Форум Рідного Міста

Путін в Україні

Captivitas - 23-1-2004 у 11:17

Сьогодні з "робочим" візитом до Києва прибуває Путін.
До його приїзду готується апофігозний концерт у палаці "Україна", присвячений ЗАКІНЧЕННЮ року Росії в Україні.:cool:

А також з преси стало відомо, що на квітень запланавано зустріч Кучми, Путіна та Лукашенко.
І де ви думаєте це відбудеться?
Звісно, що у Запоріжжі.
Навіщо нам такі нещастя, бо місто ще не відійшло після приїзду Путіна на 70-тиріччя Дніпрогесу (хоча це було 2002-го люди при опитуванні назвали це "подією минулого року";)

Asmera - 23-1-2004 у 22:16

Хм...все місто прикрашено міліцією, проїхати неможливо, всюди затори...Ненавиджу приїзди офіційних осіб :(

Станкевічас Сергій - 24-1-2004 у 17:59

Але ж це присвячений ЗАКІНЧЕННЮ року Росії в Україні...

Serjo - 25-1-2004 у 14:50

Ви справді вірите у ЗАКІНЧЕННЯ???

Користувач Олесь - 26-1-2004 у 08:16

Цитата:
Першим відправив користувач Serjo
Ви справді вірите у ЗАКІНЧЕННЯ???


Аж ніяк не віриться у закінчення, особливо коли я побачив в новинах, як під час цієї зустрічі Кучма холуйськи підсував свого фотеля поближче до Самадержца. Це виглядало неймовірно огидно.

Dmy - 26-1-2004 у 15:40

Цитата:
Першим відправив користувач Serjo
Ви справді вірите у ЗАКІНЧЕННЯ???

Людство за свою історію накопичило купу магічних практик на всі можливі й неможливі трафунки. Зокрема, якщо тра щось (когось) відвадити.
Більшість таких речей доступна втаємниченим, але достеменно відомо, жиби ВОНО не повернулося - слід як слід проводити (відворотні зілля, там, ритуали). Так що давайте, принаймні, разом побажаємо, нехай Закінчення буде Закінченням, бо все, що має початок, мусить мати і кінець - так каже хілосопія. :rolleyes:

А ще мені сподобався "прикрашений міліцією Київ" - ще свіжі спогади про Новий рік, тож я і уявив собі ялинку, святково прикрашену му... міліціянтами. Вісять, свістять, дехто жезлами вимахує (даішники і спецназ), полковники генералам честь раз-по-раз віддають (у кого ще щось лишилося). :lol:

Так тому РоРо-в-У і треба - міліцією го в шию! :baddevil::sing: