Форум Рідного Міста

Де Ви плануєте зустріти Новий Рік?

Роман Голощук - 6-12-2002 у 11:16

Наближається пора новорічних святкувань, тому мені видається, що зараз актуально зробити опитування щодо місця зустрічі Нового Року. Якщо у Вас є інші плани щодо місця святкування (яких немає у переліку цього опитування), а можливо і "способу" святкування - пишіть повідомлення.

кецо - 9-12-2002 у 12:18

в принципі як намене то ідеальний варіант на природі (наприклад в Карпатах). Розпалити ватру "посидіти" на природі з одинадцятої до другої наприклад, а потім на базу в доміки догулювати дальше. Але нажаль це вже майже фантастика так як цього року в наші Карпти ламанувся народ з столиці і сзоду. Вони через турагенства викупили місця практично у всіх базах ще в середині листопада. (мається на увазі бази середнього класу.) Але я думаю щось таки придумається.

Роман Голощук - 10-12-2002 у 11:11

А мені здавалося, що "круті хлопці" зі столиці воліють зустрічати Новий Рік "по пацанячому" - десь у Єгипті, на якихось островах з пальмами і т.д.:D
Невже порозумнішали? Це, напевно, добре - нехай гроші залишають в Україні.

Sashko - 10-12-2002 у 12:54

Цікавий розподіл варіантів голосування:
варіант 1 - На природі (карпати...)
варіант 2 - У лісі під ялинкою
А що, хіба в перший варіант не входить горіл... перепрошую, потраплення під ялинку :D

кецо - 10-12-2002 у 14:24

Я вже давно пробую натягнути свою компанію на святкування Нового року так щоб запам"ятався на довго - наприклад в палатці серед лісу в рідних Карпатах. Поки що не виходить. Цього року добився до виїзду під Говерлу, але не в палатку. а в колиби.

Роман Голощук - 10-12-2002 у 19:52

To Sashko:
Ці два варіанти, які ти згадуєш відрізняються результатом святкування:
У першому варіанті очікується хороші враження і спогади на цілий рік, у другому - взагалі втрата пам'яті (що святкував, як святкував) і постійне запитання - як я тут опинився (в лісі, під ялинкою) :(

To кецо:

Якщо не секрет, скільки коштує святкування Нового Року в колибі під Говерлою і у палатці (орієнтовно)?

кецо - 11-12-2002 у 12:42

За нашим кошторисом:
- 30 грн на доргу туди і назад (поїзд + автобус)
- 0 грн за проживання (халява)
- 30 грн на хавку і питво (орієнтовно на два дні. Ставка ставиться не на напитися і наїстися, а на то щоб запам"ятав.

Ярослав Новицький - 11-12-2002 у 13:36

Колиби під Говерлою роздають на халяву? Це щось нове! (а може добре забуте старе :D )
Я думав, що туристичний бізнес там розвивається у руслі "зробимо круті колиби для крутих відвідувачів з Києва, наприклад, і по-крутому будем гроші знімати"...

кецо - 12-12-2002 у 11:40

Треба знаки з ким дружити

Павло Жежнич - 13-12-2002 у 16:14

Дуже цікавий варіант - свядкувати на самоті. Це для хворих???!!!
Бачу, поки-що голосують нормальні!

Роман Голощук - 13-12-2002 у 16:17

Кецо - ти не один!
Сформована нова група "любителів природи та гострих відчуттів";) яка готується зустріти Новий Рік у передгір'ях Розлуча (Старосамбірський район). Більша (краща) частина зібраного гурту - дописувачі форуму.

Доповнення до опитування

Роман Голощук - 13-12-2002 у 16:27

Мені здається, я забув вказати ще один варіант святкування Нового Року, а саме - святкування в Інтернеті. Вважаю що знайдуться і такі бажаючі, особливо враховуючи сучасне захоплення віртуальною реальністю і кіберпростором.
Напевно і віртуальна Снігурочка з Дідом Морозом знайдуться в нетрях Інтернету:P

Коля - 15-12-2002 у 21:37

Те, що кияни забронювали собі місця по турбазах і хатах карпатських сіл - це чиста правда. Ми двічі їздили в гори пробити що-небудь на зразок хатки на Новий Рік.
Перший раз - марно і при тому, що ми вибрали дику карпатську глуш, таке село, де автобуси навіть літом рідко коли ходять, кругом одні гори. Навіть там всі можливі хатки за киянами.
Вдруге, вдалося щось розкопати. Кияни платять наперед і при тому великі суми. А більшість з них бронює місця ще з попереднього НР! Так що все-таки останнім часом зацікавлення нашими Карпатами пішло до центру і сходу України.

Серед політиків популярно зустрічати Новий Рік в Карпатах

Роман Голощук - 6-1-2003 у 14:29

Джерело - cupol.brama.com

Колишній президент України, лідер фракції СДПУ (о) Леонід Кравчук зустрічатиме Новий в будинку під Києвом. Кравчук сказав, що, швидше за все, зустрічати Новий рік він буде тільки з дружиною, оскільки діти й онуки хочуть на новорічні свята вирушити в Карпати. Ялинка в колишнього президента буде живою – вона росте у нього на подвір'ї. Леонід Кравчук каже, що біля ялинки завжди збираються зграї синиць , яких треба годувати несмаженим насінням і несолоним салом. Лідер партії Український народний Рух Юрій Костенко з друзями і дружиною вже вкотре зустрічатиме Новий рік у Карпатах, де кататиметься на лижах. Чинний Президент України Леонід Кучма вже вилетів в Івано-Франківську область – там в Карпатах в резиденції "Гута" він планує зустріти Новий рік.

Докладніше про святкування президентом Нового Року дивіться тут: Як президент Кучма святкував Новий Рік

кецо - 8-1-2003 у 12:30

Особисто мої враження від зустрічі Нового Рку в Карпатах описати неможливо. Це просто супер і цей Новий Рік я точно не забуду.

Неможливого не буває!

Роман Голощук - 8-1-2003 у 13:20

Кецо!
Ти нас заінтригував! Оскільки зустріч Нового Року була для тебе незабутньою, то я, сподіваюсь, що ти знайдеш таки слова, щоб описати цю феєричну новорічну казку. Мені здається, що описати це не тільки можливо, але й потрібно, бо з часом спогади тьмяніють. А так завжди зможеш перечитати свої слова і поновити у пам'яті ці прекрасні моменти зустрічі 2003 року!

Так що, дописувачі чекають твоїх вражень у темі [url=http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=390]
Новий Рік таки настав!!!/[/url]

кецо - 9-1-2003 у 13:56

Ні всетаки описати це буде важко. Пам"ятою колись давно - років три тому назад - ми Новий рід записували на аудіо касети, а потім прослуовували. Недавно знову зібралися маже цієюж компанією включили касету - супер. Тепер думали взяти відеокамеру - та ніхто не заризикував. Всетаки Новий рік Новим роком, а горілки випили багато - моглиб і поломати. Але думаю на другий рік щось таке вже точно придумається.