Форум Рідного Міста

Коротке самоінформування по ключу "серйозні знайомства"/ "шу...

dr.Trollin - 14-12-2003 у 00:04

вітаю Форумців. Заповнював я ото Реєстраційну картку по ключу "серйозні знайомства"/ "шукаю дружину" на: < http://12.com.ua " Сайт знайомств України">.
То й подумав собі - а чом би і тут не покласти??
Навряд чи форумна аудиторія є значно вужча від отої, що на той сайт знайомств зайде, хоч і явно дещо не така вуськоспеціялізована :) Але-але... :-)

Так що: по розділу/графі " Розкажіть про себе і ту людину, яку шукаєте" я ввів таке:

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Шукаю людину, що була би вірним/надійним супутником у нашому (такому часом непростому) житті.
Основне у котрому (імхо) -- щирість душі і повна впевненість у прикритті спини партнера.

Сам-то я -- науковець (інтель) -фізик/експериментатор (тепер у Львівській Політехніці).
Наразі активно займаюся отою наукою (і надалі то планую), а тому, від обраниці би ще було потрібно деяке порозуміння до ускладнень, що за собою веде співжиття з такою людиною (фактично - примирення з тим, що у житті сімейства неминуче буде ще одна жінка - пані/панна Наука).
Тому (звісно,- на скільки то є можливим для жіноцтва, :-) -- я ж бо таки реаліст) було би Дуже бажаним відсутність тої хвороби, ревнощами званої.
(принаймні хоча б відсутність її різновиду "хворобливі ревнощі", та й викликана ж вона невпевненістю у собі, переважно. А як ти невпевнений/вагаєшся у собі - то як до тебе спиною у бою повернутись??).

Теж вельми шанованим моментом у подрузі було би відсутність фанатизму. У будь-якій його видозміні (моральний/релігійний/побутовий/національний/культурний/статевий). У теперішньому швидкозмінному світі (хм... варіативному/варіятському/варіюючому) фанатизм - як більш м'яка видозміна зомбованності стає занадто заторможуючим чинником. Особливо на стрімких поворотах, котрими лише і можна пройти незанадто рівну дорогу життя без втрат, а навіть і з прибутком.
Додатковим моментом (тісно пов'язаним з попереднім пунктом) є належний мені достатньо високий рівень толеранції/порозуміння. Точку зору я можу зрозуміти багато кого /(багато яку). Сприйняти її - то інша справа, але зрозуміти - то так. Напевно.

Важливим є теж те, що одним з неформальних девізів (що отримані мною у спадок від поколінь пращурів - хазяїв )- є "жити скромніше, ніж можеш собі то дозволити". У стратегії - то є цілком непогано і сприймається усіма безумовно. А от щодо практики :( Це таки мушу підкреслити. Не те, щоб скочувався до дурної скаредності, але марнотратства дужжже не одобрюю.

Щодо загальностандартних пунктів.
_Здоров'я_.
нормальне, загалом (як раніше казали -- "зуби ще вісі цілі" :-) хоча "карієс -то звір" :-( ).
Статевоспроможний (як у житті/коханні, так і у розмноженні).
Родина по обом гілкам мала достатню тривалість життя і низький рівень генетичних пошкоджень.
_Культурність_.
Матом не говорю (хоч часом і треба б), укоханий прокльон - массарракш.
Танка складати не вмію, але в органний зал - ходжу з приємністю. Люблю інструменталку, з перевагою джазу та класики, хоча і сучасних не гидую. Раммштайн+"кому вниз" при кермуванні самоходом на довгій дистанції - саме те. Попса - фе, але лиш тому, що вона фе, а не тому, що попса (Бітлз з Фредді Мерк'юрі - то ж теж де-факто попса..., але ж!).
Правда (на жаль) співати і на піанінах грати не умію ;-( .
Читаю (з художнього) все, що друковане, перевагу, втім, віддаю SF, особливо її науковій модифікації - різнобарвність/різновимірність погляду на світ дає додаткову нагоду як насолодитися його барвами, так і завважити неявно виступаючі ( і непорідку отруєні) шпичаки/гачки.
Рівень гумору -- високий (деколи занадто), але не плоский.
_Спортивність_
фанатом не є. Не маю участі уболівання за гру інших. Сам подекуди управляю: біциґль (ака велосипед), зрідка - гірські лижви, спортивне володіння мечем (хребет треба тренувати).
_Наркотики_
нуу... !!сало!! ще й як з свіжим чорним хлібцем і сильно солодким міцним чорним чаєм - о-о-о! :-) ,
шоколад (гіркий, чорний), добрий чай з кавою. То вживаю.
А от популярних релаксантів (спиртомістких, никотинових), рівно як і сильнодіючих модифікацій - ні.
Останнє - може і добре (правда не для ФіліпМорріс і іших наркоторговців), але у всьому є ж і недолік - "як сам не п'є, то ж і не нАльє". П'яна жінка... значно паскедніше виглядає за такого ж чоловіка.
А щодо паління у жіночої частини люду :-/. Якщо ще цілувати попільничку можні (хоча і не з захопленням), то ризикувати алергічними/астматичними наслідками у майбутньої дитини - не хочу!
(та ще й жінкам з від наркотичної залежності з чисто біологічних причин і відвикати ж важче :( )

Загальний мій ментальний абрис можна теж розгледіти за моїми повідомленнями на форумі "Львів. Форум Рідного Міста" (адресу не вказую через заборону сайтовказування адміном сайту), де я живу під ніком "dr.Trollin".

*Підсумовуючи*
До вжитку б/м придатний, але і подругу би м' хтів придатну
здорову (щоб здорових дітей народила і цей шалений темп шаленого життя витримати змогла б)
вірну/надійну
світлу, веселу і щиру (принаймні до своїх),
горду і не марнославну/пихату,
з практичним змислом і не хтиву/зажерливу/ліниву,
розумну (і не в стилі Кларочки Новікової "это ж какой умной надо быть, чтоб дурочкой выглядеть", а просто розумну -- тут йдеться навіть не про освітній ценз, але щоб хоч трохи, хоч у багатообіцяючій потенції була _мудрою_ жінкою).
Воно може і забагато хотілося би.
Але ж мені йдеться не про спільне мешкання для економії, або заради втішення статевих потреб, але ж про довготривалий (_дуже_ б хотілося доживотний) союз.
Спілку, де не страшно відкрити/віддати іншому ні гаманець ні душу ні честь.
Де _буквально_ розуміють слова Назаретянина "возлюби ближнього, як самого себе" (а не лиш як спустошену примовку, у релігійних закладах мздоімними фарисеями проголошувану) -- як те, що треба за потреби ближнього піклуватись з віддачею/забуванням себе (знаючи/чуючи/відчуваючи нутром, що і інший то ж теж практикує) чи в статевому акті чи в праці, чи на балу чи в чорному лихові.
І не тому, що от хтось (хай би й бог/родич божий) то якось казав, але по простій причині
- ти сприймаєш друга/подругу як себе-ж
як частину себе ж,
як крило себе,
взаємопроникним як Інь і Янь.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

(з надією) - мо кого зацікавить?

Юрій Марків - 14-12-2003 у 17:36

Після такого детального опису потреб здалося би оголосити тендер з описом майбутнього утримання ;)

dr.Trollin - 14-12-2003 у 19:07

ну так. але не тендер, бо:
-1-
не в режимі ж прямого доступу обговорювати фінансові питання??
І поза тим "майбутнього утримання " -- (:-/)
я що домогосподиню шукаю??
я щукаю подругу/партнера.
"утримання"... по суті факт, але ж не по інтонаційному забарвленню.
"кошти на сім'ю" ну то щу тако-сяко.
"утримання" порібне для курви (ну гейші, нехай).

-2-
нащо мені та особа, що Задуже увгу на гроші звертає.
(скрадливим шепотом) а може я цей, мильйонер прихований :)


А загалом - то: на Майорку не хвататиме (і взагалі у Карпати краще!! :) ),
але на вирощення дитини(дітей)
і забезпечення на випадок аварійних ситуацій (капітальні нагромадження)- так.
У мене виховання базове у цьому ключі.
Тому, власне досі і не одружений, бо не міг того _на напевно_ гарантувати при моєму фахові.
(научництво тепер не занадто щедро фінансується, якщо дууууже не крутитись).

dr.Trollin - 17-12-2003 у 18:29

згідно з дозволом співкореспондентки - кидаю на форум
очищену від Привату (загальнокультуральну/неприватну частину) листовну дискусію
щодо мого посту.

TM = нік "просто Таня"
d.T = нік "dr.Trollin"

= = = = = =
* Date: Tue, 16 Dec 2003
TM>>>> Ну ти даєш - де ж ти знайдеш таку подругу, щоб ...
TM>>>> Ти унікум. :-)))
d.T>>> (завстидженно-вперто) оптиміст!
TM>>> Ех... А я песимістка і цього не приховую... Як говориться, песиміст - це більш проінформований оптиміст. :-))
TM>>> Ну не можна зразу казати кобіті - ніяких тобі Канарських
TM>>> островів.
TM>>> Вона й так розуміє, що максимум Карпати, але порив, бажання,
TM>>> прагнення подарувати Місяць з неба мусить бути.
d.T>> Порив... воно так частіш є: щоб на тебе оной мсяць як ВПАВ!
d.T>> але ж то вже, як правило, за кілька років по шлюбові...
Хі хі хі... Ну яку тре мати терплячість, щоб декілька років чекати?...
Ні, кобіта мусить мати перед собою хоча б чорновик *протокола о намерениях*
щодо місяця (з неба), шубки (з норки) і ноутбука (з діґітайзером)... :-))
Принаймні проведене мною соціологічне опитування виявило саме такі пріоритети сучасного жіноцтва і загальне визнання факту, що ці пріоритети бажано приховувати до певного моменту, хоча заявки реєструвати... :-))
TM>>> твоє прагматичне і ділове послання рубить всі мріі *на корню*...
d.T>> тим приємніш несподіванки :)
Ох... прийдеться тобі відкрити найстрашніший секрет - найбажаніший сюрприз для кожної кобіти... Це (*барабанная дробь, смертельний номер*) - відсутність сюрпризів. :-) Як не старайся, але жінки ще прагматичніші, ніж ти думаєш... На погляд песимісток з романтичним ухилом (а ми, жінки, в основному саме такі), шлюб - це похорони мрій, романтичного кохання і надій на кльову особисту кар'єру... Бо почнеться рутина, обов'язкова хатня праця і догляд за малими монстриками в памперсах... Тому хоча б на початок хочеться мрій і всякого такого просто неможливого, ну і великого-превеликого кохання, бо тільки воно примиряє з фактом, що в кінці кінців прийдеться забути себе, свої бажання і сподівання в обмін на повну присвяту себе побуту і бажанням і сподіванням інших... Ось... Тим більше смішно виходити заміж з розрахунку, розраховуючи на досить скромне існування - це ж не має жодного сенсу... :-))) Оскільки укр. сім`я автоматично перебирає на себе всі недоліки нашого недолугого суспільства, шлюб - це кінець щасливого і незалежного життя для будь-якої вартісної кобіти (я не кажу про тих дівчат, які нічого в житті не прагнуть окрім того, щоб знайти чоловіка, який би посадив її собі на шию, і окрім вміння готувати і прибирати не мають жодної кваліфікації, хоча... таке враження що це влаштовує практично всіх)... Вот такий маніфест... :-)))
Тому хочеться продовжувати свій особистий ріст, завжди бути гарною і усміхненою, а це можливо тільки при чоловікові, який не кине на жінку весь тягар побутового бруду... Ось чому жінки мріють про багатих чоловіків, дуже багатих... Щоб не думати, як поділити макаронини на місяць харчування, а дійсно часто дивувати якимсь супер-пупер різотто, карпаччо, або як мінімум фламбе, персональною виставкою, другою вищою освітою, чудово здизайненим інтер`єром і запальним коханням до коханого всі ці 10, 20, 30 років чоловіка, ростити чудово вихованих, талановитих дітей...
А прагнення збудувати рай у шалаші - це як спроба збудувати комунізм у окремо взятій країні з дуже недорозвиненим базисом... Надбудова тоді є чимось на зразок *замку на піску*, що не відповідає жодним нормативам будівництва починаючи з Древнього Єгипту... Тому в глибині душі жінки мріють, щоб чоловіки теж мріяли... Найдивніше те, що чоловіки, які мріють, це частіше всього не бідні поети і скромні інженери, а... Люди, які мріяли, добивалися і, добиваючись, чомусь багатіли, бо так влаштоване життя - якщо робиш щось з запалом, задоволенням і якнайкраще, то воно приносить матеріальний зиск... Тому заздалегідь зголоситися на скромне існування - це все-рівно що відмовитися від мрій, ловлячи відблиск Місяця лише у стічних канавах...
Це був короткий переказ типової жіночої балаканини про принців на білих конях... :-))
Ну міг би принаймні написати, що здобудеш колись Нобелівську премію... :-))
Принаймні раз в житті кобіта могла б одягнути розкішне вечірнє плаття і постояти у товаристві панів у смокінгах...


= = = = = =
* Date: Tue, 16 Dec 2003
Hello, Тетяно! (хай радісно веселиться твій пегас творчості)

TM>> найбажаніший сюрприз для кожної кобіти... Це (*барабанная дробь,
TM>> смертельний номер*) - відсутність сюрпризів. :-)
хм. а то я того не відаю? воно очевидно. Жінка - то особа, що тримає землю, то сама/відображення Гея-Земля.
TM>> шлюб - це похорони мрій, романтичного кохання і надій на кльову
TM>> особисту кар'єру...
Ой не факт. Да-а-алеко не факт! принаймні щодо кар'єри.

TM>> Бо почнеться рутина, обов'язкова хатня праця і догляд за малими
TM>> монстриками в памперсах...
завжди і няню найняти можна. Або бабці хоч би сплавити.

TM>> великого-превеликого кохання ... бо тільки воно примиряє з
TM>> фактом, що в кінці кінців прийдеться забути себе, свої бажання і сподівання
... угу. Якщо підходити з вредно-матеріалістичних позицій -- хочеться наркоти для початку, щоб потім лиш підривати пасок Шахідький. А це вже погляд (імхо) Занадто песимістичний -- це є далеко на кавжди так. Як і кохання не завжди оплачує тяготи життя, так і навпаки.

TM>> Тим більше смішно виходити заміж з розрахунку, розраховуючи на
TM>> досить скромне існування
- воно так. АЛЕ! чи не-скромне існування замінює собою Впевненність у партнері /(у ближньому дні)? Наївне ви -- жіноцтво.

TM>> Оскільки укр. сім'я автоматично перебирає на себе всі недоліки
TM>> нашого недолугого суспільства, нєфіг! що значить Автоматично???
TM>> шлюб - це кінець щасливого і незалежного життя для будь-якої
TM>> вартісної кобіти
"жизнь прошла" (с) :-(

TM>> Тому заздалегідь зголоситися на скромне існування - це все-рівно що
TM>> відмовитися від мрій, ловлячи відблиск Місяця лише у стічних
TM>> канавах...
Хе. "скромніше жити, ніж можна" - то не є рівним "жити скромно як тільки можна". _Зовсім_ не є!!


= = = = = =
* Date: 2003-12-17
TM>> > ці пріоритети бажано приховувати до певного моменту, хоча заявки
TM>> > реєструвати... :-))
d.T>> дик. Воно знааане (коварство жіноче). Ще з печеррр.
TM> Ми всі білі і пухнасті... :-)))
(параноїдально) - так!! бо лише у густому пухові можна вдало приховати гострі ріжки!
Як по правді,- ріжки то тоті у вас таки дійсно є. і навіть дійсно гостренькі. але _дуже_ коротенькі, щоб ви там собі не думали. (хіба як дитинча захищати треба - тоді можуть і зрости)

TM>> > шлюб - це похорони мрій, романтичного кохання і надій на кльову
TM>> > особисту кар'єру...
d.T>> Ой не факт. Да-а-алеко не факт! принаймні щодо кар'єри.
TM> Так ти глянь на пріоритети... Кар'єра - це вже так, як *утешительний
TM> приз*, головне усе ж перше й друге... :-))
Мрії... не знаю. то варіабельно.
а от до щодо "романтичного кохання"... якесь воно надумане (комерціалізоване), як про мене. З іншого боку (навіть якщо і є таке) - то хто казав про те, що його обов'язково втратити у реальних сірих буднях?
Згубити - можна. але Втратити - то і не обов'язково. Як постаратись, звісно. Дуууже постаратись.
А не на халяву, як то комерціалізовані писакотрубадури розписують.

TM>> > Бо почнеться рутина, обов'язкова хатня праця і догляд за малими
TM>> > монстриками в памперсах...
d.T>> завжди і няню найняти можна. Або бабці хоч би сплавити.
TM> Гм... А куховарити - кухарку, прибирати - прибиральницю... Ех, - я
TM> лише зітхнула, згадавши своїх далеких і, кажуть, досить
TM> аристократичних предків... Ну тоді вже й палац з колонами і
TM> канделябрами, як ти гадаєш?... :-)))))
та ні, чому ж?? Це є не те щоб занадто дорого.
Особливо, якщо не приходящу, а здавати особі, що своє дитя має.
Зокрема мої сусідки по будинку саме так зкооперувались були.
(реалістично) а от палацоколонність - то вже занадто!

d.T>> Як і кохання не завжди оплачує тяготи життя, так і навпаки.
TM> Да, кохання - опіум для народу, оскільки на початку 21-го століття
TM> тяжко вірити в бозю в простирадлі і святих аргангелів з крильцями...
TM> :-) Таке враження, що нарід створив нову релігію і палко їй
TM> служить... Всі ці пісеньки про кохання, мелодрами і романчики
TM> барбари картленд...
TM> Народ просто звихнувся на коханні... А в що тоді вірити, га?...
може у незрАдливість/нетимчасовість??
Зрештою - можна і у кохання, якщо відкинути його занадто високу комерціалізованість.

Хоча я, загалом, - більш матеріалістичний підхід маю.
Вірити - то добре. Але ще і працювати самому треба для.

TM>> > Тим більше смішно виходити заміж з розрахунку, розраховуючи на
TM>> > досить скромне існування -
d.T>> воно так. АЛЕ! чи не-скромне існування замінює собою
d.T>> Впевненність у партнері /у ближньому дні?
d.T>> Наївне ви -- жіноцтво.
TM> Ну... Що значить впевненість?... Скажу чесно, зради я не зрозумію у
TM> будь-якому випадку, бо не з тої опери людина...
про те я і казав же ж — Надійність - рулєзз.

TM> І з іншого боку мати
TM> право власності на когось теж якийсь середньовічний анахронізм...
зрада і власність - то не є завжди одне і те ж.

TM> До грошей у мене відношення нерозумне - коли мало, економлю, коли
TM> багато, балую себе по повній програмі... :-)) Це всього-навсього
TM> можливості, а можливості мусять рости, чи як?... Хочеться жити, а не
TM> існувати...
От! (дивіться люде) - чисто жіночий підхід :))

TM> Хоча б мати пару взуття, але розкішного,
TM> і одне гарне плаття - але Ніна Річі...
(експресивно) О - Жінки! (плаття, черевічки...) !!!Жінки!!!
(переконуюче) Ми (справжні чоловіки) вас і без отого усякого шмаття любимо! (як є зАщо)

TM> Сенс життя або в спасінні душі, або в експансії...
TM> Не дивлячись на те, що спасіння душі усе ж важлива річ, хочеться ще
TM> й трошки експансії... Чуть-чуть... :-))
ну хочеться... троошечки.
(переконано) Але! не на шкоду безпеці!! а так - можна і поекспансіювати.

TM>> > Оскільки укр. сім'я автоматично перебирає на себе всі недоліки
TM>> > нашого недолугого суспільства,
d.T>> нєфіг! що значить Автоматично???
TM> Бо вона *ячейка общества*... во.
Хм. Воно то так, але.
Кожна комірка/кластер, що становить складову сукупного утвору (в тім і суспільства, і розплаву і діаманту) - *не* пребирає у автоматичному режимі на себе ознаки отого утвору. Це твердження досить хибне.
Звісно,- *вплив* ознаки утвору на складові мають, але Розкид - має місце завжди. І отой розкид =0 лише при абсолютному нулеві. (у випадку суспільства -- при Дуже вже Глобальній катастрофі).

TM>> > Тому заздалегідь зголоситися на скромне існування - це все-рівно
TM>> > що відмовитися від мрій, ловлячи відблиск Місяця лише у стічних
TM>> > канавах...
d.T>> Хе. "скромніше жити, ніж можна" - то не є рівним до "жити скромно як
d.T>> тільки можна".
d.T>> _Зовсім_ не є!!
TM> Ну що, що це значить?... "скромніше, ніж можна", га?...
TM> кобіти не діогени, на бочку не згодяться... :-))
Що значить:
Маючи можливості (фінансові/зарчові/енергетичні)- жити не повністю їх виснажуючи, але з запасом міцності. Величина запасу визначається рівнем катастрофічності оточуючого простору і рівнем параноїдальності "власника-розпорядника" можливостей/фінансів.
(Звісно -- "що занадто - то не здорово" - теж забувати зовсім не варт.)
Якщо прикладово -- то маючи фінансові можливості купити 3 форд-скорпіо -- купити лише 2 штуки, а фінанси на Третій форд відкласти на випадок вкрадення/розбивання одного з куплених. :)
Лозунг "скромніше, ніж можна" виставлено *Спеціально*, щоб вказати на цю особливість характеру/світопогляду. Жінкам (переважно, хоч і не завше) не властиву, і у глибіні душі не акцептовану. До першої катастрофи, звісно.

dr.Trollin - 24-7-2004 у 00:07

2Ольга Книш http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=2843 "Тролліне,ти вже жінку знайшов?Я зацікавилася."
ще ні :(
але сподіваюсь :)

P.S. загалом би і якесь мило у профілі лишити би льзя було б...

Ольга Книш - 24-7-2004 у 01:52

Моє мило не страшне,я просто ше не розібралася як то зроби-
ти.

Зірка - 5-9-2004 у 22:44

Дорогий пане д-р Троллін,
вибачайте за відвертість - але якби мене мій чоловік шукав за такими детальними ознаками і настільки чітко пояснив мені, яка я маю бути (не бути), я б повісилася (застрілилася, отруїлася - прошу вибрати правильний варіант :-). Все зовсім просто: забудьте свої таблички "плюс-мінус", "от така вона має бути - от така вона бути не може" - і гляньте навколо себе - можливо, та, котру Ви шукаєте "за параметрами", живе поруч з Вами. Можливо, вона на 2 см вища від Вашого ідеалу або - навіть! - ревнує Вас до Вашої Панни Науки - але вона - саме та, кого Ви шукаєте. І - не будьте таким нудним і "запланованим", нормальним дівчатам таких "задарма не треба" :-).

Бажаю щастя в майбутньому сукпружньому житті -

Зоряна

Tempika - 5-9-2004 у 22:59

...мабуть, у сірьоги просто http://www.nevestushka.ru/lovefobia.phtml
та шуткую я, шуткую :-)))

dr.Trollin - 6-9-2004 у 07:57

2Tempika
та нє. не lovefobia, але СТРАШЕННА зайнятість наукою :(
тому, власне і:

2Зоряна
Дорогий пане д-р Троллін,
(розчуленно втираючи сльОзу) ич, як шанобливо-то!

вибачайте за відвертість
нє, ну так я її, власне ж і просив...

- але якби мене мій чоловік шукав за такими детальними ознаками і настільки чітко пояснив мені, яка я маю бути (не бути) ,
у тім тексті, все ж таки (але то імхо) – пишеться не так про те, що мені треба, як про те, що Я є (хоча б по тому, що/кого я бачу у співдружжі).
- для аби кого, хто трохи про психологію чув – то імхо очевидно.
(правда хто там про ту психологію слухає...)

я б повісилася (застрілилася, отруїлася - прошу вибрати правильний варіант :-).
застрАхалася би м... :-)

Все зовсім просто: забудьте свої таблички "плюс-мінус", "от така вона має бути - от така вона бути не може"
хм... воно то так, але КІЛЬКА з тих моїх ранішнаведених текстів – таки
є (як на мене) СУТТЄВІ (тобто принципові) — нефанатизм, приміром...

- і гляньте навколо себе
по квартирі (або лабораторії) у котрих сиджу останні пару літ, другу дисертацію дописуючи (а як ще і першу згадати – то вже не Пару літ, але і цілих зо 10 буде). А по лабораторіях оті “ та, котру Ви шукаєте ” попадаються рідко :-(

- можливо, та, котру Ви шукаєте "за параметрами", живе поруч з Вами.
пару раз подібні (може не такі повнотекстові) оголошення вивішував “у реалі”

Можливо, вона на 2 см вища від Вашого ідеалу
а я щось про висоту говорив??
(задумливо) нє, якщо ото та буде вищою за 2.5метра то таки прийдеться дах підіймати, що таки морока... :))

або - навіть! - ревнує Вас до Вашої Панни Науки
ну чому НАВІТЬ – усі дівчата таки трохи теє, ревнують до Неї
(хіба би м’ самі такі ж були вАр’ятки :)) )

- але вона - саме та, кого Ви шукаєте.
може і так.

І - не будьте таким нудним і "запланованим",
та я-то такий не є.
але і цілком нормальним (у сенсі середньостатистичним)
теж не є. І вважаю, що краще попередити зарані.

нормальним дівчатам таких "задарма не треба" :-).
ой! я Вас такі умоляю (с)
а хто сказав, що т.зв. "нормальній" (котра середньостатистична)
буде зі мною комфортно??
(або, до речі, що Мені буде з Нею комфортно)

Бажаю щастя в майбутньому сукпружньому житті
(щиро) о! за отаке от – то щиро дякую.

Tempika - 6-9-2004 у 08:47

...сірьога, приприняй ці забавки, вони ні до чого не
приведуть :-)) краще змирися, що ти безнадійний
холостяк.

Demyan - 6-9-2004 у 09:17

Шукати треба, але знайдеш там де не очікуєш. Ось наприклад явний факт: Памятаєте я писав тему "Ваше ставлення до чатів", так от під час мого експерименту (дослідження...) я познаймовися з одною дівчиною і ......... хоча я ніколи не розумів знайомств по нету (мені ітак хватає знайомих і дівчат теж)...але але але... одним словом ми зустрічаємося вже. Мої знайомі всі в шоці від мене і не очікували такого, але це сталося, я зараз маю класну веселу та серйонзу дівчину! Отаке буває! Мені самому ще важко повірити в це:).

Не плачте, я трошки переборщила

Зірка - 6-9-2004 у 16:56

Ситуація така: я розумію, Ви не маєте ні можливості, ні часу шукати "свою половинку" у "справжньому житті", оскільки пишете другу (!) дисертацію, сидите в лабораторії з усім відомими лабораторними мишами і, тим не менше, хотіли б "по-людськи" влаштувати своє особисте життя. Подібна ситуація була у мене - правда, я сиділа не в лабораторії, а переважно в залі суду або в поліції (робота така - присяжний перекладач) і була знайома в основному або з прокурорами і адвокатами, або з злочинцями :baddevil:. А потім - невідомо звідки, незаплановано - появився мій чоловік, і, не знаючи, хто я, яка я і які в мене плюси-мінуси, - прийшов, побачив і переміг:o. Найважливіше: мені з ним (а йому зі мною - сподіваюся) ніколи не буває нудно, а з адвокатами - котрі підходили мені "за всіми параметрами" - я ледь витримувала 2-3 години спілкування... :( От такий особистий досвід. Резюме: не шукайте "за правилами", знайдеться саме по собі - невідомо звідки :P

dr.Trollin - 7-9-2004 у 07:06

2 Tempika 6-9-2004 в 08:47
краще змирися, що ти безнадійний холостяк.
кгм... а може —
холостяк Надійний ...
холостяк Обнадієний ...
холостяк неостаточний...
холостяк що Надіється ...


2 Demyan 6-9-2004 в 09:17
але це сталося, я зараз маю класну веселу та серйонзу дівчину
ов! то мої поздоровлення (та побажання)


2 Зірка 6-9-2004 в 16:56
я трошки переборщила
(задумливо) нє, ну якщо борщ Смачний...

Ви не маєте
(приоказійно) і на Ти можна...

пишете другу (!) дисертацію
(замотано/перевтомлено) угу

сидите в лабораторії з усім відомими лабораторними мишами
(засадничозаперчувально) нєфіг (с)
які МишоКриси — ФІЗИКИ ми!
(уточнююче) у наших лаборатооріях – миші не виживуть :(
(скромно) хоч до Хіміків нам і далеко... :)

Резюме: не шукайте "за правилами", знайдеться саме по собі - невідомо звідки
воно так.
АЛЕ
-1- щоб знайшлося –треба оголосити/виставити себе “до контакту” (див.-3-)
-2- щоб ото “невідьзвідки” знайшлося – треба, щоб знайти/знайтися можна було (див.-3-)
-3- тому і тред, власне

Asmera - 7-9-2004 у 09:38

2 dr.Trollin
а, може, все ж таки краще шукати в реалі? :rolleyes:

dr.Trollin - 7-9-2004 у 11:23

2Asmera
та краще, звісно, але ДЕ ЗНАЙТИ НА ТО ЧАС :(
думаєте сь те, жи ото докторська у 34 роки просто так (у сенсі "безвтратно";) дається...
от і саморекламуюсь ото так (згоден що) збочено.
а що робити? (с) Герц.

Tempika - 7-9-2004 у 12:07

...сірьога, ну ти ж зробив свій вибір :-))
жодна кобіта з здоровим Его і впевненістю в собі
апріорі на друге місце не згодиться... ну хіба ти
будеш літати в космос .... :-))))

Odarka - 7-9-2004 у 15:26

Ой! Щось мене шановний дохтор налякав - стільки вимог...здається тут посада дружини для доктора Тролліна - посяде "сіра мишка", яка буде лишень тінню для свого чоловіка - дохтора! Пожалійте жінок...Порада: жінка має почувати себе жінкою - сонцем, а не тінню лаболаторного чоловіка - дохтора!

Asmera - 7-9-2004 у 15:46

2 dr.Trollin
Час знайти,мабуть, можно....було б бажння ;)
А щодо вимог - то я насправді згодна з Одаркою.Ви хочете, щоб жінка була особистістю, а умови - для тіні. Так бути не може. Жодна горда і розумна жінка, що прагне самореалізації, вартісна особа на такий союз не погодиться.

Рост - 7-9-2004 у 15:47

Еге ж - еге ж. Подумай, Сергію, якщо ти не маєш часу на пошуки жінки, то його не буде і на саму жінку, якщо вона якимось дивом знайдеться. То навіщо тоді це все? Навіщо робити людину, що захоче бути поруч з тобою, нещасною від самого початку?

1:0

Зірка - 7-9-2004 у 21:50

Сергію, як ми Тебе тут перемогли всі хором? :lol:

Підсумок:

1) борщ смачний, львівський. Бабуся навчила ;)

2) автоматично перейшла на Ти :o - але часом збиваюся на Ви - з непривички

3) не задирайте носа - друга дисертація у Твої 34 - чудово. А от я зараз про себе розкажу :-).

4) перепрошую за МишоКрис (малися на увазі не бідні тваринки, а Ваші колеги по роботі :-)))) - змінимо контекст: синхрофазотрони - от!

5) не виставляйте себе таким чином, ніби Ви якесь заплановане від А до Я "синхрофазотронище" -:P;):saint::baddevil:

6) залиште в спокої бабусю - "що робити" і т.д. - воно Вам (ой, Тобі...) треба :-)

7) не шукайте. Знайдеться невідомо звідки, як тільки перестанете шукати - повірте мені на слово :rolleyes:. Буде так: ідете з свого політеху додому, думаєте про своїх мишощурів - ой, перепрошую, про свої синхрофазоторни :cool:, і - в думках про третю дисертацію - раптом налітаєте на дівчину, яка саме купила пляшку червоного вина і голландський сир (сумна, ніхто її не любить, хоч вона така розумна і гарна), щоб посидіти вдома сама з собою (не переживайте, незважаючи на пляшку вина, вона не хронік :o). Вино розбивається, Вам незручно, Ви збентежено посміхаєтеся (не так, як на Вашому "тутешньому" знимку :mad:) і запрошуєте дівчину на каву на Вірменську. І - пішло-поїхало :rolleyes:. Зник наш пан д-р Троллін... Забув про дисертацію і мишощурів... Ми будемо за Вами тужити :(:(

Tempika - 8-9-2004 у 09:04

...передбачаю, що дівчина, знітившись, побачить його
прекрасні очі, та й сама запропонує піти на каву....
сірьога ж дасть їй своє і-мило, запропонує поговорити
на форумі, розкаже про дисертацію, а потім буде
дивуватися на її шокований вигляд... :-)) і знов шукати і
шукати...

сумна - 8-9-2004 у 09:25

Ну припиніть ви дерти лаха з вченої людини! : - )
Вчені завжди диваки для сторонніх, однак це не применшує їх геніальності. О.
Вченому потрібна подруга – “дружина декабриста”, яка розчинилася б у ньому, забувши про власні амбіції. Інша справа, чи існують такі жінки зараз.

Asmera - 8-9-2004 у 13:12

Спокійно! Той що, що людина вчена? Я итеж науковий співробітник, але ж не "синя панчоха"? ;)
Але,в принципі, Сергію, народ правий - не тре шукати - воно саме на голову падає

dr.Trollin - 8-9-2004 у 23:56

(галасливо) гевулт! – вони ВСІ на одного!!!
АДМІНІСТРАТОРААА
(панічно) ратуйся!! феміністки кооперуються!!!


мдя... :)
ну що ж, попробую відстОятися.
(не пошкОдую доброго кавалка часу)

--------------------------------------------------------------------------------
2 Tempika - 7-9-2004 в 12:07
жодна кобіта з здоровим Его і впевненістю в собі
апріорі на друге місце не згодиться... ну хіба ти
будеш літати в космос .... :-))))

-1- нє, бо там (кажуть) холодно!
-2- а може б ото так пояснили – ЩО є другим місцем?
(в сумнівах) виховувати дітей – то вже є 2-ге??
окрім того – хлом — глава сімейна, а жона шия сімейна (с) народноУкраїнське

--------------------------------------------------------------------------------
2 Odarka - 7-9-2004 в 15:26
Ой! Щось мене шановний дохтор налякав - стільки вимог...
ЗАТЕ!!!! то цілком УСІ !!
- тіц понад те нема і, імхо, не буде. (ну принципового не буде)

здається тут посада дружини для доктора Тролліна - посяде "сіра мишка", яка буде лишень тінню для свого чоловіка - дохтора!
угу. ото попрошу сказати більшості переважній з отих дружин знайомих пофесорів...
нє. ДЕЯКІ – так. Але далеко не всі.

Пожалійте жінок...
по доброму ж просять :)

Порада: жінка має почувати себе жінкою - сонцем, а не тінню лаболаторного чоловіка - дохтора!
-1- одне другому абс не перешкоджує. Навіть навпаки.
АЛЕ виключно при Розумному стратегічному плануванні.
-2-
(галасливо і щирообіцююче) Принарідно зобов’Язуюсь принаймні 2-чі (двічі) денно називати ототу (котра кохана) Сонечком сяйним .

--------------------------------------------------------------------------------
2 Asmera - 7-9-2004 в 15:46
Час знайти,мабуть, можно....було б бажння
і можливість... :-(
-- НІ !!! НЕ можна!!!! :-((
принаймні — я не бачу жодних можливостей для проведення нормального світського життя, уможливлюючого знаходження нормальним трибом “єдинокохану” особу.
Припускаю, що МОЖЛИВО би можна було би спробувати, але ймовірність такого є у межах статистичної похибки.
ЯКБИ ото було знайти дівчину ще у аспірантурі...
але де б ото знайти таку, що б витримала 7 років шалених перегонів з всепоглинаючою (в тім, на жаль, і загальний науковотехнічний рівень) ентропією?

хочете, щоб жінка була особистістю, а умови - для тіні.
хм... ну
-1- справжні особистості тінь люблять вельми. там рухатись легше
-2- чому річ іде про Умови для Тіні??

Жодна горда і розумна жінка, що прагне самореалізації, вартісна особа на такий союз не погодиться.
-1- кожна Розумна жінка – могла би зрозуміти, що умови/основи для негоціацій є завжди
-2- Якщо до того додати означення СУЧАСНА – то так.
Якщо не додавати — то принаймні мм... 5 сімейств (і то такий досить некомпанійських хлоп як я) таких знаю у 3-х країнах. (ще одне, на жаль, прибили у Грузії)

-------------------------------------------------------------------------------
2 NetGuy - 7-9-2004 в 15:47
Подумай, Сергію, якщо ти не маєш часу на пошуки жінки, то його не буде і на саму жінку, якщо вона якимось дивом знайдеться.
я НАРАЗІ не маю час. Я на разі прийняв обітницю як старожитні Рицарі.
у поході – їм Дійсно не до дружин було, але у серці вони тримали образ/(мрію про) чарівну даму
і по-поході (вернувшись зі здобиччю) – вони так собі цілком нЕзле хазяйнували, замки коханим споруджуючи.
(стисле зауваження) – то є Ліричний опис ситуації. а не Фактаж.
я не хочу купувати дружину за замоу (паче ж того не відомо, чи не на Хмарах він)...

То навіщо тоді це все?
“основний інстинкт”, прошу я Вас :-)

Навіщо робити людину, що захоче бути поруч з тобою, нещасною від самого початку?
еее – а Чому це вона буде НЕЩАСНОЮ??
ти переконаний, що я малі пропозиції виставляю навзАєм?
честь, відданість, повага, підтримка і надія на скромне, але достойне забезпечення, розумність (у сенсі варіабельність поведінки тут, а не у сенсі розум), толерантність...
цілком не розумію – чому, власне, Нещасною...

--------------------------------------------------------------------------------
2 Зірка - 7-9-2004 в 21:50
Сергію, як ми Тебе тут перемогли всі хором?
ще ні, але от Затюкати – то напевне спробували :-)
“зкоопероване жіноцтво” то сила!

2) автоматично перейшла на Ти - але часом збиваюся на Ви - з непривички
а як у ФІДО привик -так і не відівчуся (принаймні у електронці)

3) не задирайте носа - друга дисертація у Твої 34 - чудово. А от я зараз про себе розкажу :-).
Я задираю??
(скромно) ще захиститися тра... а перед тим ще виправити...
(реалістично) я не дуже люблю вихвалюватися

4) перепрошую за МишоКрис (малися на увазі не бідні тваринки, а Ваші колеги по роботі :-))))
ага!! Захисників тварин – ЗЛЯКАЛАСЯ!

5) не виставляйте себе таким чином, ніби Ви якесь заплановане від А до Я "синхрофазотронище"
а хто? імхо – так і є.

7) не шукайте. Знайдеться невідомо звідки, як тільки перестанете шукати - повірте мені на слово
вашими б молитвами (тобто - Словами)...
аля лищ – ЗА

Буде так: ідете з свого політеху додому, думаєте про своїх мишощурів
(грізно) МишоКрис , прошу я Вас!

- ой, перепрошую, про свої синхрофазоторни , і - в думках про третю дисертацію
(перелякано) ОЙ! та ви що!!! ЦУР мене!! та подохну ж! вам шо- хлопа не шкода!!!

- раптом налітаєте на дівчину, яка саме купила пляшку червоного вина і голландський сир
(ображено) я?? на Дєвушку?? Раптом ?? не Роздивившись попередньо??

(сумна, ніхто її не любить, хоч вона така розумна і гарна), щоб посидіти вдома сама з собою (не переживайте, незважаючи на пляшку вина, вона не хронік )
(в сумнівах) нуу... не хронік... нє ну і таке буває.
Окрім того -те що я не п’ю вин, то ще не означає, що я по аромату розтовченого вина не зможу оцінити букет (даремно чи що я Закарпатські корЕні маю), і якщо букет проникає у легені, прояснюючись виповненням закапелків загрублої фізикотехнічної душі – то таки Точно – не Хронік, а Цінитель.

Вино розбивається, Вам незручно, Ви збентежено посміхаєтеся (не так, як на Вашому "тутешньому" знимку :mad
от! “штатну” посмішку забанили :-(
(в сторону, косубчи в дзеркало) потренуватичь, чи що?

і запрошуєте дівчину на каву на Вірменську.
хм. на Вірменську?? краще в Галку.

І - пішло-поїхало . Зник наш пан д-р Троллін... Забув про дисертацію і мишощурів... Ми будемо за Вами тужити
і керівництво наукове і інші, шо вклали у мене шмат свого життя, і котрим я таки єдине чим можу віддячитись – так це представленням цієї дисертації. (тої, що №2, правда) –тому я і ретельно ухиляюсь від зіткнення (хоча компліменти уже і кажу).

(задумливо) правда перед ТРЕТЬОЮ (свят, свят, свят, омини мене чаша сія) – таки про люб’язно запропонований варіант подумію/приготуюся.


--------------------------------------------------------------------------------
2Tempika - 8-9-2004 в 09:04
...передбачаю, що дівчина, знітившись, побачить його
прекрасні очі, та й сама запропонує піти на каву....

(захоплено) пророчиця ти наша...
УЖЕ! (півтора-два тижні тому)

сірьога ж дасть їй своє і-мило, запропонує поговорити
на форумі, розкаже про дисертацію,:-))

дав, поговорив, але НЕ

а потім буде дивуватися на її шокований вигляд...
- вид був якраз цілком внятний. Лихо лиш в тім, що будучи на півторарічнім стажу у Америці привикла/розохотилася на дещо вищий рівень життя, забезпечення котрого мені було би складно, нажаль, зорганізувати. Тому, з СУТТЄВИМ жалем, відмовився від.
але вигляд – аж ніяк не шокований був
(задумливо) шокувати медичку... :-)

і знов шукати і шукати...
Искать, Искать, Найти и не Сдаваться (с)


--------------------------------------------------------------------------------
2 сумна - 8-9-2004 в 09:25
Ну припиніть ви дерти лаха з вченої людини! : - )
угу. від отих-о дочЕкаєшся :-))

Вчені завжди диваки для сторонніх, однак це не применшує їх геніальності. О.
(спаведливостії ради) до геніальності мені ще...

Вченому потрібна подруга – “дружина декабриста”, яка розчинилася б у ньому, забувши про власні амбіції. Інша справа, чи існують такі жінки зараз.
не зовсім. Розумному вченому – більш мудра подруга потрібна.
А з розчиненням... то не ж так абс. суттєво і неодмінно.


--------------------------------------------------------------------------------
2Asmera - 8-9-2004 в 13:12
Той що, що людина вчена? Я итеж науковий співробітник, але ж не "синя панчоха"?
(галантно) вчені панночки зараз цілком собі нЕзле вбираються :-)

Але,в принципі, Сергію, народ правий - не тре шукати - воно саме на голову падає
воно так, але ж можна і поближче ж до стінки (з отою наголовупадальною цеглою кохання) підійти?

=============================================
а ото народонаселенню (переважно про-феміністичній його частині) ще у підтримку
кавалок давнішнього мойого диспуту (про текст, що у навершші треду) з моєю названою сестрою (котра “ТТ> ” )
(текст з її дозволу вже виставлявся у відкритий мережний доступ, правда не на цьому форумі)

TT> Ранее я уже заметила, что ты неплохо сформулировал
TT> свои критерии идеальной подруги жизни.
TT> "Неплохо" тем, что искренне и достаточно внятно
TT> (хотя своему витиеватому стилю почти не изменил).
TT> Женщина, отвечающая таким критериям
TT> (скромная, нетребовательная, надежная, мудрая,
TT> могла бы осчастливить любого нормального мужчину.
ну... Большинство.
TT> Насколько счастлива при этом будет она - неизвестно,
TT> да и малоинтересно тому же нормальному мужчине.
смелое суждение :( вот Обоснованное ли??
TT> Ее маленький мир слишком мал, чтобы задерживаться там надолго.
это да. Но и в малом мирке лишь -- уют соблюсти льзя. Тоже ж факт.
TT> Найдя достойную подругу и закрыв свои тылы, мужчина устремляется дальше
TT> - познавать и покорять Большой Мир, где есть столько интересного и
TT> неизведанного... И женщина, в перерывах между
TT> готовкой-глажкой-уборкой-детьми-и-работой будет слушать его рассказы об
TT> этом Мире. И тем будет счастлива...
мож некоторые и будут. Не все, но многие.
TT> Благословите Женщину...
ИНШАЛЛА ! ( тут _ без_ :-) )
TT> Но такие женщины встречаются нечасто, как правило - в юности.
TT> Если повезло, и ты разглядел такое сокровище, не мешкай!
TT> оглянись кругом, никто ли не заметил,
TT> наговори-нашепчи ей каких угодно сказок, осыпь цветами,
TT> замани сластями-песнями, и укради ее как цыган дитя неразумное.
ТТ, - извини, но фактически - чем это разнится от "заманил и в кусты"?? :-/
TT> Ибо в душе она и есть дитя. С годами станет много умнее
TT> - на красивые сказки прищурится и рассмеется,
правильно
TT> на искренность - разочарованно вздохнет, но...
(убеждённо) не любишь/ценишь искренность - нафиг!
TT> Но светлого праздника и чудес будет ждать всегда.
Я всё-таки не понимаю Полностью сути твоих рекомендаций
-- фактически получается, что большинство отозвавшихся девиц,
(во главе коих, несомненно, по выразительной чёткости ты)
призывает "потенциального брачующегося" к обманному завлечению??
А нафиг это надо?? Нет, я понимаю, что так легче найти "невинное дитё", согласно твоей терминологии. Но Зачем мне дитё??
Светлую личность - да -- ищу. Но внятно идущую в союз (и оборонительный и идущий вперёд к победе) понимающую особь. Сапиенса. А не оболваненную/обманутую деточку.
КОНЕЧНО я легко мог бы разлиться Соловьём (ты меня ж знаешь хорошо)
но - толку то?? Конечно - можно обольстить Дитё, вытереть слёзы от обмана, ублажить, ну и воспитать Жену. Только ведь на дне-то этой души (что парной с моей должна б быть) - останется след ведь всё равно. Увы. И ведь (след-то) не зарастёт. Присыплется пеплом лишь.

TT> И сказки (а позже - былины) ей надо рассказывать часто.
TT> И уметь рассказывать так, чтобы слушая, она молодела,
TT> глаза ее теплели и туманились, а щеки горячились румянцем
TT> (не от нарезки лука или паровой стирки)...
TT> Слушала и думала, что жизнь ее - не напрасна,
TT> и не зря она выбрала этого мужчину (именно так! она выбрала),
TT> и смысл ее - спасение его души и... и, конечно, экспрессия :-))
нет. я тебя понимаю. Но как груснО это.
Рассказывать сказки без обеспечения...
Ррромантика - проклятье эпохи.
Возможно ты и не согласишься, но по моему убеждённому имху -- всё-таки сказки - это ложь.
Возможно и прекрасная, но таки увы.
NB! Я припускаю неполную истинность моих слов. [/b
= = = = =

=============================================
(полегшено) ффух!
закінчив з диспутом і пішов назад до дисертацієписання.
(ака “Труба Зовёт”)

(у бік) нє, Але ж Напалися ж :-)

Сергійку, нащо Тобі та третя дисертація

Зірка - 9-9-2004 у 02:07

Бачиш, я вже не тільки на Ти, а вже так чисто по-приятельськи - сподіваюся, що не образишся :o. Ти так багато написав, а що, якби Ти за той час:
а) гарно вбрався, зачесався і т.д.
б) взяв з собою для душевної підтримки файного колєгу (увага!!! НЕ доктора, НЕ фізика, БЕЗ дисертацій і НЕ ДУЖЕ мудрого - Ти таких знаєш?)
в) пішов до міста - ну, не знаю точно, куди - давно не була у Львові - колєга порадить :baddevil:
г) і познайомився з дівчиною, - з дівчатами, просто познайомився, - і не розказував про синхрофазотрон, а просто поговорив з ними НІ ПРО ЩО, ну там пару компліментів, якісь дурниці, :cool: У Тебе класне почуття гумору, от і покажи, як Ти вмієш спілкуватися. І не треба брати з собою калькулятор (повір мені, дійсно не треба :D), щоб підрахувати, чи вона Тобі по кишені:cool:.
Вільний переклад з російської мови: "будь простішим, і до Тебе потягнуться люди" (прошу не критикувати за переклад, Ти фізик, а не лінгвіст :mad:).
Ще одна порада - викинь всі свої записники, в яких Ти точно зафіксував, якою має бути СіроМиша (ой, перепрошую, майбутня дружина :wow:) - і забудь все, що Ти собі навидумував. Все одно вийде все навпаки - навидумував одне, а знайдеш зовсім інше (це в мені плаче мій власний досвід - я жити не можу без мого чоловіка, але він - все що завгодно, але не те, що було заплановано :mad: )

До речі: ми всі - Темпіка, Одарка, Асмера - точно не феміністки, правда, дівчата? :o Ми - гуманістки (любимо чоловіків і Тебе в тому числі) :lol:

Декабристи?

Зірка - 9-9-2004 у 02:16

До Сумної:

Декабристи перевелися :(. Я б з радістю стала дружиною декабриста, якби знала хоч одного (і якби він мене захтів взяти в жінки :cool:). Вчені - не декабристи, а диваки (часом) - а хто хоче стати дружиною дивака? :o До речі, я вже давно хотіла написати Тобі (читаю форуми давно, але переважно мовчки) - не сумуй. Веселою бути легше - знаєш пісню Машини часу "Она идет по жизни, смеясь?" (не бийте мене патиками за цитування російських пісень, але Макаревич і Машина - пісні моєї молодості) :)

Tempika - 9-9-2004 у 06:06

...гм.... а я, можливо й феміністка... люблю себе, феміну ось таку.... :-))))
та й м_о_с_к_а_л_ь_к_а до того ж, до того ж космополітка... у мене, наприклад, своя
непогана кар*єра... мушу признатися, що, мабуть, зробила більше корисних
речей для суспільства, ніж пан дохтор зі своїми дисертаціями.... :-)))
взагалі колись пішла з науки, побачивши її зсередини... що країна
наша з її матеріальною базою відстає від світового рівня, що наукові
роботи не роблять щасливішими ні людей в тій країні, ні тих, хто їх
пише... вирішила не займатися окозамилюванням та й пішла в великий
світ... :-)) мабуть, й у мене тепер були б дві нікому не потрібні
дисертації... :-))) ну і якщо для якогось чоловіка виховання дітей стоїть на
другому місці, то чому у мене воно повинно стояти на першому?... бо я
при народженні отримала жіночий хромосомний набір?..... :-)

Asmera - 9-9-2004 у 08:55

2 dr.Trollin
Коли я згадувала про сині панчохи, то зовсім не те мала на увазі одяг :lol: і пан це знає ;)

А до стіни ближче посунутися не вдасться, бо ж інет ставить ще одну стіну...яку подолати важче

2 Зірка
Звичайно ж я не феміністка...хіба що трохи емансипована традиціоналістка.А те що ми виступили єдиним фронтом не дивно...будт-яка більш менш0успішна жінка не сприйме позиції Сергія і не погодиться на такі умови...

сумна - 9-9-2004 у 09:56

2 Зірка:
Говорячи про “дружину декабриста”, я мала на увазі архетип жертовної жінки.
А щодо того, що “веселою бути легше” – це як кому. От коли мені вже зовсім не буде чого втрачати, тоді вже буду веселою. Реготатимусь на кутні.

:)

dr.Trollin - 9-9-2004 у 10:02

2 Зірка 9-9-2004 в 02:07
Сергійку, нащо Тобі та третя дисертація
почтальон без велосипеда – это не то, что почтальон с велосипедом (с) Печкин
Тої є думки ( лише в науковій термінології), але щодо дисертацій притримується і моє керівництво (в тім і наукове).

гарно вбрався, зачесався і т.д.
ой! :-( так то ж Штиблэти, мо’, пуцювати тра буде... :-)

взяв з собою для душевної підтримки файного колєгу (увага!!! НЕ доктора, НЕ фізика, БЕЗ дисертацій і НЕ ДУЖЕ мудрого - Ти таких знаєш?)
ну, припустімо, хоч перших і більше знаю

пішов до міста - ну, не знаю точно, куди - давно не була у Львові - колєга порадить
(засмучено) наче б то Я знаю...

і познайомився з дівчиною, - з дівчатами, просто познайомився, - і не розказував про синхрофазотрон, а просто поговорив з ними НІ ПРО ЩО, ну там пару компліментів, якісь дурниці, У Тебе класне почуття гумору, от і покажи, як Ти вмієш спілкуватися.
ой, та то-то я умію...
але...

І не треба брати з собою калькулятор (повір мені, дійсно не треба ), щоб підрахувати, чи вона Тобі по кишені
припускаю ДЕЯКУ можливість істинності у твердженні цьому.
а деяку - ні.
Довготривалі розрахунки - необхідні життєво і з Обох сторін.
Тоді розлученнь багато менше буде.

Вільний переклад з російської мови: "будь простішим, і до Тебе потягнуться люди" (прошу не критикувати за переклад, Ти фізик, а не лінгвіст :mad.
ну так. але ж все рівно я перЕмкнуся на більш складний рівень, бо він, власне, властивий/притаманний мені. І що тоді робити тотій бідній дівчині?

Ще одна порада - викинь всі свої записники, в яких Ти точно зафіксував, якою має бути СіроМиша
(підозріло) тота, котра по лабораторіям водилася раніш...

(ой, перепрошую, майбутня дружина :wow
от-от! і нічого, прошу я вас, людь ображувати :-|

- і забудь все, що Ти собі навидумував. Все одно вийде все навпаки - навидумував одне, а знайдеш зовсім інше (це в мені плаче мій власний досвід - я жити не можу без мого чоловіка, але він - все що завгодно, але не те, що було заплановано)
воно так, але де ж ви виділи хлопа без проектів?

Ми - гуманістки (любимо чоловіків і Тебе в тому числі)
цей, але ж то називають не Гуманістки, а цей, во-во... о! – ФілоХлопки.

--------------------------------------------------------------------------------
2 Зірка 9-9-2004 в 02:16

Вчені - не декабристи, а диваки (часом) - а хто хоче стати дружиною дивака?
(задумливо) мо' Дивачка :-)

--------------------------------------------------------------------------------
2 Tempika 9-9-2004 в 06:06
...гм.... а я, можливо й феміністка... люблю себе, феміну ось таку.... :-))))
(завстиджено) та і я теж (здалеку) ото таку от. (поки не грИзешся) :-))

та й м_о_с_к_а_л_ь_к_а до того ж,
ні. ти не моск..., але каца... то ж Різні!! терміни, рівно ж як і різні менталітети.
(раніш в одному з фелйморІвневих тредів вже обгрунтовував то)
де б то я міг з особою з “М”-менталітетом спілкуватися так приязно як з тобою
(в сумнівах) та і ти б то не вельми змогла б...

у мене, наприклад, своя непогана кар*єра...
і молодця.

мушу признатися, що, мабуть, зробила більше корисних
речей для суспільства, ніж пан дохтор зі своїми дисертаціями.... :-)))

у Тактичному плані – так. Звісно що. і, паче того, - ЗАВЖДИ так було.
а от у Стратегічному вимірі... але то буде видно сильно потім. і не мені, але ж збоку.

країна наша з її матеріальною базою відстає від світового рівня,
зате мОзги є.

що наукові роботи не роблять щасливішими ні людей в тій країні, ні тих, хто їх
пише... вирішила не займатися окозамилюванням та й пішла в великий
світ... :-))

вільна я, Вільна (с)

мабуть, й у мене тепер були б дві нікому не потрібні
дисертації... :-)))

(задумливо) ну я би м' не сказав, що МОЇ дисертації так-таки нікому непотрібними будуть (або є такими)...

ну і якщо для якогось чоловіка виховання дітей стоїть на
другому місці, то чому у мене воно повинно стояти на першому?...
бо я при народженні отримала жіночий хромосомний набір?..... :-)

ну і ?? саме так. Причому імхо не лише моє, але і природи
рівно ж не лише “біологічної” основи/базису Роду, але ж і його “ментальної”
(скромно признаючись у неповності знання світу) принаймні як для слов’янського менталітету...

Tempika - 9-9-2004 у 11:01

...як на мене, для чоловіка теж повинне стояти виховання
дітей на першому місці... :-)) тільки так.

Demyan - 9-9-2004 у 15:50

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...як на мене, для чоловіка теж повинне стояти виховання
дітей на першому місці... :-)) тільки так.


На прешому місці в чоловіка повинна стояти сімя в загальному. Якщо чоловік дбає про сімю, про те щоб дитина могла в що одгягнутися, про те щоб допомагати дружині добре ставитися до неї, любити її та дитину, охороняти свою дитину та дружину і т.д...... то в дитини вже сформується відповідне виховання. А якщо чоловік буде виховувати дитину (бо це на прешому місці) а про жінку забуде.....то вибачте.

Asmera - 9-9-2004 у 16:12

Я б сказала, що то має бути добробут сім'ї та лад в ній...

Tempika - 9-9-2004 у 18:09

...так, я абсолютно згідна... :-) а якщо жінка буде дбати про дітей та чоловіка насамперед,
а чоловік типу про науку, то це не сім*я, а фігня виходить... :-))) обслуговуючим персоналом
не варто бути жодній жінці.

dr.Trollin - 9-9-2004 у 22:29

2Tempika, рівно з як і інші профеміністично настроєний люд.
ФІГНЮ ГОВОРИТЕ!

-1- якщо не хочете/ не можете/ не прагнете жертвувати нічим заради розвитку людності (як виду) - то шкода, але ваше право. Котре підрозуміє у своєму підгрунті "від науки ніякого толку -- краще би дрОва порубав, або поле би м скопав" (с) дружина майстара Лєвші.

але є ж ще і

-2- уісі ці тези про недоцільність розмноження традиційним чином людей, що самозаглиблені у науку вміщують у своїй основі один -- "за науку не платять, тому нею самовідданно займатись не слід" (с) дружина дуже багато кого (особливо у час деструкції СССР та соц. ладу загалом)

жінка буде дбати про дітей та чоловіка насамперед,
а чоловік типу про науку, то це не сім*я, а фігня виходить...

-містить у собі, де-факто,- саме 2гу думку з присмАкою першої.

а якщо ні? а якщо припустити (ну всяке ж бува), що на скромне, але жостойне проживання сім'ї можна заробити і Чесною Науковою працею?
(реалістично) хоч і важко таки, і термін/час повернення інвестицій - довгий таки...

Ця фраза означає фактично лиш, що ти просто з того, що я писав - НІЦ не зрозуміла :-(
якби мені було потрібне саме таке, то я би вже давно знайшов би собі яку... Приклади такого є і методи і непогані результати такого.
Але ж я прагну НЕ цього!!!

(розстроєно) імхо щось ти сама собі на свої моделі відповідаєш...

Не треба злоститися

Зірка - 9-9-2004 у 23:39

Сергію, не ображайся на нас - феміністок, гуманісток, реалісток :( Проблема така: Ти - розумний, освідчений, непростий - шукаєш, з одного боку, рівню собі - також розумну і цікаву дівчину, з якою Тобі не буде нудно. А - з другого боку - тиху, непомітну і віддану Тобі СіроМишку, яка буде молитися на Тебе і Твою дисертацію. Такої "суміші" в житті, на жаль, практично немає. Розумні і непрості - як ми всі, що виступили проти Тебе єдиним фронтом :P - як правило, чогось добиваються в житті і не моляться безоглядно на свого чоловіка (що їм не заважає його щиро кохати і поважати), бо самі по собі теж щось означають :). А з тихими, ніякими і при цьому відданими Тобі дуже швидко стане просто нудно :(. Складна ситуація :rolleyes:. "Середній варіант" теж часом трапляється - але рідко, треба набратися терпіння (це як я, наприклад, - розумна :D, гарна :P, зробила кар'єру - сама дивуюся :o, ніби й науковець - лінгвіст, ніби й комерсант :yawn: - і повністю віддана своєму чоловікові, готова йому зорі з неба під ноги стелити - не за те, що він написав третю дисертацію (він не написав ні одної) :(, а просто за те, що без нього мені нічого не треба - ні мого розуму, ні моєї краси, ні моєї кар'єри :cool:).

Tempika - 10-9-2004 у 05:59

...та так... я ніц не зрозуміла :-)) така вже в тебе манера висловлювати думки, сірьога...
я, наприклад, заробляю не на скромне існування, а на дуже навіть достойне... люблю,
коли чоловіки говорять чітко, логічно, видаючи квінтесенцію думки послідовно і з цим
таким привабливим і заколисуючим чоловічим *я хочу саме так*... я дійсно тебе не
розумію... як на мене, краще напиши щось так, як ти пишеш свої дисертації... :-))) бо
інакше проміж рядків я читаю повну безнадійність, бідність, затурканість побутом для
твоєї половини... ніхто тебе не покохає по інтернету, ніхто не віддасть усе заради
якоїсь там науки, а тільки, як написала зірка, за те, що ти ось такий є... а це буває
тільки коли спілкуєшся особисто, тісно, віддаючи будь-яку вільну хвилину цій
дівчині... а якщо у тебе є час писати оці довжелезні пости, а нема часу, щоб піти
з кимсь на каву, то ти просто боїшся... а це не *по-мужськи*... :-))))

Asmera - 10-9-2004 у 13:35

2 Зірка
Як-то говорять - "та же фігня, Джульєтта!" :D майже та сама :)

2 dr.Trollin
то тільки зараз такі вимоги...закохаєшся...і все ;) :lol:

Зірка - 10-9-2004 у 19:44

ну от, пошуки дружини для Сергія переросли в серйозну дискусію "наука чи гроші", і Сергій образився :mad: Що робити будемо? Тепер стане антифеміністом, не вжениться, і ми будем винні :(. Давайте рятувати ситуацію: мій чоловік, наприклад, помішаний на рибалці і полюванні (здається, всі чоловіки помішані на чомус ь:lol:), а я його все одно люблю :saint: Значить, Сергій може бути помішаним на синхрофазотронах, а його все одно будуть любити :sing: (мало не написала - треба тільки другу таку дурну як я знайти :lol:)

Tempika - 10-9-2004 у 21:53

...гм... а може питання в тому, що сірьога мусить шукати сам, і постаратися дуже дуже... :-)
а не сидіти біля компу і чекати, що хтось клюне на його типу приманку... зірка, твій чоловік
тебе ж завойовував, чи як?... не просто лежав на сонечку на зеленій галявинці, а ти його
підібрала... у мене враження, що сірьога, як та панна, сидить і чекає, що хтось сам до нього
посватається... а як дівчина запросила його на каву, то вій їй ще й відмовив... толком не
познайомився, зробив висновок, що вона *балувана*, і одразу в кущі... :-))) і дійсно неважно,
чим і як чоловік провадить свою експансію в світі – чи то наукою, чи то бізнесом, чи то
танцює в кордебалеті, важливо те, що по суті він опора світу, воїн і захисник, і не просто
голова, яка собі керує, а стіна, опора, міцні плечі... король, що шукав і здобув свою королеву,
а не панич, якому жити самому скушно, господаркою займатися ліньки, ну та й ще гонорово
типу хочеться потомства... :-))) і не буду я жаліти чоловіка як ту дитинку... якщо мужик, то
дасть собі раду... може ті образи йому на користь, чи як?... деколи тре, щоб хтось сказав правду....
хоча боюсь, що все закінчиться ще одним довгим загадковим сірьогіним монологом... :-)))))

Зірка - 11-9-2004 у 00:49

Темпіка, Ти повністю розставила всі крапки над і - резюме: ми - (маю на увазі тих, кого Сергій називає "профеміністично настроєним людом :baddevil::baddevil::baddevil:) - сильні і шукаємо чоловіків, сильніших від нас :o. І такі, як ми, Сергієві і даром не треба :cool:, а ми тут розпинаємося - не так свистиш, не так літаєш. Подивилася в дзеркало - на милу і лагідну голубку ніяк не тяну :saint: То мій чоловік не зорієнтувався в ситуації, забув написати "плюс"-"мінус"-список, - прийшов, побачив і переміг. А вже аж тоді зрозумів, яке щастя йому на голову звалилося :baddevil: Кажу ж, немудрий :D. А Сергій ще отак посидить, попланує, потім ще посидить і ще попланує (час від часу з жахом згадуючи відьм-феміністок - тьфу, тьфу, тьфу, вбережи Боже), а ми за той час станемо бабусями і будем няньчити наших правнуків - ой, ліпше правнучок, дівчатка кращі ;)

Сергій Бєляєв - 11-9-2004 у 15:44

Та не переймайтеся ви так. Не зустрів ще мій тьозка таку, яку б покохав. Закохається і все стане на місця.

Tempika - 11-9-2004 у 15:54

...так можна тільки 20-літнього заспокоювати :-)) а якщо людині 35, і він (чи вона)
ще не знайшли половинку, то тут такого простого рішення не буде... тяжко міняти
спосіб життя, власні звички, світогляд... може й закохається, а донести те кохання
і не зможе... ось так.

dr.Trollin - 11-9-2004 у 23:04

ффух! нарешті вирвався для донаписати відповідь
Щоб щось написати внятного, а не так сіпанно, як я то проглядував останні 2 дні.
Правда з початку відповідання (ще учора встиг пару постів овідповідити)
— ще зо 3 пости впало.

Загалом кажучи (як кгм... Епіграф до відповіді) –
є 3 реакції на якесь логічне твердження
*Вірна, *Не-вірна та *Жіноча
NB я аж ніяк не тверджу, що жіноча — помилкова!!


--------------------------------------------------------------------------------

2 Зірка - 9-9-2004 в 23:39
Сергію, не ображайся на нас - феміністок, гуманісток, реалісток
(зачудовано проГрузинськи) я на Дівчат не ображаюся. бо то ж Дівчата!!
(реалістично проУкраїнськи) – бо марно :-)

Ти - розумний, освідчений, непростий - шукаєш, з одного боку, рівню собі - також розумну і цікаву дівчину, з якою Тобі не буде нудно. А - з другого боку - тиху, непомітну і віддану Тобі СіроМишку, яка буде молитися на Тебе і Твою дисертацію
хм... власне кажучи, поки я не вийшов на завершення тої дисертації – то і не провадив аж таких “логічно розвернутих “ пошуків, враховуючи часонестачу та недофінансування.
(ну а також (реалістично) те, що вельми мало хто з дівчат таке навантаження витримає (основне – н. психічне), котре супроводжує дисертацієпИсання, рівно ж як і дисертацієписАльника)

Такої "суміші" в житті, на жаль, практично немає.
а мені Багато не треба :-)

Розумні і непрості - як ми всі, що виступили проти Тебе єдиним фронтом - як правило, чогось добиваються в житті і не моляться безоглядно на свого чоловіка (що їм не заважає його щиро кохати і поважати),
ну ДЕ З МОГО ПОСТУ ВИПЛИВАЄ, ЩО Я ХОЧУ, ЩОБ НА МЕНЕ МОЛИЛИСЯ???

"Середній варіант" теж часом трапляється - але рідко, треба набратися терпіння (це як я, наприклад, - розумна , гарна , зробила кар'єру - сама дивуюся , ніби й науковець - лінгвіст, ніби й комерсант - і повністю віддана своєму чоловікові, готова йому зорі з неба під ноги стелити - не за те, що він написав третю дисертацію (він не написав ні одної) , а просто за те, що без нього мені нічого не треба - ні мого розуму, ні моєї краси, ні моєї кар'єри :cool
довга цитата з метою склАдення гратуляцій щасливому сімейству. Хай вЕдеться.

--------------------------------------------------------------------------------
2 Tempika - 10-9-2004 в 05:59
...та так... я ніц не зрозуміла :-))
така вже в тебе манера висловлювати думки, сірьога...

на жаль так :-(
з сумом визнаю. :-(
Хоч визнаю і не все :-)

я дійсно тебе не розумію... як на мене, краще напиши щось так, як ти пишеш свої дисертації... :-)))
ой! ні 2 дисертації водночас...

бо інакше проміж рядків я читаю повну безнадійність, бідність, затурканість побутом для твоєї половини...
(ошелешенне) 8-0 мамма-міа. (див. Епіграф )
поміж тих моїх рядків того нема.
У них теж того нема.
І у реалі того не буде.
(риторично) інакше нафіг я працюю, науку двигаючи??

ніхто тебе не покохає по інтернету, ніхто не віддасть усе заради
якоїсь там науки, а тільки, як написала зірка, за те, що ти ось такий є...

хто каже віддавати Все заради Науки??
навіть Я віддаю не все, але лиш дочАсово відтерміновую
(ака рицарська обітниця, про що я вже, імхо, казав)

а це буває тільки коли спілкуєшся особисто, тісно, віддаючи будь-яку вільну хвилину цій дівчині...
хми... виділи би м’ ви ото хлопа (мене),
що практикує методи Перипатетиків у спілкуванні зі студенством
-- розоповідує молодичці
(необхідно тут одну 4курсницю у прискоренімтемпі підготувати як для стажування)
теорію та практику “розплавленоЕвтектиковикористання” прямо на ходу,
бігаючи з оформленням паперів на відсилання кількох статей ... :)

а якщо у тебе є час писати оці довжелезні пости,
ну, приміром, Дуже багато часу ці пости мені не займають.
ЧИСТИЙ час на них я трачу лиш при (на процес) набору,
оск. продумую відповідь у процесі самопереміщАння
або механічної роботи/діяльності,
котрої для підготовки експериментів моїх трохи треба...

а нема часу, щоб піти з кимсь на каву,
то ти просто боїшся... а це не *по-мужськи*... :-))))

ну для того треба Знайти Ототу-о з ким би на ту Кавусю піти,
з приємністю продумуючи зустріч...
--------------------------------------------------------------------------------
2 Asmera - 10-9-2004 в 13:35
2 dr.Trollin то тільки зараз такі вимоги...закохаєшся...і все
ну то так. Кохання то знаний негоціатор/”переговорщик”
--------------------------------------------------------------------------------
2 Зірка - 10-9-2004 в 19:44
ну от, пошуки дружини для Сергія переросли в серйозну дискусію "наука чи гроші",

і Сергій образився
(здезорієнтованно) є? коли це я??
я взагалі не люблю/практикую того (ображуватися),
бо ж Вельми неприємно/небезпечно для оточуючих тоді виглядаю. :-(

Що робити будемо?
(задумливо) мо’ підтримувати Пошук ?? :-)

Тепер стане антифеміністом, не вжениться, і ми будем винні.
угу. Ще чого... вжениться (як знайде вартістну того)
і антифеміністом не буде. Я всілякі секти поважаю
(ну хіба деколи необразливо підсміююся, але і то у кутику, - щоб не ображувати їх)

Значить, Сергій може бути помішаним на синхрофазотронах, а його все одно будуть любити (мало не написала - треба тільки другу таку дурну як я знайти :lol
(втішено від розуміння іншою суті ситуації) так я ж Власне і того – шукаю ! ;-)

--------------------------------------------------------------------------------
Tempika - 10-9-2004 в 21:53
...гм... а може питання в тому, що сірьога мусить шукати сам,
ну так я і шукаю. цей Мережний дискурс – то тільки частина заходів по пошуку.

і постаратися дуже дуже... :-)
з приємністю

а не сидіти біля компу і чекати, що хтось клюне на його типу приманку...
ну... час від часу таки ж треба перевірити тенета?? :-)

у мене враження, що сірьога, як та панна, сидить і чекає, що хтось сам до нього
посватається...

мдя? – враження помилкове.
(хоч і не відмовлююсь розглядувати пропозиції, що надходять)

а як дівчина запросила його на каву, то вій їй ще й відмовив...
мдя? – судження помилкове.
(був і приємно і небеззацікавленно (і то взаємно) поспілкувалися)

толком не познайомився,
ну толком... для того роки і роки треба
(або один мент пронизливого інсайту)

зробив висновок, що вона *балувана*, і одразу в кущі... :-)))
ну чому “в кущі” гречно розкланявся. Так вірніше буде.
(просто навіть натяки на балуваність – дійсно відстрашують
— то є (поруч з наркоманією) ну Дуже вже важковиліковним захворюванням)

і дійсно неважно, чим і як чоловік провадить свою експансію в світі – чи то наукою, чи то бізнесом, чи то танцює в кордебалеті, важливо те, що по суті він опора світу, воїн і захисник, і не просто голова, яка собі керує, а стіна, опора, міцні плечі... король, що шукав і здобув свою королеву,
так. з тим я погоджуюсь.
просто не обов’язково при тому ще й то Демонструвати насильництвом.
(Можливим є пробивання панцира галасливо, - довбнею,
а можливо і тихенько, - мізерикордом)

а не панич, якому жити самому скушно, господаркою займатися ліньки,
ну та й ще гонорово типу хочеться потомства... :-)))

(здивованозацікавлено) рідкісний випадок самоприбумування собі відтового млина, пані донКехада.

і не буду я жаліти чоловіка як ту дитинку... якщо мужик, то
дасть собі раду... може ті образи йому на користь, чи як?...

може і так. А може і ні. Залежить від того – з якою метою воно(вони) сказано.

деколи тре, щоб хтось сказав правду....
(переконанно) ЗАВЖДИ то треба. Як тільки є щонайменша надія, що той, кому ти то кажеш — цю правду витримає.

хоча боюсь, що все закінчиться ще одним довгим загадковим сірьогіним монологом... :-)))))
е-е-е, пререпрошую, - мо’ Діа-логом :-)


--------------------------------------------------------------------------------
2 Зірка - 11-9-2004 в 00:49

Темпіка, Ти повністю розставила всі крапки над і
біда лиш в тім, що над Своїми “і”.

- резюме: ми - (маю на увазі тих, кого Сергій називає "профеміністично настроєним людом :baddevil - сильні і шукаємо чоловіків, сильніших від нас.
І такі, як ми, Сергієві і даром не треба,

мдя. просто годі стриматись...
ЩИРО перепрошую за використання неполіткорректного вислову
– але це твердження – ДУРНЯ!
імхо- не Сила головне.
але ж Душа.

Подивилася в дзеркало - на милу і лагідну голубку ніяк не тяну То мій чоловік не зорієнтувався в ситуації, забув написати "плюс"-"мінус"-список, - прийшов, побачив і переміг. А вже аж тоді зрозумів, яке щастя йому на голову звалилося Кажу ж, немудрий.
зате щасливий? :-)

А Сергій ще отак посидить, попланує, потім ще посидить і ще попланує (час від часу з жахом згадуючи відьм-феміністок - тьфу, тьфу, тьфу, вбережи Боже),
нє, ну чому ж з Жахом :-)
з Приємністю.

а ми за той час станемо бабусями і будем няньчити наших правнуків - ой, ліпше правнучок, дівчатка кращі
зовсім ні.
Я маю намір на протязі найближчих 2-х років таки собі якесь дитинча мати.

--------------------------------------------------------------------------------
2 Сергій Бєляєв 11-9-2004 в 15:44

Не зустрів ще мій тьозка таку, яку б покохав. Закохається і все стане на місця
саме так.
(просто моя можлива закоханнність не зможе бути “сліпою”)

--------------------------------------------------------------------------------
2 Tempika 11-9-2004 в 15:54

а якщо людині 35, і він (чи вона)
ще не знайшли половинку, то тут такого простого рішення не буде...

у моєму випадку рішення не було простим уже починаючи з ~28
(правда який тут емотікон ставити навіть і не знаю)

тяжко міняти спосіб життя, власні звички, світогляд...
крім останнього – легко.
останнє – рівно ж легко, але лиш при належному обгрунтуванні обгрунтованості/справедливості/доречності зміни.

може й закохається, а донести те кохання і не зможе... ось так.
от Хто зможе донести кохання
— то судити можна Завжди лише по факту
(ака посмертно. По смерті носія або кохання. )
Тому тут НІЦ казати не можу.
Можу лиш надіятись, що донесу. Я реаліст, хоч і оптимістичний.

Asmera - 12-9-2004 у 13:32

2 dr.Trollin
Так отож! Розслабся, відпсути проблему від себе і вона сама знайде рішення :) Справді ж...ми всі собі малюємо принців та принцес, таких, які відповідають всім нашим вимогам...але коли він чи вона з'являється, то ті вимоги абуваються, а якщо й згадуються мимохідь...то потім сам смієшся та дивуєшся наскільки ця людина не відповідає цим вимогам і любиш її через це ( а може й просто так) ще дужче

Tempika - 12-9-2004 у 20:49

...серед моїх знайомих багато самотніх людей, яким за 30, за 40 і так далі...
я точно знаю, що їм казали *розслабся, само прийде* (як і мені, до речі)... :-)
а воно не прийшло... все ж треба було щось робити... принаймні вміти не
упустити момент і ситуацію... :-)))) ну ніколи нічого само не приходить...
навіть коли так здається, то насправді обставини притягує певна внутрішня
готовність до очікуваних подій... а якщо готовності нема, і ти абсолютно
пливеш по течії не знаючи куди, то... сумно.

dr.Trollin - 12-9-2004 у 21:30

2 Tempika 12-9-2004 в 20:49
пливеш по течії не знаючи куди, то... сумно.
а як тільки но спробуєш визнАчитися Куди ото пливеш
-- то як напАдуться з критиканством :-))

Bullet - 12-9-2004 у 21:35

Думала, дописувати сюди чи ні, може, не мала морального права, бо ж ви тут всі тісно знайомі.. Але все ж таки, як я бачу, пані Темпіка має великий досвід (з числа своїх знайомих яким за 30 і за 40, а вони все ще самотні)).
То ж , може, і мені підкажете, що робити?
Мені, щоправда. ще не за 30, але скоро буде, і проблема така (власної ненормальної самодостатності і НЕпотребування іншої людини як персони, але потребування протилежної статі - причому бажано "раз і навсєгда";))))) існує.
Ви вже звиняйте, що виражаю свої думки досить примітивно (я ж не знаю,що таке - синхрофазотрон, ганьба мені, ганьба). Але ж до рівня феміністки я ще не доросла (та й не дуже хочеться), а зі шкурки СіроМиші виросла.
То у чім був замисел мого допису:
Мо' хто підкаже - як власне ШУКАТИ? Ну, з досвіду свого чи своїх знайомих?
Поетапне розтлумачення для "недисертованих" є бажаним :)

Хто його знає, звідки вони беруться...

Зірка - 12-9-2004 у 23:41

Оті майбутні чоловіки, дружини, кохані і некохані... У кожного складається по-своєму - випадкова зустріч, тато з мамою познайомили, кулєґи зробили добру справу, щастя невідомо звідки на голову звалилося :o. В одному я впевнена - ніколи не можна вішати носа і ставити на своєму особистому житті хрест :(, а ще - треба вірити в себе, але й не зациклюватися на собі :cool: Звичайно, коли нам за 30 - а тим більше за 40 - набагато складніше, ніж коли тобі 18. Знаю, про шо говорю - перший раз вийшла заміж в 18, другий раз - в 35 ;), перше дитя вродила в 19 - друге - в 36 :P. Перший раз все було заплановано, майже як в Сергія - старший від мене, з вищою освітою, з інтеліґєнтної сім'ї, не п'є, не курить, червоний диплом - всьо як має бути :baddevil:. А не вийшло... Зате на другий раз - ніяких планів, а ніби виходить :) - тьфу, тьфу, тьфу, шоб не наврочити... До речі, між тим першим і тим другим були пошуки по інтернету (я ж також вся така запрацьована, як і Сергій - тільки що дисертацій не пишу - ;) і зустрічі з моїми інтернетівськими знахідками - то окрема тема, довго розказувати ;)
До Сергія: та я ж не про ТУ силу писала, - які з нас культуристки :lol: - я про силу душі, волі, духу - правильне підкреслити :sing:
До Bullet: я тут зовсім не своя і нікого не знаю, як і Ти (нік - чужак :(:(:(), просто Сергій "зачепив", от мене і понесло :o. Сподіваюся, що ніхто не ображається за моє "панібратство" - то пан д-р Троллін винен, написав мені, щоб я тут не "викала" :baddevil:
А ще: я також не знаю, що таке "синхрофазотрон". Пісню таку Пугачової в дитинстві чула :D

Tempika - 13-9-2004 у 05:53

...сірьога, так тре не тільки визначитися, а й діяти :-))) не то будеш потім сам сидіти
з двома дисертаціями, сивий і нікому крім панни науки не потрібний... але без паніки!
:-)
...як шукати, я й сама не знаю... у мене, кобіти, до якої ще клеяться на вулиці, ніби не
мусіло б бути проблем... але маю схильність до хуліґанів і просто підлих чоловіків...
втюрююся в таких, а потім мучуся... тому тре перестроїтися якось внутрішньо, сказати
собі, що просто треба знайти хорошого мущину, і покохати його за те, що він такий ось
хороший, круглолиций, затишний... :-)))) але то теж неправильно, так?

Aleksandra Fink-Finowicka - 5-5-2005 у 08:12

Дійсно воно таке є!

Прочитала з увагою, трохі пізніше взяла Великий Тлумачний Словник Українськой Мови - зі словніком в руці ще раз прочитала.

Не хочу писати порад (все одно оте рекламне оголошення викликнуло майже в кожного якісь поради для Пана).

Хтось дуже мудрий (невже Молєр?) сказав:
"Байдуже з ким одружишся, після шлюбу (наступного дня) так і покажеся - це була зовсім інша людина".

Тримаю кулякі. Та трошкі дивуюся, тож Львів - місто, де живє майбільше найкращих у світі дівчат/жінок - я сама це бачила, та переживала, щоби мій Войтек не зорєнтувався, що воно таке є. Хіба зорєнтувався, але як вже казала одна моя (дуже мудра!) падруга мій Войтек є святий (сподіваймося такий лишися і після шлюбу).

Ще раз - Тримаю кулякі!:D

dr.Trollin - 5-5-2005 у 08:38

но таки так -- з Войтком тобі таки _досить_ повезло.
то таки кадра!!!
надіюсь, що тобі з ним буде і надалі везти

Леся Кулик - 5-5-2005 у 11:47

Др.-ре Троллін,
матіріал на непогану сценарію, думаю, що життя допише вам гарний фінал. цього вам й щиро бажаю:)
а ви не думали проголосити кастінг на дружуну? (тут зовсім не злосливо, мається на увазі не тільки візуально-естетичний момент, але, як я стигла зловити, інелектуальний потенціял...).
ого, яка шкода, що я уже не вписуюсь у ці рами:(

dr.Trollin - 5-5-2005 у 16:14

-1- ще б ото я розумів що є кастінг, і чим він _принципово_ різниться від інтернетооголошеннь???
(ну у такому розширеному як ото у мене форматі, а не 2-3стрІчковому...)

-2- а чого "уже не вписуюсь у ці рами"?

Леся Кулик - 10-5-2005 у 12:46

Докторе Троллін, (щось мен здається, що Ви Доктор Серафікус?)

Здається мені, що второпала;)
-1- ще б ото я розумів що є кастінг, і чим він _принципово_ різниться від інтернетооголошеннь???
(ну у такому розширеному як ото у мене форматі, а не 2-3стрІчковому...)

Ад.1
За енциклопедичним поясненням, кастінг це"згруповання, яке має на меті виселекціонувати когось у чомусь найкращим".
Чим від різниться, Пане Троллін, від інтернетооголошеннь ?
Я пропоную переформулювати питання на: У чому перевага кастінгу над інтернетооголошеннями?
Одже хоча б заради цього:
а) "Ми зустрілися на чаті, ти мені назвалась Каті, а насправді Ти Іван, о якій ти хуліган" (О. Скрипка)
б) "Ти призналась по траві, що у тебе груді три, Перевірив, там одна, підманула, підвела" (О. Скрипка)
Це напевно на пізнішому етапі пізнавання, ну Дохторе, на якому? Як це визначити? За допомогою яких правил, Чи тут можна піддаватись емоціям?
в) на кастингу, так, як швидше згадала, крім візуально-естетичних вражень, Ви можете провести розмову, тобто в якійсь мірі перевірити культурний капітал кандидатки, кандидата. На інтернетових розмовах важко перевірити, з ким насправді маєте до діла, мабудь мені тексти наших чатів диктує мені половина інституту математики (я цього пане Троллін як раз не практикую), але все може бути...
Прикладів можу наводити багато, але зараз на жаль економлю свій час, но абсолютно серіозно ставлюсь до проблеми:)

-2- а чого "уже не вписуюсь у ці рами"?
Прошу вибрате Дохторе Серафікус вигідну для Вас відповідь:
Не вписуюсь, тому, що:
а) я монашка
б) Шевчукова "Жінка-змія"
в) закохана у Вас без пам'яті (з першого погляду), но кандидатка, яку Ви вже стигли дискваліфікувати - надто малий у мене інтелектуальний потенціал)
г) замужня
д) феміністка

Tempika - 10-5-2005 у 18:02

...о так. :-))))

Леся Кулик - 10-5-2005 у 21:15

2 Доктор Серафікус - dr. Trollin

"Замість поставитись до мене як до жінки, ви поставилсь до мене ніби до якоїсь абстрактної фікції".

"Тільки з людини, певної свого права бути вільною, може вийти щось більше, як урядовець, фінагент, професор,юрисконсульт, завшколи.
(...) "?" бракувало цього почуття вільности. Почуття визволення, перетвррене на успіх, не належало до його числа доброчтнностей. Він працював напружено й уперто, виснажував себе, замість із презирливою іронією заперечити все те у науковій традиції, що належало заперечувати й знищити".


"Надто рідко трапляється так у нашому житті, щоб випадково на мить зустрітись, за хвилину розминутись і піти далі з новим і надзвичайним почуттям несподіванки, з думкою, що в банальному плині зкичайних наших днів розкрилась нова, досі не прочитана сторінка ще невідомих хвилювань. Нечасто життя приносить нам щось цікаве й нечасто бавить
нас химерами, але треба вміти вихопити з життя ці рідки й не щедрі подарунки нашої долі".

"(...)Є різні способи кохання: можна в коханні кохати лише себе, можна клхати своє кохання до жінки і можна нарешті, кохати не себе й не своє кохання, а лише ту, яку кохаєш.
А ви Серафікусе, як кохаєте? Чи клхаєте ви себе, чи може в пориві піднесення самозаперечення ви кохаєте "?" (моє втручення), усе віддавши їй, для себе нчого не лишивши? Вас тішить думка, що ви кохаєте ек себе, а "?"
"Одже, пишайтеся, Серафікусе, що в коханні ви плекаєте й пестите вибачливе почуття самовідданости?"


"(...) кохання буде тільки тоді небайдужим, коли кінець кохання обернути нв його початок"

"(...) кохань багато, і прагнень ще більше. Але коли є досконале, то воно повинно бути лагідним і мудрим".

Tempika - 10-5-2005 у 22:04

...ну власне про це й був мій останній і безповоротній лист до тролліна :-)
дякую лесі за цитати.

Леся Кулик - 10-5-2005 у 22:46

Пробачте, забула нагадати джерело. Це очевидно Домонтович і його "Доктор Серафікус":rolleyes:

dr.Trollin - 11-5-2005 у 23:09

*на жаль,- Домонтовича не читав :(
а загалом ось оце місце:
"Він працював напружено й уперто, виснажував себе,
замість із презирливою іронією заперечити все те у науковій традиції, що належало заперечувати й знищити".
дійсно досить непогано описує мене... Якщо лише до слів "замість із"...
бо далі та ки ні. А навіть навпаки.


*А от щодо пункту "в)" з "уженевписувального" переліку
-- то таки мушу сказати, що (як на даний момент)
жодної ще дівчини "з інтелектуального потенціалу" не відкидувалися.
Бо ж усі дівчата, котрі навіть у кандидатки кандидували -- мали його. ну, Різний, звісно, але беззаперечний.

А от щодо "На інтернетових розмовах важко перевірити, з ким насправді маєте до діла" -- то воно так. як би.

(правда я таки будучи досить призвичаєний
до високої відповідальності за авторство тексту,
котра була прийнята у системі ФІДО,-
таки, звісно, більш поважно і до Інтернетівського авторства ставлюся...)

Але тут є ще й той момент, що
ну якщо оминути випадок Чатування
(в котрім душу людську не вгледиш за похапливістю балачки) --
у листуванні "стандартнім"
(а паче ж якщо воно належно об"ємне і суміщене з одною/кількома особистими зустрічами) -- трохи інше -
важко мультиавторство учаїти таки...

(ні, то, звісно, стисла Імха, а не абс. переконане твердження)

Tempika - 11-5-2005 у 23:21

*Бо ж усі дівчата, котрі навіть у кандидатки кандидували -- мали його. ну, Різний, звісно, але беззаперечний.*

...ти ба, у тролліна, мабуть, є особлива методика визначати рівень
інтелекту за п*ятихвилинну тетефонну розмову... :-)))))) взагалі який
сенс поводити себе як ресторанний сноб у супермаркеті, шукаючи якесь
особливе блюдо... так і так споживацький підхід до кобіти, але тут він
мега-споживацький, бо хочеться вишуканого делікатесу поряд з
поличками з мороженим хеком... який тре розморожувати, готувати і все
таке... а в ресторані нам дорого... :-) ось так і ходить голодний... пішов
би сам рибку половив, чи що :-)))) та де... хтось інший буде садити
дерева, рятувати принцес, а він все сидітиме під яблунькою і чекатиме
своє яблучко, перебираючи... те червиве, це зелене, те несмачне, а то
мені по голові вдарило, я на неї (яблучко) ображаюся... :-)))))) вот так.

Пане докторе, одружіться будьласка!!!

Зірка - 11-5-2005 у 23:48

От біда... Мовчу собі й мовчу, а тут знову "серйозні знайомства - шукаю дружину" - і знову ми всі шукаємо дружину (пропонуємо варіанти) для пана доктора Тролліна :( Пане докторе, я б уже і свою кандидатуру запропонувала (тим більше, що в червні буду у Львові - можна познайомитися :cool:), але ж Ви мене не схочете: а) не вперше "замужем"; б) занадто мудра (хіхіхі, Ви, певно, думаєте, що Ви таки мудріший :rolleyes:); в) старша від Вас; г) маю двох дітей; д) не люблю зануд; г) плюс всі мінуси, які Ви називаєте у своїй "анктеті". Словом, не "кандидатка". Але ж у Львові стільки гарних і розумних дівчат - хочете, дам номер телефону? ;) Пане докторе, опустіться на землю і погляньте навколо Вас (я Вам вже про це писала десь рік тому) - а то роки ідуть, скоро Ви станете сивим, мудрим і негарним, і діточки будуть називати Вас дідусем, а Ви все будете розвивати філософську теорію про шлюб і сім'ю...

dr.Trollin - 13-5-2005 у 13:04

но ж але напалися!!!
2Зірка основна помилка --приписувати те, щзо не казав
-- пункт "а" ніде не підіймав, а паче ж пункту "б" ні (ще б ото...)

щодо "наземлеопущення" -- то після вересня. До того -- тєжко.
а щодо "поглядування доокола" -- то чом би і ні...

Oleksandra Zorina - 13-5-2005 у 16:45

Шановний dr.Trollinе
Не там шукаєте. Вам би у викладачі записатися..
Курс 4-тий, фізмат якийсь .. Там часто бувають такі дівчатка(часом, дуж6е симпатичні). Років у 7 вони ,як правило,закохані у Шерлока Холмса . Дівчата чисті, наївні, палко підтримують ідею служіння Науці і закохуються в поважних докторів-науковців як киці у березні. При згадці рівняння Максвелла оченята сяятимуть, та й від паління ще не пізно відучити;)
Такі сім'ї (25-30 років різниці, жінка -молодша) зазвичай щасливі. Погляди на подружнє життя ,думаю, співпадуть.
На власні очі бачила 3 такі пари. (Правда, не фізиків. Мехмат, архітектори,computer science) - згода і любов.

Tempika - 13-5-2005 у 19:21

...та він уже давним-давно викладач політеху, нє? :-)) ну і якщо йому
зара років десь 36, то його потінційна дружина ще тільки закінчує
школу... через років 5 мусить оженитися.

Андрій Петришин - 16-12-2005 у 07:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Зірка
...
г) і познайомився з дівчиною, - з дівчатами, просто познайомився, - і не розказував про синхрофазотрон, а просто поговорив з ними НІ ПРО ЩО, ну там пару компліментів, якісь дурниці, :cool:
...


В мене проблема з "просто поговорив з ними НІ ПРО ЩО". Не вмію. Навчіть, а?

Tempika - 16-12-2005 у 08:52

...ну тре походити по чатам, послухати.... завести аську і тренуватися :-)
розвивати почуття гумору, поповнювати набір неординарних компліментів
і теде... жаль, колись, у 18-19 столітті цьому вчили обов*язково вкупі з
трьома іноземними мовами, танцями, музикою і живописом... а зараз ні :-((

Demyan - 16-12-2005 у 09:48

Ні в якому разі не треба тренуватися в чаті або асьці, це навпаки вас дизкомплексує при реальній зустрічі. Це факт, чим більше будете там спілкуватися тим важче вам буде реально спілкуватися. В чаті ви можете бути від Бетмена до Сталоне... тим паче що реально ви не бачите свого співбесідника, який теж може просто шукає розваг або ще щось.
При зустрічі з дівчиною, намагайтесь знайти тему, яка їй цікава для розмови і в якій ви троха орієнтуєтеся. Не "вішайте" своїх тем. Також не намагайтеся показати себе знатоком у всьому, адже можна і попасти, якщо Ви будете розмовляти про те, що не знаєте а інша людина - добре знає. З самого початку зустрічі можете сказати - "Знаєш я троха стурбований, і мені іноді важко починати розмову ...зрозумій мене будь-ласка..." або щось в тому дусі. Поперше це забере від вас барєр страху: що ви не можете спілкуватися, знявши цей барєр надалі ви розімкнетеся і можете навіть почати забагато говорити. Інакше під час всієї зустрічі у вас в голові буде висіти "думка про що я буду говорити". поробуйте це , згодом все вийде, повірте.

Tempika - 16-12-2005 у 14:12

...дик, тренуватися можна... там з дівчатами з інших міст... просто воно
трохи розкомплексовує направду... ясне діло, якщо аськін роман одразу не
переходить в реал, то скоріше всього нічого там серйозного нема...
а теревенити можна і треба :-))

Андрій Петришин - 17-12-2005 у 09:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...дик, тренуватися можна... там з дівчатами з інших міст... просто воно трохи розкомплексовує направду... ясне діло, якщо аськін роман одразу не переходить в реал, то скоріше всього нічого там серйозного нема...
а теревенити можна і треба :-))

І на здибанки їздити ліктричкою... Нє, що не кажіть, ліпше в своєму місті, "нє атхадя ат касси". Правильно Demyan каже, шукати в інеті - це дурня, ніц з того не вийде, а якщо і вийде - то таке буває раз в житті і то не у кожного, тобто дуже рідко. При віртуальному спілкуванні, людина собі такого нафантазує, понамальовує кольорових картинок, доходить до реалу і бац, нічого такого нема, такий облом... Було-було... Всьо, дякую за поради, пішов в місто тренуватися :)
Субота - нас ждут вєлікіє дєла...

Tempika - 17-12-2005 у 16:56

...а у мене э як мінімум 5 знайомих пар, що познайомилися в інеті, жили в
інших містах, і одружилися... ба, навіть у різних країнах. :-))

Андрій Петришин - 18-12-2005 у 10:00

Нє, нє, дякую, нам такі цукерки не смакують. Ми любим чукулядні з ромом, а смоктако-лізакі не плявґують, звиняйте. А ще я поважаю принцип WYSIWYG (what you see is what you get - що бачиш, те й отримуєш), а в чатах і інет-балачках все навпаки:
Ми з тобой зустрілись в чаті
Ти мені назвалась Катя
А насправді ти Іван
От такий ти хуліган
(с) О. Скрипка "ВВ"

Tempika - 18-12-2005 у 16:22

...просто є певна категорія людей, які вкладають душу у любе спілкування,
інтернет-не інтернет... такі ось знаходять один одного... їздять зустрічатися,
пишуть романтичні листи, шлють пакуночки з сюрпризами, чекають з
нетерпінням кожної зустрічі, і багато говорять... про все :-)) а зазвичай
в реалі етап інтенсивного пізнання один одного проходить дуже швидко
до тілесної стадії, що робить роман прісним і нецікавим... :-)

Андрій Петришин - 19-12-2005 у 15:29

А роман без отої "тілесної стадії" як кава без коньяку - бодрить, серце стукає але... не п'янить. Якийсь "обгризок" недорозвинений, а як же на рахунок "ще дуже й дуже багатьох емоцій, відтінків, відчуттів" як тут хтось говорив? (Та знає що говорила, не будем показувати пальцем ;)

Зі святом Всіх!

Tempika - 19-12-2005 у 21:18

...я хіба казала про відсутність цієї стадії :-)) я казала про *предвкушеніє*,
яке ех як добра штука :-)