Форум Рідного Міста

Галицький сепаратизм

Олексій Мачехін - 27-1-2004 у 13:04

А в чому проблема?
Для мене вчора відкриттям стало що таке явище взагалі існує...

сумна - 27-1-2004 у 13:16

Колись із цим явищем пов'язували "Галицьку Асамблею", зініційовану В'ячеславом Чорноволом

Dmy - 27-1-2004 у 16:03

Як на мою приватну ІМГО, все це вже обговорювалось. Досить ґрунтовний огляд робив журнал Ї-№23 (не лише про сепарацію - 3 роки тому!). Усі лінки давати довго, краще зайти у Зміст і вибрати, кому що до вподоби. Навскидку для загального погляду можу порекомендувати статті
Олега Хавича vs Михайла Мельничука та
Костя Бондаренка vs Алєксєя Попова vs знову Бондаренка.
...
Ледь не забув про останній vs, як можна - наш, коханий усім Форумом Бан - людина і кіно-театр-студія. Так їх, цих Бундаренків, заХаваєм із тельбухами! :baddevil:

Олексій Мачехін - 27-1-2004 у 16:18

Мені не статті цікаві а думки, насамперед форумців. Статті я сам знайду.

Dmy - 27-1-2004 у 17:41

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Мені не статті цікаві а думки, насамперед форумців. Статті я сам знайду.

Річ у тім, що іноді люди, ледь зачувши щось, починають вигадувати лісапєта: "А ви знаєте, я тут порахував, виявляється, два по два - це ЧОТИРИ!!! Ну, майже, приблизно, десь між 3 і 7." Це не стосується цього треду, якого, фактично, ще нема, скоріше - узагальнення.
До треду.
Власне, зайві лінки ще ніколи не були зайвими, і якщо озброїтись наявними там думками (щоправда, переважно, неФорумців), розмова може вийти цікавішою. Я лише це мав на увазі.

Олексій Мачехін - 27-1-2004 у 17:46

Розумієте, якщо щось таке станеться, то не тільки Хавич чи Бондаренко будуть то робити/голосувати/проголошувати/воювати
Звісно що вони задають настрій, але цікаво не хто і як задає, а як йому то вдається :)

Станкевічас Сергій - 27-1-2004 у 19:10

Можливо, після виборів розмови про галицький сепаратизм затихнуть.

Роман Голощук - 27-1-2004 у 23:39

Цитата:
Першим відправив користувач Станкевічас Сергій
Можливо, після виборів розмови про галицький сепаратизм затихнуть.


А можливо, навпаки :)
Все залежатиме від результаів виборів

freak - 21-2-2004 у 18:43

Не думаю що після виборів розмови про галицький сепаратизм затихнуть!!!

Grabchuk - 30-12-2004 у 18:53

Цитата:
Першим відправив користувач freak
Не думаю що після виборів розмови про галицький сепаратизм затихнуть!!!


А таки затихли:)

Nazar - 30-12-2004 у 19:00

затихли про галицький;)
я сам знаю одного поважного сепаратиста, котрий сказав, що жертвує своєю ідейністю у ім"я революції:)

сумна - 30-12-2004 у 19:17

Пригадую, як відбувалися Галицькі асамблеї. У партері Львівської опери поважні люди, в ложах церковні достойники, на сцені кращі мистецькі колективи. :-) Жодних закликів до відокремлення, до створення "боєвих... е-е-е-е... отрядов" і т.п. (звиняйте за поірвняння, звичайно ж, ситуація тоді й сьогодні дуже відрізняється).

Hanor Narasson - 30-12-2004 у 22:26

Шановне Паньство!!!!!! (Все далі написане слід читати з гальцьььььььььььььким акцентом) Вже понад сотню років "метрополія" ( чи то "Ціслітанія" чи то т.зв. "Велика (ну дууууже Велиикааа";) Україна пасожитує на жертовності Галичини. Остаточно, якщо я для когось не є авторитетом, то нехай візьме до рук якєсь порєдне виданнє :) творів Івана Франка і прочитає "Галичино, дбай о себе сама!". Остаточно, якщо безпосередній зміст вершика не дійде до глибинних верств мізку, то раджу прочитати примітки до вершика, з якого приводу він був написаний (мова йде про порєдне виданнє Франка!!!) Питанє: "На дідька лисого нам той "Данєцк"?" Обгородити його оборою (НЕ колючиим дротом!!!";) значно простіше і дешевше, ні "васпітіват". Чи нє?

Nazar - 31-12-2004 у 10:17

Нє.

сумна - 31-12-2004 у 10:28

В мене склалося таке суб'єктивне враження, що Львів цілком свідомо і спокійно перестав вважати себе П'ємонтом. Наші очі прикуті до Києва, наші серця б'ються в унісон з Майданом. Ми щасливі з того, що маємо Столицю з виразним українським обличчям.
Хоча якби події в Києві розгорталися інакше, то Львів, безумовно, залишався би територією свободи.

Grabchuk - 31-12-2004 у 10:54

2 Cумна.
Твоє суб'єктивне враження близьке до об'єктивного.

Юрій Сєров - 26-11-2011 у 00:16

"РЕГІОНАЛ" ПРОПОНУЄ ПОЗБУТИСЯ ГАЛИЧИНИ
Якщо раніше хотіла відокремитися Галичина, то тепер хочуть відокремити її.
Цього разу таку ідею озвучив депутат від партії регіонів Юрій Болдирєв, нещодавно нагороджений президентом орденом "За заслуги" III ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво (http://www.president.gov.ua/documents/13147.html).

Ось такі в країні герої... :(

Андрій Пелещишин - 26-11-2011 у 09:57

Такі заяви - це ознака слабкості і невпевненості.

Dmy - 26-11-2011 у 14:22


Теж мені одкровення. Юра давно тільки так і віщає. Навіть стіхамі:

Галиция - нарост на теле Украины.
На дерева стволе, как чага или хост.
Пока он соки пьёт - лишь гриб он, если ж ныне
Его отрезать - он лекарство. В рост
Пойдёт любовь её к нам, наша к ней.
Благослови, Господь, расстаться поскорей!

(с) Ю. Болдирев, 2009

Андрій Пелещишин - 26-11-2011 у 15:31

А з другого боку, хіба так мало було задумливо-погоджувальних кивань головою з приводу думки Андруховича про зайвість Донецького краю і Криму для України?