Форум Рідного Міста

ОГОЛОШЕННЯ-Лялька-ДЗига-Львів-Україна

Odarka - 15-1-2004 у 14:44

ОГОЛОШЕННЯ-Лялька-ДЗига-Львів-Україна!
Шановні форумці!
Оскільки закрили "Ляльку" тепер є реальна загроза закриття МО "Дзига". До ВАС величезне прохання допомогти нам: ДЗизі, Ляльці в організації масових протестів, але не просто протестів яко мітинги та вигуків з трибун, а дійсно показати владі, що таке сучасна-думаюча-українська молодь. Велике прохання задзвонити мені на "ДЗигу" за тел. 75-21-01, 76-74-20 і назначити конктретну годину і місце де ми могли б це все детальніше обговорити разом з Маркіяном Іващишиним та директором клубу "Лялька"

З повагою,
прес-секретар МО "Дзига",
Соломія Чубай

fish - 15-1-2004 у 17:05

дііідько.... зразу сигнальте, коли це буде.
мені практично нереально зараз вибратися, але спочатку треба знати, коли, щоб зразу відмовлятися.
витягти ватагу моїх краян, що тим переймаються, мабуть зовсім нереально. Хоча їх у нас з десяток точно є. період дурний - сесія, ще й відпрацювання за різдвяні свята.
Одарко, на СМітнику обов"язково виклади, там дуже великий потік людей

Юрій Марків - 15-1-2004 у 19:04

Цитата:
Першим відправив користувач fish
на СМітнику


Я темний - що таке СМітник?

Остап Іванович - 15-1-2004 у 19:06

На жаль не можу бути присутнім.
Є ідея організувати інший вид протесту:
Визначити номери телефонів відповідних установ, і "діячів", домовитись на коли і.. телефонувати їм з однією і тою самою вимогою.
Хай послухають.
Ідея не моя, але вважаю варта уваги, обіцяю зателефонувати.

Ігор Мартинів - 16-1-2004 у 01:03

Тоді будете розмовляти з їхніми секретарками.

Odarka - 16-1-2004 у 14:46

ПОпередньо ми домовляємося на ДЗизі у кав'ярні о 18:00 у вівторок 20 січня. для того щоб створити план дій й подати пропозиції. щодо розумної акції протесту з боку Маркіяна Іващишина та Мергія Калинюка (диретора "Ляльки";). буде надана підтримка моральна так і фінансова для реалізації цієї акції.

Наталка - 16-1-2004 у 14:59

В "Українському Слові" сьогодні була цікава стаття про затримання Маркіяна Іващишина. Шкода лишень, що газета ця - тижневик, виходить лише у четвер. Спробую з ними зв’язатися що до Ляльки. Ніц не обіцяю, окрім того, що точно - спробую. :)

Nazar - 16-1-2004 у 15:44

У вівторок?
Неодмінно буду, ще візьму свого координатора (дружину, тобто;) ).

Odarka - 16-1-2004 у 15:51

Я ще раз наголошую. що це буду лишень обговорення акції у дружньому колі. а початок акції напевне буде через тиждень не скорше тому що потрібно залучити багато лбюдей та ще й багато музикантів.
Дякую за підтримку :)