Форум Рідного Міста

"Ляльку" закрили!

Odarka - 12-1-2004 у 14:52

З 12 січня зупинив свою діяльність клуб „Лялька”, що належить мистецькому об’єднанню „Дзиґа”. Причиною припинення діяльності клубу „Лялька” є відмова дирекції Львівського обласного театру ляльок у продовжені угоди про співпрацю з Мистецьким об’єднанням „Дзиґа”.
На переконання представників „Дзиґи” відмова у продовженні угоди про співпрацю була вмотивована тиском на дирекцію театру з боку влади, загалом, та Державної Податкової Адміністрації, яка розпочала у театрі раптову превірку восени 2003 року.
Зараз „Дзиґа” продовжує пошук приміщень для переселення клубу „Лялька” і цілком ймовірно, що найблищим часом клуб „Лялька” буде мати нову прописку у львівському передмісті – селищі Оброшино. В будь-якому випадку - за словами директора МО „Дзиґа” Маркіяна Іващишина – клуб „Лялька” був важливим для нас, в першу чергу як культурологічний об’єкт, адже поза розважальними функціями клуб „Лялька” є місцем реалізації культурно-мистецьких проектів представників мистецького середовища Львова, України та зарубіжжя.

Nazar - 12-1-2004 у 15:06

... .... .... ..... ....., .... .... .... ...!!!!!:mad:

Чарівник з міста Гамельн - 12-1-2004 у 15:24

Хоч я і не можу сказати, що надто часто туди ходив, але все одно... повний @#$%^&! :mad:

Наталка - 12-1-2004 у 15:46

Немає просто слів... пристойних!!! :mad:

Юрій Марків - 12-1-2004 у 16:07

Навколо одні... [геї] !!! Це я про ДПА.

Nazar - 12-1-2004 у 16:11

Щойно почув, що збирався живий ланцюг навколо лялькового. Людей було мало. Шкода, що я малопроінформований.
Остання барикада (Київ), радіо Ініціатива, тепер Лялька...:(:mad::(
Обладнання та освітлення вже демонтовано.

Шкода...
В Оброшино я не поїду, буду орієнтуватись на концерти в Дзизі (колись жиш були)...

Наталка - 12-1-2004 у 16:17

Шкода - і знала ж, що так буде, давно знала, а все одно, як грім з ясного неба... :(

Олексій Мачехін - 12-1-2004 у 16:22

А хіба так вже й далеко те Оброшино?

Odarka - 12-1-2004 у 16:31

Живий ланцюг організовували студенти політехніки.
Ви запитаєте чому дзига нічого не робить. Податкова настільки позалазила у всі діри, які стусуються ДЗиги, що ми тільки й їздимо на допити в податкову.
Маркіян мовчить з ним ніхто не хоче на цю тему говорити, а він тільки посміхається і каже. що нас таким не зламаєш.

fish - 12-1-2004 у 16:35

ви знаєте про Київ, Львів, та не знаєте про купу інших міст, де не так резонансно, але теж ліквідують незручні об"єкти: міняють владу, комусь "дарують" просто зносять. Лялька була для мене одним з найперших місцин у Львові. Але приміщення забирають - а люди залишаються. Лялька - це насамперед люди, а коли так, я вірю, що вона виживе.

Василь - 12-1-2004 у 16:35

Нема слів.

fish - 12-1-2004 у 16:36

Остання Барикада, між іншим, вижила

Nazar - 12-1-2004 у 16:46

Такою самою?

Ініціатива також під іншою назвою та в іншому форматі працювали, але ті люди довго там не протримались.

Але дійсно, чого киснути?
Ми ще їм покажемо!!!:cool:

Олексій Мачехін - 12-1-2004 у 16:48

А де зара можна подивитися барикаду?

fish - 12-1-2004 у 17:04

скажімо, в андеrраундному варіанті. Ті самі люди зара багато роблять у Харкові, там, кажуть, філія Останньої Барикади діє вже тепер. У Києві вони ж проводять акції, часом в Могилянці, зокрема. А часопис Молода Україна? Це теж робота тих самих людей.

Тому я й вірю. Розумієш, Назаре, з радіостанцією то зробити набагато важче. Апаратура - це одне, а те що вільну хвилю тобі дзуськи дадуть - це взагалі закриває всі питання.

fish - 12-1-2004 у 17:06

Олексію, з приводу цього найліпше питати самого Донія. http://molodaukraina.org

Asmera - 12-1-2004 у 17:59

Мдя..була я у "Ляльці" всього двічі...а останнього разу, коли нас з Володимиром туди привів Назар навіть не зайшли - тепер вже шкода.
Хоч мені там і не подобалося, але ж...(краще змовчати, бо слова є лише ненормативні)
Класним місцем була "Остання барикада" -здається, ситуація та сама.
Але у вас ще не все втрачено - є бажання зберегти, шукають приміщення

ярка-дзвінка - 12-1-2004 у 18:16

Ну, Йосип Старенький! Та що ж це, до холєри ясної, відбувається??? :mad:

Odarka - 12-1-2004 у 18:19

Цитата:
Першим відправив користувач ярка-дзвінка
Ну, Йосип Старенький! Та що ж це, до холєри ясної, відбувається??? :mad:


Ярка-кришка нам всівм, гайка...але ти непереймася Марек щось придумає. хай тільки ті козли від нього відчіпляться:(;):)

Volodymyr - 12-1-2004 у 18:39

так і не склалося у мене побувати в "ляльці"... ех...
мо' революцію влаштувати?

ярка-дзвінка - 12-1-2004 у 18:52

І де вони їх вирощують, цих ів? Я ціле літо мала нагоду спостерігати за ними на Дзизі. Ці кретини, ці наслідки фізіологічної потреби! Ну як здоровій і нормальній людині може хотітися працювати з такими ... (потрібне вписати). Зазомбовані комсомольці, вірні ленінці. Ух, мені би трохи більше м'язів :mad::mad::mad:

Юрій Марків - 12-1-2004 у 19:26

Цитата:
Першим відправив користувач ярка-дзвінка
Зазомбовані комсомольці, вірні ленінці.


В мене щось лижі недобре їдуть... Це було про кого?

Нормалайзер - 12-1-2004 у 20:00

Тут би мала цвисти матерщина...
Вашу ж і нашу распрекрассссну...
Щиро бажаю закриватєлям нарешті нажертися... Лою.
Хай їх хоч від того звонітує. Бо усіх вже вонітує від них...

Наталка - 12-1-2004 у 20:38

Цитата:
Першим відправив користувач Efes
Цитата:
Першим відправив користувач ярка-дзвінка
Зазомбовані комсомольці, вірні ленінці.


В мене щось лижі недобре їдуть... Це було про кого?


Таку маю підозрю, що про юних орлів-податківців (юних медведів... ведмедів... чи не юних...) Але точно - про них, "родом із дєтства". :mad::mad::mad:

Asmera - 12-1-2004 у 22:24

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Остання Барикада, між іншим, вижила
і де ж вона тепер???:o я нічого не чула про це:(

Asmera - 12-1-2004 у 22:31

Цитата:
Першим відправив користувач Volodymyr
так і не склалося у мене побувати в "ляльці"... ех...
мо' революцію влаштувати?
Хех, Володечку...хіба ж то щось вирішить? хіба то так просто? Це як бити головою стінку.Мрійник...:rolleyes:

Volodymyr - 13-1-2004 у 07:39

хех... :)
хто знає? але ж і просто спостерігати - то наче вже не годиться... :rolleyes:

Василь - 13-1-2004 у 08:09

А я декому пообіцяв завести в Ляльку в лютому. І що тепер робити...
Правила форуму не дозволяють написати тут все, що коїться в душі.

Odarka - 13-1-2004 у 14:49

http://www.gazeta.lviv.ua/2004/01/13/NewspaperArticle.2004-01-13.23...
Читайте!

Captivitas - 13-1-2004 у 16:08

Тримайтеся!!!

Василь - 14-1-2004 у 08:48

За Одарчиним посиланням, повторю слова Максима Клена:
"Цій брехливій і цинічній системі не вигідно, щоб були такі легендарні символи як "Лялька". Це вже є небезпечним для олігархів, коли вільно формується молодіжна культура, коли народжуються не у васальних профкомах студентів, а у реальному молодіжному середевищі молоді лідери із вільнолюбивою свідомістю, що не уражена жодним профкомівським адмінресурсом.
Вони знищили "Ляльку", але не знищили у львівської молоді непокірливий дух. Вони всього бояться, що не контрольоване ними. Вони не розуміють, що цілу молодіжну культуру, що вже існує завдяки "ЛЯЛЬЦІ" не можливо розігнати чи заборонити. ВОНА ВЖЕ ІСНУЄ. Чим більше її забороняти, тим інтенсивніше вона розвиватиметься. Той, хто пам"ятає "Вивих" у Львові, знає наскільки протестною і масовою може стати ця молодіжна культура. Цим дівчатам і хлопцям, що полюбили "Ляльку", вже неможливо нап"ялити "безликість", бо всі вони особистості."
Повністю згідний з Максимом.

Олексій Мачехін - 14-1-2004 у 10:07

Ви тільки не подумайте що я присікаюсь, але мій досвід світчить про зворотнє - в Україні достатньо молодіжних формацій які не зазнають впливу від якихось політичних організацій. Щоправда це не політичні угруповання і тому їх ніхто й не чипає. Іноді навіть допомагають і якраз держава.
Але воно підпадає під визначення:
"коли вільно формується молодіжна культура, коли народжуються не у васальних профкомах студентів, а у реальному молодіжному середевищі молоді лідери із вільнолюбивою свідомістю, що не уражена жодним профкомівським адмінресурсом".

Так що або треба уточнювати, або розбиратися з параноєю.

Nazar - 14-1-2004 у 16:16

Та ніякою параноєю тут не пахне, як на мене.
Загальний зміст всіх повідомлень відомий всім:
закрили культове місце, з яким пов"язано багато чого доброго, приємного та андеграундного....:(

То такий порядний "копняк". тому має місце питання:
Що робити?

Але насамперед вартувало би якось заслухати пана Маркіяна. Як на мене, його бачення цього питання мусить бути ключовим у послідовності дій "небайдужих".

З нетерпінням чекатиму.



Люби українське!!!!!!:cool::cool::cool:

Dmy - 14-1-2004 у 17:17

Добре, жи закрили саме так: політично-податково, з народним галасом, протестами, хай і нечисленними (а хто в нас, зара, безплатно та ще й узимку буде протестувати численно?
Тут вам не грузини –
Тут клімат не той!)
Тобто є стартовий майданчик – народ пам’ятає своїх героїв, а також своїх ображених героїв.
От коли в Пітері на початку 90-х закрили, м’яко кажучи, не менш культовий “Сайгон” – просто крамниця просто викупила площу і просто почала продавати свій крам – це не викликало ніякого розголосу: був “Сайгон”, і нема “Сайгону” – викреслили з історії :(

Nazar - 14-1-2004 у 17:27

З цим питанням тут не просто. Лялька у Львові була як доказ легендарного міту про Львів, що це саме реально.

Тепер тим, хто любив Львів і за його мітичність зокрема, треба самим щось робити. Можловостей нема майже ні в кого, але є бажання бути корисним.

Буду радим, коли мене використають у цьому.

Nazar - 15-1-2004 у 10:44

Є ідея, організувати перед ратушею концерт-акцію на барикадах, і не закінчувати доти, поки міськрада не втрутиться у цю справу. Також зробити збір пожертв на просування справи клубу і ще щось зробити, щоби люди вийшли, щоби телебачення говорило.

Odarka - 15-1-2004 у 14:24

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Є ідея, організувати перед ратушею концерт-акцію на барикадах, і не закінчувати доти, поки міськрада не втрутиться у цю справу. Також зробити збір пожертв на просування справи клубу і ще щось зробити, щоби люди вийшли, щоби телебачення говорило.


Я говорила тільки що з Мареком він згідний.
Назаре задзвони або зайди будь-ласочка на "ДЗигу". Я знову посіяла десь твій номер мобільного:(:)

Василь Яворський - 15-1-2004 у 15:54

Панове, закриття "Ляльки" то є черговий випадок вигравання м"язами з боку системи. Єдине що тішить так це той факт, що такі вигравання притаманні тим системам котрі відчувають близьку гибель, проте це ще не агонія (хтіли б га?). Прикривання по методу "випадково", не прямо а через нагнітання подій (штучне створення форс-мажору) типовий захисний рефлекс з боку влади або спосіб "показати хто в хаті є газда". Гадаю, що закриття "Ляльки" є і тим і іншим. Але незаперечно і те, що такі дії не лякають і не захищають владу, а радше навпаки: створюють нові хвилі незадоволення, провокують перейти в підпілля і починати справжню боротьбу. Це війна, панове! Війна у котрій влада атакує першою, а наше завдання не опускати руки і не піддаватися на провокації. "Дзиго" роби свою роботу і живи, чи це останній удар від влади по тобі і чи перший. Якщо "Дзига" вистоїть (а я у це вірю) - то стоятиме довіку, а зламається - то так їй і треба, Україні потрібна сильна нація, а значить і сильні, стійкі духом митці.