Форум Рідного Міста

Help Me with my server!!!

TIMON. - 28-11-2003 у 23:12

Здраствуйте,
у мене така проблема я налаштував свою машину як сервак, мій друг конектиться до мене, звязок є, але ми неможимо бачити компютири як по локальній мережі.
Windows XP Home Edition - здається все роблю правельно, доступ до дисків відкриваю, але щось невиходить.
Прошу якщо хтось зможить чимось допомогти буду дуже вдячний.
TIMON.
E-mail:timon_911@rambler.ru

rost - 28-11-2003 у 23:37

Я щось маю великі сумніви, що Windows XP Home Edition можна налаштувати, як сервак. Але мережу ви повинні бачити anyway.

А пінгувати один другого ви можете? Якщо так, то спробуй Start/Search/ Computers or people і набирай ім"я компютера колеги.

Олексій Мачехін - 29-11-2003 у 10:19

Треба прописати ір адреси однієї маски. Наприклад 192.168.7.100 і 192.168.7.50
І ще обов'язково в налаштуваннях мережі вказати одну групу.
Якщо підключення через мережну карту не через хаб, то кабель необхідно обжати не 1 в 1 а по хитрому. Зараз, нажаль, не пам'ятаю розпайку.

TIMON. - 29-11-2003 у 12:46

Дякую за швидку відповідь, але живемо ми в різних кінцях міста і зєднуємося ми через звичайний модем та телефонну лінію, про пошук компютера через IP адресу мені відомо , але коли я пишу там IP клієнта мій комп його просто не знаходить.
Точнісінько так робить і клієнт він пишеть IP сервера, але нічого немає.
Раніше якось все виходило , але після переустановки вінди вже не виходить, можливо щось треба зареєстувати в NetBios???

Рост - 1-12-2003 у 16:08

1. Використовуйте тільки tcp/ip. З ним значно простіше.
2. Присвойте інтерфейсам ip-адреси з одного класу, наприклад 192.168.1.1 і 192.168.1.2 кожен з маскою 255.255.255.0
Після конекту попінгуйте інтерфейс один одного. Для цього використовуйте утіліту ping. Наберіть в командному рядку ping 192.168.1.1(2) - 1 чи 2 - залежить від комп`ютера. Ви набираєте адресу товариша, він Вашу.
Якщо пінг скаже, що хост недоступний, шукайте причину в налаштуваннях протоколу чи модема.
Якщо пінг проходить, про це свідчитимуть чотири рядки різних циферок :), спробуйте побачити ресурси Вашого товариша в "Мережевому довкіллі". Краще, щоб комп`ютери мали одну і ту ж робочу групу, в сенсі - належали до однієї групи.
Ну і треба, щоб ресурси були розшарені.

Рост - 1-12-2003 у 16:20

І ще. Я вибачаюсь, що непроханий звертаю на це увагу.

"Не" з прикметниками пишеться окремо, якщо йдеться про протиставлення. Не такий, а сякий.
У випадку "неофіційний портал" - писати слід разом.

Рост - 1-12-2003 у 16:52

:)
Мене поправив наш почесний з почесних академік. Як сказав, за принципом бумерангу.
Не "вибачаюся", а "перепрошую" :)
Так що перепрошую за вибачаюся :)