?

Ну що ж, мені одна людина сказала що в інтернеті була стаття 2000р., у якій автор розписував політичні події і спрогнозував, що у 2004р. Президентом стане Янукович. Уявіть собі - 2000 рік! Зараз статті немає, але, можливо, хтось її читав?

Андрій Пелещишин - 8-5-2004 у 12:50

Не переймайтеся тою статтею. То як з гадалкою - дає 20 прогнозів - 1 збудеться а решту забудуться.
Практично про кожного українського політика (з так би мовити топ-100) свого часу таке писали.

saLAVado - 10-5-2004 у 07:51

Хотілося б прочитати.

Nazar - 10-5-2004 у 12:02

Цитата:
Першим відправив користувач saLAVado
Ну що ж, мені одна людина сказала що в інтернеті була стаття 2000р., у якій автор розписував політичні події і спрогнозував, що у 2004р. Президентом стане Янукович. Уявіть собі - 2000 рік! Зараз статті немає, але, можливо, хтось її читав?


Гадаю, навіть більш ніж переконаний, що такої статті не було. Ну вже дуже по-пунктно згадка за її ймовірність існування саме зараз вилізла. Однозначно що то піар згадка. Шкода що вона не остання...

saLAVado - 10-5-2004 у 15:51

Не думаю, що людина, яка мені про цю статтю розповіла, мала на меті здійснити якусь якцію.

Олексій Мачехін - 14-5-2004 у 09:39

Маємо перші заяви Ганни Герман. Я був в шоці. Виявляється Янукович не дуже судимий. Майже несудимий, бо "окрім того, що є, більше нічого нема". Тобто якщо документи підчищені, то вони стають об`єктивною реальністю.

Dmy - 14-5-2004 у 16:17

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Маємо перші заяви Ганни Герман. Виявляється Янукович не дуже судимий. Майже несудимий, бо "окрім того, що є, більше нічого нема"

Де це таке було?

Наталка - 14-5-2004 у 16:24

Та по всіх каналах пройшло, як перша новина. А аргументи її Олесь чітко процитував, саме так вона слово в слово і сказала. Що й казати, хоч зараз в гамериканський суд з такими доказами...

Олексій Мачехін - 14-5-2004 у 16:31

Новини вчора. Особливо поглумився з того 5-й, але, ніби й інші щось сповіщали.

Наталка - 14-5-2004 у 16:34

Сповіщали і УТ-1, і ICTV, і, здається, ТСН - усе це дивиться мій чоловік, і я з ним мушу. :( А ось він підказує, що і СТБ та Новий теж пустили.

Nazar - 14-5-2004 у 16:34

"... все, війна закінчилась!
- Як закінчилась? Чого?
- Та того, що про це сказали по телевізору..."
(к/ф "Хвіст псом";)
Ах, золоте кіно було, шкода що 5 на нього не має грошей, а всі решта його попросту не покажуть. А коли і показували, то його назву переклали, як Аферисти, чи щось таке. А там в епіграфі були такі слова - Чому собака крутить своїм хвостом? Тому, що вона мудріша за нього, було б навпаки - хвіст крутив би псом. То кіно тре як "С льогкім парам" на вибори крутити по всім каналам.

Андрій Пелещишин - 14-5-2004 у 16:35

тут гарно написано
http://pravda.com.ua/archive/2004/may/14/1.shtml

Андрій Пелещишин - 14-5-2004 у 19:57

Оце цікаво
http://pravda.com.ua/archive/2004/may/14/news/28.shtml


Цитата:

Як заявив в інтерв'ю журналістам народний депутат, представник нової фракції НДП-ПППУ Микола Оніщук, така коаліція буде альтернативою "політичному процесу, що розвивається навколо фігури нинішнього прем'єр-міністра України Віктора Януковича".

saLAVado - 15-5-2004 у 02:30

Андрію, як професіонал, можу сказати, що годинник на фотографії Януковича продемонстровано спеціально, рукав піджака відвернула інша людина(не він сам), чашку тримає інша людина - жахливо. А якщо на сайті всі слова про брифінг правда - то на місці Януковича я б підшукав більш тонкого працівника, ніж Ганна.

saLAVado - 15-5-2004 у 02:38

"свідки, які лишилися живі" - оце так натяк на брифінгу.

Андрій Пелещишин - 15-5-2004 у 08:31

Цитата:
Першим відправив користувач saLAVado
Андрію, як професіонал, можу сказати, що годинник на фотографії Януковича продемонстровано спеціально, рукав піджака відвернула інша людина(не він сам), чашку тримає інша людина - жахливо.


Українська Правда традиційно вибирає не самі вдалі фотографії політиків. Так би мовити, щоби "справжє лице показати"

Хто б не пішов

Костянтин - 16-5-2004 у 02:34

Хто б не пішов, Україна- єдина! І Ющенко- наступний Президент!

Monty - 17-5-2004 у 17:23

Цитата:
Першим відправив користувач Костянтин
Хто б не пішов, Україна- єдина! І Ющенко- наступний Президент!


Я от не розумію, що такого визначного зробив Віктор Андрійович. Особливо останні роки в ВР в якості лідера найбільшої фракції. То напевно особливий прояв майстерного політика - по суті виграти парламенські вибори і ніяк не впливати на рішення ВР (ну хіба трибуну блокувати).

Наразі сумно - таке враження що правильне вибір = взагалі без президента. Бо серед тих хто може пройти в другий тур вибирати просто нема з кого? :(:(:(

fish - 18-5-2004 у 13:28

У нас наразі, нарешті, як у цивілізованій країні тільки два вибори. Продовження режиму або опозиція. Майже консерватори або ліберали :)
Я до виборів підходжу досить цинічно, мені важить тільки це, а конкретний вибір - кого саме, якщо з опозиції - для мене залежить тільки від статистики, хто з них з найбільшою імовірністю зможе пробитися - тому я і віддам голос.

Monty - 18-5-2004 у 17:37

та ніби не все так прямолінійно, навіть та сама опозиція далеко не однорідна. Клан Юлі це одне, а кілька кланів що утворюють НУ - так це зовсім інше. Та сама СПУ з ними блокується виключно ситуативно.

fish - 18-5-2004 у 18:12

я знаю, Monty. Але наразі вибирати для мене - це зажирно. Треба рятуватися. Якщо за якимись достовірними рейтингами я знатиму, що Тимошенко має більше послідовників, ніж Ющенко, я залюбки і без жодних сумнівів проголосую за неї. Якщо "найготичніший політик" Мороз - то за нього. Наразі, здається, найбільше шансів у Ющенка. Я просто розумію, що якщо я віддам голос не досить популярному політикові - мій голос пропаде, він не капне краплею, що камінь точить, кому треба на голову чи то на мінус балів. От про що мова...

Nazar - 18-5-2004 у 19:44

Абсолютно згоден з Танею, та й поступлю аналогічно.
Хіба незгода з "...Якщо за якимись достовірними рейтингами я знатиму..." - це у передвиборчий період треба було провіряти - зараз вже пізно. Вся інфа зараз недостовінра.
Тому я за Ющенка. Більше варіантів небуде у мене!

Олександра Бабяк - 18-5-2004 у 22:29

Компанія Януковича активно працює над "освітленням" його особи. Особливо вищезгадана "пані" Ганна. Будучи прем'єром йому і легше працювати в цьому напрямку. Проте останні події не "на руку", оскільки склади зі боєприпасами вибухають через не дбалість, недофінансування та ігнорування урядом (на чолі якого Янукович) багатьох проблем. Це його рейтинг трішки притормозить. А про "здобутки" України за час його премєрства:lol: краще помовчу, оскільки їм на противагу за останній рік я бачу більше негативів які думаю всі добре знають.
Що ж до Ющенка, то він як кваліфікований економіст може багато доброго зробити.:rolleyes: Питаєте "що зробив зараз?" відповім - можливо, і нічого конкретного (не має тих повноважень, що пан Янукович), та пригадайте його "кроки" в час премєрства. Чи теж нагадати? :D

fish - 19-5-2004 у 09:13

Щодо рейтингів - мені було простіше під час минулих виборів, бо я тоді в лабораторії соцдосліджень працювала і принаймні в своєму місті мала достовірну картинку. А тепер хіба що колєг, які в цій сфері ще працюють, допитати, та й то чи скажуть, в принципі, вони то мають за таку таємницю...

Юрій Миргородський - 19-5-2004 у 14:09

Янукович втратив свій "мозок" - помер Зиновій Кулик. Чи має він ким його замінити? А може намагтиметься стати президентом за допомогою, так би мовити "інших частин тіла" - типу кулаків?

Monty - 19-5-2004 у 21:10

Цитата:
Питаєте "що зробив зараз?" відповім - можливо, і нічого конкретного (не має тих повноважень, що пан Янукович), та пригадайте його "кроки" в час премєрства. Чи теж нагадати? :D

Дійсно цікаво - що зробив. От два роки тому я б також голосував за нього, а зараз точно - ні. Про повноваження я б з вами не погодився - політика це компроміси і треба вміти досягати конструктивного консенсусу - от дивіться на СДПУ(о) - маленька фракція, підтримки громадскості майже нема, ну жодного доброго слова про них не знайдеться, а як вміють свої інтереси відствоювати, а не ставати у пози і розводити руками. При такому наборі кандидатів треба голосувати за того, кому захід кредити давати не буде.

fish - 20-5-2004 у 08:19

Ну-ну. СДПУ(о) у нас таки діяльні. Поспитай тут кого завгодно, в чому вони конкретно проявили свою активність конкретно до нас. Особливо багато хорошого тобі Одарка розкаже, вона то всьо на своїй шкурі мала.

Юрій Миргородський - 21-5-2004 у 08:19

Прочитайте це:
http://aznews.narod.ru/news/otyrjcdzpfkczchfndjq/
Таке, мабуть, можна знайти тільки в Інтернет

Monty - 21-5-2004 у 13:04

Ну так я і кажу от би хоч половину такої енергії та на користь суспільства. Я сам можу розказати про СДПУ(о) цікавого (ну доброго , як ви здогадалися, певна річь нічого). Але ж мова й іде про те що особисто в мене склалося враження що НУ працювати не хоче, а стає в позу. Ну так у житті - той хто стає в позу, той в ній і стоїть тихо в куточку і ні на що не впливає. ІМХО Ющенко зарано себе відчув президентом, закон червоної королеви не відміняли - іноді треба швидко бігти щоб залишитися на місці.

Monty - 21-5-2004 у 13:09

знайшов класний історичний огляд. Точно треба голосувати за тих кому кредити не дадуть :)

Вибачайте, що російскою:
"Вода - товар простой, поэтому и продавать ее следует по-простому: сначала Мировой Банк дает кредит. Потом еще кредит, еще и еще. Когда должник окончательно прогибаться под тяжестью процентов и начинает канючить об отсрочке и послаблении, ему охотно идут на встречу - соглашаются «крышевать». Ставят, правда, небольшое условие: повальная приватизация. Сначала скупают через подставных лиц самые лакомые заводы-пароходы и шахты с рудниками, прощупывая тем самым болевой порог терпимости. Если национальная воля подавлена, население равнодушно и парализовано, то уже на следующем этапе добираются до жизненно важных ресурсов. Таких как вода.

Самый скандальный эксперимент по тотальному подчинению национальной экономики поставили над маленьким латиноамериканским государством Боливия..."

Captivitas - 21-5-2004 у 15:30

Цитата:
Першим відправив користувач Monty
знайшов класний історичний огляд. Точно треба голосувати за тих кому кредити не дадуть :)



А кто в нас з таких є?
Під об"єднаних точно не дадуть, але нгавряд чи в них стане сміливості виступити окремою силою (імхо вони будуть проштовхувати когось провладного).

Чи Юля? :rolleyes:

Балотун (з „Мікроскопа пана Юрка”)

Роман Голощук - 23-5-2004 у 10:46

Олександр Мороз вирішив самостійно балотуватися на посаду президента. Ніби й не виглядає на дурного, а так і хочеться замість тризуба намалювати граблі. Ну невже він забув про Канівську четвірку? Коли його "розвели, як лоха?" Красуватися у компанії з комуністом, кадебістом і кукурудзяним шахраєм. Ну просто, як маків цвіт виглядав. А тепер знову наступив на ті самі граблі. Прикро. Шкода хлопця.

Джерело - Поступ

Captivitas - 24-5-2004 у 10:24

http://news.gala.net/?cat=36&id=146977

Вчора пані Ю. наголосила на найбільш можливій самостійній участі у виборах.

Sergi Adamchuk - 24-5-2004 у 16:56

http://uv.ukranews.com/p4/rating/article.html?id=1351
подивіться двій останні діаграми, на першій "рейтинг кандидатів", на другій "оцінка реальної перемоги"
Внутрішня суперечність очевидна

Sergi Adamchuk - 24-5-2004 у 17:11

http://president.org.ua
Цікавий сайт
там опитування прямо на сайті, за результатами на першому місці (з відривом більше 10% !!!- Хам)
Вже давно я на нього заходив - тоді він був значно скромнішим, і результати опитування зовсім інші були, і написано було там шось на зразок "шукаємо спонсора"..... здається таки знайшли.

Іще цікава особливість. Дивні якісь наші інтернетчики у голосуванні масово голосують за одного кандидата, а на форумі цього ж сайиу всі як один лають його :-)

Андрій Пелещишин - 5-6-2004 у 20:22

Кінах вже на старті

http://pravda.com.ua/archive/2004/june/5/news/1.shtml
Цитата:

Перша загальнопартійна конференція Партії промисловців і підприємців ухвалила рішення рекомендувати партійному з'їзду висунути лідера ПППУ Анатолій Кінаха кандидатом у президенти країни.

Влодко - 6-6-2004 у 01:25

Хочу бачити на посаді Януховича - тоді все ситане на свої місця бандити матимуть пахана в президентах.
єдине побажання щоб такого не сталося - цілий світ засміє

Святослав - 6-6-2004 у 02:50

За віщо ж нам таке щастя? Крім "Сармата" ж нічого не питимем - фу! :(

Влодко - 6-6-2004 у 03:06

це ще не найгірше!

Святослав - 6-6-2004 у 03:10

Так я про інше взагалі не кажу... бр-р-р!

Tempika - 6-6-2004 у 08:05

....ось уявімо, що перед вами абсолютно аполітична людина... газет не читає, тєлік не дивиться, радіо слухає
тільки в маршрутках... ну але не настільки несвідома, бо кожен раз акуратно ходить на вибори і голосує
*проти всіх*... уявімо, вона хоче таки за когось проголосувати в цей раз, - щоб в країні дійсно стало ліпше і все
таке... :-)) то за кого їй тре голосувати... я тут прочитала весь маркетинговий огляд пропозиції на ринку
президентів, і все ж вагаюся... чомусь хочеться проголосувати за юлю, - вона колоритна пані і добре виглядатиме
на презентаціях та усяких там самітах. :-))) а реально? хтось нас зможе протягти до цивілізованого світу, чи так
питання взагалі не стоїть, і це просто забавки можновладців, при яких нам дозволено бути присутніми?
чомусь тримаючи в руках бюлетень для голосування, я завжди почуваюся ідіоткою.

Олександр Ганущин - 10-6-2004 у 09:18

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
.... а реально? хтось нас зможе протягти до цивілізованого світу, чи так
питання взагалі не стоїть, і це просто забавки можновладців, при яких нам дозволено бути присутніми?
чомусь тримаючи в руках бюлетень для голосування, я завжди почуваюся ідіоткою.


О-О-О. Невже все так зле при волевиявленні:)