Форум Рідного Міста

За кого з громадських діячів та політиків вам найбільше соромно?

Олексій Мачехін - 23-1-2004 у 13:42

Назар пропонує зробити шось на зразок гіт-параду, тобто виносимо свої пропозиції негідників, і потім їх обголосовуємо.
Для цікавості пропонується не включати явного сорокарічного лідера, бо то і так зрозуміло, що він би переміг. Але тоді без уваги залишаться корчинські і ко і т.д.

Від себе додам - то не мають бути упереджені найзди. Будь-ласка, обґрунтовуйте свої думки і будьте готові до дискусії.

Nazar - 23-1-2004 у 13:51

ну раз так, то почали. Корчинський. Треба обговорювати?
Шкода, що не можу навести прямих цитат з 1+1, але то і так все зрозуміло...:D

Олексій Мачехін - 23-1-2004 у 14:06

Мені не зрозуміло. Давай цитати - я тобі натомість теж цитати дам :)

Василь - 23-1-2004 у 19:40

За тих всіх ..., що входили у список НУ (коли були вибори), а потім повиходили.

Asmera - 23-1-2004 у 22:24

Не оригінально, але за повний склад ВР і вище, і поряд....жах

Nazar - 24-1-2004 у 11:01

Як і будь-який журналіст, який світиться на людях, чи ЗМЗ.
За будь-кого може бути соромно.
Мені також дуже соромно за наш конституційний суд, напевно слід назвати голову.

І як вірно замітив Східняк в треді про готичність політики, це як правило люди, яким ви до того вірили, а вони вас сильно розчарували.

Станкевічас Сергій - 24-1-2004 у 17:30

За того посла, що напився в Варшаві...

Східняк - 26-1-2004 у 01:41

Не знаю чи тільки за гроші... Мотивація може бути різною.

Перенесу свій список з "готичної" гілки
Княжицький, Богуцький (обидва з ІСТV),
Марчук, Кравчук (не сподівався, що він стане маріонеткою СДПУ(0).
Мер Києва - Омельченко.
Всю верхівку обох Рухів (Костенка, Удовенка).
Можу додати ще публіциста Мирослава Поповича.

Корчинського не підтримую. Це людина, яка завжди була на своїй хвилі, він завжди був шоуменом, а зараз зрозумів, що прославитись як політик не зможе. В нього завжди був "комплекс Герострата" і він не змінився зараз. Мені здається, що він щиро вважає коли нападає на Ющенка, то цим робить добро Україні. Тому до розчарувань я його не занесу, а до негідників - можливо...
А послом, що набив писка польському поліцаю, навіть можна гордитись.

Нормалайзер - 26-1-2004 у 12:06

Цитата:
Першим відправив користувач Східняк
... послом, що набив писка польському поліцаю, навіть можна гордитись.


Бздура.

По темі:
Ющенко - базіка
Шкіль - базіка, лишив своїх побратимів гнити в тюрмі
УНСО - базіки
українці вкупі - базіки

Nazar - 26-1-2004 у 12:43

Українці - базіки?
Цікаво... Якось до цього над цим не думав, але чомусь підсвідомо вважав Нас менш балакучими за фіно-угрів.

Станкевічас Сергій - 26-1-2004 у 19:05

За Вірку Сюрдючку.
Чи воно не українець...........?
Хі-хі, ха-ха.......

Dmy - 26-1-2004 у 19:45

Цитата:
Першим відправив користувач Станкевічас Сергій
За того посла, що напився в Варшаві

Цитата:
Першим відправив користувач Східняк
А послом, що набив писка польському поліцаю, навіть можна гордитись


З послом там не все зрозуміло, як насправді було. От нещодавна му Квашневський медальку якусь дав постфактум. Сумніваюся, жи за побитий писок (може, Медаль "За звільнення Варшави"? :D )

Станкевічас Сергій - 26-1-2004 у 19:53

В передостанньому Дзеркалі є альтернативна думка про екс посла. Досить аргументована і цікава стаття. Рекомендую почитати... Кажуть, що то був хороший дядько, але його підставили.

Dmy - 26-1-2004 у 20:21

Цитата:
це як правило люди, яким ви до того вірили, а вони вас сильно розчарували

Тому соромно не за всіх, хто вийшов з НУ. В першу чергу - це Мусіяка та Лавринович - я про них колись був гарної думки.

Станкевічас Сергій - 26-1-2004 у 20:27

Скоро вони повернуться в НУ і Ви про них знову поміняєте думку :))))))))

Nazar - 27-1-2004 у 19:22

Ця фраза вже як темник виглядає, бо вже вкотре чую, що всі вони хороші, але ось вже кінець приходить тій системі, і вони всі повернуться і нарешті все буде добре.:)

Dmy - 27-1-2004 у 19:31

Цитата:
Першим відправив користувач Станкевічас Сергій
Скоро вони повернуться в НУ і Ви про них знову поміняєте думку :))))))))

Це із серії: "Вєрнісь, я всьо пращу?" Дарма вони на це сподіваються! :P Нехай Ющенко їм дарує, а на мене, то якщо воно попливло, то і хай пливе в свою каналізацію.

Олексій Мачехін - 27-1-2004 у 19:39

А жартів, я бачу, ви не сприймаєте :)

Станкевічас Сергій - 27-1-2004 у 19:43

Як би ви були власниками заводів, мали свої бізнеси і опинилися в аналогічній ситуації, то знайшли б для себе сотні оправдань і, можливо, вчинили б точно так само...

Serge - 3-2-2004 у 13:13

Нормалайзер, приїду на Батьківщину знайду та ... не буду нічого казати на цьому форумі.. бо дуже він інтелегентний.. але знайду тебе суко..
нормально, усі базіки і тільки ти свиното нормальниий?...
З приводу питання форуму так більше за усіх соомно за себе...
Як це усе могло відбутися?
І я усе це неподобство бачив і не зупинив...
дуже потрібна якась революція..
і пану кучімі потрібен відпочинок...
так то мабуть 2200 року.. чи може хтось не згоден?
Прошу надсилати листи електронною поштою(хай їй дідько..)

Олексій Мачехін - 3-2-2004 у 13:26

Сергію, я не помітив аби Нормалайзер виокремив себе з загалу "українці в купі". Так що ваші образи та звинувачення вважаю некоректними.
Тим більше що не можу категорично з цим дописом не погодитись. Український народ на даному етапі, нажаль, себе характеризує саме так.
Прошу прибрати лайку.

Нормалайзер - 3-2-2004 у 13:46

Цитата:
Першим відправив користувач Serge
...приїду на Батьківщину знайду та ... не буду нічого казати на цьому форумі.. бо дуже він інтелегентний.. але знайду тебе суко..
нормально, усі базіки і тільки ти свиното нормальниий?...


Моя - плакати :) Від страха і іспуга :lol:

Я тебе також люблю ;) Я люблю всіх, хто любить Україну з Ванкуверу ;) І заламує руки, і демонструє неабияке прагнення змін ;) І розкраяне серце від болю і туги за Батьківщиною ;)

Тепер, інтелектуале заокеянський, тобі лишається вказати,
1. де саме я стверджував, що тільки я нормальний
2. дати знати, як ти, сміливцю заморський, приїдеш до демонстративно коханої тобою Батьківщини. Приїжджай і дайся чути :) Бо за свої слова, базікало, треба відповідати...

Цілую взасос ;) Хай тебе поки-що вонітує ;)

Олексій Мачехін - 3-2-2004 у 13:51

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Хлопці, негайно припиніть ці пацанячі разборкі !!!
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Станкевічас Сергій - 3-2-2004 у 17:29

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Цитата:
це як правило люди, яким ви до того вірили, а вони вас сильно розчарували

Тому соромно не за всіх, хто вийшов з НУ. В першу чергу - це Мусіяка та Лавринович - я про них колись був гарної думки.


Висновок №1 - Якщо Ви нікому не довіряєте - значить Вам ні за кого не соромно.

Цитата:
Першим відправив користувач Східняк
А послом, що набив писка польському поліцаю, навіть можна гордитись


Висновок №2 - Зате ми маємо чим гордитися! :)

Captivitas - 6-2-2004 у 15:32

Ті, за кого соромно:

"Слов"янський народно-патріотичний союз" (заснований влітку 2003р.), але вже встигли вирости з регіонального рівню.

Цією організацією планується проведенння з"їзду ("слов"янського собору" ) у місті Z з паралельним проведенням промислового ярмарку.

Ідея з"їзду - "економічне, культурне і духовне об"єднання в противагу впливу Заходу" (цитата). :mad:

На це ностальгійне збіговисько (вибачаюсь) планується запросити президентів трьох слав"янських країн.
Найстрашніше, що це все провадиться з ініциативи керівників крупних промислових підприємств.

сумна - 27-9-2004 у 12:00

Мені соромно за Тараса Чорновола (я за нього голосувала). Коментарі, мабуть, зайві.

сумна - 12-11-2004 у 17:16

Вчора в програмі "Закрита зона" на 5-му каналі Володимир Ар'єв продемонстрував заяву Тараса Чорновола про відмову від українського громадянства його (Чорновола) дітей. Куди ж то патріот намилив тапочки? Слідом за патроном?

Odarka - 12-11-2004 у 18:03

А мені соромно за всіх...ну крім....
Тимошенко, Ющенка, Юхновського, Мороза та Зіньченка:)))

Grabchuk - 12-11-2004 у 18:53

Топ-трійка, за кого стало неочікувано соромно:
1. Т.Чорновіл,
2. Л.Кравчук
3. Стецьків ( та, що Га)

Несподівано позитивні враження від:
1. Луценка,
2. Мороза
3. Кінаха
4. Кононова
5. ТРК Ера
6. Жителів Сумської, Кіровоградської, Полтавської, Чернігівської, Черкаської, Херсонської областей.

rost - 12-11-2004 у 22:44

Я, взагалі, не дуже згідний з постановкою питання. Соромно може бути батькам за своїх дітей, вчителю за свого учня. Але чому, наприклад, виборцям Сихова має бути соромно за Т. Чорновола? Вони голосували за людину з чіткою національно-демократичною програмою, що обіцяв продовжити справу свого батька. Соромно, як правило, тоді коли ти передбачав але не захотів, чи не зміг запобігти злу. Соромно би мало бути самому Т. Чорноволу, але, впевнений, що це почуття цьому деградантові не знайоме.

Інша справа, виборець Януковича. Тим, кого примусили, звичайно соромно, що проявили сдабкодухість. Але одноязичні , що проголосують навіть за орангутанга, якщо він зможе пообіцяти "русскій язик -- государственним", не знають сорому. Мені здається, що нормальним людям, котрі, спілкуються російською мовою, за них соромно.

Веселка - 13-11-2004 у 08:13

Дуже соромно за Т.Чорновола. Батько його мабуть в могилі перевертається.:(

tysovska - 15-11-2004 у 10:25

За Валентина Чемериса соромно. За гроші написав книжку про Януковича. Правда, кажуть, він і про Кравчука свого часу писав. Тому що послідовний.

Анастасія Кулакова - 15-11-2004 у 10:57

А мені соромно за деяких членів команди Ющенка. І впершу чергу не стільки соромно, стільки сумно, що в його команді є (а, значить прийдуть разом з ним до влади) справжні злодії та крадії. Я маю на увазі Ю.Тимошенко. Вона, як матушка, з косою навкруги голови і лагідною посмішкою їздила Західними областями України і вербувала собі прибічників. Вона злодійка, яких мало. Родичка, помічниця, бізнес-партнерка славнозвісного Павла Лазаренка. Вже призабулась в цілому по Україні справа ЄЕСУ, але в Дніпропетровску та Дніпропетровський області її не скоро забудуть.

rost - 15-11-2004 у 11:50

Я до сих пір думав, що звинувачувати людину в кримінальних злочинах має право тільки суд. Але, виявляється, є ще така інстанція, як Нанушка.

Анастасія Кулакова - 15-11-2004 у 11:53

А суд її і звинуватив, більш того, якби не депутатський статус з його недоторканістю, то вона б уже років три як сиділа б у в'язниці.

rost - 15-11-2004 у 12:02

Цікаво, а чи не можна би було дізнатися, який конкретно суд виніс звинувачувальний вирок, і коли.

А заодно, цікаво, чому Нанушці раптом стало соромно за команду Ющенка. Якщо, не помиляюся, до прихильників цьoго пана вона себе не відносила.

Чому мені би мало бути соромно, за те, що проффесор грамоти не знає, чи за його ходки на зону? Я ж до його прихильників не відношуся. От, як протягнуть його в президенти -- тоді буде соромно всім українцям, що править ними кримінальник-рецидивіст.

Анастасія Кулакова - 15-11-2004 у 12:16

http://www.gpu.gov.ua/ua/vistup.html?id=153
Новини та публікації


Виступи, прес-конференції

Прес-конференція Генерального прокурора 22.08.02




ЗВІТ ПРО ПРЕС-КОНФРЕНЦІЮ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА УКРАЇНИ СВЯТОСЛАВА ПІСКУНА ВІД 22 СЕРПНЯ 2002 РОКУ

22 серпня 2002 року Генеральний прокурор України Святолав Піскун провів прес-конференцію для представників засобів масової інформації. Акредитація журналістів була необмеженою, що дало змогу взяти в ній участь понад 60 представникам вітчизняних та зарубіжних ЗМІ.

Генеральний прокурор детально поінформував журналістів про хід розслідування кримінальної справи, пов’язаної з протиправними діяннями колишнього керівника ЄЕСУ, нині народного депутата Юлії Тимошенко: “Ми закінчили лише одну частину цієї кримінальної справи і кваліфікуємо сьогодні дії не тільки Юлії Тимошенко, за справою проходять і колишній прем’єр-міністр Лазаренко, чоловік та свекор Юлії Володимирівни, бухгалтери та керівники ЄЕСУ. Справа не розділена, а, навпаки, об’єднана. Збиток державі становить 2 млрд.271 млн. доларів США”.

Далі Святослав Піскун конкретизував, як відбувалось розкрадання та привласнення цих коштів. Юлію Тимошенко буде притягнуто до відповідальності за дачу хабарів колишньому прем’єр-міністрові Лазаренку на загальну суму 162 млн. доларів США, за організацію заволодіння посадовими особами ЄЕСУ державних коштів на суму 14 млн. грн., за несплату податків на суму 766 тис. 954 грн. з незадекларованих витрачених коштів в особистих потребах на суму 1 млн. 703 тис. грн. Крім цього, в листопаді 1996 року Тимошенко Ю.В. організувала в Москві давання хабарів на загальну суму 14 600 доларів США посадовим особам Міністерства оборони Російської Федерації за їх незаконні дії при реалізації поставок корпорацією ЄЕСУ матеріально-технічних ресурсів підрозділам Міністерства оборони РФ. При перевірці діяльності Міністерства оборони РФ встановлено, що ціни на продукцію, що постачалась ПФК “ЄЕСУ” були завищені на 98 мільйонів доларів США.

Підставою для порушення Генеральною прокуратурою України кримінальної справи за цим фактом стала кримінальна справа, порушена Головною військовою прокуратурою Росії, яка була передана в Україну відповідно до норм міжнародного права для кримінального переслідування Юлії Тимошенко.

Генпрокуратура також має намір притягнути Юлію Тимошенко до кримінальної відповідальності за те, що вона в період з 1999 по 2001 роки, перебуваючи на посаді віце-прем’єр-міністра України з питань паливно-енергетичного комплексу, зобов’язала енерго-генеруючі компанії України укласти контракт на закупівлю вугілля з Польщі на 25 млн. доларів США. Причому, вугілля було закуплене за цінами, набагато вищими, ніж енергетичне вугілля, яке добувається в Україні.

“21 серпня 2002 року, – зауважив Святослав Піскун, – я направив подання до Верховної Ради України про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності і арешт народного депутата Юлії Тимошенко”.

Далі Генеральний прокурор запропонував журналістам ставити запитання і підкреслив, що відповість на всі без винятку.

***

Запитання подаються мовою та у редакції оригіналу

Запитання. Расследование дела Тимошенко стало притчей воязыцех за последние шесть лет. Сейчас вдруг всплывают ранее неизвестные обстоятельства, которые позволяют привлечь Юлию Тимошенко к уголовной ответственности. Было ли ранее известно правоохранительным органам об этих фактах или они укрывались?

Відповідь. Ніякого секрету тут немає. Справа в тому, що ми зараз виділили окремі факти, слідство за якими закінчено. Тобто нині закумульовано те, що напрацювала за минулі роки Генеральна прокуратура і Податкова служба. До цього ми додали ще й матеріали розслідування американських правоохоронців і, нарешті, одержали цілісну картину злочинів.

Запитання. Чи вирішене питання щодо екстрадиції колишніх керівників ЄЕСУ з Туреччини?

Відповідь. Суд Туреччини прийняв наші доводи і виніс рішення про екстрадицію в Україну цих осіб. Зараз там працює група Генеральної прокуратури України, яка разом з правоохоронцями Туреччини допитують затриманих, проводять необхідні слідчі дії, після чого вони будуть передані Україні.

Запитання. В якому стані зараз ті справи, які були порушені Генпрокуратурою щодо Юлії Тимошенко у 2001 році?

Відповідь. Декілька кримінальних справ були закриті рішеннями Києво-Святошинського місцевого суду Київської області, які оскаржила Генпрокуратура в апеляційному суді.

Запитання. Зараз справа по Тимошенко налічує кілька тисяч томів. Чи не буде заважати такий великий обсяг її судовому завершенню? І друге запитання стосовно дніпропетровських податківців, які пов’язані з цією справою. Чи затримані вони?

Відповідь. Ми зробили ревізію цієї кримінальної справи і знайшли можливість переглянути матеріали таким чином, щоб кількість томів була зменшена, щоб всі задіяні у справі мали можливість в повному обсязі ознайомитись з матеріалами справи і надати відповідні процесуальні зауваження до цих матеріалів. А щодо дніпропетровських податківців, які незаконно відшкодували на користь корпорації ЄЕСУ податок на додану вартість з бюджету України на суму 14 млн. грн., то стосовно них в серпні цього року порушено кримінальну справу і ще зарано відкривати деталі та визначати дату затримки.

Запитання. Какое наказание предусмотрено новым Уголовным кодексом Украины по тем статьям, которые предъявляются Ю.В. Тимошенко?

Відповідь. Всі ті злочини, про які ми говорили, кваліфікуються як тяжкі, за якими передбачене покарання від 10 до 15 років позбавлення волі.

Запитання. Складається враження, що всі сили Генпрокуратури спрямовані проти Юлії Тимошенко.

Відповідь. Справою Юлії Тимошенко займаються лише троє слідчих. Решта так завантажена іншою роботою, що, повірте, не можуть й голови підняти. Тому я звернувся до Президента й попросив збільшити штат слідчого управління. Нам є що робити і без справи Тимошенко, ви самі про це знаєте.

Запитання. Що буде, якщо Верховна Рада України не погодиться з Вашим поданням і з Ю. Тимошенко не знімуть депутатську недоторканість?

Відповідь. Справа буде розслідувана, а всі, хто проходить по ній і не є депутатами, відповідатимуть перед судом. Думаю, що саме суд поставить крапку в цьому питанні. Але повинен відмітити, що незгода Парламенту на зняття з Юлії Тимошенко депутатської недоторканості для притягнення її до кримінальної відповідальності суттєво вплине на об’єктивність розслідування справи.

Запитання. Чи одержуєте Ви у справі Ю. Тимошенко правову допомогу від американців, зважаючи на те, що вона фігурує у справі П. Лазаренко?

Відповідь. Звичайно, ми отримуємо допомогу від американських колег і у справі Тимошенко, і у справі Лазаренко.

Запитання. Чи є якесь істотне зрушення у справі Гонгадзе після Вашої зустрічі з Карлосом Паскуалем та іншими зарубіжними дипломатами?

Відповідь. Після зустрічі з послом США Карлосом Паскуалем ми абсолютно порозумілись і у нас немає ніяких протиріч у поглядах на розслідування цієї кримінальної справи. Є домовленість про спільні дії і допомогу не лише з американцями, а й з німцями, французами… Я бачу, що міжнародна спільнота не на словах, а на ділі зацікавлена в об’єктивному, законному розслідуванні цієї кримінальної справи, а ми зробимо все, щоб вона була розкрита.

rost - 15-11-2004 у 12:26

Цитата:
Першим відправив користувач Нанушка
А суд її і звинуватив


Я змушений зауважити, що відповіді на своє питання так і не дістав, тому повторю. Скажіть, будь-ласка, шановна Нанушка який конкретно суд виніс звинувачувальний вирок, і коли.

В тій купі, що ви запастили вище, я, натомість, бачу таке:

"Запитання. В якому стані зараз ті справи, які були порушені Генпрокуратурою щодо Юлії Тимошенко у 2001 році?

Відповідь. Декілька кримінальних справ були закриті рішеннями Києво-Святошинського місцевого суду Київської області".

Тобто, на сьогоднішній день, суд, як раз відкинув звинувачення.

Анастасія Кулакова - 15-11-2004 у 12:45

Мушу вибачитись. Вирок ще не винесено. Декілька справ було закрито, так, але подивитесь у якому році. Після того ще були звинувачення. А я спеціально навела дані за 2002 рік, а не останні, щоб довести, що два роки тому, задовго до сьогоднішніх виборів, справа не мала виборчого забарвлення, а тому була досить об'єктивною.

rost - 15-11-2004 у 12:53

Ну хіба сліпий не бачив, що справа мала яскраве політичне забарвлення, а що виборів тоді не було, то кучмівська прокуратура не винна.

Зате, втративши надію, довести щось в українському суді, естафету передали в більш слухняний суд -- російський. І то акурат перед першим туром. Чи це теж для того, щоб "справа не мала виборчого забарвлення, а тому була досить об'єктивною"?

Анастасія Кулакова - 15-11-2004 у 13:50

Так, ви маєте всі підстави так писати. І ви праві, що стали на її захист. Мені не слід було піднімати цю тему, визнаю.
А дніпропетровцям лишається жити серед багнюки, що була піднята з дна хвилями справи ЄЕСУ та серед палаців пані Юлії, побудованих у історичному центрі міста. І дивлячись на її перший триповерховий палац на розі вул. Героїв Сталінграду з ганком десь соток 10 (у цьому районі через обмаль незабудованої землі 1 сотка коштує від $10000) вірити в те, що вона абсолютно невинна ні в чому з того, у чому її звинувачують.

tysovska - 15-11-2004 у 14:34

http://www.yabluko.org.ua/yabl-cgi/view.cgi?golos/101227070203
Дуже мені сподобалася стаття з цього сайту. Ось невелика цитата:
Цитата:
Летом 2002 года из-за головотяпства и нерасторопности властей произошла страшная трагедия на аэродроме в Скнылове под Львовом. Через пару дней из-за вопиющих нарушений техники безопасности — жуткая катастрофа на шахте в Донецке, унесшая десятки человеческих жизней. Как вы думаете, что в этом случае предпринял генпрокурор Пискун? Правильно, открыл новое уголовное дело против Тимошенко…
<...>
Итак, Юлия Тимошенко выступает с идеей импичмента президента Кучмы — Генпрокуратура открывает против нее уголовное дело. Тимошенко создает комиссию по возврату долгов по заработной плате и раскрывает планы власти по разбазариванию бюджетных средств — прокуратура и налоговая громят «Единые энергосистемы Украины», ранее возглавляемые Тимошенко. Юлия Тимошенко выступает за отставку бездарного правительства — прокуратура добавляет несколько новых уголовных дел. Тимошенко начинает кардинальные реформы в топливно-энергетическом комплексе — фальсифицируются новые дела. Юля выводит из теневой сферы ТЭК 10 млрд грн. — прокуратура сажает в тюрьму ее мужа. Юлия Владимировна объявляет борьбу коррупции в угольной отрасли — ее снимают с должности и бросают за решетку. Юля провозглашает референдум по сбору подписей граждан Украины за отставку Кучмы — прокуратура возбуждает уголовные дела против ее родственников и бывших бизнес-коллег. Юлия Тимошенко выступает с инициативой проведения акции «Восстань, Украина!» — прокуратура направляет в парламент представление о лишении ее депутатской неприкосновенности. Юлия Тимошенко предлагает отдать явно лишние деньги администрации президента и силовиков учителям и врачам, выступает за досрочные президентские выборы и объединение оппозиционных сил — прокуратура возбуждает уголовные дела «по вновь открывшимся обстоятельствам» и т. д. и т. п.

А стосовно палаців... По-перше, ніде в інтернеті не вдалося знайти посилання на інформацію про палаци, а вірити комусь на слово останнім часом якось не хочеться. По-друге, невже людина, яка займала посади комерційного директора і генерального директора у великій компанії не могла собі заробити на палац? Он мій директор, який на 100% є чесною людиною (я можу під цим підписатися), заробив собі за кілька років. На палац, і навіть ще на дещо. Звинувачення - хитра штука. Можуть обернутися проти того, хто ними безпідставно кидається. Про Вячеслава Чорновола теж казали, що він буцімто за згвалтування сидів і володів палацами...

Dmy - 15-11-2004 у 20:22

Якщо когось ще цікавить моя позиція :D, то я ніколи не був надто прихильним до леді Ю. Гадаю, під дахом Павла Івановича справ вони наробили ще "тих". Потім Павлушу виперли з України, Юлю з родичами обібрали; потім Ющенко запросив її в уряд, і ця ображена жінка (неймовірно страшна сила, між іншим, нікому не раджу) "вивела на чисту воду" всіх своїх кривдників, а далі - втягнулася в боротьбу. "Хатиночки" в неї у Дніпропетровську є, тут дарма сперечатись, але то не головне.
Цікаво, що пані Нанушка чомусь і не вперше звертає увагу саме на прихильників Ющенка, сором'язливо замовчуючи, на кого працювала сама. За тоном письма роблю висновок, що наразі вона вже "вільна" - її кандидат набрав ...,...% і "задравши штани" пострибав домовлятися з кимось із фаворитів. Гадаю, якби вона його нам назвала, нарід би компромату на кандидата з почтом накидав - мало б не здалося. Також чомусь "чесній пані" зовсім не соромно за оточення пана прємьера, в якому є, наприклад, пара-трійка мільярдерів (куди там тамтій Юльці). Чом би не спитати-присоромити: "Звідки бабло"? Ач ні! Ще є нормальний крутий дніпропетровський мужик Льоня Кучма (судячи з усього, в нього у Дніпрі - комунальна квартира, нє? :lol: ). Ну і ладненько, що там Льоня, от Юля - то да: вона ж за Ющенка, а Льоня - за Януковича, правильну політику проводить - чого ж за нього встидатися?!

З.І. Застереження до пана Грабчука: таки дівоче прізвище пані секретарки пресової пана прємьера не Стецьків, а Стеців, тому можна не уточнювати - пан Тарас Стецьків їй не родич, не чоловік і навіть не спонсор :lol:

сумна - 16-11-2004 у 08:57

А я не втомлююся боротися за місце лідера в цій номінації для Тараса Чорновола. В отій камарильї, яка шабашила на УТ-1 по закінченні теледебатів, я з радістю побачила нашого "маленького принца". Він з властивою йому скромністю притулився в куточку, присусідився біля пари Вітренко-Марченко. Але - о лишенько! - я не чула, що він казав! Якщо хтось чув і запам'ятав, - напишіть, будь-ласка, разом потішимося за нього.

Анастасія Кулакова - 16-11-2004 у 09:04

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Якщо когось ще цікавить моя позиція :D, то я ніколи не був надто прихильним до леді Ю. Гадаю, під дахом Павла Івановича справ вони наробили ще "тих". Потім Павлушу виперли з України, Юлю з родичами обібрали; потім Ющенко запросив її в уряд, і ця ображена жінка (неймовірно страшна сила, між іншим, нікому не раджу) "вивела на чисту воду" всіх своїх кривдників, а далі - втягнулася в боротьбу. "Хатиночки" в неї у Дніпропетровську є, тут дарма сперечатись, але то не головне.
Цікаво, що пані Нанушка чомусь і не вперше звертає увагу саме на прихильників Ющенка, сором'язливо замовчуючи, на кого працювала сама. За тоном письма роблю висновок, що наразі вона вже "вільна" - її кандидат набрав ...,...% і "задравши штани" пострибав домовлятися з кимось із фаворитів. Гадаю, якби вона його нам назвала, нарід би компромату на кандидата з почтом накидав - мало б не здалося. Також чомусь "чесній пані" зовсім не соромно за оточення пана прємьера, в якому є, наприклад, пара-трійка мільярдерів (куди там тамтій Юльці). Чом би не спитати-присоромити: "Звідки бабло"? Ач ні! Ще є нормальний крутий дніпропетровський мужик Льоня Кучма (судячи з усього, в нього у Дніпрі - комунальна квартира, нє? :lol: ). Ну і ладненько, що там Льоня, от Юля - то да: вона ж за Ющенка, а Льоня - за Януковича, правильну політику проводить - чого ж за нього встидатися?!

З.І. Застереження до пана Грабчука: таки дівоче прізвище пані секретарки пресової пана прємьера не Стецьків, а Стеців, тому можна не уточнювати - пан Тарас Стецьків їй не родич, не чоловік і навіть не спонсор :lol:


Я не коментую нікого з команди Я., тому що вважаю не вартим коментувати очевидні речі. Щодо мого голосу у першому турі, то мені абсолютно не соромно - я голосувала за А.Кінаха, що зараз, "задерши хвоста" (як ви висловилися) побіг саме знаєте до кого.

tysovska - 16-11-2004 у 09:33

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Але - о лишенько! - я не чула, що він казав! Якщо хтось чув і запам'ятав, - напишіть, будь-ласка, разом потішимося за нього.

А я чесно зізнаюся: дивилася без звуку. Просто на пики дивилася. Тому поняття зеленого не маю, що вони там базікали. Особливо імпозантно виглядала Вітренко (чим менше мізків, тим більше апломбу).

сумна - 22-12-2004 у 19:40

Вчора героїчний Нестор Шуфрич знову показав, на що він здатен. Його діяльність в стінах ЦВК настільки багатогранна! Чого тут тільки нема: і закривання власним тілом дверей (аж до зняття дверей з петель і зняття светра з тіла), і захист від підлих нашоукраїнських хакерів. А зараз нова сторінка - метання мікрофона в ненависного опонента.
Як каже одна письменниця, "Фройд би плакав".

Наталка - 23-12-2004 у 02:49

Т.Чорновіл - the best

http://maidan.org.ua/static/news/1103726216.html

Іноді таки краще говорити ніж жувати. Свій ординарний брифінг Тарасу вдалося знов перетворити на Щось.

Тепер він від імені штабу Януковича заявив, що, мовляв, записи розмов Ківалова, Медведчука, Левенця, Клюєва й інших про фальсифікації виборів були зроблені не СБУ й МВС, а стаціонарними групами людей з оточення Ющенка на американському обладнанні. Тим самим підтвердивши факт таких розмов.

Майдан-Інформ вдячний Т.Чорноволу за його регулярний несвідомий (чи підсвідомий) внесок у справу "вичавлення влади" Кучми-Януковича.

Наталка - 24-12-2004 у 21:42

Новий Канал, Репортер:
Біля могили В`ячеслава Чорновола на Байковому кладовищі сьогодні зібралися всі, крім його дітей. Родина та друзі прийшли віддати Чорноволу шану у день народження – нині йому мало б виповнитися 67 років.

Відсутність Тараса Чорновола на імпровізованій панахиді батька стала для всіх несподіванкою. Не може пояснити цього і дружина В`ячеслава Чорновола - Атена Пашко. Натомість всі говорили про здійснення мрії засновника Народного Руху України. Помаранчева революція довела, що Україна стала справді українською.

Tempika - 25-12-2004 у 08:51

...мені за базіва соромно... туди-сюди, туди-сюди....
хоч би визначився, чи що, а то в очах мерехтить :-))))

Андрій Пелещишин - 25-12-2004 у 10:29

О! Тут я пані Темпіку підтримую двома руками! Цей чоловік просто якесь диво політичної мімікрії. Вже ніби тут у Львові усі знають чого він вартий.
А інші ж не знають. І вже ледвне не політичним дисидентом став. Бі-Сі-Сі інтерв'ю бере...

Але, в одному я з Темпікою не погоджуюся - Базів давно визначився зі своєю громадянською позицією. І переконання тверде як кремінь - "Куди вітер туди я"

Наталка - 25-12-2004 у 14:56

Ой, Базів - то просто клоун якийсь, як на мене, дійсно флюгер, я ту його промову "А нехай Зінченко перший куштує їжу, перед тим, як дати Ющенку" слухала, тіпаючись від злості, а в інтерв’ю 5 каналу Базів каже: "А я не мав тоді інформації!". Залізна відмазка! :baddevil:

Nazar - 25-12-2004 у 14:59

Відразу пам"ять мені вимальовує нашого героя Юзя Обсерватора, котрий з паном "Васильком" воює вже третій рік, і ніяк не пересає тішитись з його чергових здобутків:)

Андрій Пелещишин - 25-12-2004 у 15:50

Ну історія стосунків Поступу та Базіва сягає сивої давнини, коли десь в середині 90-х поступ відзначив дивну портретну схожість тодішнього редактора "За вільну Україну" та зображеного з нагоди якогось свята на шпальтах газети Ісуса Христа.

Олександр Ганущин - 26-12-2004 у 15:39

Богоподібний бичкопродавець.... В.Базів

сумна - 6-5-2005 у 18:27

Найбільше розчарування останнього часу - Роман Зварич...
Бракує слів :-(

Tempika - 24-7-2005 у 08:13

...я ось не знаю, але я скоро розчаруюся багато в кому, бо ріже око:

http://www.izvestia.ru/life/article2315360

такі публікації зустрічаю вже не вперше... не знаю, що й думати.

vovka - 24-7-2005 у 18:48

Якісь вони висновки неправильні роблять:
==
При этом сам президент Ющенко зарабатывает около 5 тысяч долларов в месяц. Это в пять раз меньше оклада самого высокооплачиваемого чиновника Европы - немецкого канцлера Герхарда Шредера.
==
І що з того ? А чому ніхто не говорить, скільки він заробляв будучи на посадах рівня глави НацБанку, або банку Україна ? На посадах такого рівня в комерційних банках зарплати > 100-200 тис уо в рік є цілком нормальне явище.. А ще є дружина американка :)

Ну і машина в кінці кінців належить по документах зовсім іншій людині..


==
Говорят, за один вечер в приморском ресторане он рассчитался 700 долларами.
==
Тю... Якщо це для Ізвестій чи Укрправди великі гроші... Мда..
Про охорону - це цілком нормальне явище.. Син президента все таки..

Інша справа що коли є гроші може й не варто ними хизуватися перед нашим "бідним" народом.. Особливо владі. Не поймуть..

А загалом стаття змахує на дешевий скандал.. особливо оце:
==
Рассказывают, что сын президента заказывает розовое шампанское по 1000 евро за бутылку и оставляет 300 долларов чаевых. Говорят, что Андрей, внук сельского учителя, стал тонким ценителем напитков, почитывает винную энциклопедию.
==
рассказивают, говорят.. Плітки... Я теж можу багато чого нарозказувати...

Мене особисто найменше хвилює яка там машина в Ющенка. У Львові багато людей з такими машинами, і ще більше людей можуть залишити в якомусь клубі 700 уо за ніч :)

Олександр Шевченко - 26-7-2005 у 10:47

http://www.versii.com.ua/newss.php?pid=52949
Що відповів сам Ющенко

Tempika - 26-7-2005 у 12:06

...люди, йдеться мова не про заможність певних людей, а про скромність
поведінки у країні, де за статистикою нижче межі бідності живуть 70
відсоків населення.

vovka - 26-7-2005 у 12:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Шевченко
http://www.versii.com.ua/newss.php?pid=52949
Що відповів сам Ющенко

Ну от, те що я і говорив. Машина орендована, охорона - це нормально. Мобіла подарована :) Що ще.. Ага - чек з ресторану може показати що там не було шампанського за 6000.. Так що все нормально , а УкрПравда влипла :)

vovka - 26-7-2005 у 12:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...люди, йдеться мова не про заможність певних людей, а про скромність
поведінки у країні, де за статистикою нижче межі бідності живуть 70
відсоків населення.

Про які 70% ви говорите ? Спочатку треба розібратися де починається межа бідності.

vovka - 26-7-2005 у 17:05

А от і лист президента до УкрПравди.
http://proua.com/news/2005/07/26/171013.html

Dmy - 26-7-2005 у 18:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Ну от, те що я і говорив. Машина орендована, охорона - це нормально. Мобіла подарована :) Що ще.. Ага - чек з ресторану може показати що там не було шампанського за 6000.. Так що все нормально , а УкрПравда влипла :)

Ага, а власником тенісного корту Шуфрича і всіх прилеглих (до Шуфрича, а не до корту) підприємств є його мамуська. Це ми вже проходили - половина наших депутатів і топ-чиновників за деклараціями є біднішими за церковних щурів.

Чеку, доречі, показати ще ніхто не може. "Я сину сказав: "... Рахунок? Підніми з ресторану рахунок. Скільки вас сиділо чоловік, що ви їли, що ви пили? Перед мордою того журналіста постав той рахунок, а потім піди в суд!" Тобто, ще самі поради.

Особисто мені дуже не сподобалися інтонації Віктора Андрійовича, морди кілерів якихось відшукав.

vovka - 26-7-2005 у 19:10

Цитата:

Особисто мені дуже не сподобалися інтонації Віктора Андрійовича, морди кілерів якихось відшукав.

Інтонація мені теж не сподобалася..Але тут можна його зрозуміти.. Журналюги коли лізуть в приватне життя - будь-кого можуть дістати і вивести з рівноваги. Головне що своїм листом Ющенко зробив правильні висновки і нікому не погрожував...

Юрій Сєров - 27-7-2005 у 05:23

В. Ющенко: "Мій син має справу. Ділову, я маю на увазі... Справу, яка дає право йому оплатити охорону, у нього є робота в консалтинговій фірмі і ще там ряд тем він веде. Чесно, до яких я давно його спонукав: "Син, босими ногами іди на сніг і заробляй". І він це робить. Це невеликі гроші, але достатні, щоб заплатити оренду автомобіля і послуги позаштатного недержавного охоронця."
А тепер запитання. Якщо його син за "невеликі" гроші може собі арендувати таку машину і охоронця (впевнений він не тратить всю зарплатню лише на це), то які гроші заробляємо ми? А податкова знає про ці "невеликі" гроші?
Поганенько це все тхне...

Я хочу заробляти великі-превеликі гроші, бо хоч вони погано пахнуть, але такі хороші! (Тартак)

Tempika - 27-7-2005 у 06:57

...межа бідності 70 відсотків за європейськими мірками.. це люди, що не
мають власного авто, не повністю забезпечені жилплощею, не можуть собі
дозволити щорічно відпочинок як мінімум в Болгарії і теде... та подивіться
інтернет... остання цифра була саме 70 відсотків... мабуть, дехто не в
курсі, як живе село і глибока провінція.

Сергій Бєляєв - 27-7-2005 у 09:36

Щодо межі бідності. Це не є принципове питання. Рівень соціальної напруженості оцінюється різницею у доходах 10 відсотків найбідніших і 10 відсотків найбагатших. У нас, якщо не помиляюсь, ця цифра сягає за 20 разів. Для прикладу, у Росії - 27 разів, а у сусідній Білорусії та далекій Швеції - 3 рази (найнижчий показник у світі).
Отже, яка б не була межа бідності, рівень соціальної напруги у нас досить високий.
У такій країні ні Президент, ні його родина, ні інші посадовці, ні бізнес-еліта не повинні демонструвати, що вони набагато заможніші від своїх співгромадян, а інакше - є у революції початок, немає у революції кінця .

Tempika - 27-7-2005 у 09:46

...у мене є підозра, що дитятко забавляється за рахунок грошей
покійної мами, загадково вбитої чи то минулого чи то позаминулого
року здається у Відні... вона була людиною бізнесу, заможньою і все
таке... але чому такі речі замовчуються, або поширюються лише як
плітки... сама скажу, що це все лише мої припущення і здогадки, і я б
хотіла мати достовірну інформацію щодо родини того, кого я обирала
президентом.

tysovska - 27-7-2005 у 09:48

А я не розумію, який зв'язок між Андрієм Ющенком і селом. Від того, що Андрій Ющенко житиме скромніше і менше отримуватиме в своїй консалтинговій фірмі, рівень життя на селі покращиться? Я особисто знаю людей (подружню пару), які в 19-20 років, ще навіть не закінчивши Могилянки, могли собі дозволити купити квартиру на Круглоуніверситетській (для некиян - то ду-у-уже престижна вулиця), причому заробили на неї абсолютно ЧЕСНО. Те, що на прес-конференції Ющенко поводив себе неприпустимо для президента - то поза всяким сумнівом. Але і журналісти поводяться по-хамському, непрофесійно, огидно. "Укр. правда" взагалі вже пожовтіла - далі нікуди. А село - так, село - то наша біда. І тільки комплексна програма розвитку села може вивести його з кризи. Тільки щось ніхто толкової програми не пропонує.

Tempika - 27-7-2005 у 12:10

... анджеліна джолі рівно третину усіх своїх заробітків витрачає на
доброчинність... я б хотіла мати таку інформацію і про сина президента...
крім того, смішно казати, що людина з таких кіл заробляє гроші ЧЕСНО у
тому розумінні, у якому заробляє їх проста людина без тилів у вигляді
родини із зв*язками, однокурсників з заможних родин, подруг з сумочками
за 2 тисячі долярів... а село тут ні при чому, ну ні при чому тут село :-)))

tysovska - 27-7-2005 у 12:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
... анджеліна джолі рівно третину усіх своїх заробітків витрачає на доброчинність... я б хотіла мати таку інформацію і про сина президента...

Кожна людина для себе вирішує сама, чи витрачати їй гроші на доброчинність. І якщо судити людину тільки за те, що вона НЕ витрачає, - то далеко можна зайти. Де межа між бідністю і багатством, коли вже час починати витрачатися на благодійність? Для когось це - мільйон доларів, для іншого - двісті. А взагалі-то ми всі платимо податки, левова частка яких якраз і повинна йти на доброчинність, а не на утримання бюрократів державного апарату. Може, хтось вважає, що, сплативши податки, він уже достатньо зробив для ближнього (тим паче, що з мільйона податки трохи більші, ніж з двохсот доларів). То що - анафему йому?

Сергій Бєляєв - 27-7-2005 у 13:31

Питання не у тому, щоб жити скромніше (бідніше?) чи витрачати надприбутки на доброчинність, а у тому, що не треба певним категоріям громадян у певних країнах демонструвати, що у них дуже багато грошей і живуть вони набагато краще за інших.

Tempika - 27-7-2005 у 14:17

...просто дивно, як швидко люди, що отримали владу, починають себе
поводити як містечкові князі, обурюватися за кожне критичне зауваження,
ніби зробили його англійській королеві, чессссне слово... аристократизм у
тому, щоб допомагати бідним і злиденним у власній країні, а не у тому,
щоб хизуватися матеріальними статками... зрозуміло, він молодий хлопака,
понти і тири-пири, але за державу обідно.

vovka - 27-7-2005 у 15:07

Ющенко як батько цілком нормально сказав. І про морду в тому числі. Мовляв, сину, якщо ти правий, то ткни в морду того журналіста чек і докажи шо він бреше . Що в тому поганого ? Якщо він правий звісно :)
Інша справа що вдома на кухні такий тон це нормально, а в ефірі це трохи поганенько вийшло..
До речі от і Андрюша інтерв'ю дав:
http://5tv.com.ua/newsline/184//11336/

А УП - це газета рівня нашого Експресу.... Вже давно..

Сергій Бєляєв - 27-7-2005 у 17:30

А ще цілком нормально ДАЇ розігнав, щоб "на синулю не капали". Давно вже час було, то зробити, бо ж за правилами примушують їздити, чарку не дають з ветеранами 9 травня перехилити.:lol:

vovka - 27-7-2005 у 17:56

Ну розгон ДАІ до випадку з сином притягнутий за вуха . Їх вже давно збиралися розганяти, тобто реформувати. І правильно.
Зразу видно що в вас немає автомобіля :)
В ДАІ вже давно була ціль не слідкувати за правилами і збирати данину на дорогах..

Сергій Бєляєв - 27-7-2005 у 18:49

Використовуючи таку логіку можна розпустити всю систему державної влади включно з Президентом.:lol:

Настуня - 27-7-2005 у 18:53

От народ розігрівся, з душею пише. Тішить, що на цьому форумі таких небагато.
Спрацювала значить качка. Ющенко ж у своїй промові до писаки сказав, що за кілька днів до акції було відомо хто, кому і скільки ... за те, щоб поговорили. Невже не набридає людям мити чужі кісточки. А ще розрахунок на жабу спрацював. Нема на нас Януковича.... Аж просимося мати такого лідера, при якому не дуже то і поговориш. Бо раби, що вирвалися з рабства різко, - соціально небезпечне явище.

vovka - 27-7-2005 у 19:47

Згоден з Настунею.
Чомусь при Кучмі вони сиділи і не гавкали (то я не так про УП, як про всіх решта підписантів під заявою) . А тут бач свобода слова, щось вимагати стали від президента, чуть не погрожують.. Напевно їм гайки назад треба закрутити, щоб воду не каламутили.. :mad: Не доросли ще до свободи слова.
Ну зірвався раз Ющенко коли зачепили за живе ? І що далі ? З ким не буває..
Зробили йому зауваження, той в листі вибачився та й по всьому.. Так ні, треба змішати з сміттям, добити його, роздути скандал на порожньому місці.. Журналюги блін :mad: А потім ще ображаються коли їх називають цими.. як їх... жінками легкої поведінки....

Ну от і МВС признало що Андрійко порушував
http://proua.com/news/2005/07/27/192547.html
Ну і що.. Порушення ПДД навіть сином президента - це що гаряча новина всеукраїнського масштабу ? :) Тим більше після колишнього режиму попробуй змусити інспектора зробити зауваження сину президента. Бояться ж.

Tempika - 27-7-2005 у 20:02

...президент є персона для мене особисто не чужа... не чужа для тих, хто
стояв на Майдані, хто голосував, хто їздив на Схід працювати на
участках... я б не хотіла, щоб усе це було дарма... щоб просто діти
каталися на дорогих машинках і пили шампанське ціною півтори річні
пенсії... пам*ятаю, як одного разу, в голодні перебудовні роки я назбирала
грошенят на дорогі чобітки... прийшла додому як купила, а маман і каже
якось сумно *на одній нозі пенсія, і на другій нозі пенсія*... не знаю, а мені
потім чобітки якось не носилися толком :-((

Олександр Шевченко - 27-7-2005 у 20:43

2 Tempika:
Але ж спочатку таки купили :)

Якщо Андрій дійсно розумний хлопець, то висновки з такого резонансу він зробить вірні. Схоже, вже зробив. Що ви хотіли в 19 років? Ну схотілося спробувати солодкого життя - але хто б не бив себе в груди, клянучись, що, маючи тата-президента, ніколи б так не вчинив - то все насправді лицемірство. Але для чого за кожен невірний крок сина батька травити? Коли до виборів преса змагалася у найжовчніших епітетах на його адресу, то норма була, а зараз - бац! - образилися. Всі разом. Давно, видно, ніхто "кАзлами" не називав, і не посилав на кілька літер, як сумнозвісного ветерана.
Взагалі, згадався скандал з чадом принця Чарльза, котре вдягло свастику на вечірку. Так що з дітками у багатьох проблеми. Але роздмухувати з цього глобальний скандал - то вже занадто. Своїх для початку виховувати треба...

Наталка - 27-7-2005 у 21:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Шевченко

Якщо Андрій дійсно розумний хлопець, то висновки з такого резонансу він зробить вірні. Схоже, вже зробив. Що ви хотіли в 19 років? Ну схотілося спробувати солодкого життя - але хто б не бив себе в груди, клянучись, що, маючи тата-президента, ніколи б так не вчинив - то все насправді лицемірство. Але для чого за кожен невірний крок сина батька травити? Коли до виборів преса змагалася у найжовчніших епітетах на його адресу, то норма була, а зараз - бац! - образилися. Всі разом. Давно, видно, ніхто "кАзлами" не називав, і не посилав на кілька літер, як сумнозвісного ветерана.
Взагалі, згадався скандал з чадом принця Чарльза, котре вдягло свастику на вечірку. Так що з дітками у багатьох проблеми. Але роздмухувати з цього глобальний скандал - то вже занадто. Своїх для початку виховувати треба...
Та власне. Людина відкривається не тим, що не робить помилок, а тим, як вона їх виправляє (чи не виправляє). А ще – тим, що намагається не повторювати помилок, ані своїх, ані чужих. Бо особисто на мене ця історія від початку справила враження великого рожевого слона, ретельно роздмуханого із мушки-дрозофіли. Я приблизно здогадувалася, що Андрій Ющенко не на трамваї їздить, то й що? На мій погляд, він розумний хлопець, як би там не було.
А сьогодні – до слова – я чула, як у тролейбусі бомжуватого вигляду мужик кляв Юлю за те, що її донька вчиться у Лондоні, і божився, що він... би... свою... дитину... та закордон... якби він був... прем’єр-міністром... “Если б я был султан, был бы холостой”. Але султанів-холостяків не буває. І мужику я тому не повірила. :baddevil: А на аргументи на зразок "у країні стільки бездомних/голодних/сиріт, а куди йдуть гроші" я одне можу сказати - доки я, знаючи про існування усіх, вищеперерахованих, витрачаю гроші на дурнички/дрібнички, без яких цілком можу обійтися (скільки б вони не коштували), я не маю права нікого засуджувати.

vovka - 27-7-2005 у 22:15

Головне що це якраз перед виборами спливло. Чому УП не почекала і після виборів таке не видала ? Чому саме зараз ?

От цікавий коментар з форуму УП:
http://forum.pravda.com.ua/forum/read.php?2,117966

==
Re: Для УП. Предлагаем новые темы для журналистких расследований...
Автор: FineReader (---.newline.net.ua)
Дата: 27 Jul. 2005 р. 10:03

Сорри за спам

Уважаемые господа !
Когда наконец на ФУПе начнут говорить ПРАВДУ ???!!!
Да. Сынок (причем, дейсвительно - один из самых моральных среди всех отпрысков депутатов) хотел выглядеть "крутым парнем" в чьих-то глазах...
Да. Папа должен был ему объяснить (может даже ремнем), что есть масса других способов вызвать зависть приятелей (уважение среди депутатских сынков не котируется) - сменить систему ценностей для себя и своей девочки.
ПРАВДА СОСТОЯТ В ТОМ, ЧТО:
Поведение репортера в зале было по меньшей мере наглым. Он не слушал ответ Ющенко, а пытался спорить
Реакцию Ющенко вызвал элементарный факт - 2006 году состоятся выборы.

У оппонентов Ющенко появляются УБОЙНЫЕ аргументы против его команды (лицемерие, двойная мораль, семейное разложение и др), которые они низведут до апофигея, приплюсуя к ней то, что было , но в стократной степени - того, чего не было....

В результате мы можем предположить, что блок трех (двух) не наберет нужных 55% голосов и нашу страну опять начнут терзать медведчуки и пинчуки, которые уже сделали стойку на события ....

И ВСЕ !!!

Вопрос к УП состоит в том, что начинать эту затею (которая начала выполнятся еще 3 месяца назад- инф. Ельцова) НУЖНО БЫЛО БЫ после выборов 2006.

А сейчас достаточно было бы небольшой заметки или личного разговора с Ющенко, которая бы привела к генеральной порке зарвавшегося тинейджера...

Если УП начинает подобную компанию ДО выборов, значит можно предположить, что Притула НЕ
ЗАИНТЕРЕСОВАНА в победе команды Ющенко в 2006 году.
==

vovka - 27-7-2005 у 22:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...президент є персона для мене особисто не чужа... не чужа для тих, хто
стояв на Майдані, хто голосував, хто їздив на Схід працювати на
участках... я б не хотіла, щоб усе це було дарма... щоб просто діти
каталися на дорогих машинках і пили шампанське ціною півтори річні
пенсії... пам*ятаю, як одного разу, в голодні перебудовні роки я назбирала
грошенят на дорогі чобітки... прийшла додому як купила, а маман і каже
якось сумно *на одній нозі пенсія, і на другій нозі пенсія*... не знаю, а мені
потім чобітки якось не носилися толком :-((

Ех, пані Темпіка, так це елементарні заздрощі. Я думав вам теж не сподобався тон розмови з журналістом, а не БМВ. Виявляється я помилявся..
Я теж стояв на Майдані - але я не вважаю що президент або його син мають ходити без охорони, їздити на жигулях і харчуватися в політехівській їдальні.. Мені б було соромно за такого президента..

Короче вибори справа брудна. Такого роду компромату ще мабуть буде багато. І при бажанні його можна знайти на будь-якого політика в нашій державі.

Tempika - 28-7-2005 у 07:43

...які заздрощі? до чого заздрощі? :-)) я про те, що навіть чобітки за
700 гривень купую з почуттям вини, а Ви про заздрощі?...

Сергій Бєляєв - 28-7-2005 у 08:56

Хлопці-дівчата трохи не у той бік дискусія іде. Непринципово як саме поводилися АЮ чи ВЮ у приватному житті чи у спілкуванні з журналістами. Тут Президент правий. Це дійсно приватна справа і приватний конфлікт.

Але, публікації УП поставили одне просте запитання.

За що 19-річному хлопцеві батько, якого займав і займає високі державні посади та є лідером однієї з найвпливовіших політичних сил в Україні, платять таку "невеличку" зарплату і роблять такі "скромні" подарунки?

У світі це, зазвичай, є підставою вести мову про непрямий підкуп. Тому основне питання, на яке хотілося б почути відповідь, чи не отримав хтось якісь преференції за виплату цієї зарплати та дарування подарунків. І це вже не питання приватного життя. На нього треба відповідати виборцям, щоб не було нових "уотергейтів".

Hanor Narasson - 28-7-2005 у 10:55

Тут всі накинулися "син Ющенка, син Ющенка!..." Але от забувають, що син від першої жінки, і, судячи по віку молодших дітей, та, попередня сім'я вже не існує скількись-там років, тобто юнак жив окремим від батька життям. Так, контактували (остільки, оскільки підлітки взагалі "контачать" з батьками). Але це не те, щоб жити "під батьківським крилом". Та й мамця у юнака не тільки на аліменти жила, ще "трошки" щось заробляла, так що бідосі вдома аж такої не було...

spark - 28-7-2005 у 12:56

Так, щодо жигулів і їдалень.
Англійська преса колись от так само накинулася на дружину прем'єра, коли вона зайцем проїхала в приміському поїзді. Вона виправдовувалася, що просто не встигала на зустріч з клієнтом (вона - юрист), не взяла квиток у Лондоні, але на місці призначення придбала квиток і добровільно сплатила штраф за безкоштовний проїзд. Ще й вимахувала перед об'єктивами папарацці тією квитанцією. Але кісточки їй перемили. На тей преса, ланцюгові пси демократії.

Але мені, як неанглійцеві усі подробиці того шкандалю були не дуже цікаві. Мене вразило саме місце дії - дружина прем'єра в електричці. Ануж уявіть таке в нас. (Ну гендерні ознаки можете змінити, але все рівно уявіть). І не треба нам втирати про жигулі та їдальні.

Мене вразив не так сам інцидент з хлопчиком-мажором, як промова Ющенка та його лексика. І ця людина забороняє нам колупатися пальцем у носі? Дійсно, розчарування номер два після проффесора Зварича.

Наталка - 28-7-2005 у 13:16

Ні, насправді, якщо хтось вважає виправданням своїм діям погані дії ближнього, то гаразд - провдовжуємо радісно колупатися у носі, брати приклад не з кращого, і не до свого сумління дослуховуватися, а, мов ті діти - "Пєтька бився, а мені не можна?!". Продовжуємо ритися у брудній білизні, і тоді ніякі ланцюгові пси демократії нам не допоможуть, бо демократії у нас не буде. Я, приміром, вищенаведений приклад вважаю перебором, а перебір - у будь-який бік - імхо, це завжди недобре. Прем’єр-міністр, якщо не помиляюся, Швеції теж ходив без охорони і їздив на метро. Платники податків тішилися. Тепер він - мертвий, а платники податків тішаться далі.
Для мене розчаруванням - але не критичним, бо нічого іншого, я, власне й не чекала - стала реакція деяких наших людей, яким "не треба втирати", але самі вони вважають себе вправі втирати іншим своє бачення ситуації, і спробуй щось заперечити - доходить до образ. До відома spark’а - тут ніхто нікому нічого не втирає, люди просто висловлюють свої думки, часто - якщо ви помітили - дуже й дуже емоційно, але це лиш доводить, що ми всі - живі люди. І перш ніж кидати у когось камінь, і зазирати у вічі в пошуках тріски, колоду із власних очей вийняти не завадило б.
P.S. Усе вищесказане - імхо.

Яндрух - 28-7-2005 у 13:26

Що, поволеньки розчаровуєтесь, шановні!.. :lol:
Не хотіли навіть дослухатися до правди, що сходила тут свого часу з уст покірного одного тут слуги… :cool:

Наталка - 28-7-2005 у 13:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Що, поволеньки розчаровуєтесь, шановні!.. :lol:


У кому? У деяких наших "правдорубах" - із числа журналістів, і не тільки - я вже давно розчарувалася. :baddevil:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Не хотіли навіть дослухатися до правди, що сходила тут свого часу з уст покірного одного тут слуги… :cool:


:lol: :lol: :lol: А оце справді смішно! "Обнять і плакать", як каже моя подруга Олена.
Нічого, Яндрух, скоро парламентські вибори, тому правдоборства не полишайте - сказано, Блоку Януковича бути. Тому ще треба багато сил покласти у боротьбі за правду, бо самі знаєте: пророкування - місія невдячна!:baddevil:

spark - 28-7-2005 у 13:38

Наталко, ну ви мої сподівання виправдали. Від вас я іншого й не чекав. Окрім висловів особистої неприязні до мене, не бачу в вашому повідомленні жодного сенсу.

Звичайно - УП - загроза демократії, яка й години не працювала на свободу слова. Що ж тут незрозумілого?
Папрацці існують в усьому світі, робота в них така. До них можна по різному відноситися, але публічно їх ображати якось не заведено ні в кого з тих, хто своєю розвиненою демократією пишається.

Ще про "їх звичаї". Зі спогадів міжнародного оглядача Овчиннікова про Швецію. Він разом з працівником радянського посольства їхав трамваєм.
На одній з зупинок до вагону зайшов якийсь дідусь, увесь вагон встав. Через дві зупинки дідусь пішов на вихід. Вагон знову встав.
- Це був король, - пояснив працівник посольства.

Щодо того, що королівських нащадків там штрафують за перевищення швидкості, можете не сумніватися.

Олександр Шевченко - 28-7-2005 у 14:41

Наталка:
"...але самі вони вважають себе вправі втирати іншим своє бачення ситуації, і спробуй щось заперечити - доходить до образ."
|
V
spark:
"Окрім висловів особистої неприязні до мене, не бачу в вашому повідомленні жодного сенсу."
Лише підтверджує вищесказане.


Дружина англійського прем'єра то лише доказ, що незадоволені завжди знайдуться. Вже така просто чудова жіночка, що навіть на поїзді їздить - а все одно кісточки перемили. Люди - вони такі. Хлібом не годуй, лише дай когось замісити, "шоб знав". Права Настуня - нема на нас Януковича. От тоді б тому-що-лідер "Бл.Я." показав би нам чудеса справжньої взірцевої лексики, добряче присмаченої метафорами зі Старого заповіту :D

Наталка - 28-7-2005 у 15:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від spark
Наталко, ну ви мої сподівання виправдали. Від вас я іншого й не чекав. Окрім висловів особистої неприязні до мене, не бачу в вашому повідомленні жодного сенсу.


Спішу вас заспокоїти - окрім цілковитої байдужості, я не маю до вас жодних почуттів. Щиро сподіваюся, що ви платите мені тим самим, тому, якщо ви не бачите у моїх повідомленнях сенсу, то просто не читайте їх. Баба з воза...

Цитата:
Оригінальне повідомлення від spark
Звичайно - УП - загроза демократії, яка й години не працювала на свободу слова. Що ж тут незрозумілого?
Папрацці існують в усьому світі, робота в них така. До них можна по різному відноситися, але публічно їх ображати якось не заведено ні в кого з тих, хто своєю розвиненою демократією пишається.


Типове пересмикування. Я не стверджувала нічого подібного (що УП - загороза демократії) Та скільки б УП не працювала на свободу слова, це ще не дає ані їй, ані будь-кому іншому якихось особливих прав, і не звільняє від обов’зків, головний з яких - об’єктивність, а не вправно і вчасно (дуже вчасно) подані смажені факти.
Стосовно папарацці - ну так, у них така робота. А у когось є робота захищати інших людей від них. І вони (папарацці) зі своєю роботою мають бути готові до всього. І готові - так само й у розвинених країнах. І те, як їх нібито не ображають публічно – ой, ну це, м’яко кажучи, не так...

Цитата:
Оригінальне повідомлення від spark
Ще про "їх звичаї". Зі спогадів міжнародного оглядача Овчиннікова про Швецію. Він разом з працівником радянського посольства їхав трамваєм.
На одній з зупинок до вагону зайшов якийсь дідусь, увесь вагон встав. Через дві зупинки дідусь пішов на вихід. Вагон знову встав.
- Це був король, - пояснив працівник посольства.

Щодо того, що королівських нащадків там штрафують за перевищення швидкості, можете не сумніватися.


Та я й не сумніваюся, що штрафують. І неймовірно тішуся за Швецію, але доки я живу не там, не хотіла б, щоби наш президент їздив трамваєм. Не в нашому цирку цей номер показувати. Не з такими людьми.

tysovska - 28-7-2005 у 15:25

А я УП останнім часом взагалі не можу читати. Всі серйозні автори (штибу Сергія Грабовського), здається, вже давно звідти повтікали, виваженої, доказової аналітики більше практично не друкують, а новини на всіх сайтах однакові. А як ще помиї почали литися... Я краще "Слово просвіти" або "Українське слово" почитаю - там теж президентові дістається, але хоча б за діло, а не за брудну білизну.

Наталка - 28-7-2005 у 15:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
А я УП останнім часом взагалі не можу читати. Всі серйозні автори (штибу Сергія Грабовського), здається, вже давно звідти повтікали, виваженої, доказової аналітики більше практично не друкують, а новини на всіх сайтах однакові. А як ще помиї почали литися... Я краще "Слово просвіти" або "Українське слово" почитаю - там теж президентові дістається, але хоча б за діло, а не за брудну білизну.


Цілком згодна. Критика і обмазування брудом - то зовсім різні речі. І стосовно УП теж підтримую - не той тепер Миргород... :rolleyes:

tysovska - 28-7-2005 у 15:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...у мене є підозра, що дитятко забавляється за рахунок грошей покійної мами, загадково вбитої чи то минулого чи то позаминулого року здається у Відні...
До речі, стосовно чуток про "вбиту матір" - інтерв'ю Андрія Ющенка для "України молодої":
УМ: Як це все переживає твоя мама?
АЮ: Звичайно, непросто. Задовго до цих подій вона мене попереджала: можливо, надмірна увага буде до тебе, тому будь готовим до цього.

Не схоже, щоб він це про Катрусю Чумаченко говорив...

spark - 28-7-2005 у 17:25

Я теж УМ читаю :)

Щодо УП. Газета анітрохи не змінилася: той же стиль, ті ж незручні запитання, й не була вона ніколи занадто аналітичною. Тільки об'єкти критики дещо змінилися. І теж все логічно: владна команда теж змінилася.
То що вас обурює? Жінку Януковича можна висміювати, а сина Ющенка ні? Чи поважати синівські почуття Шуфрича треба менше, ніж батьківські Віктора Андрійовича?

Сам Ющенко, чи його оточення, до речі, вже намагалося мінімізувати наслідки того емоційного зриву на прес-конференції, написало листа з майже вибаченнями до УП. Тобто частково свою неправоту ВЮ визнав. А ви продовжуєте цю нібито правоту відстоювати.

Щодо спланованості акції: не було б приводу, уся спланованість провалилася б. Хочеться, щоб таких приводів не було, але вони є, і їх досить багато. Це варто обміркувати.

І насамкінець. Я жодним чином не агітую президентів їздити в трамваї, як дехто вже подумав. Хай на Тавріях їздять, як патріоти. Інакше навіщо ЗАЗу усі ті пільги надаються? :)

Наталка - 28-7-2005 у 18:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від spark
Сам Ющенко, чи його оточення, до речі, вже намагалося мінімізувати наслідки того емоційного зриву на прес-конференції, написало листа з майже вибаченнями до УП. Тобто частково свою неправоту ВЮ визнав. А ви продовжуєте цю нібито правоту відстоювати.


Так, я знаю про такий лист. Але з майже вибаченнями? Це класно! Сподіваюся, УП майже вибачить президента і трафунок буде майже вичерпано. :baddevil: Але особисто я продовжую відстоювати те, що вважаю правильним для себе, бо певна, що Ющенки - батько та син - достатньо сильні особистості, щоби визнати свої помилки, і визначити, де саме вони помилялися, і без моєї допомоги.

Стосовно УП - залишаюся при своїх: вона "жовтіє" не щоднини, а щогодини (мабуть, Боткіна).

Цитата:
Оригінальне повідомлення від spark
Щодо спланованості акції: не було б приводу, уся спланованість провалилася б. Хочеться, щоб таких приводів не було, але вони є, і їх досить багато. Це варто обміркувати.


Не було б приводу, його б створили - у цьому я не маю жодного сумніву. А обміркувати - варто, безумовно. Обмірковувати треба завжди. Але те, що зчинилося нині у пресі стосовно цього інциденту, мені підозріло гони нагадує.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від spark
І насамкінець. Я жодним чином не агітую президентів їздити в трамваї, як дехто вже подумав. Хай на Тавріях їздять, як патріоти. Інакше навіщо ЗАЗу усі ті пільги надаються? :)


Правильно, у трамваях нехай монархи їздять! А всі інші - на самокати та ролики! Нічого тут шикувати! :P
Ну а щодо ЗАЗу... ну що я тут можу сказати... :saint: Мабуть, лише "Таврія" - forever! :D

Юрій Сєров - 29-7-2005 у 04:02

Цитата:

Оригінальне повідомлення від spark
І насамкінець. Я жодним чином не агітую президентів їздити в трамваї, як дехто вже подумав. Хай на Тавріях їздять, як патріоти. Інакше навіщо ЗАЗу усі ті пільги надаються?

Подумав собі нині те саме. Чесне слово! Оце була б крута реклама для заводу і кілька пунктів до рейтингу записав би собі ВАЮ!

spark - 29-7-2005 у 08:59

І ось ще що подумалось. Усі ці папарацці і сенсації, висмоктані з пальця, навпаки додають людині популярності, якщо вона поводиться правильно. Ну от не вхожу я в електорат Тоні Блера, але про дружину його вже довідався і, нічого, крім щирої поваги та "сенсація" в мене не викликала. Не знаю, як в англійців, правда. В них проїзд зайцем може сприйматися як кінець світу :)

Наталка - 29-7-2005 у 11:09

Це вже буде злісний оф-топ, але усі ті папарацці та сенсації, особливо - висмоктані з пальця - відчутно псують людині життя, і якщо вона (людина) свідомо обрала собі публічний фах, то ще півбіди, хоча не кожен це й витримає, як не кожен вповні уявляє собі, на що йде. А вже коли вона втягнулася в це волею обставин, то їй можна лише щиро поспівчувати. Тим більше, що, як би вона не поводилася, все одно знайдеться той, для кого це буде неправильно.
Sorry за допис, що напряму не стосується теми обговорення.

Андрій Пелещишин - 2-8-2005 у 20:49

По темі дискусії щодо Ющенка та його сина.
Здається, суспільство успішно з'їло версію про сина-вундеркінда, який в 19 років заробляє великі гроші. Але слід мати на увазі, що оформлення на роботу когось з родини політика з неадекватно високою платнею є одним з найпростіших і "найлегальніших" методів хабаря та форм корупції.
Зразу згадується донька Кучми - також вундеркінд, яка рулила Київстаром. Чи син російського міністра оборони, який в 25 очолює один з найбільших російських банків.

Друге, що ніби виправдовувало прибутковість сина Президента - його власність на бренди Помаранчевої Революції (не впевнений, що таке має місце, базуюся на публікації УП). Це мені виглядає вкрай сумнівно з точки зору моралі (згадаємо, що моральність була одним з головних аспектів кампанії Ющенка). З точки зору закону - також. Якщо ж вже А.Ющенко виявився геніальним автором символіки Революції, то пасувало би її передати народу (який її власне наповнив змістом) безкоштовно, а не заробляти на ній.

Яндрух - 6-8-2005 у 21:39

Та яке надбання народу?!!
Та клан Ющенків вгатив мільони доларів на президентську кампанію, одним із технологічних PR-кроків і було зібгати цілі тлуми українського люду (навіть не люду, а ###ла!) з усюди-звідусіль до політичного центру держави! І тримати їх там, на морозі, більше тижня! Щоб відтак назвати то всьо "революцією", та ще й із приставкою "помаранчова" - за PR-технологічним кольором усієї виборчої кампанії. Такий собі метод "батога і пряника": за "пряника", звісно, не мали на увазі, як частування задармо - то був "пряник" у вигляді гарних, патріотичних промов, масних слів, яких так прагнув почути "маленький українець". Вельми коштовний "пряник" вийшов, тим не менше...

Такий вид людської породи, як "маленькі" вигідно мати владі: можна кермувати ними, як тіки хочеш. Як його було зробити? Та легко: просто не підвищувати рівень їхнього життя! Просто, щоб ниділи, перебивалися з дня на день, дивилися тупі серіали, грали в усілякі лотереї-лохотрони, казилися в мобіл-манії (з мобільника зробити фетиш!). Відповідно переважній більшості населення не буде звідки черпати інформацію про "стан речей у світі" з багатьох джерел, у тому числі - інтернету, а залишатиметься тільки оглядати рідну телевізію зі строго дозованим... та що там говорити: ВСІМ ДОЗОВАНИМ!
За "батіг" слугували... добровільно-примусові ті ж самі виїзди в морозяну пору наприкінці тамтого року.

Тож нині не дивно, що синок президента намагається привласнити оці самі "бренди помаранчової революції": то право всіх Ющенків, як і його зокрема, дарма що йому немає ще й 20... Будьте певні, в нього - нормальна західна освіта, західний спосіб мислення, тобто він - не зашорений українськими реаліями. І поставити результати, плоди недавньої політтехнології, на комерційну основу - нормальне явище. Пригадуєте: гроші валяються на землі - просто їх треба вміти підіймати...

І хай там "обурюються" навіть ті, що були за нього: сьогодні вони - відпрацьований матеріал.
(А втім, може, й ні, бо на носі - чергові вибори, чергові політтехнології, за допомогою котрих і знову препаруватимуть "вміст" голівоньок маленьких українців.)

Наталка - 6-8-2005 у 22:13

2 Яндрух: Добре, якщо є що препарувати, правда ж?

Олександр Шевченко - 6-8-2005 у 22:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
І тримати їх там, на морозі, більше тижня!


Ага, і ще цей "пра-атівний" Ющенко замовив трішки потягів з Донбасу, напханих найкращими з найгірших, а коли приїхали, поклав, добра душа, усіх у блакитні такі палатки, прямо на голі й холодні бетон і граніт... Гуманіст, правда? НАШ кандидат так би ніколи не зробив, нє-є...

Цитата:
Просто, щоб ниділи, перебивалися з дня на день, дивилися тупі серіали, грали в усілякі лотереї-лохотрони, казилися в мобіл-манії (з мобільника зробити фетиш!). Відповідно переважній більшості населення не буде звідки черпати інформацію про "стан речей у світі" з багатьох джерел, у тому числі - інтернету, а залишатиметься тільки оглядати рідну телевізію зі строго дозованим... та що там говорити: ВСІМ ДОЗОВАНИМ!


Вах, просто сценарій Апокаліпсису... :lol: Але серіали ще й до Кравчука нарід дивився, і в лотореї грав ще з часів, коли у магазинах окрім лотерей більше нічого не було... На такий фетиш, як мобілка, може хтось і збуджується, але в мене вона досі лише для нечастих розмов використовується... Ну то таке, але як же цей Ющенко увесь Інтернет до своїх рук прибере? Ні, ходили чутки, що він хакер, разом із Плющем, але щоб аж ТАК... Просто Архітектор Матриці, не інакше...
Забалакався я, час приймати чергову ДОЗУ...

Наталка - 6-8-2005 у 22:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Такий собі метод "батога і пряника": за "пряника", звісно, не мали на увазі, як частування задармо - то був "пряник" у вигляді гарних, патріотичних промов, масних слів, яких так прагнув почути "маленький українець". Вельми коштовний "пряник" вийшов, тим не менше...


Я так розумію, що це саме той випадок, коли щось доводити - себе не поважати, та все ж додам кілька слів:

Щиро тішуся, що НАШ, як влучно висловився Сашко Шевченко, кандидат на свої бігморди не використав ані копійки "лівих" грошей. Ото, певно, лише зі своєї премЬєрської зарплати та проФФесорської надбавки і бігмордів навішав, ну і все таке інше, різні дрібні приємності.
Про частування задарма і тижні на морозі - гидко читати. Якби особисто я не вірила в те, за що 16 днів стояла на Майдані (а я, відпрацьована, зазомбована маленька людина, й досі в це вірю, хоча серіали не дивлюся, мобільний використовую яко телефон, і в лотереї теж не бавлюся), то най би там навіть щодня від французьких, японських та інших ресторацій частували - я б туди не пішла. Але це - високі матерії.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Такий вид людської породи, як "маленькі" вигідно мати владі: можна кермувати ними, як тіки хочеш.


А з цього приводу мені анекдот згадується (мовою оригіналу): О, как я стар! Я супер-стар!
Завжди класно думати "я не такий, як усі". Але найліпше, коли це відповідає дійсності.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
За "батіг" слугували... добровільно-примусові ті ж самі виїзди в морозяну пору наприкінці тамтого року.


:mad: Таки примусові. Мене ось така фігня примусила, яка совістю називається. Може, хтось чув. І - сприймайте це, як хочте - досі, попри усі скандали і псевдоскандали, із Андрієм Ющенком включно, я жодного разу не пошкодувала, що вийшла тоді на Майдан. І не пошкодую, навіть якщо Президент зробить щось, що справді мене неприємно вразить. А чому я не шкодуватиму, то пояснювати не буду. Бо "коли треба пояснювати, то пояснювати не треба". (с) Парадокс Павлової-Степаненко. Кому від цього легше, хай продовжує вважати себе зрячим пророком у цілому морі сліпців. :baddevil:

Галина Лев - 7-8-2005 у 16:24

Людоньки, та плюньте ви на тих клоунів продажних. Будь-хто в Україні при владі спаскудиться рано чи пізно, бо надто ласий вже шматок, і довго ще будуть одні "праведники" інших змінювати. Якби там не було, але МАЙДАН - Велика Сила, бо зібрав усіх докупи, нація прокинулася, люди заприятелювали, зародилося не одне національно і політично свідоме покоління. Зараз вже малятка у п'ятирічному віці знають хто ми є, і за що там стояли. Вони вже не будуть Семами і Джонами в бейсболках і сорочках у клітинку, які говорити вміють тільки про футбол, кайф і сексуальні пригоди. І врешті-решт, кожна влада тепер знатиме, що ми в будь-який момент можем не пошкодувати часу й сили, зібратися на тому ж Майдані і копнути її під вгодований, зрадливий зад!

Підніміть собі настрій, як це зробила я:
http://www.oglyadach.com/news/2005/7/20/5340.htm

Яндрух - 8-8-2005 у 08:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
2 Яндрух: Добре, якщо є що препарувати, правда ж?

Та ні, Наталко, це біль душі.

Наталка - 8-8-2005 у 22:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Та ні, Наталко, це біль душі.


А-а... співчуваю. У мене теж душа розболілася, я щойно дізналася, що у Криму сім гектарів унікального розарію Нікітського ботанічного саду накрилися мідними ночвами, і троянди там більше не ростуть, а стоять будинки "капітальних мальчіков" із Донецька (в т.ч. і "вибору-2004"), банкірів російських, наближених до Путіна, і екс-президента Кучми. Куніцин встиг до виборів - все "обтяпано" і розпродано до 21 листопада 2004 року.
Під час війни німецький комендант, побачивши цей розарій, під загрозою трибуналу заборонив солдатам зривати там квіти. Я теж його бачила, і від думки, що більше ніколи не побачу, мені хочеться когось вбити. Я навіть знаю, кого. :mad: Нижній і верхній сад Нікітського теж уже практично не існують. :mad: Куніцин, трясця йому, порозпродував ледь не всі історичні й культурні пам’ятки Криму за активного сприяння чистого і шовковистого, як волосся після Пантіну, екс-прем’єра... :mad:
Не знаю, навіщо я це пишу. Душа болить...

Галина Лев - 9-8-2005 у 01:27

От за природу і її красу теж би потовкла кого завгодно. У нас всі Карпати під такі пансіонатики розпродали. Ше трохи і місцеві жителі, котрі з давніх давен виживали за допомогою тих гір, не зможуть і гриба там пошукати, бо всюди дніпропетровські, данєцкі і ма-а-асква!
А коли їх просила Австрія здати в оренду не під забудови, а для відвідування туристами дикої природи (яку вони, звичайно берегли б і доглядали), то ніхто не поспішав.
Та сама історія, що з готелем Джордж: просили іноземці вчасно продати чи здати їм архітектурну пам'ятку, у якій зі збереженням розташувався б готель. Ніфіга... Дали їм меншу, дешевшу будівлю, а пам'ятку( ту, шо історичну) довели до повної руйнації, і на тому місці тепер хрєнова літаюча тарілка, головне мармуром обкладена. В центр те г. вписується менше, ніж хрущовки... Але кого то колише? Хіба в є при владі люди з душею???

Andreas - 9-8-2005 у 15:54

Цитата:
Галина Лев
Хіба в є при владі люди з душею???


Кого обрали, ті і при владі. А хто ж ще?

Андрій Пелещишин - 16-8-2005 у 15:01

http://pravda.com.ua/news/2005/8/15/32442.htm

Тепер на УП матеріал про вартість костюмів нашої прем'єрки та відповідність їх декларації про прибутки.
Взагалі то мене цей матеріал сам по собі не вразив, але загальна стилістика ЮТ уже конкретно мене дратує (і одяг, і постійно звинувачувальні інтонації в голосі, і знимки в журналах для чоловіків). Про відповідність обіцянок реаліям в управлінні господаркою - краще промовчу.

Наталка - 17-8-2005 у 12:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Тепер на УП матеріал про вартість костюмів нашої прем'єрки та відповідність їх декларації про прибутки.


От і файно! :mad: Тепер лишається дочекатися матеріалу про вартість трусів та шкарпеток... я не знаю, ну приміром, нашого держсекретаря, і можна спати спокійно, у солодких рожевих снах співставляючи її із декларацією про прибутки!:mad:
УП - без коментарів...

Олександр Чорнобиль - 17-8-2005 у 14:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Тепер на УП матеріал про вартість костюмів нашої прем'єрки та відповідність їх декларації про прибутки.


Ну, для демократичних країн такі матеріали є нормою. Щоправда, для вельми специфічних видань. Мені доводилось одне таке в руках тримати - видається щаленими накладами, настільки шаленими, що майже кожен рік програє кілька серйозних позовів, але все одно має величезні прибутки - The Sun називається. :) Просто ми не можемо звикнути до того, що у нас ці матеріали з"являються в Інтернет-виданні, яке ще півроку назад мало досить пристойну репутацію. Не думаю, що Гонгадзе хотів своєму дітищу такого ...

Captivitas - 19-8-2005 у 14:13

Розмови на рівні кухні. Але коли одна з перших осіб держави влаштовує розбір польотів через те, що її не напоїли трав"яним чаєм, то це вже діагноз. Для країни.

Tempika - 19-8-2005 у 16:31

о, що я пропустила? лінк дайте.

Юрій Сєров - 19-8-2005 у 20:30

Для повноти теми.
Ось як бідують наші нові опозицінери, які дбають за чесний "трудовий" люд: http://www.censor.net.ua/full_statti.php?id=1372