Форум Рідного Міста

Культурні події у Львові на Новий рік та Різдво? :)

freewill - 16-12-2003 у 19:19

Скучив я за рідним Львовом (4 місяці не був, страшно подумати) і нарешті збираюсь у творчу відпустку з 31 по 12 число. Так от, хочеться, так би мовити, відчути давно забутий дух львівського культурного життя :). І тому питаю у вас, шановні, які цікаві музично/виставково/перформенсні акції будуть проходити у зазначений період? Особливо цікавить події в Ляльці, в Дзизі... Мо', ще десь?... І як туди попасти, якщо намічається багато людей... :)) Дякую.

Наталка - 17-12-2003 у 01:51

Чула я, що Ляльку закривають... Ще в листопаді. Ось такі невтішні новини. Хто знає подробиці?

Олексій Мачехін - 17-12-2003 у 08:28

Як хто? Одарка :)
Ляльці ніби відмовили в продовженні оренди зали.

Олексій Мачехін - 17-12-2003 у 11:08

Доречи. От уявімо собі теоретично що до Львова хоче приїхати киянин подивитися та зустріти різдво на львівщині.
Хоче він побачити вертепи, послухати колядки, відчути атмосферу міста, можливо з кимось зустрітись із знайомих. Звісно, Святвечір вже зайнятий.
Які пропозиції? Куди й коли податись?

Odarka - 17-12-2003 у 14:16

Я краєчком вуха чула, що Тарас Чубай та Плач Єремії виступатимуть 2 січня в оперному театрі з Різдвяною програмою. Навіть вчора бачила афіші :)
Щодо Ляльки я помовчу...

Nazar - 17-12-2003 у 17:34

А ще в тому проекті Пікардійці фігурують.
І радіоролики йдуть ефемами на фоні Тарасової "Бог ся рождає".

От і є чого їхати.
А ще будуть проходити традиційні конкурси вертепів просто неба...:saint:

Олексій Мачехін - 17-12-2003 у 17:39

Мені про вертепи цікаво. на новий рік я все одно не приїду, а на 6-7 цілком можливо.

Halthern - 19-12-2003 у 19:50

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
От уявімо собі теоретично що до Львова хоче приїхати киянин подивитися та зустріти різдво на львівщині.
Хоче він побачити вертепи, послухати колядки, відчути атмосферу міста, можливо з кимось зустрітись із знайомих...


Доречі, зовсім не теоретична ситуація. Я давно вже мріяв саме так зробити. Допоможіть з ідеями, пліііз. :)

Nazar - 19-12-2003 у 21:52

До речі, хто допоможе мені з моїм просвітництвом, тобто хто проствітить мене:) в тім, що то завтра буде за концерт біля оперного?
Бо моя тимчасова відірваність від подій міста мені добрячим тягарем перекриває дихання...
От має бути якийсь "галаконцерт", де буде і Плач з Тарасом.
Але я щось про то нічого не знаю.:(

Роман Голощук - 20-12-2003 у 11:22

20 грудня о 19:00 у Оперному театрі відбудеться концерт, присвячений 10-річчю радіо Люкс. Він транслюватиметься на великий екран на площі біля Оперного. Виступатимуть: Скрябін, Чубай, Руслана, Таліта Кум, Юлія Лорд, Марина Одольська, Ліля Ваврін, Павлік та інші.
Обіцяють живий звук ;)

Nazar - 20-12-2003 у 11:34

Цікаво, хто з тої компанії буде на ейфокінець.

Ставлю на руслану, бо ж сердючки не буде:)