Форум Рідного Міста

Допоможіть налаштувати мережу!

TIMON. - 10-12-2003 у 21:39

Здраствуйте,
допоможіть бо це мене вже дістало!
у мене два компіка Celeron 2200 та Pentium 133 я хочу зеднати їх в простеньку мережу через виту пару.
Я вже другий день кумарюсь з цим і до мене ніяк не доходить як розібратись з масками і айпі адресами.
Може хтось знає де можна найти детальну документацію про налаштування мережі.
буду дуже вдячний.

Рост - 11-12-2003 у 09:35

1. Я так розумію, що то без хаба? Патчкорд кросований? Бо з прямим вони один одного не побачать.
2. Присвоюєш одному компу адресу 192.168.1.1, другому 192.168.1.2, в обидвох маска 255.255.255.0
Все, більше нічого не треба.
Ну і само собою, щоб були інстальовані мережеві клієнти для мереж мєлкософт.

Зважай на операційну систему

Павло Тимофійович - 2-2-2004 у 21:24

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
1. Я так розумію, що то без хаба? Патчкорд кросований? Бо з прямим вони один одного не побачать.
2. Присвоюєш одному компу адресу 192.168.1.1, другому 192.168.1.2, в обидвох маска 255.255.255.0
Все, більше нічого не треба.
Ну і само собою, щоб були інстальовані мережеві клієнти для мереж мєлкософт.

Вибачте хочу додати:
3. Зважай на операційну систему, XP це класно, але якщо на карточках нема знаку сумісності з XP то добре працювати не буде. (мав таку проблему поки картки не змінив) Зважай на п.1 це важливо, якщо Хаба немає!

A PRIORI - 19-2-2004 у 12:42

вроді і карточки також мають мати однакову логічну топологію (це написано на карточках) дві карти з топологією Ethernet i Token Ring не зєднаються (хіба через комутатор або маршрутизатор міжіншим щоб провірити чи кабель кросований потрібно подивитися на обжимку на двох кінцях, якщо оранжевий колір міняється з зеленим то кабель кросований якщо два кіці однакові то кабель прямий) ...

Fgoblin - 20-2-2004 у 10:11

Ще додам, що ХП - вкрай зле працює з мережею.
Став на 133 пень 98SE, на Celeron або 2000 або 98. В принципі, навіть під досом можна мережу зробити, якщо буде бажання - пиши, розповім.

Рост - 20-2-2004 у 10:31

Я не скажу, що вона "вкрай зле працює з мережею", але вона є торжеством технології "ви тільки тисните кнопку, а все решта ми робимо за вас", яку я для себе не хочу ніяк прийняти, бо вона, на мій погляд, ущербна.
Але щоб я ще не зміг налаштувати машину під ХР в мережі, такого досі не було. Тому, не все так зле в гамериканському королівстві.
А під досом - кому це зараз потрібно?

Данило Кропивницький - 7-1-2009 у 08:44

TIMON зробив мережу чи ні? Якшо ні пиши.

Тарас Гулка - 7-1-2009 у 21:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Данило Кропивницький
TIMON зробив мережу чи ні? Якшо ні пиши.


:sing::sing::sing:

На дату першого поста подивіться.
Хоча, хто його знає, може TIMON вже п'ятий рік над мережею париться :lol: