Форум Рідного Міста

Медведчука молодшого призначили першим заступником голови ДПАУ

Odarka - 12-1-2004 у 17:12

Керівника Державної податкової адміністрації України у Львівській області Сергія Медведчука призначено першим заступником глави ДПАУ. Відповідний указ президент України Леонід Кучма підписав у понеділок, повідомила прес-служба глави української держави.
Джерело http://ukr.for-ua.com/

Наталка - 12-1-2004 у 17:56

Вислужився, холєра! Та й дісйно, багацько працював... в поті чола... не шкодуючи нікого... :mad:

Нормалайзер - 12-1-2004 у 19:52

Та на кого ж ти нас покидаєш...
Та як же так: ми - тут, а ти - туда...
Але от... А чо ж ти так довго барився, га? Литвини вже давно там в купі, а ти всьо тут да тут...

Ех... хоч би кураторство за собою не лишав... Була б добра новина, але ж святе місце само собою не пахнутиме... Яке то ще пахнюще його займе тепер...:(

Dmy - 13-1-2004 у 19:32

Цитата:
Першим відправив користувач Нормалайзер
Але от... А чо ж ти так довго барився, га? Литвини вже давно там в купі, а ти всьо тут да тут...

Анекдот. Бородатий. Усі знають. Фабула.
У літака відмовляють двигуни й він починає падати в океан. Чолов'яга бухається на коліна і починає волати, задравши писка: "Господи, я все розумію, я - казьол, я дурив партнерів по бізнесу, декількох просто замочив, я зраджував жінку з коханками і зраджував коханок із їхніми дітьми й тваринами, я ЦЕ заслужив! То нехай я загину! Але, подивись Господи на цих людей, поруч зі мною. Вони-то у чому винні?"
Раптом голос із Неба: "Та, дурню, хіба ти знаєш, як важко було Мені зібрати ВАС УСІХ разом у цьому літаку?"