Форум Рідного Міста

Віталій Кличко проти Кірка Джонсона

Роман Голощук - 5-12-2003 у 10:51

6 грудня у Нью-Йорку відбудеться боксерський поєдинок між Віталієм Кличком і Кірком Джонсоном. Кажуть, що Льюїсу не вдасться завершити кар’єру доти, доки він не зустрінеться з переможцем завтрашнього двобою.
Телетрансляція та „1+1” 7 грудня о 7:00 та 22:40.

Нормалайзер - 5-12-2003 у 21:19

Джонсона представили на ТВ двома моментами:
1.відправив за канати Маскаєва
2."Брудний" боксер, не гребуючий ударами нижче пояса, за що навіть був дискваліфікований

Добре, що нема шапкозакидальництва в коментарях, є надія, що Клічкові підібрали, нарешті, достойного суперника...

Мій прогноз: Клічко, нокаутом, не раніше 5-го раунду.

Юрій Сєров - 6-12-2003 у 14:14

Мій прогноз - перемога по очкам.

Роман Голощук - 7-12-2003 у 08:15

Боротьби не вийшло!
Кличко переміг нокаутом вже у другому раунді!
Ну що, тепер час повторно збити пиху з Льюїса (якщо він звичайно не "шуганеться" і вирішить таки битися).

Остап Іванович - 8-12-2003 у 15:58

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Боротьби не вийшло!
Кличко переміг нокаутом вже у другому раунді!
Ну що, тепер час повторно збити пиху з Льюїса (якщо він звичайно не "шуганеться" і вирішить таки битися).

Як сказав після матчу Форман тепер у Льюїса не має вибору.

Captivitas - 8-12-2003 у 16:33

Але пройшла вчора по радіо інформація, що Льюїс вирішив вийти на "пенсію". Тому "він вішає рукавички на цвях" (майже цитата).
У такому випадку партнер Кличко буде обиратись на конкурсній основі.

Dmy - 8-12-2003 у 17:38

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
пройшла вчора по радіо інформація, що Льюїс вирішив вийти на "пенсію". Тому "він вішає рукавички на цвях" (майже цитата)

Щось подібне сказав представник Люїса на післяматчовій прес-конференції. Але Кличкі ще роки зо 2 тому зазначали, жи перестали слухати, що Люїс каже, бо у нього думки змінюються щотижня.
Цитата:
Першим відправив користувач Остап Іванович
Як сказав після матчу Форман тепер у Льюїса не має вибору

Але забув уточнити, якого саме.

Остап Іванович - 8-12-2003 у 18:01

Форман сказав що Льюїс повинен вийти на ринг, що у него немає тепер чим відмовитись, ще він був у захваті від того що Віталій вийшов на ринг після травми, він вважає що то було трохи за скоро.

Dmy - 8-12-2003 у 18:51

Цитата:
Першим відправив користувач Остап Іванович
Форман сказав що Льюїс повинен вийти на ринг, що у него немає тепер чим відмовитись, ще він був у захваті від того що Віталій вийшов на ринг після травми, він вважає що то було трохи за скоро.

Нажаль, Форман Люїсу не тато рідний і навіть не дільничий - го можна не слухати. :(
А "заскоро", можливо, на рингу було дещо інше - можна було ще трохи тамтого негра помасувати, а то, як на мене, еавіть у порівнянні зі своїми останніми матчами він був занадто тлустий. :D

Юрій Сєров - 8-12-2003 у 19:29

Справді, боротьби не вийшло. Можливо було б ліпше, якби все закінчилося так само, але раунді так в 6--7му.
А все решта чудово. Думаю, Люїс буде битися, при умові, що йому запропонують добрі гроші.

Наталка - 8-12-2003 у 19:37

Не можу претендувати на звання фахівця, але вважаю, що супротивника слід "добивати", коли є можливість - хоч в 1 раунді, хоч в 12. Бо то така справа непевна - десь відступив, десь вирішив потягнути до № раунду, але супротивник - теж боксер, і якщо дістане тебе, може бути пшик...
Бій мені сподобався.
А огляд бою "Кличко-Люїс" (сподіваюсь, можу назвати його першим :) ) я чула від дядька із Закарпаття, коли їхала в поїзді до Ужгороду (саме наступного дня після бою). То було щось, я вам доповім! Зібрався весь вагон, розповідалось голосно, та єдине, що я втямила: "Він ще годен був, та де, дохтур сказав: "нє", а він з тово злий, кричить "Шо таке?", та гди його слухали, але ж і крові було!". Десь так :)
Я дуже чекаю другого двобою.

Юрій Сєров - 8-12-2003 у 19:39

Я мав на увазі, не тягнути до 6-го раунду, а щоб сила суперника, дозволила Віталію перемогти його після 6-го раунду.

Наталка - 8-12-2003 у 19:42

Зрозуміло. Що ж, тоді є ще одна причина чекати бою "Кличко - Люїс". ;)