Форум Рідного Міста

Я вмер - у Данилка діамантовий диск

Олексій Мачехін - 18-12-2003 у 16:46

Платиновий диск – у Руслани, а діамантовий - у Андрія Данилка – вчора переможців було офіційно нагороджено
16:27 [ 18.12.2003 ] | Ukrop

На офіційній церемонії нагородження Української музичної премії 2003, яка відбулася 17 грудня у клубі “Модабар”, платиновим диском було визнано альбом “Дикі танці” Руслани. Андрій Данилко отримав ще вищу відзнаку – діамантовим диском став альбом Вєрки Сердючки “Ха-ра-шо!”.

Серед зарубіжних виконавців (лише) “золотом” у різних номінаціях було відзначено компанії:
Ukrainian Records - за останні 4 альбоми групи Rammstein
Moon Records - за трек Feuer Frei" “Rammstein” до фільму “XXX”
Одиссей – за роботу Benny Banassi “Satisfaction”
Ukrainian Records – за альбоми групи “Era”
EMA – за продаж дисків проекту DJ Aligator

Нагадаємо, що Золотий диск:
Для українського виконавця – це 50 000 копій
Країн СНД - 100 000
Зарубіжних виконавців - 25 000

Платиновий диск:
Для українського виконавця - 100 000 копій
Країн СНД - 200 000
Зарубіжних виконавців - 50 000

Діамантовий диск:
Українського виконавця - 500 000 копій
Країн СНД - 500 000 копій
Зарубіжних виконавців - 200 000

fish - 18-12-2003 у 18:31

чекай... ти хочеш сказати, наших музикантів (принаймні означених двох) розкуповують краще, ніж зарубіжних?

Олексій Мачехін - 18-12-2003 у 20:38

То не я - то укроп. Але якщо йде мова про ліцензійну продукцію, то цілком може бути.

fish - 19-12-2003 у 07:52

слушне зауваження.

Nazar - 19-12-2003 у 09:33

Цікаво було б почути якусь статистику від п.Ведмедя про те, що частіше продається (бажано було б не плутати з "питають";).

Олександр Чорнобиль - 31-3-2004 у 17:11

Не бачу нічого дивного в платиновому диску Данилка. Загальний рівень культури населення України і відсутність справжніх духовних цінностей після зникнення партійної ідеології КПРС просто мусили призвести до виненкнення псевдокультури, псевдомистецтва. В такі моменти товариші на кшталт Данилка завжди знайдуться. Я думаю, що він продав багато більше ніж півмільйона копій.

сумна - 1-4-2004 у 08:18

Вчорашній "Бульвар" присвятив чимало місця аналізу феноменальної популярності Сердючки в Росії. Виявляється, він (вона) є героєм нашого часу, символом пострадянської ментальності. Досить дотепно обгрунтовано, чому українці повинні нею пишатися (?)

Олексій Мачехін - 1-4-2004 у 09:25

І тим не меньш, попри всі обґрунтування, пишається ним мало хто.

Odarka - 1-4-2004 у 13:20

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
І тим не меньш, попри всі обґрунтування, пишається ним мало хто.


А тут нема чим пишатися..тут плакати треба...ридати і дуситися від сліз...але...як співає Кузбма...може все піде ще на краще..а далі продовжувати не буду:baddevil::saint:

Рідна - 4-4-2004 у 00:55

А на мою хамбл думку Данилко досить оригінальний....слухати там може й немає чого, але шоу він влаштувати може і посміятися деколи можна.
(все, зараз полетять помідори)

Олексій Мачехін - 4-4-2004 у 10:00

Не полетять.
На початку своєї кар`єри може він і був оригінальним.
Але оскільки розвитку нема, то це вже просто ідіотизм якийсь (моя думка).

Odarka - 5-4-2004 у 14:38

ПРавильно Олексій - саме ідіотизм:)

vovka - 5-4-2004 у 17:37

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Не полетять.
На початку своєї кар`єри може він і був оригінальним.
Але оскільки розвитку нема, то це вже просто ідіотизм якийсь (моя думка).

Та ладно, чому ідіотизм.. Нормально співає , і смішно моментами.. Вот в машині його слухати можна.. Не грузить, легкі незамисловаті динамічні пісеньки.. Молоді подобається.. Ну не всім звичайно, але судячи з продаж більшості.

Я ще пародії "Верка Смердючка ", на нього надибав в неті. От там точно - ідіотизм. Два-три рази - ще можна слухати, а далі тяжко..

Рідна - 6-4-2004 у 02:37

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Не полетять.
На початку своєї кар`єри може він і був оригінальним.
Але оскільки розвитку нема, то це вже просто ідіотизм якийсь (моя думка).


Знов готуватиму салат без помідорів :) Давно його не чула, може й зпаскудився, але раніше залюбки слухала його в авті - щоб не заснути.

Dмитрик - 6-4-2004 у 22:15

Але ж парубок/провідниця :) тримається вже стільки часу - хоч нічого практично не міняє! Дивно якось... :?

Kalinowicz - 13-4-2004 у 04:20

Хтось заробляє грошенята розбудовуючи державу, а хтось розкрадаючи, хтось співає во славу України, а хтось співаючи принижує її гідність.

Captivitas - 8-5-2004 у 15:48

В Росії популярність Сердючки починає дорівнювати рейтингу Путіна, тому на прохання адміністрації російського президента розпочинаєть кампанія зі "згортання" музичної діяльності Данилка у Росії. :)

Олексій Мачехін - 8-5-2004 у 21:10

Може і нас зачепить? А раптом?

Bis - 11-10-2004 у 19:01

Андрій Данилко "После тебя..."

Просто відео під просто рояль...

Вражений... приємно вражений...

Виявляється він дещо вміє і без Сердючки

Tempika - 11-10-2004 у 20:01

...а я вот люблю данилка :-)) колись була на його живому шоу у львові, –
і сміялася, і плакала... думаю, що своєю сердючкою він не стільки уособлює,
скільки висміює пострадянську ментальність... просто росія його спримає
надто серйозно :-))) добре ж він над ними підшуткував.

Святослав - 12-10-2004 у 00:02

Якби ж то тільки Росія його сприймала надто серйозно... І в нас цілі купи народу витанцьовують під отую Сердючку, не усвідомлюючи, що то сміх саме над ними, який межує вже із плювком в обличчя. Данилко ґеніально показує бидло, що пробилося на верхівку. А ці й раді, мовляв, ось же, воно ж таке саме, як і ми, тож навіщо рости й самовдосконалюватись, можна ж отак просто, зі свинячою пикою... А Росія із великим задоволенням тому потурає: "дивіться, хахли, оцеє вам і ціна і місце ваше, оце - ваш символ"...
І, на жаль, Данилко, ІМХО, усе це гарненько розуміє (не дурень бо ж), але гребе собі капусту і більш його нічого не цікавить.
Оце усе є моє давненько вже усталене ІМХО.

jaguara - 12-10-2004 у 00:29

Данилко просто стібеться так, як тільки може... і стібеться кльово. Біда лише дійсно в тому, що маси люблять кіч і сприймають його серйозно... як близьке народу мистецтво.

Tempika - 12-10-2004 у 06:05

...по-моєму, якщо артист популярний, то він просто мусить грести
капусту... чому мене повинна жаба дусити? :-)) пацан, як на мене,
чесно заробляє гроші... гордитися нам тре нашим майклом
джексоном... :-))))) тільки той перефарбовував шкіру і перекроював
ніс, а данилко вліз у шкуру протилежної статі і ментальності... бо
судячи з його інтерв*ю (а бачила не одне) він хлопчина скромний
і працьовитий... і його вєрка особисто у мене викликає таку
гостру жалість, що... ну крута вона, ну типу весела, а щось таке у
ній сквозить і бере за душу... нещаслива вона тьотка і все тут...
думаю, образ складніший, ніж ми гадаємо. :-)))))

Святослав - 12-10-2004 у 12:20

:D
Таж не про капусту йдеться, а про теє, що його не цікавлять шкідливі наслідки отієї його популярності... власне, не буду повторюватися, перечитайте мій попередній пост... Рахувати чужі гроші - я до того іще не докатився, тут зовсім про інше.
А щодо отого Джексона - то ж про нього анекдот: "Хочу бути білим, жеби було багацько води й жінок навколо... - і зробився він унітазом у жіночому WC" - чи такими персонажами взагалі варто пишатися?..

Ігор Луцький - 18-1-2005 у 12:57

Я вважаю, що Вірка Сердючка це ганьба України. А чому України може швидше Росії, чи Малоросії. Мені просто соромно що в нас такий співвідчизник.

Анастасія Кулакова - 18-1-2005 у 14:05

А мені не соромно, а мені приємно, що артист з України є найбільш дорогим гастролюючим артистом на просторах СНД і найбільш бажаним клоуном на концертах (корпоративних вечірках, тощо) у Москві. Що не Алсу або там Кіркоров мають у Москві найвищі гонорари (ну ще пригадується ВІА-ГРА та Ротару).
А я пишаюся тим, що хлопчина з-під Полтави, з простої (наскільки пригадую, абсолютно незаможної) родини "вибився в люди". Сам. Створивши оригінальний імідж, нехай і потворний, але свій. Найпростіше сидіти у злиднях та вигукувати "ганьба". Складніше стати знаним і багатим. Мені не дуже подобається його імідж, вже трошечки набрид, але на корпоративній вечірці з нагоди Нового Року, напідпитку і в гарному настрої я абсолютно щиро стрибала разом з усіма саме під Данилка, а не під Брамса або Вагнера. Ну не виходить у мене танцювати під 'Гуцула Каліпсо' або "Кому вниз". Ну так, це музика іншого рівня, іншої якості. Дивно також виглядав би мій танок під Чайковського або Бородіна, бо я не Плісецька чи Волочкова. Не можна весь час істи виключно трюфелі та устриці. Іноді хочеться сала з часничком та смаженої картоплі. Є музика, яку слухаєш за певних умов, при певному настрої. А іноді (особисто мені) хочеться "пострибати" та "постєбатись". От така я безкультурна представниця покупців дисків Данилка.

Олексій Мачехін - 18-1-2005 у 15:12

У кожного своє сприйняття мистецтва. Я, наприклад, вважаю (і не соромлюсь це говорити вголос своєму керівництву) що пісні від Сердючки бидлояцькі і для відповідного контингенту писані. І призначення їх - заповнити і закріпити в сучасній культурі куток для зненаціоналізованого населення совка, так само, як і рос. блатняк, тільки для людей певного рівня розвитку. Саме тому мені дуже соромно що подібне опудало народила українська земля. І дуже прикро що Данилко свого часу (до того, як почав співати) не погодився на пропозицію Хазанова і не розпочав театральну кар`єру. Може гроші й не ті, але це розвиток а не деградація в одному примітивному образі.

Анастасія Кулакова - 18-1-2005 у 15:26

Якщо відповідь якимось чином стосується мого допису, то поясніть мені, до чого тут мистецтво? Я сприймаю мистецтво як належне. Але Данилка ні в якому разі не вважаю митцем, а його "ламца-дріца-ца-ца-ца" мистецтвом.
А Вам ніколи не хотілося потанцювати? Чи Ви під Верді чи Шнітке танцюєте? Можливо нема потреби. А мені деколи просто весело на веселій вечірці або в колі родичів пострибати під дурну музичку. А під "Мамину вишню" або "За світ встали козаченьки" якось незручно стрибати.

Олексій Мачехін - 18-1-2005 у 15:34

Ну бачте, вишивати хрестиком - мистецтво, малювати по стінах з балончика - мистецтво, чому ж умца-дріца - не мистецтво?
Хочеться мені потанцювати, хочеться. І танцюю, тільки не під Данилка. Оно русланині Дикі танці непогані, наприклад. А загалом я більше люблю народні танці. І пофігу якого народу. Тобто не гоцалки, а танці. Здебільшого танцюю їх, так що Данилко мені непотрібен (а як і треба було б щось "таке" - обійшовся б, думаю).

Ігор Луцький - 19-1-2005 у 11:29

Бачте я вважаю співаків українськими, коли вони співають на українській. А все інше то непотріб. Я послухаю погану пісню українською ніж дві хороші російською. Як вже сидить в печінках та Росія з її п`ятисортною попсою.

Анастасія Кулакова - 19-1-2005 у 11:40

А я не погоджуся. Ірина Білик, на жаль, співає зараз майже виключно російською, але не можна її спів назвати п'ятисортною попсою, а Ані Лорак (російськомовні пісні) - теж п'ятий сорт? А, мабуть Олександр Пономарьов - п'ятисортна російська попса? Чи Наталя Могілевська? Ні, то мабуть йдеться про Альону Вінницьку та Грін Грея?

Анастасія Кулакова - 19-1-2005 у 11:43

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
Бачте я вважаю співаків українськими, коли вони співають на українській. А все інше то непотріб. Я послухаю погану пісню українською ніж дві хороші російською. Як вже сидить в печінках та Росія з її п`ятисортною попсою.


І ще забула додати (вибачте, не маю на увазі образити). Ви не можете, Ігорю, поважати тих, кого не існує. Сівати "на українській" не можна, можна співати українською. Ви використали примітивний русізм.

jaguara - 20-1-2005 у 03:07

Слухайте, люди, я напевне чогось не розумію. Скажіть, бабські романи -- то література? штамповані мальовидла на смак Проні Прокопівни, матрьошки як зразок автентичної української забавки і подібні штуки -- то мистецтво? 100 разів пардон, але це називається словом кіч, про художню вартість якого сперечатися не має сенсу -- її там не може бути за установками системи. Чому ніхто не розглядає Данилка як одну довгу пародію на совок, який так і не вивітрився з багатьох? (Ой, офтоп, але тут пригадалося одне чудове виконання уривку з пісні про "оранжевоє солнце". поставити б поруч Сердючку і пані Я. -- ото б дует вийшов) Він не настільки дурний, аби вважати те, що він робить, МУЗИКОЮ, і не претендує на те. Я б радше сприймала то як гіпертрофований образ совку, який у притомних людей викликає бажання не уподібнюватися, а з Данилка так -- повеселитися, іноді погоцати, я взагалі особисто дивуюся, як можна було вийти на такий абсолют несмаку, штучно витримувати його вже не знаю скільки -- то таланту треба, і зусиль не менше. Тож як на мене і говорити ні про що. то як КВН, тільки на музарені

Наталка - 20-1-2005 у 03:56

2 Нанушка: Виправляти, так виправляти. :) Замість "я не мала на увазі" доречніше вжити "я не ставила собі за мету". :)
2 jaguara: А це дивлячись які бабські романи, і що саме в це поняття вкладається. Не чіпаючи, приміром, ту ж Маргарет Мітчелл, скажу, що деякі із сучасних письменниць "бабського жанру" пишуть так, що нашим просунутим літераторам до такого рівня ще повзти і повзти. Не всі, звичайно, і далеко не всі, я б сказала. Але та сама ситуація практично в усій літературі, ні? :)

Tempika - 20-1-2005 у 07:15

...а можна поіменно? хотілося б знати цих письменниць. :-))))

Анастасія Кулакова - 20-1-2005 у 08:35

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
2 Нанушка: Виправляти, так виправляти. :) Замість "я не мала на увазі" доречніше вжити "я не ставила собі за мету". :)


Я правильно висловила свою власну думку, якщо вірити словникові багатомовного перекладу. На, жаль, я частіше думаю більш звичною мені російською, а потім думку перекладаю українською. Це не значить (не смійтеся), що я завжди користуюся словником, але цього разу, після Вашого зауваження, перевірила правильність написання свого звернення до Ігоря.


[Початок] [Перекласти] [Що це і навіщо] [Як отримати] [Як встановити] [Питання] [Русский] [English]

--------------------------------------------------------------------------------

Результат перекладу для пари 'Російська => Українська'
Результатом є звичайний текст.
Невідомі слова виділено ЧЕРВОНИМ

Я не мала на увазі образити Ігоря




--------------------------------------------------------------------------------
Copyleft 2003-2004, Київ, Соломко Валентин

http://pere.slovnyk.org.ua/cgi-bin/pere.cgi

Олексій Мачехін - 20-1-2005 у 10:55

А яку фразу перекладали?

Олексій Мачехін - 20-1-2005 у 11:10

Цитата:
Першим відправив користувач jaguara
Слухайте, люди, я напевне чогось не розумію.... штамповані мальовидла на смак Проні Прокопівни, матрьошки як зразок автентичної української забавки і подібні штуки -- то мистецтво?

Ви або забуваєте або дійсно не розумієте, що сприйняття і оцінка мистецтва суб`єктивне. Для когось цегла - найвищий витвір мистецтва.

Анастасія Кулакова - 20-1-2005 у 11:59

Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
А яку фразу перекладали?


"Не собиралась обидеть" Я знаю різницю між "не собиралась" та "не ставила своей целью". Але це вже буде дискусія про російську мову, чи не так? А в нас інша тема. Я ще раз вибачаюся перед Ігорем, але мене трохи "зачепила" його надто різка критика російськомовних, але не російських виконавців.

Олексій Мачехін - 20-1-2005 у 12:31

Результат: Не збиралася образити

Dmy - 20-1-2005 у 16:05

Цитата:
Першим відправив користувач jaguara
Слухайте, люди, я напевне чогось не розумію. Скажіть, бабські романи -- то література? штамповані мальовидла на смак Проні Прокопівни, матрьошки як зразок автентичної української забавки і подібні штуки -- то мистецтво? 100 разів пардон, але це називається словом кіч, про художню вартість якого сперечатися не має сенсу -- її там не може бути за установками системи. Чому ніхто не розглядає Данилка як одну довгу пародію на совок?.. Він не настільки дурний, аби вважати те, що він робить, МУЗИКОЮ, і не претендує на те. Я б радше сприймала то як гіпертрофований образ совку, який у притомних людей викликає бажання не уподібнюватися, а з Данилка так -- повеселитися, іноді погоцати... Тож як на мене і говорити ні про що. то як КВН, тільки на музарені

Гадаю, переважна більшість сприймає Данилка саме як кіч і пародію, останніми роками - самопародію. Але проблема в тому, що (див. початок треду) премію-то йому дали музичну, а не кічеву:

"
На офіційній церемонії нагородження Української музичної премії 2003, яка відбулася 17 грудня у клубі “Модабар”, платиновим диском було визнано альбом “Дикі танці” Руслани. Андрій Данилко отримав ще вищу відзнаку – діамантовим диском став альбом Вєрки Сердючки “Ха-ра-шо!”.
"

Що й обурює.
Тута вам не гоцалки!

jaguara - 20-1-2005 у 16:39

2 Наталка: "бабські романи" я мала на увазі таку собі солодку патоку всю у сльозах, тіпа вона його любила, а він її кинув, а вона йому помстилася, а я нашол другую, в общем все умерлі так приблизно і написану. Звісно, я не стрижу усе під одну гребінку, сама Рета Батлера обожнюю... але то вже інша дискусія, правда? ;)

2 Нанушка: ну чого ото Ви присікуєтесь до русизмів у постах, чесне слово ... у нас же тут не академічний форум із обов"язковим вживанням виключно літературних норм (і то вони мають здатність змінюватися, фіг встигнеш), а аналог поточного мовлення, яке часто помітно різниться від словникової норми. так що розслабтеся і отримуйте задоволення.

2 Олексій: мені йшлося про те, що люди із розумовим розвитком вище середнього (сподіваюся, я нікого не ображу, наперед перепрошую якщо що за недолуге сформулювання) не сприймають Данилка як мистецтво тому їм і обговорювати нічого у даному контексті. А ті, хто вважають то вершиною мистецтва -- ну, то вже, вибачте, інший рівень. Я таких знаю, в Харкові на Барабашці стоять, вищою освітою там не пахне. От тільку у цьому Форумі вони Данилка не обговорюють, інакше може дискусія була б пліднішою, а не виходила на те, що хтось вважає то мистецтвом, а ми -- ні, але заперечувати існування перших некоректно, зате тре пояснити їм, що то отстой.

jaguara - 20-1-2005 у 16:43

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy

Гадаю, переважна більшість сприймає Данилка саме як кіч і пародію, останніми роками - самопародію. Але проблема в тому, що (див. початок треду) премію-то йому дали музичну, а не кічеву:

Що й обурює.
Тута вам не гоцалки!

ну, премія має ніби відображати народні уподобання... а людей у нас багацько... чесно кажучи, я б саме за музику особисто не дала премії, за пародію на неї -- десять, а так нє...

Олексій Мачехін - 20-1-2005 у 17:04

Ми сперечаємось про слова. Гаразд:

Словник суспільних наук:

Искусство - специфический вид отражения и формирования действительности человеком в процессе художественного творчества в соответствии с определенными эстетическими идеалами.

Чому творчість Данилка не підпадає під це означення? А є ще й більш об`ємні.

jaguara - 20-1-2005 у 19:34

тоді тре визначитися з естетичними ідеалами, які визначають приналежність до мистецтва. Відповідно до моїх суб"єктивних, Данилко в мистецтво не попадає.

Tempika - 20-1-2005 у 19:52

...так ви не плутайте *опіум для народа* з тим, що дає відчуття
польоту душі і співу серця :-) попса і є попса... для розминки тіла,
а це теж потрібна штука... під бетховена не пострибаєш, однако :-)