Форум Рідного Міста

Перспективи, коли Ющенко - Президент

Grabchuk - 11-11-2003 у 12:19

Може варто відкрити новий тред - перспективи України з президентом Ющенком. Мало би бути цікаво.

Grabchuk - 11-11-2003 у 16:01

Ось, наприклад, таке питання - кого Ющенко запропонує на посаду премєра?
Мій прогноз - Мороза.

Василь - 11-11-2003 у 16:08

Мій прогноз - Порошенко або Тимошенко. Мороза краще спікером.

Олексій Мачехін - 11-11-2003 у 16:10

Мені здається що ділити шкіру живого ведмедя трішечки зарано.

Grabchuk - 11-11-2003 у 16:33

Але ж ділять! Чи сумніваєтесь?

Олексій Мачехін - 11-11-2003 у 16:38

Так, я маю серйозні сумніви щодо президентства ВА, хоча б з огляду на вчорашні події в Сумах (чи Чернігові?)

Василь - 11-11-2003 у 16:41

А в мене навпаки після останніх подій в Донецьку, Сумах пропадають будь-які сумніви щодо президенства ВА.

Олексій Мачехін - 11-11-2003 у 16:49

А Ви ще не знайомі з таким цікавим терміном як "Західний електоральний кут"?

Нормалайзер - 11-11-2003 у 16:54

Прем"єром в Ющенка буде моя теща ;)
То так само реально, як і те, що Ющенко стане президентом ;)

Grabchuk - 11-11-2003 у 16:56

Це Київ + Галичина?

Олексій Мачехін - 11-11-2003 у 16:57

Щось по типу.

Василь - 11-11-2003 у 17:09

Не розумію: чому такий песимізм? Чи ви будете голосувати за когось іншого?

Soyko - 11-11-2003 у 21:23

Цитата:
Першим відправив користувач Нормалайзер
Прем"єром в Ющенка буде моя теща ;)
То так само реально, як і те, що Ющенко стане президентом ;)

А у вас теща взагалі є:sing:

Олександр Ганущин - 12-11-2003 у 11:31

Треба всім говорити про схему Мороз - Спікер, Юля - Прем'єр, і всім вам/нам буде добре. І на найвищому рівні, до речі, також...

Нормалайзер - 12-11-2003 у 11:56

Цитата:
Першим відправив користувач Soyko
[А у вас теща взагалі є:sing:


У нас теща взагалі є ;)


Про "голосувати за Ющенка"

Категорично не буду. Бо:

1.Я не голосую взагалі ні за кого вже давно. Вийнятком були передостанні вибори мера Львова, коли я голосував за Шпіцера, коли вибрали Куйбіду ;) (але, незважаючи на те, я ще ні одних виборів за останні 10 років не пропустив, бачив, як голосують за голову сільради, наприклад в некартних селах Пустомитівщини чи Старосамбірщини :) )
2.Вважаю Ющенка слабким політиком, нездатним зробити зміни.
3.Не хотів би бачити його президентом.
4.Не хотів би бачити на чільних постах будь-кого з теперішніх бажаючих їх зайняти чи тримати.
5.Не бачу, хто б то міг бути...
6.Якщо раптом за Ющенка проголосують - то може бути другий ненайгірший варіант... (В першого ненайгіршого скоро друга каденція закінчується...)

Олександр Ганущин - 12-11-2003 у 12:05

До Нормалайзера
Сподіваюсь, що на вибори таки ходите (це з розряду як агітації - прийдіть, щоб Вашим голосом не скористались інші так і з академічного інтересу).
Вибори Президента не завжди вибір кращого з кращих. Та ще й всім догоди на 603 тис. кв.км. Але обирати таки треба - буде зовсім інша епоха. Думаю новий Президент прийде на два термніи (такі вже у нас стереотипи - треба дати людині попрацювати). І команда його - теж надовго. Найближчим часом союзників та "союзничків" має побільшати. Як ото з Плющем. Отоді і краща буде мова про те, як і хто і які перспектви з Президентом Ющенком.
Даруйте за апріорі Ющенко - Президент. Але темі треду відповідає...

Олексій Мачехін - 12-11-2003 у 12:14

Щодо союзників і Плюща:
Людина що зрадила один раз зрадить і вдруге.

Нормалайзер - 12-11-2003 у 13:20

На вибори ходжу, бо мушу то робити, то частина моєї роботи - то раз.
Частіше таки не голосую (маю відкріплення, і, як в анекдоті - "женє гаварю, шо іду к любовніце, любовніце - шо іду к женє";), якщо ж доводиться голосувати - голосую майже завше "не підтримую жодного" (крім одного разу, біс попутав, - за Шпіцера) - то два.
Думаю, що адмінресурс ще до моменту оголошення "надзвичайного передвиборчого стану" знайде альтернативу Ющенку (і навіть зона західного електорального кута дасть отому визначеному кандидату купочку голосів)- то три.
Думаю, що не Ющенко буде третім президентом України - то чотири.
Якщо б мене спитали, хто ж буде, можливо - Дон. Поясню відразу чому: адмінресурс не ставить на кандидата, яким неможливо маніпулювати, впливати, тримати в узді. Ющенко й вилетів з прем"єрства саме тому... А Дон - абсолютно прогнозована особа, зав"язана на бізнесах і.т.д., тобто - болових точок у нього, а , отже, податливості - стільки, скільки треба...

А без адмінресурсу ні один з кандидатів поки що не став президентом. Оскільки то залежить від громадянської позиції виборців (а вона не змінилась з часу останніх виборів) - так буде й на найближчих виборах.

Marjana Pjecuh - 12-11-2003 у 19:49

Голосувати за Ющенка тики думаю, вартує. Принаймні, зарпади, цікавості. А що ж воно дійсно буде потім. Бо наразі я собі цього прото не уявляю. Невже у нього знайдеться засобів і сили звільнити всіх і призначити совїх людей. Та й влада псує людей. І влада -- дуже велика спокуса, щоб нею не скористатися. І дуже вірогідно, що, можливо, сам Ющенко не сподіватиметься на те, що будуть робити його люди, коли прийдуть до влади. Окрім того, він підбирає людей не дуже розумно за приципом "приходіть усі, всіх прийму". То зараз вони всі такі нібито хороші на фоні такої поганої влади, оскільки їм нічого не залишається як банально її критикувати.
Та в команді Ющенка і зараз є люди, які на своїх попередніх посадах "нарубали достатньо дров".


Хоча, дісно важко віриться. що влада допуститься до такого, що пропустить Ющенка. Але, швидше за все, до того часу вона проробить такі схеми, що їй і за Ющенка буде затишно на посадах, які в сукупності матимуть більше впливу, аніж президент.

Рост - 13-11-2003 у 11:20

Мої думки.
1. Ющенко - най даний момент найсвідоміша людина в Україні. З тих людей, які хоч трохи афішують свою діяльність. Може є й інші, але я про таких не знаю.
Тому вибору, крім Віктора Андрійовича, нема.
2. Надіятись, що він самотужки прийде до влади, в боротьбі з нинішнім апаратом - марно. Він мусить мати у своїй команді впливових саме в тому сенсі людей. І це його в`яже по руках і ногах, але це реалії.
3. Все могло би бути інакше, якщо б населення України було більш свідомим, хоча би більш думаючим. Або, щонайменше, більш патріотичним не на словах, а на ділі. На жаль Ющенко мислить такими категоріями, до яких багато хто не доріс. Тому його не розуміють, вважають недолугим, слабким і т.п.
А Кучма (чи подібний варіант) - нікчема, в порівнянні з Віктором Андрієвичем. І тут є два моменти за нього - він простий, прогнозований і зрозумілий - раз, його можна назвати дураком, потішивши своє его (ну, ще би, ти розумніший за президента!) - два.

Будувати рожеві мрії, пов`язуючи свтле майбутнє (при чому близьке майбутнє) з президенством Ющенка не варта, Рим не одразу будувався, тим більше, що корупційний спадок величезний. А я вже так і чую: "Ну що, прийшов ваш Ющенко до влади - і що змінилося?"

Я надіюсь лише на Милосердя Боже на Україною, бо, боюсь, більше надіятися нема на що.
А Віктору Андрійовичу хочу побажати сили і любові.

Василь - 13-11-2003 у 16:49

Не згодний з Нормалайзером, що Ющенко слабкий політик. Навпаки, повірте, тримати вкупі таких різних людей не кожний зможе. А щодо ВР, то скоро багато хто з більшості побіжить до ВА.

Grabchuk - 13-11-2003 у 17:51

Нормалайзер - Ви явно лестите своїй тещі.

Обговорюємо, чи стане Ющенко президентом, чи ні.
Але, повертаючись до назви треду, чи є в присутніх якісь прогнози щодо змін в житті держави за його президенства? (можливо якийсь негатив?)

Я,наприклад, в одному впевнений на 100%, що на своїх пресових конференціях Ющенко не заявить нічого подібного:
"Вихідний день, грам 150 [випиваю]. Заспокоюєшся, знімаєш всю напругу. І цілий тиждень знову воюю. І нема проблем. Може, частіше буває, якщо є для цього приводи, делегація чи ще щось".

Нормалайзер - 14-11-2003 у 17:44

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Нормалайзер - Ви явно лестите своїй тещі...



Скоріше - Ющенкові. ЙОму до моєї тещі - ше збирати підлиз і зрадників - не перезбирати...

То, до речі, й панові Василю відповідь: а ви впевнені, що то він їх тримає? Не навпаки?

В дійсності, я б щиро хотів, щоб ВА переміг на майбутніх виборах. Але трошки песиміст я...

Олексій Мачехін - 14-11-2003 у 17:56

Знаєте чим відрізняється писиміст від оптиміста?
Писиміст:
-У, не стоїть!
Оптиміст:
-Ха! Але ж як висить!

Так от, сподіватись треба на краще.

Grabchuk - 14-11-2003 у 18:56

Нормалайзер
Чесно кажучи, на місці Ющенка я б в свою команду назбирав значно більше "...." - політиків, яких східноукраїнський електорат сприймає як своїх.