Форум Рідного Міста

Хто такі глобалісти?

Sergi Adamchuk - 15-12-2003 у 16:38

Потрібна стисла та зрозуміла відповідь.
Дякую.

rost - 15-12-2003 у 18:43

Хто такі глобалісти напевне ніхто не скаже, бо таких не існує.
Зате антиглобалісти, як різношерсті але галасливі і скандальні демонстранти з'являються, як чорт з табакерки, в околицях кожного самміту лідерів розвинутих країн. Докупи цих лоботрясів збирає можливість подебоширити і провести час в оточенні собі подібних. Поскільки основна маса антиглобалістів є професійними протестантами, то живуть вони в основному на соціальну допомогу від урядів країн, проти яких вони потестують. Це в свою чергу утруднює їх особисті контакти в світовому масштабі (на соціалі прожити можна, але далеко не поїздиш). Ця ж причина зумовлює їх існування тільки в розвинутих країнах Заходу. Важко собі уявити нігерійського чи скажімо навіть польського антиглобаліста. Турбота про хліб насущний в менш розвинутих країнах завжди превалює над бажанням кілька днів дефілювати з антиглобалістcькими плакатами і затівати сутички з поліцянтами. Плюс відповідний рівень демократії вимагається для того, щоб робити це безкарно.

freak - 10-2-2004 у 16:22

Глобалісти це люди,організації,компанії ,які прагнуть обєднати щось монополізувати наприклад ООН,ЄС...Nike....
Змішання культур призводить до їх поступової загибелі!!! - один з лозунгів антиглобалістів

сумна - 10-2-2004 у 17:50

Антиглобалісти віддалено нагадують мені хіппі, тільки в них форма вираження протесту активна, щоб не сказати брутальна

Dmy - 10-2-2004 у 19:29

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Антиглобалісти віддалено нагадують мені хіппі, тільки в них форма вираження протесту активна, щоб не сказати брутальна

Нє, не можу погодитися - гіпі не нагадують.
На мою думку, антиглобалісти найбільше нагадують глобалістів. У світі, певно, мало що може зрівнятися за глобальністю з рухом антиглобалістів. Не за кількістю членів, а за тим, як вони своєю купкою усюди встигають. Це ж коштує шалені гроші! Мабуть якась глобальна "ТаНКа" фінансує?

(і ще за поведінкою трохи нагадують Гріпіс)

Реплікант10322195 - 11-2-2004 у 00:46

Mac donalds ;)

Ігор+ - 12-2-2004 у 00:08

Глобалістів немає. Є глобалізація і є антиглобалісти.
Рівень життя і економіки різних країн є різним, а з розвитком інфраструктури економіки всіх країн, хочеш чи не хочеш, будуть зближуватися.