Форум Рідного Міста

"Молода Україна" вже в Інтернеті!

Молода Україна - 10-11-2003 у 12:13

http://www.molodaukraina.org

Роман Голощук - 10-11-2003 у 13:29

Добре, що з'являються такі інформаційні (мистецько-культурні) ресурси в Інтернеті.
Бажаю Вам багатьох допитливих читачів і яскравих дописувачів!
Обов'язково діліться новинами літературно-мистецького життя і приймайте участь в дискусіях на Форумі!

fish - 10-11-2003 у 14:19

сьогодні я вже маю четверте число (з гордістю) авторський Примірник. Сподобалося найбільше те, що ми потрапили до числа, присвяченого збоченням. Найменше те, що умова першодруків змусила поділитися відверто слабенькими речима. Не з цим я хотіла "прогриміти", не з цим

Ігор Мартинів - 10-11-2003 у 21:42

Браво
Непоганий сайт. Інформаційно насичений.
Особливо сподобалась гола баба на першій сторінці :))

Василь - 11-11-2003 у 08:23

Прочитав 4 вірші нашої Тані (fish) в цьому 4-му номері. В мене гордість за наш форум, що на ньому такі талоновиті та вже відомі дописувачі. Таня, браво.

fish - 11-11-2003 у 09:26

дякую, до вжевідомості мені ще як до Києва рачки. Та й вірші туди попали пріснуваті.
Мартинів правий, дівчєтко на обкладинці нічо так.

Олексій Мачехін - 26-1-2004 у 13:27

Взяв 5-й номер МУ почитати - перші 5-6 статей - про Галичину - ментальність (найперша, в кращих традиціях піонерів), сепаратизм, смерть галичини, її історію, тощо.
Питання - ніхто не знає, це у них номер цьому присвячено чи завжди так?
Доречи деякі статті доволі цікаві особливо де йдеться про греко-католицьку церкву. Якщо знайду в мережі - дам посиляння у відповідній темі.

Captivitas - 26-1-2004 у 14:54

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Взяв 5-й номер МУ почитати - перші 5-6 статей - про Галичину - ментальність (найперша, в кращих традиціях піонерів), сепаратизм, смерть галичини, її історію, тощо.
Питання - ніхто не знає, це у них номер цьому присвячено чи завжди так?


Це в них тема номеру така. Хоча наскрізною темою ісіх номерів (крім першого) можна назвати збочення.
В даному випадку - це інтектуальне збочення.


А з приводу електроної адреси, так вони все на своєму офіційному викладають (адреса в першому повідомленні теми).

Олексій Мачехін - 26-1-2004 у 15:10

Ще не дочитав до кінця, тому про збочення зарано.
Деякі вірші однозначно подобаються.

Скажімо так... певні Четверги виглядають значно збоченіше за цей МУ, хоча ще зарано....

Captivitas - 26-1-2004 у 15:19

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Ще не дочитав до кінця, тому про збочення зарано.
Деякі вірші однозначно подобаються.

Скажімо так... певні Четверги виглядають значно збоченіше за цей МУ, хоча ще зарано....


Я перш за все маю на увазі четверте число, де надрукували нас (тобто запорожців). ;)
Хоча й в першому більш-менш поміркованому не обійшлося без Ульяненко (хоча нічого проти нього не маю. "Вогненне око" навіть сподобалось).

fish - 26-1-2004 у 15:54

я Уляненка не люблю, він занудний у своїх збоченствах. Прочитала те, що було в МУ - зайвий раз переконалася.