Форум Рідного Міста

Пошуки роботи

Рост - 23-12-2003 у 14:45

Дожився. Набридли мені ті всі компутери, сервери, пачкорди, свічі з хабами і роутерами заодно - по саме нікуди. Та й зір впав відчутно за ті роки, що сисадміном працюю.

От, вирішив розглянутись довкола - чим ще можна зайнятись.

Може шановні форумчани накидають ідей, якою такою діяльністю можна заробляти в місяць від 300-400 американських карбованців. Цікавить усе, бо людина я технічно грамотна ;) інженер, можу хоч цв`яхи забивати викруткою, хоч автомобілі ремонтувати кувалдою :D
Але вот з ринком не настільки знайомий, не знаю, на що зараз варта звертати увагу (яку сферу), що є перспективним. Тобто, воно звісно, деякі свої думки щодо цього є, але цікаво почути інших.
Буду вдячний.
:)

Sergi Adamchuk - 23-12-2003 у 15:05

forex.ukrsotsbank.com

Юрій Марків - 23-12-2003 у 15:14

А не пробував вимагати, щоб поставили TFT-монітори, або принаймні якісні чорно-білі Unisys на серваках? Навантаженість на очі би відчутно впала, а регулярне приймання вітаміну А (розчин в маслі) взагалі би покращило ситуацію. Я це до того, що навіщо кидати те, в чому вдосконалювався роками? Хоча дивися сам, що я тут буду казати...

Nazar - 23-12-2003 у 15:22

Ну то хіба на цей рік, і то ще не відомо...
Одним словом даєш оголошення, що фахово (з гарантією) розклеюєш ночами передвиборчі агітки. Знання компа на рівні сисадміну, знання термінів пралок і взагалі багато всього (можеш згадати і про цвяхи викруткою). Розглянеш всі розумні пропозиції, і взагалі зараз акція - за кожну пропозицію більше 700-1000 у.о одна листівка безкоштовно!:D

Рост - 23-12-2003 у 15:52

З тих, чиї листівки я розклеював би з задоволенням, гроші брати не хочеться. А ті, з яких взяв би гроші, тих листівки клеїти не хочу. Так що не варіант. Навіть при вмінні забивати цв`яхи викруткою.
І прошу не звинувачувати мене в ідеалізмі, я з цим якось сам розберусь.

Nazar - 23-12-2003 у 16:03

Та нє, то без образ. Я вів до того, що навіть моя віддалена галузь ну щось аж занадто реагує на передвиборчий процес, вірніше терпить від нього.
Така стандартна відповідь, що всі гроші на вибори. От я і жартом натякнув...
Вибач, якщо то грубо.:(

Рост - 23-12-2003 у 16:17

Нічого, буду жити :)

Андрій Пелещишин - 23-12-2003 у 20:35

А варіант "викладацтво + наука" в комп'ютерному напрямку не цікавить? І знання і досвід згодяться (шкода щоби пропадали, їх напевно багато назбиралося) а за компутером менше доведеться сидіти..
Багато моїх колег науковців (і в принципі я також) мають за плечима достатній багаж практичних знань та досвіду.
Правда з матеріальної точки зору це не найкращий вибір. 300 доларів ну ніяк не набігає.
Проте ситуація ніби міняється на краще та й часу трохи вистачає на інші заняття (ту ж машину кувалдою поремонтувати).

rost - 23-12-2003 у 21:35

А чи є у Львові інша галузь, крім ІТ, де можна заробити $300-$400?

Крім того досвід і навики в ІТ є на сьогодні найбільш трансферабeльними. В якій ще галузі фахівець з України не потребує нічого, крім легального дозволу, що б дістати працю практично де завгодно? При чому, оплачується ця праця, як і в Україні, не найгірше.

Рост - 24-12-2003 у 10:08

Та бачиш, Андрію, я практик по натурі. Наука мене не дуже приваблює. А викладацтво - так ще менше. Як подумаю, що тих, гммм... нинішніх студентів треба чомусь вчити...

А галузі, відмінні від ІТ, де можна мати пристойні заробітки є і чимало. Навіть у Львові.