Форум Рідного Міста

Адміністрування WinXP

Sergi Adamchuk - 14-11-2003 у 08:37

Поставив на домашньому ПК Віндовз ХР, але не знаю як аналогічно попереднім NT системам прописувати доступ користувачів та груп до папок


Іще одне WinXP англійська+RussianLanguagePack+SP1, чи можна на неї поставити UkrainianLanguagePack?

Рост - 14-11-2003 у 09:31

1. В панелі управління - утіля "юзери і групи". Все, як в НТ/2000.

2. Я так розумію, що український пак ставиться тільки на російську вінду. А ще казав народ, що там переклад припаршивий.
А нащо тобі російська/українська? Англійську використовуй, звикнеш з часом.

Рост - 14-11-2003 у 09:40

Тьху, неправильно прочитав. Вірніше - неуважно :)
Там якась дурна система - типу треба переміщати потрібні папки в "Общі документи"... Чесно кажучи, до кінця не розбирався.
А взагалі, як на мене, краще поставити собі 2000 і не морочити голову.

Sergi Adamchuk - 14-11-2003 у 09:49

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Тьху, неправильно прочитав. Вірніше - неуважно :)
Там якась дурна система - типу треба переміщати потрібні папки в "Общі документи"... Чесно кажучи, до кінця не розбирався.
А взагалі, як на мене, краще поставити собі 2000 і не морочити голову.


То якраз буде морока вінду переставляти... я вже море софта понаставляв.... вже краще я жінці адмінстраторські права дам... я просто поставив програмульку (ну кривувато трохи написана, видно файли відкриває для читання і писання, а прав писати у юзера нема) - вона у програм файлез, як це можна перенести у "общі документи"?
Хоча тут у сусіда на роботі теж ХР стоїть, але він у домені є, тому із правами у нього те саме як в 2К........
блін.... може я лоханувся і коли ставив вінду, то форматнив диска як ФАТ....

Ihor Byra - 14-11-2003 у 10:45

А навіщо тобі дома змінювати права користувача. Взагалі зроби один вхід з правами адміна для себе і всіх домашніх.

Sergi Adamchuk - 14-11-2003 у 11:16

Цитата:
Першим відправив користувач Iggorini
А навіщо тобі дома змінювати права користувача. Взагалі зроби один вхід з правами адміна для себе і всіх домашніх.

Шоб було :)
А якщо серйозно, щоб менш досвідчені юзери не напсували нічого в системі.
В ХРшці взагалі прикольно, при старті з"являється список користувачів, ще й з фотками (48*48) і вибираєш під ким заходити, а ще можна перемикатись між сеансами, не закриваючи сесії інших юзерів... чом би не побавитись.... я навіть, 9-місячній доні екаунт завів.... :)))

Ihor Byra - 14-11-2003 у 12:03

------------------------------------------------
я навіть, 9-місячній доні екаунт завів
-----------------------------------------------
Класно!!! :) :) :)
Я в себе дома не робив такого. Просто попередив всіх, що ці диски ви можете рухати, а в цей (С:\) навіть не заходьте. Але здається там вже хтось побував. Буду також робити для всіх окремий вхід. :)

Олексій Мачехін - 14-11-2003 у 12:08

Зауважте! Якщо забороняти доступ до с: то користувач не зможе проінсталювати програми і донечка може залишитись без забавки поки тато на роботі :(

Ihor Byra - 14-11-2003 у 12:17

Я думаю, що донечка ще без татка не може грати якусь комп"ютерну гру :)

В ХP відчувай себе як вдома!

Павло Тимофійович - 2-2-2004 у 22:08

Просто супер + інтерфейс XP.
Відчуваєш себе як вдома.
Зайдіть по цьому лінку і стягніть:
http://mail.rambler.ru/Redirect/www.microsoft.com/downloads/details...

Дякую!

Як заборонити досуп до диску A: в ХP ?

Павло Тимофійович - 2-2-2004 у 22:13

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
1. В панелі управління - утіля "юзери і групи". Все, як в НТ/2000.

2. Я так розумію, що український пак ставиться тільки на російську вінду. А ще казав народ, що там переклад припаршивий.
А нащо тобі російська/українська? Англійську використовуй, звикнеш з часом.

Переклад хороший, але не повний. Шкода...:(