Форум Рідного Міста

Спортивний телекоментатор чи дует

Юрій Сєров - 5-12-2002 у 22:51

Який телекоментатор чи дует телекоментаторів Вам найбільше подобається? (може кого забув?)

Андрій - 6-12-2002 у 15:30

Абсолютно невірне запитання серед цього списку претендентів. Треба було написати так "Хто вам найбільше НЕ подобається". А з того, що я сам слухав - Даріуш Шпоковксі плюс Стрейлоу просто бальзам на душу.

Андрій - 6-12-2002 у 15:49

Сорі за помилку, звичайно Шпаковскі а не Шпоковксі :D

Юрій Сєров - 8-12-2002 у 18:25

Питання правильне. Хто набере найменше голосів, той і найгірший(ші):D

коментатори.... ?

Agent86 - 8-12-2002 у 19:17


А я взагалі в них не розбираюсь.... :D
Можна було б додати і такий варіант для вибору.


Alfred - 9-12-2002 у 23:28

Подібне опитування не має змісту. Заздалегідь можна було передбачити його результати, адже крім Джулая і Босянока решта - взагалі не коментатори
Коли Дерепа щось морозить у мікрофон - хочеться взагалі телевізор через вікно викинути :mad:

Андрій - 10-12-2002 у 14:48

А я найбільше не переношу семененка з його динамівцями та дощєщьками :mad:

Павло Жежнич - 10-12-2002 у 17:20

Опитування некоректне, бо нема в Україні зараз дійсно коментаторів класу Даріуша Шпаковського. Крім того, в опитування не попали щонайменше два т.зв. коментатори: Савелій та Тріска.
Опитування повинно мати наступний вигляд: Хто з коментаторів найбільший "морозенко"?.

Alfred - 10-12-2002 у 21:28

В принципі я погоджуюсь з останнім твердженням, а з власного досвіду скажу, що матчі ліги стараюся дивитися по каналу Polsat, бо інакше - вечір пропав і настрій, незалежно від результату, нікудишній.

Юрій Сєров - 15-12-2002 у 14:31

Ну добре, якщо в тебе Posat не кодований, а в мене кодований :(.
По НТВ також "морозенки" коментують.
А дует Джулай+Босянок подобається, а якщо врахувати, що ми слухали з 1991 року, то це взагалі просто супер!!!:)

Юрій Сєров - 15-12-2002 у 14:38


Цитата:

Подібне опитування не має змісту. Заздалегідь можна було передбачити його результати, адже крім Джулая і Босянока решта

Ну чому я в неті зустрічав людей, яким подобається Семененко :D:D:D

Юрій Сєров - 18-12-2002 у 10:16

У понеділок на СТБ, після огляду Кальчо була класна програма. Назви не пам'ятаю, щось типу "Стань коментатором італійської ліги". Суть наступна: зібрали народ, провели відбір (який саме - не знаю, це було в минулій передачі; просто перевіряли знання італійського чемпа) і дали прокоментувати шмат якогось матчу.
Було цікаво послухати цих претендентів на коментаторство. Переважна частина претендетів - студенти. Найголовніша проблема для більшості учасників - погане знання "южна-русскава говара".
Ті хто "владєєт якиком" коментували досить навіть непогано. Якщо навіть найгірший з них стане коментатором, то те що він буде кращим за Савелія, Семененка, Дерепу, як не мене не викликає жодного сумніву.
То ж успіхів молодим талантам, які сподіваюсь піднімуть на якісніший рівень коментар матчу і позбавлять нас необхідності слухати той пронос, який виливають нас вищезгадані "метри"

vovka - 20-12-2002 у 15:51

Цитата:
Першим відправив користувач zizu
Опитування некоректне, бо нема в Україні зараз дійсно коментаторів класу Даріуша Шпаковського. Крім того, в опитування не попали щонайменше два т.зв. коментатори: Савелій та Тріска.
Опитування повинно мати наступний вигляд: Хто з коментаторів найбільший "морозенко"?.

Тріска на пару з Панчишином чи як його там, це такі кадри , яких ще пошукати треба.. Пригадується якось як Карпати грали на СКА, Тріска сказав буквально таке:
"На табло стадіону СКА нулі. "( а після паузи продовжив) - " Ой, вибачте, на стадіоні СКА немає табло " :)
Кумедний хлопець.. Крім того в мене вдома десь валяється автограф Савелія :) Раритет :) На стінку повішав.

Павло Жежнич - 21-12-2002 у 02:44

Цитата:

Тріска на пару з Панчишином чи як його там, це такі кадри , яких ще пошукати треба.

Але "морозять" вони цікавіше і жвавіше, ніж Савелій чи Щербачов.
Коронна фраза Щербачова під час атаки нашої команди: "Ось, дивіться!!! (Пауза) Ну ви все бачили." Такий коментар "приємно" слухати по радіо.

vovka - 21-12-2002 у 07:06

Цитата:
Першим відправив користувач zizu
Але "морозять" вони цікавіше і жвавіше, ніж Савелій чи Щербачов.

Ще й такі простаки.. З галицьким акцентом.. Хоч відчуваєш зо футбол дивишся а не якісь повільні шахи.

Цитата:

Коронна фраза Щербачова під час атаки нашої команди: "Ось, дивіться!!! (Пауза) Ну ви все бачили." Такий коментар "приємно" слухати по радіо.

Щербачову тільки по північних полюсах і їздити та грати там у футбол.
Ми ще забули про одного корифея - Дерепу :D
Цей веде репортаж набором з 10 слів :)

Андрій Пелещишин - 21-12-2002 у 13:15



Цитата:

Коронна фраза Щербачова під час атаки нашої команди: "Ось, дивіться!!! (Пауза) Ну ви все бачили." Такий коментар "приємно" слухати по радіо.

Колись відпочивав в Карпатах, слухав лігу чемпіонів з ДК по радіо. Коли він це сказав 5 раз, я думав, що мене від злості на куски розірве.

vovka - 21-12-2002 у 14:31

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій
А я найбільше не переношу семененка з його динамівцями та дощєщьками :mad:

Раніше він ще перечисляв прогнози його колег на той чи інший матч :)
А під час виборів 3 рази в таймі повторював що Динамо вступило до СДПУ(о) :) Звісно що його змусили, однак таким він мені запамятався, і тепер також не можу його слухати.. До того ж голос якийсь плаксивий..

Юрій Сєров - 29-12-2002 у 21:59

В Щербачова тепер тяга в горах футбол зіграти. Може б він там і залишився коментувати всі матчі які там проходять?:D