Форум Рідного Міста

Ох, важко тепер спамерам!

Рост - 9-12-2003 у 10:36

Як викручуватись доводиться! Цитата:
_________________________________

КУPCЫkqgfekyqn ejoikeEPИ_КАНСКОГО qpimlvjfzaГЛИ_СКОГО в МOCKВЕqkmecmdg txbcdboizfpckh svpkiz jjgjmnhibn eoxeycw bxozw

ТЕЛ qscwue 9 9yrzwzuavb 5 - восемь 2- четыре 1
wlaxrkubff gdhzfdcfpe fzstl awjkatb

ТЕЛ mhsny 9 девять 5ezeidygtye - восемь 2- четыре 1
rnewxlfi mhnxjoxf twbsmils ldxgugoc

ТЕЛ gafhu 9 9 пять - восемь 2vlhsu - 4 1
tuumpvsiyo nkmbe oaejbb rbuytyq
_________________________________

:lol:

Дмитро Тарасов - 9-12-2003 у 12:13

Зменшення читабельності зменьшує шанси щось Вам продати . :) Так що результат наведенної спроби обійти спам-фільтри - користувач сам видалить не дочитивши.

ЗОРЯНА - 9-12-2003 у 12:17

І мені прийшло точно такого ж змісту:) А ще купа російського політичного спаму щодня прилазило, це певно було пов'язано з їх виборами.

Східняк - 9-12-2003 у 23:11

Вітаю ми з вами в одній спамерській базі. Мені теж такий лист прийшов, інколи вони дуже тішать. Так десь півроку тому мені хотіли продати 3 пасажирських літаки здається ТУ-134. Я після того став себе дуже поважати.

Dmy - 10-12-2003 у 19:25

Цитата:
Першим відправив користувач Східняк
Вітаю ми з вами в одній спамерській базі. Мені теж такий лист прийшов, інколи вони дуже тішать.

Це із пропозицією "не голосувати за дрібні партії, які все'дно не пройдуть"?
Я послухався і не голосував :sing:

Андрій Пелещишин - 10-12-2003 у 20:10

Що цікаво, що "збочуються" з текстами повідомлень лише "курси американського англійського". У них якась локальна війна з російськими публічними поштамтами. А поштамти усі зусилля по боротьбі з спамерами витрачають на цей центр. А інші спамери живуть спокійно. І їхні листи не підлягають такій жорстокій фільтрації.

Рост - 11-12-2003 у 09:41

Та бо той лінгвіч центр найбільше усіх дістав, він був найнаглішим :)