Форум Рідного Міста

РОК-Альтернатива

Юрій Карашівський - 11-12-2003 у 13:05

Прочитав ДУЖЖЖЖЖЖЖЖЕ ХОРОШИЙ матеріал знаної тут людини про фестиваль "Рок Альтернатива" у Львові. І знаєте, я йому вірю. Чоловік на 2500% правий у тому, що пише.

Здається, в нашій країні на рівні мас-культури сильно спортворене поняття як самої "альтерантиви", так і "інді"-музики загалом. Як можна називати інді-фестивалем "Рок Альтернативу", якщо самі ці поняття є суперечливими? Адже інді-музика і альтернатива - і особливо в наш час - це два протилежних напрямки музики, які охоплюють абсолютно різні слухацькі аудиторії? Одним словом - читайте і не погоджуйтесь. Або читайте - і погоджуйтесь. Я на фесті не був, але з огляду на список учасників - навряд чи пішов би на нього. Бо форма аж ніяк не відповідає змісту. А це для мене важливо.

fish - 11-12-2003 у 16:37

дякую, я сама хотіла кинути лінк :)

Odarka - 11-12-2003 у 19:10

Я чула як Орест Смішко дістава за не Альтернативність фестивалю "Альтернатива" від кількох людей - це були Тарас Чубай, Олег (Джон) Сук...
А Орест сказав. що не було з кого вибирати, ось так...

Наталка - 11-12-2003 у 19:22

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
А Орест сказав. що не було з кого вибирати, ось так...


Справді? А мені здається, що це якраз той випадок, коли поганому танцюристу дещо заважає... Не сприймаю я таких виправдань! Немає з кого вибирати? То яка ж "Альтернатива"? Альтернатива чому? :o

Odarka - 11-12-2003 у 20:59

Я чула хороші відгуки про те як там виступили "Вій" та "Кому вниз". решта груп я не ввжаю альтернативними.Коли відкрився найперший фестиваль "Альтернатива", то там були дійсно супер-альтернативні групи "Неборакрокбенд", "ЯЯЯ"...далі не буду називати. але це було супер. япригадую. тоді навтіь "ВВ" приїхджало, вони грали справжній рок, про "Плачів" вони тоді грали дуже важк свої речі. наівдміну від тепер...Півні також були суперові. Драглайн, туди попсовики взагалі не попадали, було кльово і назва була оправдана, але тоді цим всім займалися інші люди. які були фанатами цього дійства, цього фетисвалю, а не просто робиши на цьому ім'я. :)

Юрій Карашівський - 12-12-2003 у 18:48

як на мене, подібні фестивалі, я кщо вже на них дали гроші, мають готуватись інакше: шукати треба музику по Україні. Чому не запросили Хамерманів? Де Квадраджесіма? Де ...іДМГ? Чому не було ФОА-ХОКА? Як не потрапили в списки ХВК чи Назад Шляху Немає!!!!! ????

Організаторам величезний фак треба поставити. З переліченими мною командами все б і коштувало дешевше. І як можна робити фестиваль альтернативи у велотреку, де звук літає як навіжений??? Та жоден звукоінженер його там не впіймає. Я був на "МАйбутнє України" на "Спартаку" - це інакшим словом як сідниця не назвеш. Так що шукайте тих організаторів і пояснюйте їм, що мистецтво вимагало, вимагає і буде вимагати самопожертви і розуму. Інакше нікому то не трееееееба....
Одним словом, справжня альтерантива залишилась за бортом. Фестиваль зробили для "своїх". Хіба Моторола альтерантива? Коли вона такою була? 7 років тому. Коли грала "Революцію". Одним словом, альтернатива повинна бути альтернативною. А не солянкою скрябінів-біликів-півників...