Форум Рідного Міста

довгі зимові вечори

Юрій Марків - 19-12-2003 у 14:53

Народ! Хто чим займається під час сабжів?? Я маю на увазі ті виняткові (ну в кого і не виняткові) сабжі, коли не заплоновано ніякої вечірки, походу на пиво, рандки ітд.
Я в такі вечори закутуюся в ковдру, вмощуюся чимзручніше і вже втретє перечитую адаптованого для початківців Геродота. Та воно мені колись набридне, а зима лише починається!! Телевізор ж від унітаза відрізняється лише тим, що в другому вміст видно виразніше. Компа зараз вдома нема. Що робити???!

:-) :-О

Олексій Мачехін - 19-12-2003 у 15:15

Я або програмую, або щось по хаті роблю, або на форумі сиджу. А треба було давно вже стати та зробити годівничку, бо синиці в лісі мерзнуть :)

Odarka - 19-12-2003 у 15:29

Я вже забула. коли у мене були дні, щоб ніц не робила, але переважно читаю або дивлюся якісь кльові фільми, ще бавлюся в монополію

Круціфукс. - 19-12-2003 у 16:15

У мене вдома ніколи не виникає таких ситуацій, коли нема чим зайнятись!

Nazar - 19-12-2003 у 18:09

А що не кажи, а я заздрю таким людям, котрі мають таке достатнє відчуття абсолютно закінчених всіх справ:rolleyes:...
Навіть собі такого уявити не можу...


Але заздрю:)

Що робити, якщо нема чого робити

Dmy - 19-12-2003 у 19:19

Лягаю і ставлю приємну (ну, мабуть, рокову, яку ще? касетку (ні, переплутав - навпаки: 1) ставлю, 2) лягаю). Засинаю, в середньому, на початку 3-ї композиції.
За пару годи прокидаюся, перемотую на початок і знову запускаю. Засинаю, приблизно, в середині 3-ї композиції.
За пару годи прокидаюся... Ні, більше вільного часу нема.

Юрій Марків - 19-12-2003 у 19:29

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
А що не кажи, а я заздрю таким людям, котрі мають таке достатнє відчуття абсолютно закінчених всіх справ:rolleyes:...


А які наприклад справи ти довершуєш вечорами?
В мене також наприклад буває неприбрано - але через це я комплексу не відчуваю :D

Nazar - 19-12-2003 у 20:35

Та то не комплекси - то реально незакінчені справи, обов"язки і т.д.
Лише з дітьми їх он скільки:o
І я напевно якийсь збоченець, але доробляти роботу вдома, то для мене нормально. А ще потрібно стільки всього прочитати-відписати-написати-намалювати-вивчити-повторити-чипопростузробити:rolleyes:

Андрій Пелещишин - 19-12-2003 у 21:20

А я адмініструю Форум Рідного Міста (http://misto.ridne.net/ - якщо адресу забули), пишу статті, готую лекції... На роботі дуже шумно (особливо в передсесійний період)

Яндрух - 20-12-2003 у 20:35

Ей, людоньки! Та ми ж не у 17 ст. на селі, де дійсно тоді було ні хр... робити, як но тільки прясти й співати тужливих пісень!
А, пригадав: ше були "вечорниці"! Там, здається, парубки залицялись до дівчат. І навпаки.

Юрій Марків - 20-12-2003 у 20:49

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Та ми ж не у 17 ст. на селі


То розкажи, чим сам займаєшся під час сабжів.