Форум Рідного Міста

Приклад плагіату

Дмитро Тарасов - 15-12-2003 у 16:11

Є різні випадки копіювання, "запозичення", крадіжок інформації з Форуму Рідного Міста. :( Як правило крадуть окреме повідомлення без зазначення авторства та джерела (Форуму).
Зустрічаються і нетипові - тягнуть ідеї (теми повідомлень та голосувань, пункти голосувань тощо).
Приклад - http://www.volodymyr.com.ua

Адміністрація намагається контролювати ситуацію з авторськими правами та плагіатом. Знайдете плагіаторів, пишіть сюди.

PS
Цікаво, чи появиться така тема у плагіаторів? :)

Наталка - 15-12-2003 у 16:25

Це тема про ялинку, так? Погані, зробили б посилання зі вказуванням автора та джерела, то вже було б ліпше... :( Ну що ж, вбачаю в цьому, окрім злого, ще одне свідоцтво популярності Форуму. :)

Дмитро Тарасов - 15-12-2003 у 16:28

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Це тема про ялинку, так?

Не тільки. Там таких прикладів багато

Олексій Мачехін - 15-12-2003 у 16:42

Цікаво, а як з цим боротись?

Дмитро Тарасов - 15-12-2003 у 17:19

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Цікаво, а як з цим боротись?

Методи є, але 100% гарантію не дають.
Інколи вистачає розмови з адміністратором сайту. Адміністратори як правило люди порядні :)

Sanjak - 15-12-2003 у 17:41

Цитата:

Є різні випадки копіювання, "запозичення", крадіжок інформації з Форуму Рідного Міста. Як правило крадуть окреме повідомлення без зазначення авторства та джерела (Форуму).
Зустрічаються і нетипові - тягнуть ідеї (теми повідомлень та голосувань, пункти голосувань тощо).
Приклад - http://www.volodymyr.com.ua


ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ ЩО ВКРАВ ТЕМУ З ВАШОГО ФОРУМУ
Мені вона сподобалась, ось і вирішив розмістити її у себе.

Наталка
Цитата:

Погані, зробили б посилання зі вказуванням автора та джерела, то вже було б ліпше...

Уже виправився :saint:


Цитата:

Інколи вистачає розмови з адміністратором сайту. Адміністратори як правило люди порядні

Так, вистачить. Більше не буду копіювати.

з.і. Думаю, що мені вибачать!! А ? Народ.

Олексій Мачехін - 15-12-2003 у 17:48

Виправився після того, як я запостив звідки було взято тему? ;)
Вибачать, ми добрі :)

Дмитро Тарасов - 15-12-2003 у 18:02

Цитата:
Першим відправив користувач Sanjak
Так, вистачить. Більше не буду копіювати.

з.і. Думаю, що мені вибачать!! А ? Народ.

Вибачаю :)
Прошу вставити посилання на Форум Рідного Міста і у інших темах. (якщо не помиляюсь: голосування про про транспорт, медицину...)
Дякую за розуміння.

Окрема подяка Олексію :)

Sanjak - 15-12-2003 у 18:20

Цитата:
Першим відправив користувач Дмитро Тарасов
Вибачаю :)
Прошу вставити посилання на Форум Рідного Міста і у інших темах. (якщо не помиляюсь: голосування про про транспорт, медицину...)
Дякую за розуміння.

Окрема подяка Олексію :)


Опитування про транспорт (лінк поставив)
А яку тему ти маєш наувазі про медицину?? http://www.volodymyr.com.ua/index.php?act=ST&f=4&t=206&... <<- ОЦЮ?
Перепрошую, але не я цю тему відкривав і вона зовсім не схожа на вашу про нетрадиційну медицину. А може ви маєте на увазі іншу? Підкажіть.. :)

Дмитро Тарасов - 15-12-2003 у 21:54

Добре. Інцидент вичерпано.

fish - 16-12-2003 у 10:18

А от хороший приклад: коли Володимир почав масово викладати віршики з Забавки на іншому форумі, хоча й із зазначенням авторів, у мене це великого ентузіазму не викликало. Але я навіть тішуся, що не поспішала наїхати на Володимира, бо саме завдяки цьому в нашій ватазі з"явився Інгвар.

Наталка - 16-12-2003 у 14:38

Гм, особисто в мене Володимир питав дозволу, і дозвіл отримав :) А Інгвар - то просто знахідка, тут обома руками підтримую fish! :rolleyes::saint:

fish - 16-12-2003 у 16:22

ну... у мене, наприклад, не питав... хоча мене така чемність потішила б.

Volodymyr - 16-12-2003 у 16:32

мені дуже соромно... :( :( :(
як я можу виправитись?

fish - 17-12-2003 у 09:08

нічого страшного, відтепер будеш уважніший, а так - не переймайся

Volodymyr - 17-12-2003 у 13:00

дякую! :) :) :)
@->->--