Форум Рідного Міста

Навчальний курс. Критикуйте

Рост - 18-11-2003 у 14:12

Уже неодноразово я бачив тут повідомлення, що з певних причин читачам важко орієнтуватись в Форумі.
Щоб полегшити перші кроки було створено навчальний курс "Як працювати з Форумом Рідного Міста". Цей почин був схвалений Андрієм Пелещишиним, тепер віддається на ваш суд.
Конструктивна критика, виправлення стилістики, орфографічних помилок, якщо такі ще залишились, приймаються з радістю.

fish - 18-11-2003 у 15:28

най будуть посилання на всі розділи скрізь, щоб не вертати щораз до змісту

Рост - 18-11-2003 у 15:56

Рибці - дійсно, врахую. Дякую.

marco - 18-11-2003 у 17:14

Невірне тлумачення поля Мета в розділі Реєстрація http://netguy.ridne.net/misto.ridne.net/chapt-2.html
Про це я писав у свій час http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=603
Тут мається на увазі AOL Instant Messenger (AIM)
Напр. див. вище в пості від Рибки під жовтою іконкою з чоловічком AIM лінк aim:goim?screenname=познаходити
Дивимося в досьє Рибки, там написано
Мета: познаходити усіх львівських музикантів

marco - 18-11-2003 у 17:26

2Андрій Пелещишин: пропоную цей некоректний переклад виправити і в самому форумі.

2 NetGuy: забув подякувати за добру роботу :-)
Що би ще варто було дописати:
- розділ Сьогоднішні повідомлення (я переважно в інші і не ходжу)
- маленький лікбез по ВВ кодах
- різниця між створенням нової теми і відповіддю
- призначення кнопок правка, цитата, звіт
- як зробити голосування
- використання поля Quick Reply (які при цьому є обмеження)
- ... так потрошка і мануал на кілька томів вийде ;-)

Рост - 19-11-2003 у 09:37

2 marco
Я не знав про ту мету :)
Тре буде виправити. Андрію, так що там писати? :)

Всі побажання слушні і я цим займаюсь. Просто воно, зараза, забирає багато часу. Здається - ну що тут робити! А кожен розділ забрав по пів дня мінімум.
Так що, як кажуть, далі буде... мануал на кілька томів :)

kallisto - 19-11-2003 у 17:19

Класно, думаю, що тим, хто вперше сюди потрапить, буде легше розібратися.

Гурман - 31-1-2004 у 11:05

Все має бути організовано так, щоб все було ясно як удень,
і зрозуміло останньому із тупих.
І в цьому можуть допомогти лише новачки.

Рост - 25-2-2004 у 18:27

Розділ 5. Служба приватних повідомлень.
Може, якісь помилки знайдете, а то в мене вже очі не бачать.
http://netguy.ridne.net/misto.ridne.net/index.html

Captivitas - 26-2-2004 у 15:21

У мене з"явилось питання: що таке Avatar (URL), може теж треба роз"яснити у посібнику?

Олексій Мачехін - 26-2-2004 у 15:25

Аватар все одно не працює :)

Олексій Мачехін - 26-2-2004 у 15:28

В курс попав наталчин підпис :)
Ще моє досьє, тестове повідомлення НетҐаю і модераторські інтерфейси.

Є проблеми з 13 малюнком. Ще точніше його нема :)
:saint:

Captivitas - 26-2-2004 у 15:33

Дуже все легко зрозуміти.
Якісний навчальний продукт.
З першого разу запам"ятовується послідовність дій. ;)

Рост - 27-2-2004 у 09:40

Дякую за зауваження.
Я просто забув його скопіювати, того малюнка.
Тепер він уже точно "спеціяльно для тебе" ;)

Аватар - це така собі картинка, посилання на яку можна задати в тому полі. Мала би бути фотографія дописувача.
І потім вона виводиться в досьє... Або не виводиться... :)

Святослав - 18-5-2004 у 04:13

Моє шанування панству.
Непогано було б, якби інформація про надходження до привату (u2u) відображалася би згори на будь-якій відкритій сторінці - дуже зручно, не треба спеціально заходити до профілю, одразу бачиш, чи є нові листи.
Таким чином працює, наприклад, форум http://www.jsotech.com

Mon respect.

Рост - 18-5-2004 у 08:50

Воно так і є. І про це описано в курсі, ви неуважно читали (чи взагалі не читали). Тільки в зв`язку з появою реклами на форумі відображення цього повідомлення перенесено з правого верхнього кутка (як там описано) в лівий: http://www.netguy.ridne.net/misto.ridne.net/temp-u2u.gif

Святослав - 18-5-2004 у 09:39

Дуже дякую, я напевно справді неуважно читав. До того ж повідомлення з'являється тільки, якщо скринька не порожня, тож я його шукаю-шукаю... :)

Merci!

Святослав - 19-5-2004 у 06:12

До розгляду шановних господарів пропонуються такі можливі зручності:
- при наведенні курсору на назву треду у списку щоби з'являвся рядок із датою створення цієї теми - одразу видно, який час уже триває обговорення;
- у нижній частині будь-якої сторінки висвітлювати перелік присутніх саме у цій гілці / цьому треді - бачиш, хто на цей момент читає поруч із тобою.
Такі можливості, імхо, дуже зручні, тому, як ваша ласка, було б непогано їх тут упровадити.

Mon respect.

Олексій Мачехін - 19-5-2004 у 07:30

Лишилось знайти людину, що:
1) Досконало знає архітектуру форуму
2) Витратить свій час на доробку/тестування/впровадження змін.

Рост - 19-5-2004 у 08:58

Прошу прийняти до уваги.
Проект, на разі, не комерційний, грошей не приносить, одні витрати, тому знайти людину, яка б займалася вдосконаленням Форуму як основною своєю роботою немає можливості. В Адміністрації ж Форуму часу на це не вистарчає. Тому зараз вносяться зміни лише до суттєвих речей, а дрібні удосконалення відкладаються на потім. З часом, думаю, ситуація зміниться, тоді і до дрібних приємностей руки дійдуть.

vovka - 22-7-2004 у 22:25

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Прошу прийняти до уваги.
Проект, на разі, не комерційний, грошей не приносить, одні витрати, тому знайти людину, яка б займалася вдосконаленням Форуму як основною своєю роботою немає можливості. В Адміністрації ж Форуму часу на це не вистарчає. Тому зараз вносяться зміни лише до суттєвих речей, а дрібні удосконалення відкладаються на потім. З часом, думаю, ситуація зміниться, тоді і до дрібних приємностей руки дійдуть.

Ну чому , людину знайти можна, було б бажання :)
Тільки захотів ознайомитися з двіжком, почав шукати як завжди з самого популярного форума РУНЕТА, і зразу же наткнувся: http://forum.ru-board.com/topic.cgi?forum=22&topic=0138#1
:baddevil:
Далі не шукав :) Раз хаків купа, то треба їх крутити :) І аватари включити, хоча б маленькі 100х100. Картинки ж кешуються, їх можна відключити, та і 5-7 кб небагато.

Андрій Пелещишин - 22-7-2004 у 22:44

Вовка, при всій моїй повазі, що треба, а що не треба - це вже мені вирішувати.

vovka - 22-7-2004 у 23:08

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Вовка, при всій моїй повазі, що треба, а що не треба - це вже мені вирішувати.

Ну там же смайл стояв. Форум же для людей, от я і пропоную крутити. Прислухатися чи ні, то дійсно, вам вирішувати. А лінк знайшов випадково, по ключовому слову XMB, спеціально не шукав...
Ок. Трохи вже офтоп..

Tempika - 23-7-2004 у 07:45

...людоньки, нічо не міняйте!... ніяких *стрілок при наведенні* і тири пири... я так тішуся, що цей
форум працює в Нітскейпі, і весь час боюся, що присобочать тут щось модернове, і мені прийдеться
купувати новий комп, щоб поставити інший віндовз... :-))))))

dr.Trollin - 23-7-2004 у 23:26

от ще що є.
певно щось я не додивився, або таки нема??
Як задати витягення усіх нових поповненнь не "за сьогодні"
а , приміром, за отих кілька день (тиждень), що мене не було мережно?