Форум Рідного Міста

Мій перший СD

Captivitas - 17-11-2003 у 14:30

Хтось пам"ятає, яким був перший диск (не обов"язково ліцензійний)?
Цікаво подивитись з чого починався цей розділ. :sing::sing::sing:

Captivitas - 17-11-2003 у 14:32

Що стосується мене, то це були: запис з джаз-фесту "Харків-Хайфа"та "З янголом на плечі" Марії Бурмаки.

Наталка - 17-11-2003 у 17:50

Білий альбом "Бітлз" - пам’ятаю, як зараз :)

Dmy - 17-11-2003 у 18:30

Перший CD був із програмним забезбеченням (чи то системний, чи Реаніматор якийсь - треба удома подивитись). Із музичних: або Iltestamento Півнів, або Псі Акваріуму.
Чесно, не пам'ятаю. Чом би кілька років тому не спитати?

Олекса Мандрівник - 17-11-2003 у 20:31

Соромно казати, але перший мій CD містив WinNT Workstation 4.0 + Win95 (2 в одному) від вуйка Білла.. :-(

Олексій Мачехін - 17-11-2003 у 20:43

Чого це соромно? Я теж спочатку софт купував.
"15 хвилин на Excel" диск називався і містив 95 англійську та повно офісних прибамбасів. То було року так 98-го мабуть.

fish - 18-11-2003 у 08:28

ого! цікаву тему закинув Дмитре!
Мій перший диск був "Пікнік" із Запорізьким оркестром, майже-не-купований. Річ у тім, що вони, проїхавши з нашим оркестром тур Україною і записавши альбом, повернулися, властиво, віддячити місту творчим вечором (тобто, не стільки музики, скільки спілкування з залом, запитання тощо). І кожен, хто купив квиток, одержував до нього ще й компакт-диск. Власне, увесь невеличкий наклад було поширено саме так - ексклюзивна річ. Тоді я вперше усвідомила, що, хоч диски можу слухати лишень на робочому місці, це зручніше, ніж касетки зі слабенького диктофона.

Василь - 18-11-2003 у 08:44

ССС "With a little friends from my help", бо на аудіокасетах його не було і немає.

Volodymyr - 18-11-2003 у 13:52

вся добірка "акваріуму" на двох cd в mp3 - піратський...
мандри "роменсеро про ніжну королевну" - ліцензійний...

fish - 18-11-2003 у 14:11

та, а куплений направду - це демка Нечитайла (Пропала Грамота). Був особливий сенс в тому, що саме заплатити за диск, і то безпосередньо автору. Якщо виб"ється в люди (а він заслуговує на це), ще матиме доволі випадків, коли на його творчості заробок матиме хто завгодно крім нього самого...

Юрій Сєров - 18-11-2003 у 15:07

Я здається купив збірку ABBA. Неліцензований звичайно ;)

Східняк - 18-11-2003 у 19:10

В мене одними з перших ліцензійних дисків були 5-10 справжніх американських дисків, які я купив за 1гр50коп за штуку на розпродажу (разом з коробочками). У той час піратських дисків майже не було, а непіратські коштували 25-30$. Це були зовсім невідомі (навіть в США) виконавці, в основному рітм-енд-блюз, реп, латина. Я ще зараз деякі з них з задоволенням прослуховую. А з українського здається "Там де нас нема" Океанів.

Круціфукс. - 18-11-2003 у 19:33

Для мене це (по-моєму) була mp3-колекція Jethro Tull. Досі не володію жодним аудіо-диском!

Worman - 18-11-2003 у 21:59

Першим був, здається, Pink Floyd в МР3, або щось з того сорту.

Цитата:
Першим відправив користувач Круціфукс.
Досі не володію жодним аудіо-диском!


Після придбання акустичної системи порядної цінової категорії перестав MP3 "нагромаджувати". Сухо, часом тріщить, порівняно з аудіо-дисками, звук як з консерви... :(

Чарівник з міста Гамельн - 19-11-2003 у 00:20

Мій перший CD (взагалі) - "Лучшие Стратегические Игры 94-95". Як зараз пам'ятаю :-)

Перший Audio CD - якщо не помиляюсь, Enslaved - Blodhemn. Піратський, звичайно.


Black Flowers Please...

kallisto - 20-11-2003 у 18:46

А я купила на Петрівці (для тих, хто не знає - це книжковий ринок, де живуть пірати) диск Океану Ельзи "Я на небі був". Це мабуть був перший диск.

Тарас Сокальський - 22-1-2004 у 18:00

Worman:
> Після придбання акустичної системи порядної цінової категорії
> перестав MP3 "нагромаджувати". Сухо, часом тріщить, порівняно з
> аудіо-дисками, звук як з консерви…
А то часом не саундкарта винна? Зроби простий тест – відграбай
аудіотрек в .wav і в .mp3 зі стандартними параметрами (stereo 16bit
44.1kHz) і порівняй звучання .wav з аудіотреком і з MP3. Якщо
залізо відповідне, то .wav не повинно відрізнятися від аудіотреку,
якщо ж .wav наближається до MP3, то діагноз підтверджений.

Asmera - 23-1-2004 у 21:59

MP3-шний диск "Наутілуса" з усіма альбомами, історією групи, архівом кліпами , тесктами, акордами тощо. Він був просто суперовий!!! Він і зараз у мене є :) Спричиняє постійні черги серед друзів :lol:

Любко Ремінецький - 17-4-2006 у 15:25

А моїм першим був "In Kastus" Кому Вниз, в Дзизі, пам'ятаю, за нього 42 грн. відвантажив.

Яндрух - 18-4-2006 у 08:10

Коли не зраджує пам'ять, то - Енніо Моріконе, дводискова збірка. (А, може, і зраджує... можливо, якийсь із "love ballads" або ж "Cure"..:-)
Ну, але враження - звичайно, якнайприємніші і щонайтепліші від прослуховування його!
Купив... здається в тій крамничці, що надолі Зеленої, поруч із спортоварами (лижне спорядження тощо). А, може, і в одному з музмагазинів, що на Гнатюка... Вже й не пам’ятаю... 10 грн, здається. А може, і 13 (бо ж 2 диски)...

А пригадуєте інші "точки" продажу дисків? В центрі, на пр-ті Свободи, поруч із фешенебельним бутіком (юро селексьйон, зд.), в одному із закапелків продажу мобільного причандалля торгував муздисками синок Мосесова (той, що має свою програму на львівській хвилі) - досить такий нормальний був там у нього асортимент!
А на Шевській - "метро" було таке: у ньому, в такому псевдо-готичному стилі, продавали якісь захіповані чуваки :o (рекламний ролик тоді озвучував місько барбара: мо', то його був магазин, або його приятелів?). Здається, Лякрімозу там придбав. Ну, мо, ше там шось... (як сказав уже, годі й пригадати всього того...)
Ше-м багато купляв у Мінську: там сервіс у ті часи був не до порівняння з львівським... (а ви кажете, Білорусія!..)

То були часи "ініціативи" в львівському ефірі... Не виключено, що підо впливом того радія складався світогляд багатьох...