Форум Рідного Міста

Власюкові казочки

fish - 18-11-2003 у 10:18

Чи ви колись чули казки лірника Сашка - себто, О. Власюка, лірника, що працює іще й з гуртом Вій?
А якщо комусь із вас поталанило то чути і бачити вживу, - такі вже точно зрадіють новині: десь наприкінці місяця вийде у продаж альбом казочок. Їх там буде чотири, але довгі. Я вже з літа смикаю хлопця, що їм робить сайт, аби сказав, коли то нарешті буде!

http://www.radiosvoboda.org/programs/30/uk/2003/10/2988907D-592B-48... - подробиці.

Олексій Мачехін - 18-11-2003 у 10:22

АААААААААААААААААААААА!!!!
ХОЧУ!!!!!

fish - 21-11-2003 у 12:13

пан Власюк отримав тираж CD "Казки лірника Сашка".
Альбом записано й видано за рахунок автора, а отримані кошти повністю підуть на видання наступного диска із цієї серії.
Всього Сашко планує видати 4 CD.
Також цей матеріал вийде на аудіо касетах.
CD "Казки лірника Сашка" можна замовити у нас на сайті.
В Києві диски продаються на Майдані Незалежності, на ринку "Петрівка" (ряд 16 місце 6)

Олексій Мачехін - 21-11-2003 у 12:17

Навіть не уявляєш як я тобі вдячний.

fish - 18-12-2003 у 18:58

сьогодні отримала поштою, слухала... направду гарна штука! чотири казочки, пісеньок багато... Хоча мені трохи й шкода було такого польового варіанту, де всі звуки можливі видобуваються тільки з ліри (тут, звісно, і музичних інструментів усяких цікавих багато, і звуків...) але все одно казки захоплюючі, всім рекомендую.

Олексій Мачехін - 21-12-2003 у 20:26

Сиджу, слухаю.... Фішко, з мене чоколадка :)

Bullet - 22-12-2003 у 08:22

to fish:
дякую за лінк :)) тепер маю що малювати на канікулах :-)))))

Наталка - 22-12-2003 у 14:22

Ці казочки - просто Диво! :)

MartinkaDP - 25-1-2004 у 02:39

Казочки - лялечка! Дякую, Фішечко! Роксоляна ще не все чула, але теж дякує. А пісні - то окремий супер. Я їх усіх обожнюю.

Nazar - 7-2-2004 у 10:31

Тут ще один лінк та згадки.
І мені здається, що мої здогади що до автора коментаря є вірними:)



Львівська Газета

Яндрух - 7-2-2004 у 20:12

Так, той лірник Сашко - струйовий чувак! Його казочки й байочки - здається, для дорослих. Але для дітей згодяться також. Нехай виховуються на укр. казках, а не на всякій "замуленій фігні" з телевізора.
Я, пригадую, теж в дитинстві казки читав "запоями": "Чарівна торба", "Таємниця скляної гори" та ін (вже й годі пригадати назви) приковували увагу на цілісінький вечір аж допізна!
Та й зараз просто приємно прочитати/перечитати гарну укр. казочку!

fish - 9-2-2004 у 18:43

Назаре, ну, ніде не сховаєшся! :)

Олексій Мачехін - 28-7-2007 у 22:47

Минуло доволі часу, щоб всі посилання цієї теми, нажаль, застаріли.

Тим часом світ побачили вже три диски казок Лірника Сашка і до виходу готується четвертий.
З метою ознайомлення загалу я міг би викласти одну-дві казки в мережу в wma-форматі або презентувати зміст всіх трьох дисків.

Практика показує, що малечі казки дуже подобаються, та й дорослі слухають ті записи із захватом.

Лєна Дадукевич - 19-11-2007 у 23:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій Мачехін
Минуло доволі часу, щоб всі посилання цієї теми, нажаль, застаріли.

Тим часом світ побачили вже три диски казок Лірника Сашка і до виходу готується четвертий.
З метою ознайомлення загалу я міг би викласти одну-дві казки в мережу в wma-форматі або презентувати зміст всіх трьох дисків.

Практика показує, що малечі казки дуже подобаються, та й дорослі слухають ті записи із захватом.


О! У мене маська підростає, то може б десь ті казочки перехопити можна було?:sing: З мене чеколядка...