Форум Рідного Міста

Сумка vs. Хвіст

Круціфукс. - 19-11-2003 у 14:31

Щось форум мертвий вже третій день. Час розпочати нове голосування.

Отже... якщо перед Вами стоятиме вибір - відростити собі хвіст або сумку на животі (а-ля кенгуру) - якому варіанту Ви надасте перевагу? Аргументи "за" і "проти" заохочуються.

Це все.

fish - 19-11-2003 у 16:30

сумку на пузі... причому повнофункціональну, щоб дитина там розвивалася до "товарного вигляду", а тоді сама собі любесенько вибиралася.

kallisto - 19-11-2003 у 16:59

А якщо я ні того, ні того не хочу!!!
Мене страшить думка, що на моєму животику буде якась жахлива сумка або ззаду буде теліпатися хвіст. Бррррр

fish - 19-11-2003 у 17:07

а я собі чудово уявляю людей з цілком функціональними і гармонійними хвостами...

kallisto - 19-11-2003 у 17:10

2 Фішка. А я ні. Жахливе було б видовище. А що твої люди будуть робити з отими хвостами?

fish - 19-11-2003 у 17:54

а уяви, якщо хвіст - це частина тебе, що він - як твоя рука чи нога. Може, без нього людина б зле тримала рівновагу (випадково втративши хвоста) чи незграбна була б на поворотах... мало що... Діти чіплялися б хвостом за паркан, коли їх би вели робити щеплення, Дівчата фарбували би хвіст і робили на ньому пірсінг, хлопці займалися б гузкобілдінгом... мали б такі накачані хвости, а професійні спортсмени віджималися б на хвостах. Мами забавляли би хвостом малят, лоскочучи їм носика китичкою. Підлітки й молодь користалися б привітанням хвостами (і мали би ще достобіса пристойних і непристойних жестів хвостами). Професори показували би хвостами на таблицях і мапах, а програмісти перестали би скаржитися, що деякі комбінації клавіш незручно натискати...

Круціфукс. - 19-11-2003 у 19:08

Хвіст і музикантам пригодиться! Тримаєш в руках, скажімо, гітару, співаєш, а хвостом обхопив палицю і грюкаєш нею в тамтам

fish - 20-11-2003 у 08:19

еге, от і я кажу, а які акорди можна брати! Гендріксу не снилося.

Олексій Мачехін - 20-11-2003 у 10:24

Ні, Жень, тобі б тендітний смугастий а-ля тигр хвостик пасував би :)

ЗОРЯНА - 20-11-2003 у 13:09

Я за сумку. В хвіст взимку зимно буде, а сумку сховати можна під шубою:)І більш функціонально виглядає сумка.

Чарівник з міста Гамельн - 20-11-2003 у 13:22

Хм... а чому асортимент запропонованих нашим Янголом халявних плагінів обмежується лише хвостом та сумкою? Як на рахунок таких незамінних в домашньому господарстві речей, як хобот та бивні?

Маючи хобот можна, наприклад, носити бревна не гірше від Леніна, а маючи бивні - в два рази швидше набирати текст на клавіатурі :-)


Black Flowers Please...

kallisto - 20-11-2003 у 18:15

Мене чомусь жахає думка про це. Мені люди й так подобаються...

dr.Trollin - 20-11-2003 у 22:41

Ото власне по тематиці.

http://lib.ru/RUFANT/SHUMIL/slovo_1.txt
С Л О В О О Д Р А К О Н Е
О Д И Н О К И Й Д Р А К О Н
...
Поразительно! Ни Сэм, ни Лира не хотят иметь хвост! Крылья
хотят, а хвост - ни в какую. Десять минут демонстрировал полезность и незаменимость. Соглашаются, что дракону хвост нужен, дракон без хвоста - какая-то лягушка пернатая. Но человек с хвостом - урод. Надо будет спросить мнение Тита Болтуна.
...
Тит, ты бы хотел иметь хвост? Как у меня.
- Сэр Дракон, ты не обижайся, но вы что, сговорились посмеяться над старым человеком, или пари заключили? Сначала Сэм спросил. Потом Лира. Теперь ты. Ну зачем мне хвост? Мне бы волос на голове побольше, да лет двадцать скинуть. А хвост - он только в дверях застревать будет.
- Ничего, ты, Тит не понимаешь. Потому у вас, людей, с женщинами сплошные недоразумения. Вот представь, подходишь ты к девушке, и она загибает хвост вот так. Неважно, что она говорит, но сразу ясно, она тебе рада. А если сделает вот такое движение, без слов понятно,
проваливай, пока когти не выпустила. Убедил?
- Да в том-то и дело, что люди всегда стараются закрыть свою душу на десять замков. А на тебя, сэр Дракон, как посмотришь, сразу все ясно. Готов спорить на семь желаний, что сегодня у тебя зубы болят.
- Не буду я с тобой спорить, у меня всего одно желание осталось. Вырастить клюв как у дятла. Чтоб ни одного зуба не было.
- - - -
Павло Шуміл - рулєззззззз :-)

ярка-дзвінка - 20-11-2003 у 22:43

Ну, кілька торбинок в мене є. А от хвіст - то вєщ! :)

Тарас Сокальський - 26-11-2003 у 15:11

Хе-хе… Фантазери ви всі. А як на мене, гарна тепленька борода – річ доступна, практична і дуже актуальна (зима ж на носі!!!)

VJ - 26-11-2003 у 15:44

А я вважаю, потрібні обидва :)