Форум Рідного Міста

Чоловіки-господарі

Captivitas - 26-1-2004 у 15:26

Нещодавно почув такий анекдот:
"Чоловік скаржиться:
- Як багато всього треба зробити: постіль застелити, підлогу помити, смітя винести...
І все це РАЗ НА ПІВРОКУ"

Невже ми (чоловіки) дійсно такі ледарюги, як про нас думають?

:D

Олексій Мачехін - 26-1-2004 у 15:37

Та ледарюги ж.... Хоча чим краща жінка (у всіх боків) тим частіше то все робить чоловік... Я так думаю

Asmera - 26-1-2004 у 17:58

Чоловіки, як і жінки, бувають різні.Тому не варто узагальнювати

fish - 26-1-2004 у 18:04

отак взяла і накрила тему :)

Олексій Мачехін - 27-1-2004 у 08:22

Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
Чоловіки, як і жінки, бувають різні.Тому не варто узагальнювати


Варто-варто :) самопокарання то завше приємно, особливо коли на людях і не всерйоз:cool:

Nazar - 27-1-2004 у 19:31

Але факт є факт.
Вдома я роблю менше роботи, ніж дружина, тому що я там є менше.
І головне, що не раз краще дороблю якусь роботу на роботі, ніж поспішу до домашньої роботи відповідно в хаті. Не знаю, це мабуть можна якраз і пояснити (ну, в мому випадку і на мому прикладі) що я нелюблю хатньої роботи.

А , ще смайлик, а то дружина перечитує:cool::)

Олексій Мачехін - 27-1-2004 у 19:40

Я коли навіть меньше сидів вдома, все одно меньше робив, як то не соромно... без смайликів.

Nazar - 27-1-2004 у 19:49

Твоя Люда мабуть теж перечитує...

Олексій Мачехін - 27-1-2004 у 19:55

Ні, лише якщо я сам показую :)

Asmera - 27-1-2004 у 20:21

Цитата:
Першим відправив користувач fish
отак взяла і накрила тему :)
ой...вибач :( якось не подумала..мені соромно :(

Asmera - 27-1-2004 у 20:24

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
Чоловіки, як і жінки, бувають різні.Тому не варто узагальнювати
Варто-варто :) самопокарання то завше приємно, особливо коли на людях і не всерйоз:cool:
Ооо! То це є тема для милування власною особою?;) Казати "які ми погані", щоб всі втішали і переконували у протилежному:saint::P:lol:

Олексій Мачехін - 27-1-2004 у 21:42

О! пані розуміє :) @-->--

Asmera - 27-1-2004 у 22:45

А куди ж пані подінеться :) Дякую :)

ЗОРЯНА - 28-1-2004 у 12:08

Жінка робить хатьню роботу завжди, все вже робится автоматично. Протягом дня вирішується що буде на вечерю, які продукти і де треба купити. Чоловік протягом дня про такі речі не думає:)

fish - 28-1-2004 у 14:24

...і тому для нього це - неабияка пригода, яку він запам"ятовує на все життя? :)

Nazar - 28-1-2004 у 15:37

Ні.
Ніяких спогадів про пригоди, які ж то пригоди?
Якщо я, то виконую хатню роботу, але не люблю її. Можливо в цьому і є моя проблема.
Колись то робили по-черзі. Тепер просто поділили на фізично легшу та важчу, остання для мене. Зате маю право ввімкнути на всю потужність музику коли працюю з порохотягом і всі то сприймають нормально:)

Відьмочка - 28-1-2004 у 16:33

І все це РАЗ НА ПІВРОКУ"

Невже ми (чоловіки) дійсно такі ледарюги, як про нас думають?


Ні, трохи частіше, ніж два рази на рік. Перед Пасхою, перед Різдвом і ще можна один раз влітку і один раз, коли перший сніг випав. :sing: А на більше чоловік і не потрібен в хаті. Якщо він розумний і купив жінці все автоматизоване для домашньої роботи:sing:

Asmera - 28-1-2004 у 17:49

Цитата:
Першим відправив користувач fish
...і тому для нього це - неабияка пригода, яку він запам"ятовує на все життя? :)
...А жінка має подбати, щоб тая пригода не стала дуже страшною і стресовою, бо інакше соловік більше ніколи на таке не погодиться:saint:

Odarka - 28-1-2004 у 18:56

А якщо чоловік ні не працює. ні не робить хатньої роботи...а жінка працює і в хаті порається? Як тоді такого чоловіка назвати?

Наталка - 28-1-2004 у 19:53

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
А якщо чоловік ні не працює. ні не робить хатньої роботи...а жінка працює і в хаті порається? Як тоді такого чоловіка назвати?


... ..... ........ .... Десь так приблизно. :D Нехороший він тоді. :)
Мені неабияк пощастило - в моїй сім’ї хто вдома, той і готує (прибирає, прасує). Пере взагалі тільки чоловік - я маю на увазі великі речі, простирадла, пошиванки і т.д. Жаліє мої руки. :) І, якщо розібратися, і до кінця чесною бути, то на ньому десь 70% хатньої роботи, на мені - не більше 30%. Класно мені! Аж сама собі заздрю!!! :sing::sing::sing:

Asmera - 28-1-2004 у 22:13

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
А якщо чоловік ні не працює. ні не робить хатньої роботи...а жінка працює і в хаті порається? Як тоді такого чоловіка назвати?
Його краще не звати, а проганяти куди подалі, так щоб світ за очі:mad: А слів, взагалі-то, багато є...от тільки вони ненормативні, нелітературні...:(:saint:

Nazar - 28-1-2004 у 22:20

Отак заемансипували тему, - ненормативи, гнати, ех...

Я гадаю так: кожнга робота мусить приносити якийсь певний відсоток задоволення, і якщо створено умови, що відбувається, то не Ми такі погані, що нас слід гнати, а копати слід таки глибше...:)

Asmera - 28-1-2004 у 22:24

Ой, та хто там заемансипував! Просто трошечки матріархату захтілося :)

А щодо другого -абсолютно згодна! Вас тре правильно замотивувати- і все буде просто чарівно :saint:

Nazar - 28-1-2004 у 22:27

Я гадаю, що матріархат - то ще один з атребутів української культури.
:D

Моя дружина мені завжди придумує, де би то мені помайструвати, ьо я то любить. Впринципі - керує вона, але за моїми правилами.:)

Asmera - 28-1-2004 у 22:31

Так отож :lol: Але ж трошечки офіціозу не завадить!
Аха...чоловік - голова, дружина - шия.Паритетний розподіл обов"язків ;)

Nazar - 28-1-2004 у 22:34

Гаразд, Ань, можеш вималювати модель чоловіка, якого би з впевненістю назвала б Господарем?

Asmera - 28-1-2004 у 22:41

Хм...цікаве питання :)
Скажімо так. Він не просто дає гроші на господарство, він ще й цікавиться тим, куди вони йдуть. Він може шось в домі зробити ( ну хоч гвіздка забити!). ХОдить оч іноді в магазин, прибирає хоч іноді , хоч за собою. Якщо треба - може приготувати поїсти. Може впоратися з пралькою - знає, що кольорове і біле мають бути окремо :) Може впоратися з власною дитиною - вдягти, нагодувати, спеленати (якщо немовля). Виришує інші проблемні питання -наприклад, викликати сантехніка :)
До речі, таких чоловіків я знаю досить таки багато. І це мене дуже і дуже втішає :saint:

Nazar - 28-1-2004 у 22:46

Ну думав то буде більш вибагливіший портрет.
З того всього вихордить, що я є господар?
Та ні, слід це питання розібрати.:)

ПС. Дякую, що дала мені впевненості:):cool:

Asmera - 28-1-2004 у 22:56

Та ну, я ж не дуже балувана і вередлива :lol:
А насправді - то просто лише з першого погляду, але якщо є бажання... :)
Завше будь ласка :) Але краще б просто спитався у власної дружини -думаю, вона б надала тобі ще більше впевненості ;)

rost - 29-1-2004 у 09:10

Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
Він не просто дає гроші на господарство, він ще й цікавиться тим, куди вони йдуть. Він може шось в домі зробити ( ну хоч гвіздка забити!). ХОдить оч іноді в магазин, прибирає хоч іноді , хоч за собою. Якщо треба - може приготувати поїсти. Може впоратися з пралькою - знає, що кольорове і біле мають бути окремо :) Може впоратися з власною дитиною - вдягти, нагодувати, спеленати (якщо немовля). Виришує інші проблемні питання -наприклад, викликати сантехніка :)
До речі, таких чоловіків я знаю досить таки багато. І це мене дуже і дуже втішає :saint:

Ну, якщо чоловік (без тяжкого каліцтва) навіть вищезгаданих куцих вимог не осилює то це вже напевно ембіцил якийсь. Але тоді постає питання, ким має бути та жінка, що живе з таким чоловіком.

ЗОРЯНА - 29-1-2004 у 10:56

Цитата:
Originally posted by Nazar
Я гадаю, що матріархат - то ще один з атребутів української культури.
:D

Моя дружина мені завжди придумує, де би то мені помайструвати, ьо я то любить. Впринципі - керує вона, але за моїми правилами.:)


Правильно, керувати жінці треба вміти так, щоб чоловік думав що то він керує і за його правилами

Олексій Мачехін - 29-1-2004 у 11:03

Голосом натовпу:
ПРАВИЛЬНО!!!! ЖІНКА ВИННА!!!! САМА ТАКА!!!!!!
:D:D:D:D:D

Asmera - 30-1-2004 у 17:41

Голос іншої частини натовпу:
ну ось, знов патріаральні чоловіки зробили жінку винною! :( :lol:

Наталка - 30-1-2004 у 19:13

Мене в останньому виступі на радіо "Голос Києва" (я там скоро жити буду :) ) ведуча спитала, чому чоловіки повторюють "Шерше ля фам", щоразу, як заходять в глухий кут. Ми з нею довго думали і вирішили, що хтось повинен бути "крайнім", навіть якщо винних немає. :) А що думаєте ви?

Asmera - 30-1-2004 у 22:02

Може, то просто від бажання показати свої знання французької? :lol: Хоча то просто традиція - у жінок винні чоловіки, у чоловіків - жінки