Форум Рідного Міста

Хто з українських політиків "найготичніший"?

Чарівник з міста Гамельн - 12-11-2003 у 13:37

"Готи є серед студентів, політиків та неформалів, митців та бізнесменів - в усіх колах суспільства" © Віталій "Stranger" Федун, CD Українська Готика Vol. 1.

От мені і стало цікаво, хто ж це серед наших політиків є справжнім "готом"? :-)


Black Flowers Please...

Чарівник з міста Гамельн - 12-11-2003 у 13:39

Особисто проголосував за Юлію Тимошенко :-)


Black Flowers Please...

Круціфукс. - 12-11-2003 у 13:50

Мені, коли я вибирав, за кого голосувати, чомусь згадався кліп Майкла Джексона "Трилер". Як в одного з зомбі на ходу рука відвалилась! Отже, голос за зомбі. #Z

fish - 12-11-2003 у 14:17

готичне - це похмуре, з гострими кутами, темне, населене пацюками й усім єством спрямоване наверх. По-моєму, на татуська схоже ;)

Odarka - 12-11-2003 у 14:20

Я проголосувала за Мороза, бо не зрозуміла питання :(

Чарівник з міста Гамельн - 12-11-2003 у 14:59

> Я проголосувала за Мороза, бо не зрозуміла питання

Хід думок, як мінімум, геніальний!


Black Flowers Please...

Східняк - 12-11-2003 у 16:38

Здається зрозумів хто такі готи, тому теж проголосував за Мороза. За своє життя він зробив, принаймні, готичний вчинок - опублікував плівки Мельниченка. Тим самим викопав собі могилу як політику. А Юля, як на мене, досить успішна для "готки". А додав би ще до цього списку Степана Хмару. От він мабуть "найготичніший", найпохмуріший в Україні.
Папік він теж на літеру "г", але не гот, скоріше "гоблін". Але то вже з іншої казки.

<Відредаговано - Aнекдота видалено>

Андрій Пелещишин - 12-11-2003 у 17:49

Ваш анекдот порушує декілька правил Форуму, і я прошу такого більше не писати. Інакше доведеться видаляти.

Андрій Пелещишин - 12-11-2003 у 17:53

А взагалі готи - то просто германське племя початку нашої ери(давно вже розмазане історичним процесом по Західній Європі), і навряд чи хтось з наведених політиків є готом.

Чарівник з міста Гамельн - 12-11-2003 у 17:56

>Ваш анекдот порушує декілька правил Форуму, і я прошу такого більше не писати.

Sorry, що втручаюсь... але, цікаво, які саме? В режимі цитування можна використовувати будь-яку мову, а слово "гоблін" нічим не гірше від слова "зомбі" :-)


Black Flowers Please...

Андрій Пелещишин - 12-11-2003 у 18:31

- Персональна образа на Форумі
- іноземна мова

Цитування тут є вкрай слабим аргументом. То може бути з опери "сам придумав - сам процитував".

А про зомбі - я просто не розумію, про що там. Якщо є порушення правил - прошу повідомити по у2у

Marjana Pjecuh - 12-11-2003 у 19:27

"Завжди дивитися на темні сторони життя, не закриваючи на них очі. Знати правду і похмуро іронізувати з неї" (з філософії готів) - дійсно, ряд опозиціонерів багато говорять про темні сторони життя України. Але то не готика, а бажаня стати президентом. Крім того, ніхто з них не іронізує похмуро, а посміхається, бо одна із запорук того, щоб сподобатися виборцям -- посміхатися, бути відкритим для людей і т.д. Готика у політиці взагалі неможлива. Бо політика - це боротьба за владу і це гра на публіку. А готам це невластиво. Вони шукають правду і боряться за неї в самому собі, а не грають на публіку.

Чарівник з міста Гамельн - 12-11-2003 у 19:34

Та ладно... Навіщо ж НАСТІЛЬКИ серйозно! :-)


Black Flowers Please...

Marjana Pjecuh - 12-11-2003 у 19:57

Сорі. Я просто сприймаю форум як серйозний димскусійний сайт. Тому і рідко пишу, бо не завжди, щось серйозне і розумне в голову лізе. А також не завжди знаходжу тему дже ціваву для себе. А бо ж знаходжу, але мене від тої теми вже болить голова, бо в той час як вона зєявляєтсья на форумі, я про все вже детально напишу в газеті.

Нормалайзер - 12-11-2003 у 20:20

В сенсі, пропонованому на лінку - ні один з політиків і близько до готів не стоїть. Не голосуватиму...

Східняк - 12-11-2003 у 20:42

Політика - то не завжди боротьба за владу. На щастя серед політиків залишилось трохи ідеалістів. І серед можна пошукати тих, хто не грає на публіку. Скоріше то буде або правий або лівий радикал. До речі вони активно використовують готичну символіку. Чомусь згадав Корчинського. Але "знати правду і похмуро іронізувати з неї" певне не про нього. Він занадто цинічний, занадто публічний і занадто самозакоханий, щоб бути "готом". Хоча використовує готичні елементи в своєму іміджі.

Олександр Ганущин - 13-11-2003 у 11:50

Підтримую Нормалайзера. Та і не потрібні готи у політиці...

kallisto - 23-11-2003 у 14:36

Як на мене, питання просто висмоктане з пальця і говорити про готичність одного чи іншого політика (принаймні в Україні) не доводиться. У нас надто слабкий та одноманітний політикум. От Віктор Андрійович - то Месія, Кучма - то вічний Татко, про решту не маю що сказати. Я проголосувала за Ющенка, але тому, що підтримую його.

Dmy - 23-11-2003 у 15:49

Цитата:
Першим відправив користувач kallisto
От Віктор Андрійович - то Месія


kallisto, Ющенко - не Месія (дякувати Богу), він просто нормальна фахова прибиральниця сміття - саме те, що треба. Нашим людям лише лампочку над під'їздом вкрутити - ту, яка, начебто, й так мусить там горіти, та простежити, аби ніхто її знов не викрутив, тоді вони й самі шлях намацаюуть.
Але це, здається, вже інший тред, мабуть варто туди переповзти.

kallisto - 23-11-2003 у 17:00

Та ні, Месія - то жартома. А якщо ж поритися в інеті, то ще і не таке можна знайти про Ющенка. Просто Месія - мені подобається найбільше.

Dmy - 23-11-2003 у 17:35

Цитата:
Першим відправив користувач kallisto
Просто Месія - мені подобається найбільше.

Ну так, справді, слово файне. Місія Месії - за-мЕсити різних гадів!

kallisto - 23-11-2003 у 19:16

:D :cool:

fish - 24-11-2003 у 09:02

не пам"ятаю, чиє було оповідання в Кур"єрі Кривбасу (хто не знає - унікальний літературний часопис з на диво низькою ціною підписки) але там йшлося про чувака, який, заблукавши в пізньому метро, потрапив до Львова і стрів такого собі старого мольфара, який мав купу придатних для ворожіння часточок політиків (там волосся, нігті)... І був у нього слоїк з аббревіатурою НН (Надія нації) ;) То вам замість Месії. І не пащекуйте, бузувіри! :)

Василь - 24-11-2003 у 09:19

Чесно кажучи надоїли теревеньки, що люди вважають Ющенка месією, як народ розчарується і т.д. з вуст всяких там шуфричів і тому йому подібних.
Ющенко - просто єдиний нормальний політик, який себе достойно веде, толерантно, не влаштовує ніяких провакацій, одним словом справжній демократ, тому з його приходом до влади очікується серйозний прорив до світових стандартів, в першу чергу людських, моральних. Крім того він сильний економіст. За це все народ його й любить.

Dmy - 24-11-2003 у 15:06

Цитата:
Першим відправив користувач fish
не пам"ятаю, чиє було оповідання в Кур"єрі


Прошу пані, зважаючи на резюме - то Ірванець, "Львівська брама", здається. Окрім чудового журналу КК вміщено в "Очамимрі" того самого автора, як на диво. :P

Dmy - 24-11-2003 у 18:22

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Чесно кажучи надоїли теревеньки, що люди вважають Ющенка месією... Ющенко - просто єдиний нормальний політик... Крім того він сильний економіст. За це все народ його й любить.


Ну, прошу! А хіба хто проти? Власне, про це і мова, принаймні з мого боку (пост 23/11, 15:49). Просто намагався зазначений трюізм наповнити поетикою сміттєзвалища. :rolleyes:
Єдине, в чому сумніваюся, що поспільство цьомкатиме ВікторАндрійовича за те, жи він "сильний економіст" :)

fish - 25-11-2003 у 08:56

2Dmy правда, так і є. Просто там були поряд два оповідання, і в обох так чи інакше завуальовано згадували Ющенка. Мені вони й сплуталися. Звичайно, Ірванець, могла б і за стилем згадати...
P/S Треба тебе таки колись при нагоді з моєю Мартою познайомити, а то вона там, на дикому Сході, скніє без продвинутого українського оточення...

Captivitas - 25-11-2003 у 11:42

Найготичні мабуть Мороз та Симоненко. Бо прагнуть ще когось переконати, що їхні ідеали ще чогось вартують.

Dmy - 25-11-2003 у 12:56

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Найготичні мабуть Мороз та Симоненко. Бо прагнуть ще когось переконати, що їхні ідеали ще чогось вартують.


Це ти так жартуєш? :) У Семена ідеали?! :D
За свою тривалу біографію ще не стрів жадного компартійного функціонера, в якого були би хоч якісь ідеали. Останніх, що щось таке мали, постріляли у 38-у.

Як на мене, при обговоренні правильні ймення вже прозвучали:
найбільш схожий на готичного (із більш-менш відомих) - Хмара;
то, що намагається виглядати на готичного - Корчинський.

Dmy - 25-11-2003 у 13:05

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Треба тебе таки колись при нагоді з моєю Мартою познайомити, а то вона там, на дикому Сході, скніє без продвинутого українського оточення...


А чого вона ніц не дописує?


  1. ми тут занадто розумні (неправда - є і не занадто) :);
  2. ми тут занадто тупі (неправда - є і не занадто) :);
  3. ми тут занадто нецікаві (неправда - якщо декому тицьнути смолоскипом під ніс - починає відповідати неймовірно цікаво) ";);
  4. боїться, що на Місті забракне місця (неправда ... власне, не знаю, треба в пелещишина спитати) :rolleyes:

Східняк - 28-11-2003 у 19:56

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
А взагалі готи - то просто германське племя початку нашої ери(давно вже розмазане історичним процесом по Західній Європі), і навряд чи хтось з наведених політиків є готом.


А були ще й остготи, держава яких існувала на території України десь так у IV cт. н.е. То може хто з їх нащадків є серед українських політиків. А в Криму готи зуміли зберегти свою ідентичнісність найдовше - до 16 століття. Хтось з кримських політиків має бути готичним. Напевне Грач.

Андрій Пелещишин - 28-11-2003 у 22:54

Ну я в принципі про них і писав.
Остготи покинули Україну під тиском слов'янських та гунських племен, практично не залишивши тут сліду. І мігрували в ту ж Західну Європу, з якої перед тим прийшли. На території України вони затримались не довше ні ж сто років. Ну хіба в Криму. А потім туди прийшли татари, і на тому їхня історія добігла кінця.
І ходили вони, до речі, табуном. Табуном прийшли, табуном пішли. І жодного індивідуалізму (на який так акцентують сучасні "готи" ) у них не було і не могло бути розвинуто.

А якщо Грач - гот (у нормальному етнічному значенні слова - бо новочесне просто недоступне моєму розумінню), то я напевно ... Навіть фантазії бракує щось придумати.. :)

fish - 1-12-2003 у 18:21

2Dmy
все набагато простіше: має вкрай обмежений доступ до мережі.

Пропозиція.

Nazar - 23-1-2004 у 10:39

Пропоную обговорити наступне голосування:

За кого з громадських діячів та політиків вам найбільше соромно?

Якщо підійде, то пропоную зробити шось на зразок гіт-параду, тобто виносим свої пропозиції негідників, і потім їх обголосовуємо.
Для цікавості пропоную не включати явного сорокарічного лідера:), бо то і так зрозуміло, що він би переміг. Але тоді без уваги залишаться корчинські і ко і т.д.

Ну як?

Captivitas - 23-1-2004 у 13:12

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Пропоную обговорити наступне голосування:

За кого з громадських діячів та політиків вам найбільше соромно?

Якщо підійде, то пропоную зробити шось на зразок гіт-параду, тобто виносим свої пропозиції негідників, і потім їх обголосовуємо.

Ну як?


Якщо чесно, то найбільше соромно за кумпанію "політичних грантоїдів", що сподіваються на вічну підтримку Заходу (і не лише моральну, але й фінансову). :(

З давніх подій можно визначити "магічну четвірку", яка так і не спромоглася проіснувати навіть до середини передвиборчого строку.

Олексій Мачехін - 23-1-2004 у 13:13

Чом би й ні?

Nazar - 23-1-2004 у 13:16

Ну тоді заводи нову тему, та й почали.
Але бажано, щоби хтось не подавав якісь особисті образи, а так. в принципі від народу, від держави...

Captivitas - 23-1-2004 у 13:22

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Ну тоді заводи нову тему, та й почали.


Ну от сам і відкривай, на правах господаря думки;):sing:

Східняк - 23-1-2004 у 23:03

Гарна ідея!
Я так розумію треба вносити діячів, у яких риніше вірили, а потім розчарувались.
Вже був названий Корчинський (особисто я б його не назвав). Спробую продовжити - Княжицький, Богуцький (обидва з ІСТV), Марчук і як не дивно також Кравчук (не сподівався, що він стане маріонеткою СДПУ(0). Мер Києва - Омельченко. Ющенка я б не поставив у цей список, а от більшість з його оточення - так.
Всю верхівку обох Рухів (Костенка, Удовенка).
Можу додати ще публіцистів типу Мирослава Поповича або Вадима Скуратівського.

Станкевічас Сергій - 24-1-2004 у 17:57

Цікавіше було б вияснити, за кого нам не соромно.

А то складеться враження, що в основному в укр політиці все нормально, але подекуди ще зустрічаються деякі несвідомі елементи , що іноді роблять вчинки за які нам соромно.